Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A luxusprosti válaszol

adrijan
Létrehozva: 2010. november 4. 13:00
Sziasztok!

Nemrég megjelent egy érdekes kötet.

A szerző, Szalai Vivien egy, a médiában sokat látható, ismert nőt faggat, aki titokban luxusprostiként dolgozik külföldön. (Interjúnk a szerzővel)

A könyvben is álnéven (Szofi) meséli történeteit, és igyekszi megőrizni inkognitóját. (Részlet a könyvből)

Nos, jövő hétfőn, november 8-n, délután 2 órától 4-ig ő fog válaszolni a kérdéseitekre itt, a fórumon.

A titoktartás teljes: Szofi nem jön be a szerkesztőségbe, még nekünk sem fedi fel a kilétét - valahonnan távolról fog nektek válaszolni.

Társaságában ott lesz Szalai Vivien, a könyv szerzője, úgyhogy hozzá is intézhetitek kérdéseiteket.

Addig is itt, ebben a topikban tudtok kérdéseket feltenni.

Kérjük,hogy a topikban kizárólag témába vágó kérdéseket tegyetek fel!
  1. 2010. november 8. 16:02155.

    Sziasztok!

     

    Délután 4 óra van, Szofi befejezte a válaszolást. Köszönjük a kérdéseket! :)

     

    Üdv:
    Adrián 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  2. 2010. november 8. 16:01154.

     

    Gyereked lehet?

     

    (Úgy értem: képes vagy teherbe esni?)

    idézet:
    essenza (150)
    2010-11-08 15:57:14

    Én azt gondolom, a természet mindig igazságot tesz. Nem gondolom, hogy valaha is jó anya lennék.

     

    Köszönöm a kérdéseket!

     

    Szofi

    előzmény:
    essenza (150)
    2010-11-08  15:57
  3. 2010. november 8. 15:59153.

    Van akinek nemet mondtál?Ha igen,milyen okból?

    Volt abortuszod a "szakmád" miatt?

    Mindig "dolgozol"? Vagy ünnepek,családi okok vagy akármi neked is fontosabb?

    Sokan tudják,hogy Szofi neve kit takar? Több nő van akiről szólhatna,tehát van még rajtad kívül több luxusprosti is?

     

     

     

    idézet:
    tiketike (75)
    2010-11-08 12:17:34

    Csak nagyon néha.

     

    Volt abortuszom sajnos.

     

    Nem vagyok az az ünneplős típus.

     

    Van rajtam kívül több is. De nem sok. 

    előzmény:
    tiketike (75)
    2010-11-08  12:17
  4. Torolt_felhasznalo_595470
    Torolt_felhasznalo_595470
    2010. november 8. 15:59152.

    Szofi, a barátaid melyik tulajdonságaid miatt szerettek meg? Ők inkább férfiak, vagy inkább nők?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  5. 2010. november 8. 15:58151.

    Kedves Szofi!

     

    1. Én azt szeretném megkérdezni, hogy a könyv elolvasása után felmerült bennem a kérdés, vajon miért nincs jóban már az anyjával? Hiszen a sorokat olvasva az jött le nekem, hogy az édesanyja mindig próbálta a lehető legjobban azt, hogy nem elégszik meg szegényes életükkel, és bíztatta Önt, hogy  használja ki a szépségét, és gazdagodjon meg ebből. Nemírták le nyíltan, de az édesanyja azt akarta, hogy prostituált legyen? Vagy azt, hogy egy milliomos, milliárdos melett öregedjen meg és élveze a pénzét?

     

    2. A többiek kérdéseit olvasva érzem a megvetést, de úgy gondolom, hogy senkinek semmi köze ahhoz, ki mivel keresi a pénzt. Az Ön személyiségéből kifolyólag tudja ezt az életmódot folytatni, viszont fel kéne ismernie, hogy pénzéhsége tényleg nem normális szintű. Igen, mint nyilatkozta, vannak ilyen olyan kuncsaftok, azonban az egészség fotosabb mindennél. Érdekes, hogy amikor AIDS gyanús volt, hírtelen rádöbbent arra, hogy az egészséget nem lehet megvenni pénzzel, akkor miért csinál úgy ezek után, mintha semmi sem történt volna? Ez nem egy kellemetlen kuncsaft, amit a zuhanyozással le lehet mosni. 

