Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Herbal weight loss

nescafé
Létrehozva: 2011. március 2. 14:11

Sziasztok!

A segítségeteket és a véleményeteket szeretném kérni erről a fogyókúrás szerről. Herbal-weight loss. Nagyon- nagyon dicsérik. Nektek van tapasztalatotok?

Köszönöm 

 

  1. Torolt_felhasznalo_814295
    Torolt_felhasznalo_814295
    2013. július 22. 12:0828.
    A panaszkonyv.info-ban is felfigyeltek ra...
    előzmény:
    Júlia84 (26)
    2013-03-11  11:05
  2. Torolt_felhasznalo_814295
    Torolt_felhasznalo_814295
    2013. július 22. 12:0627.

    Nagyon jol teszed.

    Cikkeznek rola , elobb-utobb kiderul , mi az igazsag

     

    www.ajjaj.hu/eletmod/eletmodi/javallatok/1667- fogyokuras-csalasok

     

     

    előzmény:
    Júlia84 (26)
    2013-03-11  11:05
  3. 2013. március 11. 11:0526.

    Sziasztok!

    Épp a rendelést fejeztem VOLNA be, mikor arra gondoltam, h előbb utána olvasok a W. L. kapszulának... Jól tettem!!

    Korábban próbáltam már egy másik féle fogyibogyi, fogytam is 15 kg-ot kb 4 hónap alatt. Edzettem és nem nagyon ettem mellette...ennek tudom be a sikert. A bogyó hatása mindössze az volt, h az utolsó 2 hétben 4x hánytam tőle...

    Köszönöm a hozzászólásaitokat, megint rádöbbentem arra, h a helyes táplálkozás és rendszeres testmozgás a legjobb megoldás!!! Ez az egyetlen tuti recept! És nem kell semmi egyéb pirula!! Az ugyan egyszerűbbnek tűnik, de mint ismeretes is: nem feltétlenül az egyszerűbb út ahelyes. 

    Szóval kitartást minden fogyni vágyónak, meg kell dolgozni/szenvedni a szépségért, nem adják azt olyan könnyen!

    Most pedig a rendelésem véglegesítése helyett leporolom az egyik tornás dvd-met...

    Szép napot Mindenkinek!

  4. 2012. augusztus 24. 13:4925.

    Én is megkaptam ugyanezt a levelet, miután közöltem a telefonban, hogy nem kérem a csomagot, mikor egyeztetés miatt felhívtak! Egyébként egy másik fogyókúrás fórumon sem sok jót olvasni róluk http://xn--fogykra-o0a8d.info/mit-ez-a-weight-loss- plus-tabletta-vagy-kapszula-atveres.html

     

    Én 2 kilót fogytam a héten, éhezés és fogyókúra nélkül, de nem ennyi ígértek, hanem sokkal többet! Mi ez, ha nem átverés?

  5. 2012. július 23. 13:1424.
    Sziasztok, én rendeltem WeightLoss-t, 60 szemes kiszerelésben, 1 hónapig szedtem, fogytam is 4 kg-ot, de mivel 14-et ígértek felhívtam őket, nagon sagítőkész volt az úr a telefonban, mondta kuldjem vissza a dobozt, meg is tettem, rá 3 hétre a számlámon volt a pénz.
  6. Aaa
    Aaa
    2012. július 12. 13:3523.

    Akkora business a fogyókúraipar, hogy megéri újra és újra új csodaszereket a piacra dobni. Mire kiderül, hogy nem hatásos, már újabb terméke van kint a gyártónak.

     

    Egyébként van olyan gyógyszer, amivel lehet fogyni, de az receptköteles. Én is kipróbáltam már sok csodaszert, de be kellett látnom, hogy ezek csak a pénztárcámat fogyasztják. Gyógyszert nem vagyok hajlandó szedni, így marad a rendszeres testmozgás és a diéta

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  7. 2012. július 12. 13:1922.

    Ahhoz,hogy fogyj nem elég a heti 2 edzés...minimum 5 alkalom/hét....

    noh meg még egy nagyon vicces dolog 1500kal naponta...

    ha valóban ennyit viszel be nem is kellene fogyasztószer menne anélkül is!

