Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Rubint Rékával 4 hét

KyMa
Létrehozva: 2011. Április 27. 08:46

Sziasztok!

 

Eddig is edzettem Rékára, a dvdire, miután egy ideje nem járok edzőterembe.

Most  neki kezdtem (tegnap) az Alakreform legújabb számával a 4 hetes edzéstervnek. 

Kíváncsi vagyok más is végig csinálta/csinálja e és mi a tapasztalata.

Nekem nagyon tetszenek eleve Réka dvd-i mert nagyon kemények, így kiegészítve még ezzel a magazinnal pedig aztán tényleg érzi az ember, hogy alakítja a testét.

 

Mondjuk a kajáknak az updates részét próbálom mással szintén nem kalóriás ételekkel helyettesíteni. A munkahelyemre azonban szoktam rendelni az update kaja futártól és azzal megvagyok elégedve.

 

A Réka utálók kíméljenek, ahogy fentebb is írtam én kedvelem és tisztelem.

 

 

  1. 2011. május 28. 20:23107.

    Sziasztok Csajok!

     

    Remélem nem bánjátok, ha én is csatlakozom Hozzátok. Régóta (hébe-hóba) próbálkoztam én is Réka DVD-ivel, de soha nem voltam elég kitartó. Aztán 3,5 -4 hónapja volt egy kis magánéleti zűröm, ledobtam 4 kg-ot (163 cm magas vagyok, és akkor voltam 49,5 kg)és akkor úgy döntöttem, ha már így alakult, hogy "leugrott" ez a pár kiló, akkor kihasználom. :) Elkezdtem Réka Dvd-ire tornázni, heti 5-6 alkalommal. Eleinte csak az 1. és 2. kazi 20 perces talajtornáit csináltam váltogatva, aztán kibővítettem a 2009es 20 perces popsival és a 2010es 40perces extra popsival (gyilkos!!!!). Fogyni nem akarok, csak feszesíteni (de azt nagyon-nagyon).Már jó ideje 51 kg vagyok, szerintem ez ideális, jól érzem magam a bőrömben. A csípőm eddig kb 5 cm-rel lett kisebb, és már mások is észrevették, hogy formálódott.  Szóval nem adom fel! Bár ha őszinte akarok lenni, direkt hiányzik, ha egy nap nem tornázok. :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2011. május 25. 18:02106.

    Át tudom érezni a 27 fokos lakást. Nekem nemhogy guggolásokhoz, kitörésekhez nincs kedvem, de máshoz sem. Rühellek nyáron edzeni... nade, guggolok, kitörök...meg minden más. Mégha sokszor utálattal is állok neki a fülledt lakásban.

     

    Mivel a tavaszi szám utolsó két napját felcseréltem, így az utolsó napra maradt a 90 perces dvd+felsőtest gyakorlatok. Hát... megcsináltam, jóval kisebb élvezettel mint a többi dvdt, de kipipálva. Ezen a nyáron többet elő se veszem a 90 percet az tuti.

     

    Mivel fél éve a magazinokat nyomom felváltva, így kicsit azokra is ráuntam. Úgyhogy hétfőtől az otthoni edzéskártya edzéstervét fogom csinálni.  Még sose csináltam. Tavaly decemberben megkaptam ajándékba mamámtól, most fel is avatom.

     

    Írhatunk kajákról is. Én mondjuk update szerint kajálok. Rendelem az ebédem, este vagy cipó vagy péksüti, vagy update kenyér. Sütögetni nem szoktam update dolgokat. Ebédhez mindig rendelek sütit. Ha sütök akkor cukros, finomlisztes tortát vagy bármit. Aztán a család megeszi. Én ha nekiállok akkor azért mert alkotni, sütni van kedvem, a többiek meg jóóól megeszik :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. 2011. május 20. 19:18105.

    nekem ma a 2010-es dvd volt, 20 perc felsőtest és a 90 percesből 45, a földön fekvős rész. nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem ebben a melegben semmi kedvem kitöréseket meg guggolásokat csinálni. 26-27 fok van a lakásban. így azért átmozgattam magam, de nem döglöttem bele :)

    van kedvetek a kaját is írni?