     

    3. Nem gondolja úgy, hogy ha kiöregszik, és hiába nem akar gyereket és családot, mert igen is vannak, akik nem akarnak, mégsem lesz ott egy barátnő sem, egy férfi sem, senki, aki kiállna maga mellett, csak a pénze.  Emlékezzn arra, hogy Péter felesége megpróbált segíteni nehéz helyzetén, és miután megtudta, semmi baja, már nem is érzett semmit, hogy milyen jó lenne ha maga mellett lenne valaki, aki tiszteli, szereti és segítséget nyújt. Jól érzékelem hogy semmiből nem tanul? Meddig lehet elnyomni egy ember érzéseit önmagában?  

    idézet:
    Adryenne0511 (73)
    2010-11-08 10:49:44

    Nem szoros a kapcsolatunk, de jóban vagyunk.

     

    Gyarló vagyok. Amint megtudtam, hogy semmi bajom, újra sértetlennek éreztem magam. 

     

    Az ember örökre nem  tudja elnyomni az érzéseit. Egyszer valamilyen formában úgyis felszínre tör. Sajnos legtöbb esetben valamilyen alantas formában. Mondjuk egy betegség képében. Realista vagyok.

     

     

     

    előzmény:
    Adryenne0511 (73)
    2010-11-08  10:49
  6. 2010. november 8. 15:57150.

     

    Gyereked lehet?

     

    (Úgy értem: képes vagy teherbe esni?)

    előzmény:
    Szofi (146)
    2010-11-08  15:48
  7. 2010. november 8. 15:55149.

    Először egy megjegyzés: szerintem a nők nagyrésze (aki nem ebből él ) irigyli, ha valakinek a férfiak hajlandóak fizetni a testéért. Ami persze nagy hülyeség, mert a "tisztességes" lányokat is meghívják vacsizni, kapnak virágot, ajándékot, stb, mielőtt felkérik őket matrac mambóra... esetleg még gyűrűt is. Ezt néha utána. A férfiakat is megfizetik, csak nem pénzzel. Így is lehetne nézni a dolgot. 

     

    És a kérdés (ek):

    Van barátod Szofi? Akivel érzelmi alapon (is) szexelsz?

    Érzel különbséget a munka és a privát szex között?

    Van orgazmusod munka közben, vagy olyankor nemlehet magaddal foglalkozni?

    A technikád is profi kell legyen, vagy csak a szép testet veszik meg és az elég? Bocs, nem akarom leértékelni!

     

    Sok sikert! Élvezd az életet, amíg lehet!

    idézet:
    DanceWithTheDead (71)
    2010-11-08 10:24:47

    Nincs barátom. Volt olyan férfi, akivel érzelmi alapon szexeltem, de már nincs olyan.

     

    Már nem érzek különbséget, de volt idő, amikor nagyon is éreztem.

     Óriási a különbdég természetesen.

     

    Volt orgazmusom. Többször is.

     

    Boldoggá kell tenni a férfit úgy, ahogyan ő szereti. 

    előzmény:
    DanceWithTheDead (71)
    2010-11-08  10:24
  8. 2010. november 8. 15:53148.

    Szofi,

     

    éves szinten hány menetet nyomott le?

    Általában mennyi időre vették önt bérbe?

    Mennyiben függ a szexuális kultúra a pénztárca nagyságától?

    Igaz-e a nagy autó, kis pénisz? Vagyis a gazdagoknak mindnek kicsi a farka?

    Volt-e olyan ügyfél, aki többet látott bele az üzleti kapcsolatba?

    Melyik volt a gyakoribb: a partiba szexualizás, vagy az édeskettes?

     

    Tessék Judi546,

     

    ezt a hozzászólást nem fogják moderálni, mert van benne kérdés. A tiedben nem volt.

    idézet:
    roegby (64)
    2010-11-07 18:35:41

    Több százat.

     

    Általában órák.

     

    A vagyonnal rendelkező férfiak még inkább azt hiszik, hogy mindent megtehetnek. Hiszen az anyagi forrásaik korlátlanok. Még inkább élet és halál urai. Az ágyban is.

     

    Nincs ilyen összefüggés. De való igaz, hogy azok a férfiak, akik mindenáron bizonyítani akarják, hogy gazdagok, komplexusokkal küzdenek. És olyanok vagyunk az ágyban, mint a hétköznapokban. vagyis az ágyban isgörcsösen bizonyítani akarják, hogy jók.

