Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2012 Márciusi Babák!!

viktoranyuci
Létrehozva: 2011. július 3. 16:02

Sziasztok!

 

Várok mindenkit szeretettel akik mostanában teszteltek + at és ha még doki által nem is van megerősítve de március körül fognak szülni :-)

 

Róllam röviden:

 

Szerdán lett 2 éves a kisfiam Viktorka én pedig ma lettem 22 éves :-) Febr.15.én + teszteltem,március végén sajnos elmentek a babáim a 8.és 9.héten ugyanis kétpetéjü ikreket vártam.Nehezzen de talpra álltunk ápr.7.én volt a missed ab műtétem,2 menstruációt vártunk ahogyan tanácsolták és junius 4.én volt a második,mikor elmúlt bele is csaptunk a dolgokba. A héten kedden nemvárt előtt 3 nappal + lett a tesztem,aztán pénteken (07.01) nemvárt napján megismételtem az is szép + szerencsére :-) Mérhetetlenül boldogok vagyunk,persze félek is de probálok + an a dolgokhoz állni :-)) 15.ére tervezem hogy megyek dokihoz és elvileg ma vagyok 4 hetes+2 napos :-) Március 9. a dátum ami persze ugyis változik majd uh után :-)) 

Címlap

top