    én nem eszek update szerint(csak mikor olyan kedvem van), ma tejszínes csirkemellet főztem kuszkusszal. napközben saját sütésű sajtos zabpehely tallért rágcsáltam. ééésssss végre van fehérjeporom, kb 1 hete iszom mindig edzés után(nekem inkább híznom kéne, jó lenne egy kis izom).

    előzmény:
    KyMa (1)
    2011-04-27  08:46
  4. Torolt_felhasznalo_430465
    Torolt_felhasznalo_430465
    2011. május 20. 13:01104.

    Abban igaza van Moncsinak,hogy egyénfüggő,hogy ki mit bír.Ha elsőre nem bírod,ne keseredj,mindig egyre jobban fogod bírni!!

    Ha RR-es bármelyik combot megcsinálod,akkor az hatásos.

     

    Szép napot!!!

    előzmény:
    Jasmine* (103)
    2011-05-20  12:41
  5. 2011. május 20. 12:41103.

    Köszönöm!

    Akkor heti 2x fogok karra is tornázni. Amúgy comb és popsira kéne gyúrni! :)

    Hátsó combot mi formálja a legjobban?

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_430465 (100)
    2011-05-20  11:17
  6. 2011. május 20. 12:40102.
    Igen tudtál nagyon szépen köszönöm!
    előzmény:
    Moncsi0106 (101)
    2011-05-20  12:21
  7. 2011. május 20. 12:21101.

    Köszöntelek közöttünk Jasmine! :) Gratulálok a fogyáshoz!

     

    Felsőtest ügyben egy a fontos. Mindig akkor súllyal dolgozz amivel meg tudod csinálni az adott dvd gyakorlatait. Ha nagyon edzetlen a felsőtested, akkor elsőre súly nélkül csináld végig a gyakorlatokat. Ha pici alapod van, akkor a fél kilós jó, majd idővel amikor úgy érzed hogy már kevés s fél kiló és röhögve megcsinálod vele, akkor válts 1 kilósra. Mindig a saját képességedhez mérten válassz súlyt. Más a Réka, más a Mariska, más a Kispista. Mindenki mást bír. De amit kiválasztasz súlyt, azzal csináld végig :) Igazán részletes felsőtest dvd az Add önmagad 3. része. Ott 30 perc felsőtest edzés van, lépkedés nélkül. Egy helyben állva csak az izmokra koncentráltan van az edzés. A többi 20 perces felsőtestekből valami mindig kimarad, vagy épp kevés, meg a közbeni "ugribugrival" teljesen más, nem annyira koncentrált.

     

    Combot, feneket a legszebben a futás formálja, kiegészítve dvd-s 20 perces comb és fenék összeállítással. Sőt, az Add önmagad 2. részén a comb és a felsőtest egyszerre van megdolgozva.

    Bár a hasizmot nem írtad hogy arra nagyon rá akarnál koncentrálni, abból szinte teljesen mindegy mivel kezdesz, mert szinte egy kaptafa az összes hasizom blokkja a dvdken.

     

    Nekem is megvan az otthoni edzéskártya, tavaly kaptam ajándékba, de még nem használtam. Úgyis végzek 2 nap múlva a magazinnal, lehet hogy utána kártyázok egy kicsit :D Majd meglátom.

     

    Ma 2009-es has volt + magazin felsőtest. És hobbi ide vagy oda az edzés.... igenis ilyenkor pénteken mindig kimondom miután végeztem: Huh, két nap pihi, no edzés :)

     

    Remélem tudtam segíteni én is! Sok sikert és kitartást!

     

    Puszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_430465
    Torolt_felhasznalo_430465
    2011. május 20. 11:17100.

    Szia!

     

    Én is új vagyok a csapatban.Gratulálok ahhoz,hogy sikerült lefogynod!!

     

    A Rékának nagyon sok DVD-je van.A Rubint Réka 2009-es DVD-n van 20 perc popsi-csipő,20 perc comb,20 perc felsőtest,20 perc has rész.

     

    Vagy van a legújabb Rubint Réka Alakreform DVD ez két DVD-ből áll.Az egyiken 90 perc "teljes test van",amit élőben is csinál torna az van rajta.Ezt beszéltük a lányokkal,hogy nekünk sok és kissé monoton,A másik DVD-n van 20 perc combformálás,20 perc felsőtest,40 perc csipő-popsi formálás.Itt használt gumikötelet és lábsúlyt is.

     

    Rubint Réka Napi 20 perc önmagadért.

     

    Ha valamit kihagytam,vagy nem jól írtam majd a lányok kijavítanak,mert én se emlékszem teljesen,mindig váltogatom őket,épp mihez van kedvem.