     

    Volt olyan, több is, aki belém szeretett.

     

    Az édeskettes. 

    előzmény:
    roegby (64)
    2010-11-07  18:35
  9. 2010. november 8. 15:49147.

    Hello,

     

    Nagyon prózai dolgokra vagyok kíváncsi. A könyvet nem olvastam, csak az nlc-n megjelent beszélgetést a szerzővel. 

     

    - Nem féltél attól, hogy olyat kérnek, ami FIZIKAI FÁJDALOMMAL jár? 

    - Hogy lehet ráhangolódni egy olyan emberre, aki pl taszít fizikailag?

    - Előfordult, hogy valaki olyasmit kért/művelt/mondott, amit megalázónak éreztél? 

     

    Tudom, konzervatív nőtársaim most köveket vetnek rám, hogy nem ítéllek el. Egyszerűen csak a fenti 3 dologra vagyok kíváncsi. Nem ítélkezek, nem utálok senkit, tőlem mindenki azzal keresi a kenyerét , amivel akarja, csak engem hagyjanak békén.
    idézet:
    macskapofájú (60)
    2010-11-06 23:44:27

    Eleinte féltem, de aztán megpróbáltam megérteni hogy a férfiak miért kérnek általában olyat, ami fizikai fájdalommal jár. Mert ettől hatalmasnak érzik magukat.

     

    Senki sem taszít, mindenkiben meglátom a vonzót. 

     

    Sajnos sokszor.

    előzmény:
    macskapofájú (60)
    2010-11-06  23:44
  10. 2010. november 8. 15:48146.
    szia


    Én azt szeretném megkérdezni,hogy megérte-e valóban
    ennyi áldozatot hozni ezért a pénzért?

    Mi az amit ettől remltél,és megkaptad-e?

    Hogyan szemléled önmagad,hogy tekintesz önmagadra,a történtek fényében?

    Hogy látod a tásadalmat,szereped és helyed benne?

    Hogyan képzeled el a jövődet,vannak-e céljaid terveid,
    és lehet-e tudni mik azok?

    Hagyott-e a mult történései maradandó traumát benned,ha nem akkor mi az ami miatt nem?


    Köszönöm ennyi volna


    Üdv ;S
    idézet:
    sarkcsillag777 (59)
    2010-11-06 23:18:06

    Ez alkati kérdés, nekem igen, de ettől még nem kell senkinek ezt a szakmát választania. Kapok üzeneteket, hogy ez uszítás, feléhívás, hogy a lányok legyenek prostik.

     

    Ki mondott ilyet? Mindenki azt kezd az életéveél, amit akar. Nekem és csak magamról tudok beszélni, megérte, és igen, jó lenne a világ, ha nem kellene ezt a szakmát választani.

     

    Én sokat akartam, nagyon sokat, és ezért ezt az áldozatot hoztam, de megfizettem az árát. Nincs család, nincs szerelem, se barátság, se törődés. viszont  van rengeteg pénz. legalábbis néhányunknak-

     

    Aki ezt mérlegre teszi és azt mondja,prostituált lesz, az nem miattam fog így dönteni

    előzmény:
    sarkcsillag777 (59)
    2010-11-06  23:18
  11. 2010. november 8. 15:46145.

    Szia SZafi!

     

    Tényleg csak 10000 eurót kaptál Dubaiért?

    Mert ez nagyon kevésnek tűnik, alig 3 millió forint,

    ez a te életszinvonalad mellett, ha egy ruha 300e, márpedig munkád megköveteli, hogy ilyenekben legyél, számításaim szerint alig maradhatod nyomi 1 millád, plusz a kiesett idő míg összeraktak az orvosok, ezt egy középvezető negyedévi keresete, szóval nem keresel te keveset úgymond?

    Bár szerintem a 3 milla is kevés ezért, azt hittem ennél azért többet kap egy lp.

     

    Nem érzed úgy, hogy nem korekt ez a könyv ebben a formában?

    Szerintem érdekes világ ez, de ebből a produceres jelenetből lazán magára ismerhet az ügyfeled, s ha többi sztorid is ilyen, akkor ez csúnya árulás, pedig ők korektek voltak veled, fizettek, vagy szerinted azért mert prosti vagy megteheted ezt velük?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  12. 2010. november 8. 15:41144.