    Nem elég a kalóriát figyelni...azt nézd mit eszel!

    cukortartalmú ételek kilőve alapból...

    egyél zöldséget meg rizst meg száraz húsokat és fő a rendszeresség és minden nap abban az órában egyél noh meg a mennyiséget is szem előtt tartod és még elmész napi 3-4 kilómétert futni meg utánna lenyomsz 4x30 felülést heti 5ször, szakadni fognak rólad a kilók!

    ha persze képes vagy rá és van kitartásod...ha lusták vagytok akkor ne a szert hibáztassátok hanem magatokat

     A weight loss hat,energizál,anyagcserét fokozza,és sport közben szakad rólam a víz jobban mint amikor nem szedtem.(a belső hőmérséklet megnövekedése végett)

    előzmény:
    bettykiss (10)
    2012-03-01  12:04
  8. 2012. július 12. 13:0821.

    Azt képzelted,hogy megveszel egy étrendkiegészítőt és majd csak úgy potyognak le a súlyok?

    Ahhoz, hogy fogyj fel kell emelni a popsit és keményen edzeni és megválogatni mit eszel,akkor nem fogsz hízni.

    De aki annyira vesztes,hogy azt képzeli,a víztől is hízik az inkább felejtse is el hogy valaha is le fog fogyni...

    Nincs olyan kiegészítő ami mellé elengedhető a megfelelő táplálkozás és rengeteg sport...ennyi

    Az meg kész röhej,hogy még híztál is a weight losstól...2 szem kapszula rá vitt 3 cm-t a hassadra zsírból mihh?

    kevesebb szemetet kell enni és okádásig sportolni...annak lesz látszatja,persze akarat is kell majd hozzá,amiből gondolom jó kevés van nállad 

    előzmény:
    thalia69 (19)
    2012-03-28  18:17
  9. 2012. március 28. 18:3020.

    Módósítani szeretném az előző hozzászólásomat mert azt a termék oldalán jelentettem meg. Tehát...Nőtársaim! Elég ha beírjátok a termék nevét, és ezer fórumon elolvashatjátok az igazi tapasztalatokat!!! ír Én másodszorra írom le a véleményemet a terméket reklámozó oldalon, de külön emberük van aki figyeli a hozzászólásokat és azonnal törlik a nekik nem megfelelőt!!!!

    NE RENDELJE MEG EZT A TERMÉKET!!! 

    előzmény:
    thalia69 (19)
    2012-03-28  18:17
  10. 2012. március 28. 18:1719.

    Évek óta súlyfelesleggel élek, nagy szükségem van, volna a fogyásra, az életemet mentené meg! Rátaláltam a hirdetésre, rendeltem, és Február 21., 5 hete szedem a Weight Loss tablettát, mivel egy deka sem ment le rólam! sőt a hasamra még lerakódott pár centi!!! most már idegorvosra is szükségem van, totál depressziós lettem a tudattól, hogy ilyen pofátlanul átvertek! Undorító hogy kétségbeesett embereket használnak ki! Én a fogyasztóvédelemhez fordulok ha nem küldik vissza a pénzemet! Mindenkinek azt tanácsolom, hogy NE RENDELJE MEG EZT A TERMÉKET!!!

    Nőtársaim! Elég ha beírjátok a termék nevét, és ezer fórumon elolvashatjátok az igazi tapasztalatokat!!! Én másodszorra írom ide a véleményemet, de külön emberük van aki figyeli a hozzászólásokat és azonnal törlik a nekik nem megfelelőt!!!!

    NE RENDELJE MEG EZT A TERMÉKET!!! 

    előzmény:
    nescafé (1)
    2011-03-02  14:11
  11. 2012. március 26. 20:0518.
    Szerintem nincs remény apénzvisszakapáshoz,de ha neked már sikerült kérlek oszd meg velem a titkot.Köszi üdv picur
    előzmény:
    Fehér Józsefné (12)
    2012-03-09  18:26
  12. 2012. március 26. 19:5917.
    Én az activ slim nevű fogyiszerrl jártam ugyanígy .Már három hónapja levelezgetek a contacttal eredménytelenül.Pénzt szerintem soha nem fogok látni.Sokan beugorhattak már nekik,csak azt nem tudom mit kellene tenni ,hogy ez az állítólagos lengyel cég lebukjon.Erős a gyanúm,hogy nem is létezik.Kedves Lia kísértetiesen hasonlít astorim a tiédre csak más a szer neve.És igazad van az egészséget illetően mert nekem példul felszökött a vérnyomásom  a harmadik tabletta után úgy, hogy kardiológusnál kötöttem ki, pedig akkor még nem is tudtam, hogy bottal üthetem a pénzem.Valamit tényleg tenni kellene ellenük hogy mások ne járjanaki így.üdv,Picur
    előzmény:
    LiaNaiva (14)
    2012-03-19  17:10
  13. 2012. március 24. 14:4816.