     

    A súlyzós gyakorlatokat én a Réka félét 0,5 kg-ossal szoktam,csinálni viszont az aerobickon 1 kg-os súlyokkal dolgozzunk.A felsőtestre egy héten kétszer-háromszor fektetek hangsúlyt,de nagyobb súllyal én semmiképp nem szeretnék dolgozni.De ez az én egyéni véleményem,nem tudom a többiek hogy látják. Szerintem kis súllyal heti kétszer elég lenne,és tényleg fokozatosan,mert így is először fog fájni a hátad,vállad az biztos.

     

    előzmény:
    Jasmine* (99)
    2011-05-20  10:14
  9. 2011. május 20. 10:1499.

    Engem a fölsőtest is érdekelne. A hátam, de főleg a karom szeretném átformálni feszesre. Van két fél kg súlyzóm azzal mennyire érhetek el látványos eredményt? Heti hány alkalmat tudnál javasolni?

    Életemben nem csináltam még fekvőtámaszt se, de szeretném fokozatossan!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_430465 (97)
    2011-05-20  08:59
  10. 2011. május 20. 10:1198.

    Sziasztok

    csatlakozhatom hozzátok? 10 kilótól szabadultam meg a múltévben, de nem tornáztam így nem vagyok valami feszes. Rékára gondoltam tornaügyben és nagyon szeretnék egy kis izmot a combomra fenekemre. Melyik dvdjét ajánlanátok erre?

    Úgy gondoltam 20 percem van minden nap erre. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_430465
    Torolt_felhasznalo_430465
    2011. május 20. 08:5997.

    Sziasztok!

     

    Megmondom őszintén amikor én az élőn voltam,akkor is alig volt felsőtest,csak mint a DVD-n ugyanazok,és hiányoltam.Még poénkodtunk is a párommal,hogy,ha mindig csak az alsó részre dolgoztat,akkor milyen deformált nők lesznek,mert alul erősödsz,felül meg nem.

    Az a baj igazából,hogy sok újat majd nem fog tudni nyújtani,így az a szerencse,hogy a DVD-k között tudsz válogatni és variálhatod,illetve az újságos gyakorlatok is használhatod.De az tény,hogy nagyon jók és hatásosak a tornái.

     Én még a az edzéskáryáit is szoktam használni,az otthonit,meg van belőle edzőtermi is.Nektek az megvan,és használjátok?

     Ott összeválogathatod az edzéskártyák gyakorlatait,ő add hozzá útmutatót,abban is vannak olyan gyakorlatok amik a DVD-n nincsenek.

     

    előzmény:
    anaoo2 (96)
    2011-05-20  08:12
  12. 2011. május 20. 08:1296.

    sziasztok!

     

    én csak azt nem értem miért hívja a 90 percest teljes testnek amikor nagyrészt csak comb meg fenék van benne. ráadásul ahogy nézem a képeken a facebookon, az ilyen tornákon  élőben szoktak felsőtestet, hátizmot, ilyesmit is csinálni. nem értem a dvd-re miért nem rakott. én is örültem volna ha a 90 percbe minden testrész belefér. 

    előzmény:
    KyMa (1)
    2011-04-27  08:46
  13. 2011. május 19. 21:1595.

    Hát igen, az már biztos hogy a facebookon a seggnyalás megy. Már bocsánat. Igen, én is olvastam ezt a 40 perc meg fél órás has részt. Szerintem is felesleges. Csak tudod ilyenkor jön elő az a kérdés bennem, hogy hahó emberek! Ott az add önmagad 3., 30 percnyi hasazással!!!! Vegyék elő basszus! Egyébként is... a has formálása nem a felüléseken százán múlik, hanem a kajáláson. Sőt, olvastam emberektől, akik a nyavalygásokra reagáltak, hogy amikor még csak az add önmagad 1 meg 2 volt, 5 perces hasazással, akkor is le tudtak fogyni hasból is. Mert figyeltek a kajára. És nem mellesleg hozzátenném, akkor még Update sem volt. 

     

     

    Mondjuk azt remélem, hogy a következő dvd, nem megint az előző 2 megvariálása, másolata lesz. Jó lenne már valami "új íz" a dvd-n, amitől más lesz mint a többi. Réka fanatizmus ide vagy oda... szerintem ezt minden rajongó belátja, csak maximum nem mondja hanem tovább nyal... :) Lásd facebook.  Leginkább szerintem ezt onnan látni hogy az Alakreform dvd után 1 hónappal már írták hogy mikor jön az új? Még ki se hűlt, de már új kell...