    Mit csinálsz, ha elveszíted a pénzed? Manapság semmiben és senkiben nem lehet bízni. Elég egy csőd, vagy természeti katasztrófa.

     

    Másrészt, meg tuti nem leszel boldog, ha lepereg elötted az életed halálod napján. Nem hiszem, hogy erre kellett szülessél.

     

    Szerintem Kelemen Anna vagy. (de úgyis le fogod tagadni)

    előzmény:
    Szofi (142)
    2010-11-08  15:34
  13. 2010. november 8. 15:40143.

    Kedves Anonim hölgy!

     

    1. kérdésem az lenne, hogy mitől luxus prosti ön? Úgy tudtam(olvastam) Hogy a luxusprostik többnyelven beszélő, művelt és nem csak dekoratív hölgyek, akik akár szóban is tudják szórakoztatni a vendégeiket. (a golflabda szedegetést meztelenül, és a lealázó helyzeteket én nem nevezném kifinomult tevékenységnek) Szóval mitől luxusprosti Ön?

    2. kérdésem Nem gondolt bele abba a könyv mesélése közben, hogy ezzel a magyar népet is minősíti? (nagyon sokan dolgoznak Dubai-ban magyarok is nem prostiként) Maga szerint ezek az emberek, ha a könyv esetleg megjelenik angolul is , vagy valaki lefordítja a Dubai-aknak nem kerülnek kint konfliktusba? Esetleg nem veszítik e kint el az állásukat maga miatt? Vagy teszem azt én kimennék túristaként ezentúl el kell titkoljam a származásom, ha nem akarom, hogy prostinak nézzenek? Tudja egy ember alapján is sokszor minősítenek egy egész népet, nem is kell messzire menni, itthon nálunk is sajnos.

    3. Maga szerint nem lesz ebből a könyvböl politikai feszültség a két ország között?

    4. kérdésem: Ha ön már megkapta kint a fizetségét a szolgáltatásáért, nem gondolja hogy ez a könyv borzasztóan indiszkrét? Ezek után szerintem önnek életveszéllyes oda kimennie. (ha én pasi lennék és én fizettem volna magának, én sem mosolyognék önre a könyv után az biztos)

     

    Egy megjegyzést még hozzátennék, remélem nem törlik! 

    Kedves anonim hölgy! Irtó nagy felelőtlenségnek tartom ezt a könyvet. Nem akarom az inteligenciáját minősíteni, de ehhez vagy nagy bátorság kellett, vagy irtó nagy hülyeség. Már bocsi

    idézet:
    Anica77 (57)
    2010-11-06 20:14:50

    Kedves Anica77!

     

    Ezekre a kérdésekre kérem engedje meg, hogy hadd reagáljak én is!

     

    A Hamis gyönyör nem határozottan nem uszítás egy másik ország népe vagy lakosai ellen. Visszautasítok mindenféle olyan belemagyarázott, fantasztikus tartalmat, valótlan jelentést, következtetést, aminek semmi köze a könyvhöz és a valósághoz. A könyv nem tesz különbséget vallás, származás, bőrszín alapján a férfiak között.
    Szexuális agresszió - sajnos - éppúgy megjelenik a magyar hálószobákban, nem kell sehova elutazni érte. A Hamis gyönyör nem kézikönyv dubai nyaralásokhoz, hanem egy regény.
    Ha a magyar lányokról rossz vélemény alakult ki határainkon túl - akkor az egészen biztosan nem az én egy hete, magyar nyelven megjelent regényem miatt van, ha egyáltalán így van.
    Az ilyen jellegű felvetés, értelmezés  felesleges indulatokat szít és semmi köze a könyvhöz.
     

    A könyvben azt is megemlítem, hogy nem csak magyar lányok mennek Dubaiba.
    Prostik a világ minden táján vannak, sajnos az is köztudott, hogy például Olaszországba is rengeteg lány jár "táncolni" ahol szintén dolgoznak más magyarok is nemcsak prostiként.
    Ettől még erről is beszélnek, tudják sokan.
    Ha valaki jól dolgozik a maga területén, akkor nem veszítheti el az állását amiatt, hogy mások ugyanott más "szakmában" dolgoznak.
     

    Szerintem meg bátorság erről a szakmáról írni és beszélni, s nem butaság.

     

    Szép napot, Vivien

    előzmény:
    Anica77 (57)
    2010-11-06  20:14
  14. 2010. november 8. 15:34142.

