Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Remington iLight

magnes25
Létrehozva: 2011. június 6. 13:02
Sziasztok, szeretnék érdeklődni, hogy használt-e már valaki ilyen gépet? Mik a tapasztalatok? köszönöm
  1. 2011. december 11. 11:087.
    Az is érdekelne, hogy sötétebb (napbarnított) vagy világos bőrön használod-e?  Állítólag sötétebb bőr gondot okozhat...csak ugye azt eldönteni, mi a túl sötét....  Bár olvastam jó véleményeket a neten a gépről, bőrszínről nem nagyon esik szó.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2011. december 11. 11:066.

    Szia Veronika!

    Használod azóta a gépet, újabb tapasztalatok vannak esetleg?  

    előzmény:
    veronika (5)
    2011-06-14  13:58
  3. 2011. június 14. 13:585.

    Én kérek elnézést, a használati utasítás valóban a doboz aljában volt, csakhogy a csomagolás felső részének egy hajlatába beszorítva. ami nem jutott eszembe, hogy bele is nézzek az aljának a tetejébe... Szóval meglett.

     

    Már kipróbáltam. Nem történt katarzis, másnap teljesen másnapos borosta borít, de hát nem is ígérik első körben az eredményt, csak 3 kezelés után érzékelhető a váltzás - reméljük. 

    Az, hogy teljesen fájdalom mentes egy kicsit túlzás, ahol vékonyabb a bőr, ott kellemetlen szúró érzés a kezeléskor. Azt, hogy 15 perc egy láb nyugodtan felejtsd el. Annyi lenne, ha nem melegedne túl a gép, amikor is pihentetni kell pár percet. Ezzel csak az a probléma, hogy ha nincsen különösen jó memóriád, akkor érdemes egy tollat a kezed ügyében tartani és bejelölni hol jártál utoljára a géppel, mert ellenjavallt a már kezelt felület ujbóli kezelése, illetve ha kihagyod akkor ugyebár még foltosabb leszel :-) Nem egyszerű. Ja, utána nem szabad zuhanyozni, kenegetni stb. Tehát a tollvonások ott lesznek... 

     

    Folyt. köv.

    előzmény:
    magnes25 (4)
    2011-06-09  07:36
  4. 2011. június 9. 07:364.
    NA, szép..... ezt nem gondoltam volna..... Azért kíváncsi vagyok, ha nem felejted el, kérlek jelentkezz! Amúgy kipróbáltad már? Miközben használod a gépet tényleg nem fáj? köszi, ági
    előzmény:
    veronika (3)
    2011-06-08  10:47
  5. 2011. június 8. 10:473.
    Háááát, az első benyomás negatív: nem volt benne magyar nyelvű használati utasítás. Már írtam a Remington magyarországi képviseletének, semmi visszajelzés, de még annyi se, hogy köszi, megkaptuk levelét. Csak jelezném egy 70 ezres gépről van szó és egy neves cégről. Kíváncsi vagyok a folytatásra.
    előzmény:
    magnes25 (1)
    2011-06-06  13:02
  6. 2011. június 7. 16:242.
    még nem, de már otthon figyel a gép, ha nem felejtem el pár hét múlva referálok!
    előzmény:
    magnes25 (1)
    2011-06-06  13:02

Címlap

top