     

    Ma 40 perc teljes test volt, utána vádli gyakorlatok. Kellemesen elfáradtam.

     

    Puszi mindenkinek, duzzadjanak azok az izmok! :)   

     

        

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_430465
    Torolt_felhasznalo_430465
    2011. május 19. 08:4794.

    Sziasztok!

     

     

    Igazad van Moncsi,én is a 90 percre értettem.De tudod mi a legrosszabb,hogy a facebookon mindenki halálba dícséri,és senki nem mond építő jellegű kritikát.Szerintem a Réka is örül neki,hogyha megmondod,hogy mi nem tetszik,de ilyen hozzászólást egyet sem olvasol.Azt tudom,hogy amit most készít DVD-t arra jöttek ötletek,hogy lehetne rajta 40 perces has rész,aztán azon felháborodtak,hogy az nagyon  sok lenne,egyébként szerintem is. Megállás nélkül végig se bírnál csinálni 40 perces hasat,az már brutális.

    Nekem tegnap 20 perc popsi-comb formálás,20 perc hasazás+vádli gyakorlatok voltak.Ma meg aerobicra megyek,amit imádok,egy kicsit változatosabb több emberrel,jó zenére együtt izzadni.

    Egyébként én is elkezdtem futni,bár megmondom őszintén nem tartozik a kedvenc tevékenységeim közé,aztán majd meglátjuk.

    Én is csak hétköznap tornázom,és hétvégén pihenőnapot tartok,az tényleg a programoké, én is jártam úgy ,hogy túlzásba vittem,és semmi erőm nem volt,annyira fáradt voltam,teljesen kimerítettem a szervezetemet.Akkor azt mondtam,hogy elég és tartok pihenőnapokat is.

     

    Szép napot nektek!!!!

    előzmény:
    Moncsi0106 (93)
    2011-05-18  21:54
  15. 2011. május 18. 21:5493.

    A monotonitást mi is csak a 90 perces dvdre, edzésre írjuk. Sajnos ez egy elfuserált rész lett a dvdn. Főleg hogy mint írtam a popsi totál be van duplázva. Tök ugyanaz a 40 perc meg ami a 90 percben van. Egyik dvd-n se az órát nézem,imádom mindegyiket, de a 90 perces combnál elég sűrűn nézem az órát ha azt csinálom, mert mindig, állandóan ugyanaz a 45 percben. Holott a combnak több "oldala" is van ami már kitehet 45 percet. Ami szinte sosincs megmozgatva. Azzal mondjuk nem értek egyet hogy a monotonitás a hatékonyságot is jelenti. Ha valami monoton az rég rossz, mert az ember nem érzi jól magát. És csak muszájból csinálja. A "muszájok" meg általában eredményt sem hoznak semmi téren az életben.

     

    Remélem tényleg vigyázol magadra KyMa ezek után. Golden jól mondja, sokszor sokat "kér" a Réka. Pláne amikor a 90 perc után még leír 6 gyakorlatsort az újságban amit nem 10 perc megcsinálni. De azért mondja hogy 90 percnél soha ne tornázzunk többet, mert az már nem egészséges. Hát... kicsit üti egymást a dolog :) Én nem is nézem azt hogy mikor van szünnap a magazinban. Heti 5 nap hétfőtől péntekig és kész. Hétvégén meg abszolút nem fulladok meg a edzés hiánytól. Vannak más dolgok is azért. Hétvégén nincs munka, jöhet a pihenés, lustálkodás, főzés, olvasás, filmnézés, kirándulás, baráti összejövetelek vagy épp  takarítás stb. bőven feltalálom magam a 2 napban edzés nélkül is :)  Ennyi lazítás, szórakozás meg kell. Olvastam a facebookon is hogy egyesek írták hogy jajj remegek ha nem edzhetek mindennap, elvonási tüneteim vannak sport nélkül... na, ez azért már túlzás szerintem. Az élet nem (csak) erről szól. Főleg  hogy elvileg csak 1 van. :)

     

    Ma nem Rékára melegítettem és nem is futottam. Utálok futni, ráadásul nem is nagyon tudok régi problémák miatt. Régen volt a Nestlé fitnessben fitness dvd. Less Mills Body jam, és Body combat. Lehet valaki ismeri is. Úgyhogy ma a Body Combat volt a bemelegítés. A Norbi karatefitjének a pörgősebb ugrálósabb, "levegőbe bokszolósabb" változata. Utána meg a magazin popsi gyakorlatai.