    Már törölték, nincs ott a hsz-od!

     

    előzmény:
    LiaNaiva (15)
    2012-03-19  17:17
  14. 2012. március 19. 17:1715.
    Mellesleg beírtam a kommentekbe az oldalukra: Hétfő, 19 Március, 2012 "Ez egy oltári nagy kamu!!!!! ÁTVERÉS, csak a pénzt csalják ki az emberektől és veszélyes a szer az egészségre is!!!!!!!! " - ezen a weblapon: http://agn.medicalnewsreporter.com/ - kíváncsi vagyok, mikorra törlik ki a hozzászólást. :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  15. 2012. március 19. 17:1014.

    Üdv Mindenkinek! Legelőször is tisztázzuk, hogy a Weight Loss ról beszélek, melynek SEMMI KÖZE a Herbal-os készítményhez!

     

    Sajna, életemben első ízben, én is beleugrottam ezen szer beszerzésének vermébe. A contacthu@activefood​supplements.com mailcímen leveleztem bizonyos "Szebeni-Müller Ildikó" nevű akárkivel, aki időnként csak Müller Ildikóként írt alá. Sem telefonszám, semmi más elérhetőség nincs. Viszont felhívtam ma du. a vezetékes telefonszámot - 4088950 -, és láss csodát.. elsőre felvette egy kedves férfihang ... állítólagos "Horváth" "úr" - habár úr az, aki ilyen disznóságohoz asszisztál? Hablatyolt nagyon kedvesen összevissza - gondolom napi sok felháborodott telefonhívást kap, én inkább írásban háborogtam nekik, de még a Vám- és Pénzügyőrség emlegetése sem volt rájuk hatással. Tehát.. senki ne várjon csodát... és szerintem az is kamu, hogy valaki visszakapta a pénzét. Hiszem, ha én is visszakapom. Mellesleg, a Fogyasztásvédelmi Hivatalnak most írom a levelet, írjatok nekik ti isnyugodtan, ezen a mailcímen mehet a levél: fogyved_kmf_budapest@nfh.hu. De.. nagy reményeket senki ne fűzzön a dolgok intéződéséhez, mert ahogy intéződnek azok ebben az országban... nyah abba inkább bele se menjünk. Ha valakit érdekel, egy egész oda-vissza levelezés áll rendelkezésre, hogy ezeket a parasztokat mennyire nem érdekli, hogy embereket vernek át. De.. ami a legrosszabb, nem csak a zsebünket vágják meg, hanem az egészségüket is kockáztatják. Mi meg hülyén beleugrunk... ez is igaz... de ez akkor is már gusztustalan. Kérdés, hogy az az ominózus lengyel cég mennyire van benne a buliban, ha benne van? További szép napot kívánok, Üdv, Lia

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  16. 2012. március 15. 19:0513.

    Sziasztok!

    Nekem még nincs, és nem is lesz, mert szerencsére kerestem véleményeket róla a neten, amit nem a T. forgalmazó szerkesztett

    http://www.hoxa.hu/?p1=forum_tema&p2=79923

    előzmény:
    nescafé (1)
    2011-03-02  14:11
  17. 2012. március 9. 18:2612.

    Sziasztok!

    Ha valaki tudja, és megírná nekem, hogy hogyan lehet érvényesíteni a visszafizetési garanciát a WEIGHT LOSS kapszulával kapcsolatosan.Írtam egy e-mailt a contacthu@activefoodsupplements.com címre - mivel ez volt megadva a csomagon, de már  napja hogy nem válaszolnak. Lassan lejár a visszafizetési garancia határideje. 

    Segítséget előre is köszönöm!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  18. 2012. március 7. 13:4511.

    Sziasztok!

     

    Én a Herbal zsírégetőt forgalmazó cégnél dolgozom, ezért tisztáznék pár dolgot, mert elég nagy félreértések vannak itt a topicban. 