     

    Szép estét nektek, vagy már szép napot, és jó edzést akinek tervben van! :)

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  16. 2011. május 18. 11:0692.

    Sziasztok Lányok! :-)

     

    Köszönöm a kedves szavakat és persze értem, hogy  csak jót akartok.

    Tegnap munka után így lementünk a kedvenc helyünkre a Kopaszi gátra a párommal, sétáltunk , én hekket ettem ő csülköt, jól éreztük magunkat, itt a nyár!!! :-) Tegnap este még fáradtnak éreztem  magam de ma sokkal jobban vagyok, hogy pihentem egy napot. :-)

    Ma folytatom az edzést, és meg jött  a mai update ebéd, fini pulykamellcsíkok arabiata szósszal és update spagettivel :-)

    Reggelire ettem nagyon fini kakaós apró csigákat de az nem volt update, de ennyit lehet. :-)

     

    Amúgy tegnap meg tegnap előtt is nagyon nagyon feszült, ingerült voltam lehet a kimerültségtől....de ma már jól vagyok. :-)

     

    Réka és monotonitás: az én elgondolásom az, hogy Réka célja első sorban a gyors és hatásos alakformálás, nekünk nőknek. Na már  most nézzünk meg egy aerobick órát bárhol, vagy magát az oktatót, kevés a hiteles...legalább is nekem. Szerintem a gyakorlatok nagyon keményen vannak összerakva és a cél szentesíti az eszközt címmel monoton néha sajnos.  De mivel tudom,hogy  ez a cél így engem nem zavar.

     

    kaja..hát este szerintem egy fehérje turmixot igyál főleg edzés után, és olyan ételt egyél ha nem iszol turmixot ami kevés kalóriát tartalmaz, gyümölcs, zöldség.

     

    Én ha befejeztem 8 napom múlva az edzés 4 hetét akkor 3 nap laza pihi lesz sima futás és utána kezdem a következő 4 hetet.

     

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  17. 2011. május 18. 08:0391.

    Szia KyMa!

     

    Egyet értek veled sajnos én se hegytam pihenőnapot, folyamatosan tronáztam a magazin szerint, ha pihenőnap lett volna, akkor én előrevettem a mozgásos napot és így tovább.

    Tegnap annyira erőtlen voltam, hogy a 40 perces teljes testet kihagytam, és csak a magazinos gyakorlatokat csináltam meg.

    Igaz próbáltam Updte szerint enni, de nagyon kevés energiám volt este.

    Mit érdemes enni este, ill. napközben, hogy ne legyek nagyon éhes?

    Ha vége a 28 napos Alakreformnak, akkor folytatom az első számmal, vagy a télivel.

    előzmény:
    KyMa (88)
    2011-05-17  13:11
  18. Torolt_felhasznalo_430465
    Torolt_felhasznalo_430465
    2011. május 18. 07:2190.

    Sziasztok!

     

    Egyetértek Moncsival,az az igazság,hogy mi nem vagyunk élsportolók,és én túlzásnak tartom,hogy a Réka alig ad pihenőnapot.Én is imádok sportolni,de azért beiktatok pihenőnapokat,hagyom,hogy akkor regenerálódjon az izom.Tényleg vigyázz magadra Kyma,meg az egészségedre!!!

     

    Moncsi nem tudom én több helyre jártam alakformáló órára,és mindig úgy elröppent.Most ahova járok ott is egy órában minden testrészre dolgozunk,én megmondom őszintén szeretem Rékát,de se élőben,se DVD-n nem tetszik a 90 perc.Én szószerint alig vártam,hogy vége legyen,és nem erről kéne szólnia,hogy az órát lesed.De ez az én magánvéleményem,lehet,hogy másnak bejön élőben,ha lesz lehetőségetek próbáljátok ki.

     

    Tegnap nekem  aerobic volt egy órában.

     

    Legyen szép napotok!!

    előzmény:
    Moncsi0106 (89)
    2011-05-17  22:22
  19. 2011. május 17. 22:2289.

    KyMa, én értem hogy imádsz sportolni és fanatikus vagy, de ez azért már túlzás. A szünnap azért van hogy regenerálódjon az izomzat. Teljesen tönkre fogod magad tenni. Heti 5 edzés tökéletesen elég. A másik kettőn meg kapcsolódj ki a pároddal, vagy nem tudom, amit szeretsz csinálni, vagy ami elmaradt kötelesség:) Nem bántani akarlak! Az egészség sokkal fontosabb. Ne várd meg amíg a tested komolyabban jelez, mint pl anno a Rékánál. Tudd hol kell fékezni! Tényleg nem piszkálni akartalak! :)

     

    A konditermes monotonitás oké, de az alakreform 90 perces aerobic óra, ahogy Réka is nevezi. Namost egy aerobic órának nem kéne monotonnak lenni. Legalábbis én így látom. Azt a 90 percet jobban is meg lehetett volna csinálni a dvdn szerintem. 90 percbe belefér vádli, comb külső, belső comb, has, derék, fenék, csípő, felsőtest. Így meg kaptunk 3/4 óra combot, fél óra csípő+popsit az amúgy 40 perc extra mellé ami tök ugyanaz szinte, meg a 10 perc has. (Oké, a Zalán miatt volt az kevés, azzal nincs gond). Imádom Rékát, imádom a dvdit, de kezdek félni, hogy nem fog tudni újat kitalálni már.  

     

    Ma 2010es comb volt+a magazinban előírt has gyakorlatsor. Jól esett :)

     

    Golden, bárcsak én is olyan típus lennék aki bármit ehet :) Óra ügyben meg tök igazad van. Ha kell hazamennék koszosan, izzadtan, de azért az nem edzés amikor nyomorgás van. Közel sem olyan intenzív szerintem. Én még nem voltam ilyen órán, de lejjebb írtam is, ha lesz road show, akkor is 3x meggondolom hogy elmenjek e. Nagyon nagyon szeretnék már egyszer élőben tornázni a Rékával... de nem bármi áron. A csarnokok levegőtlenek, és ha 200 ember szív egy levegőt hamar elfogy az oxigén... és sajnos én azt nehezen viselem. Elég ha a ballagásomra visszagondolok anno... zsúfolt aula, nulla levegő... és akkor csak állni kellett, nem keményen mozogni. Nem hiába ájulnak el ballagáson emberek minden évben. Azóta félek az ilyen szituktól.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  20. 2011. május 17. 13:1188.

    Sziasztok!

     

    Hát tegnap a testem kicsit rám szólt,hogy elég lesz....20 napja edzem úgy hogy a pihenő napokon sem lazsáltam hanem futottam (kb 2-3 pihenő nap volt).

    Tegnap is futás lett volna de rossz idő volt így neki álltam 40 perces edzésnek. Máskor pikk pakk végig csinálom, élvezem most nem ment, aztán a páromjól leteremtett, hogy 20 napja pihenő napon nem pihenek, a futás lazább mint ez a 40 perces edzés szóval lecseszett, igaza volt mint egy béna úgy tudtam csak a 40 percet lenyomni tegnap.....tiszta hülye voltam tényleg...lábsúllyal küszködtem végig meg kézi súllyal a 40 percet, éjjel arra kelltem, hogy nagyon izomlázam van iszonyúan fáradt a testem...szóval ma se nem futok se nem edzek..túlhajtottam magam...

    De holnaptól új erővel csinálom...már csak 8 napom van, utána tartok 3 nap lazább napot (csak futás lesz) és kezdem az új 4 hetet a téli szám alapján.

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_430465
    Torolt_felhasznalo_430465
    2011. május 17. 08:0387.

    Sziasztok! Én tegnap 40 perces comb-popsit,20 perces hasat csináltam meg.Nagyon jól esett,ma meg megyek aerobicra.

     

    Hát igen azok akik kocsival vannak,hiába volt tél,rögtön betudnak a kocsiba szállni és nem kell öltözködni ,de számomra fontos az is,hogy ahol tornázok,azért normális hely legyen,és főleg elférjen az ember.Na most ez a Rékánál nem éppen megoldott,azon kellett gondolkozni a torna közben,hogy hogy feküdjek,hogy a másik szájába ne érjen a lábam,de mégis ne tapadjak a falra.De állítólag most átteszi a Symába,hát kíváncsi leszek.

     

    A táplálkozásban nem követem az update-ot,de abszolút nem vagyok hízásra hajlamos bármit is eszek meg.