     

    A Health Care Herbal Weight loss nevű készítménynek semmi közze sincs bármilyen SLIM Green Line nevű termékhez. Ez egy Amerikából importált termék, a Netamin Kft. forgalmazza, kb. fél éve most már Herbal zsírégető néven. Csakis természetes összetevőket tartalmaz, semmilyen mellékhatása nincs , csak azoknak kell odafigyelniük, akik allergiásak valamelyik összetevőre (pl. virágpor).

     

    Amúgy kb. másfél éve árusítjuk a terméket, a visszajelzések alapján az emberek 80%nak használt. Akinek pedig nem sikerüt fogynia, érvényesíthette a pénz- visszafizetési garanciáját.

     

    Üdv:

     

    Irci

    Netamin Kft. 

     

     

     

    előzmény:
    kincsi79 (8)
    2012-01-21  12:59
  19. 2012. március 1. 12:0410.

    Sziasztok!

     

    Tényleg ne vegyétek meg a Weight Loss kapszulát, mert bocsi de szart se ér!!!!!!!!! Négy hete szedem, heti kétszer kardiózom, 1500 alatti diétát tartok és egy nyamvadt kilót sem fogytam, semmit nem érzek, hogy bármiben energikusabb lennék, semmit de semmit!!!!!!

    ÁTVERÉS!!!!!!!!!!!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  20. 2012. február 5. 22:069.
    Köszönöm szépen!!!
    előzmény:
    kincsi79 (8)
    2012-01-21  12:59
  21. 2012. január 21. 12:598.

    Kedves Fogyni vágyók!

     

    Most nagyon figyeljetek rám! Bárki akinek megfordult a fejében,hogy rendel a WEIGHT LOSS nevű fogyasztó kapszulából NE TEGYE! ÁTVERÉS! 

    November elején rá találtam a SLIM GREEN LINE 700 fogyasztó kapszulára, megrendeltem 2 dobozzal mert a 2.-at fél áron adták összesen 14900 Ft ért és nincs posta ktg! 1 hétre rá november 7.én meg is kaptam! Be szedtem belőle napi kettőt (1 dobozzal ami csak 25 db) és azt vettem észre,hogy 3 kg-ot híztam! 60 nap pénz vissza fizetési garanciát vállaltak így dec. 7 -én postáztam Varsóba 1400 Ft-ért! Mivel se számla se cím nem volt a csomagban a címet úgy tudtam kideriteni,hogy rendeltem kamuból még egyet és amikor fel hívtak elmontam,hogy mi is a helyzet!Kaptam címet és te.számot is! 1 hónap eltelte után fel hívtam öket ,hogy még mindig nem kaptam meg a pénzt! Közölték,hogy minden ok, vissza fogom kapni a pénzt látják ,hogy elfogadták a panaszomat! 6 hete várom vissza a pénzemet! Ma reggel pedig meg találom úgyan azt a fogyókurás hirdetést csak már más a termék neve! Ahova eddig Slim Greenline 700 volt írva ott most Weight Loss szerepel! Gyorsan írtam a SlimGreenline 700 fórumra ( JAVASLOM NÉZZÉTEK MEG OTT MEG TUHATJÁTOK MENNYIT LEHET ETTŐL A SZERTŐL FOGYNI!!!) a többieknek és rá kerestem a Weight Loss fórumra ahol titeket találtalak! Kérek mindenkit NE RENDELJEN! Ha bármilyen kérdésetek van írjatok!

     

    u.i:Ja volt olyan is aki rosszul lett a szertől!

    Üdvözlettel: Kincsi.

    előzmény:
    nescafé (1)
    2011-03-02  14:11
  22. 2011. március 19. 18:427.

    Bár így lenne, de nem sok esélye van 2 kg izomnak 2 hét alatt ua. mozgással, mint előtte.

    Azóta lement a 2 kg (több is), tehát vmi más volt a probléma.

    Vagy csak vízvisszatartás, nem tudom , de nekem nem jött be.

    Most  a Lipo6-ot szedem , fogyok, de fáj a gyomrom.

    Sehogy se jó ez. 

    előzmény:
    Napszarvas (6)
    2011-03-19  13:06
  23. 2011. március 19. 13:066.
    Sztem azért "híztál" 2 kilót,mert izmosodtál. Az izom meg nehezebb,mint a zsír. Nem?
    előzmény:
    olimama (3)
    2011-03-02  15:29
  24. 2011. március 2. 15:465.

    http://www.tutifogyas.hu/

     

    Itt találtam rá. 

    előzmény:
    milnyo11 (2)
    2011-03-02  14:59

Címlap

top