    Viszont én csak csirke,pulykahúst,meg halat eszek.Édességben mindent megeszek,sőt imádom is,de mivel évek óta rendszeresen tornázom,így ez nem látszik meg,de nem is lennék hajlandó lemondani róla,inkább ledolgozom.

     

    Szép napot nektek,és jó edzést mára!

    előzmény:
    KyMa (86)
    2011-05-16  16:06
  22. 2011. május 16. 16:0686.

    Sziasztok!

    Pár napot kihagytam a fórum életéből de itt vagyok. :-)

    Hát én a véleményem összegezve írnám le hsz-ről.

    Én ahogy írtam többször szintén edzőteremben edzettem, súlyokkal így a monotonitás ott fokozottabb volt. De ha az ember valóban magára koncentrál, az izmaira stb, akkor eszébe nem jut a monotonitás. Persze nekem is van rosszabb napom akkor meg megerőszakolom magam, hogy de csináld....akkor is ha nincs kedved.ÉS utána sokkal jobban érzem magam. :-)

     

    Az evésről az a véleményem amit mások is már írtak, muszáj betartani bizonyos dolgokat. Ehhez kell akarat és kitartás.

    Nekem sem megy mindig de akkor csak magamra mutogatok és nem keresek más utat, lehetőséget.

     

    Nekem alabba nem jön be ez a ÁM-ozás..az az Rékám, Katikám, stb...a legjobb barátnőimet sem hívom így nekem ez olyan semmilyen.

     

    Nekem ma szünnapom lenne, de futni akartam, na már most az idő nem engedi, így lenyomom a 40 perces edzést szerintem :-)

    Nekem nagyon bevállt Réka edzése.

     

    Az árból és a helybőlk gondoltam amúgy ,hogy nem egy hú de jó felszerelt helység ahol tartja az óráit, még nem voltam amúgy.

    De modjuk én kocsival mennék jönnék így szerencsésebb helyzetben vagyok. Otthon fürdenék, és öltöznék át.

     

    Amúgy a péksütik tényleg drágák sajnos. Én azt helyettesítem amivel tudom.

     

    Ha vége ennek a 4 hétnek, akkor tartok 3 sima futós napot és csinálok egy 3 napos böjtölést, 1nap rízs 2nap gyümi, 3nap saláta.

    Állítólag jó és hatásos.

    A mostani intenzív edzésem mellett ez kevés energia lenne.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  23. 2011. május 16. 08:1585.

    Sziasztok!

    Köszi a tanácsokat, mostmár tényleg elhatároztam magam, mert tegnap a mérleg még többet mutatott, mint amikor elkezdtem a RR 28 napos tornát. Reégebben 2 évig csak az Update szerint ettem. Sajnos abbahagytam, és visszatértem a "rendes" étkezéshez.

    Egyszer visszautasítottam a cukros jégkrémet délután, és szinte kiröhögtek, hogy az Update micsoda hülyeség. Azt válaszoltam, hogy szerintem hatékony, később felhívott az illető és bocsánatot kért, később azonban vendégségben, mivel nem akartam magyarázkodni az étkezésem miatt, ettem mértékkel, meg nyaraláskor is ami volt, mégsem híztam.

    Szóval semmilyen módszer nem vált be nekem az Updaten kívül, így ismét nekifogok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  24. 2011. május 13. 21:1084.
    Én írtam hogy visszautasítottam a dobostortát. :) Réka mondta, hogy az "okosok" akik a vendégségben tukmálnak, azzal a mondattal, hogy nem ettől a falattól fogsz elhízni. Majd azzal folytatta, hogy ettől a sok picitől nem indul meg se a fogyás, rakodik le a sok pici, és a vércukor miatt a kis falattól ugyanúgy éhes leszel. Szerintem ez egy nagy igazság. Magamon is tapasztaltam. Az meg nem igaz hogy majd másnap lemozgom. Addigra az rég lerakódik, és amit a héten letornáztál, azt a szelet pizzával vissza is eszed. Ha valaki nem tudja 100%ban elhatározni magát, eltántoríthatatlanul, akkor nem éri el azt amit akar. Ezeken a hibákon anno én is végigmentem.  Nekem mindig az van a fejemben ilyenkor, hogy az az egy szelet tukmált süti pl. az egész heti munkámat tönkreteszi. Felteszem a kérdést: Megéri? Hát, nekem nem. :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     

Címlap

top