    Kedves Szofi!

     

    Még egy kérdést elfeljtettem feltenni:

     

    Mit gondolsz évek múlva ki fog elégiteni az a sok luxus amit most elértél,amikor nem lesz se férjed,se gyereked,és egyedül üldögélsz a luxus házadban?

     

    Nem fogod magányosnak és egy eldobott, a férfiak által kihasznált,értéktelen nőnek érezni magad?

    idézet:
    Golden29 (53)
    2010-11-06 09:41:39

    Mindenkit más elégít ki. Engem az anyagi biztonság maximálisan.

     

    Rajtam kívül még nagyon sok nőt használnak és kihasználnak.  Csak engem busásan meg is fizetnek érte.

    El lehet ítélni, le lehet köpni, de attól még ez az igazság.

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_430465 (53)
    2010-11-06  09:41
  15. 2010. november 8. 15:34141.

    Kedves Szofi!

     

    Ha annyiszor meg aláztak, megkínoztak, miért nem tanulsz ki egy szakmát, van már pénzed rá, idősebb korodban miből fogsz élni?

     

    Másrészt, meg tárgyaktól nem kapunk szeretet, tárgyak nem simogatnak meg, tárgyakkal nem kapunk vígaszt, komolyan úgy érzed, hogy státusz szimbólumok birtoklásával jobban szeretnek vagy nagyobb értékkel bírsz?

     

    Borzalmas életed lehet, én nem tudnék tükörbe nézni többet, ha ilyen golf labdás húspiacon lennék díszpinty. 

     

    Valahol, aki ezt bevállalja (újra és újra), az meg is érdemli.

    előzmény:
    Szofi (135)
    2010-11-08  15:25
  16. 2010. november 8. 15:32140.

    Regen volt orvos valaszol , nyelvorzo valszol ,pszichologus valaszol.

     

     manapsag -a luxusprosti valaszol .

     

    kedves nlc  -miert erzi szukseget annak , hogy reklamozza a devianciat ?

     

     

    1. kerdesem a holgyhoz . 

         en egy jo konyv tarsasagaban es egy  illatozo gyumolcstea mellett a legtokeletesebb elegedettseget vagyok kepes atelni ... a legnagyobb luxusban erzem magamat

     

     kedves kejholgy - nem gondolja , hogy  a mindennel fontosabbnak tartott penzimadata beteges ? probalta  mar magat kezeltetni ?

    idézet:
    csinomjank (52)
    2010-11-06 07:56:45
    Próbáltam kezeltetni. De azt mondták, gyógyíthatatlan vagyok.
    előzmény:
    csinomjank (52)
    2010-11-06  07:56
  17. 2010. november 8. 15:31139.

    Na, akkor legyen kérdés is!

     

    1. Az össze... pénzből sikerült valamibe befektetni? 

    (Cipő, ruha, kocsi, lakás nem számít. Olyanra gondolok, amiből azután is jön a pénz, hogy elhervad Szofi.)

     

    2. Aktív még?

     

    3. Ha igen: Ilyennel még nem voltam,  egy 1000 EUR menetben mi van benne?

    (Kedvező válasz esetén érdekelne a dolog.)

     +1. Az NLC-nek kell fizetni jutalékot? Mennyit? Százalék vagy fix összeg?

     

    Kérdés az írónőhöz:

    A luxusprostis könyv után tervez-e újabb forró témát?

    (Ha ajánlhatnám esetleg a borsodi faluban négy gyereket szexuálisan bántalmazó anya és nagyapa történetét könyre vinni.)

     

    Esetleg az NLC velük is csinálhatna frankó kis kérdező estét.

    idézet:
    roegby (51)
    2010-11-05 22:03:59

    Igen, sikerült.

     

     

    Igen.

     

    Amit kér.

     

     

     

    előzmény:
    roegby (51)
    2010-11-05  22:03
  18. 2010. november 8. 15:30138.

     

    En nagyon erdekesnek tartom a temat es a rola kialakult beszelgeteseket, sok szempontbol. Es nem gondolom, hogy ez szinvonalcsuszas lenne az Nlc reszerol, mert sajnos ez is a mai elet resze. Akik pedig fanyalognak miatta, azt gondolom, ez legtobbszor csak alca, mert valojaban idejonnek, olvassak, kerdeznek...akit tenyleg nem erdekel, az ugysem jon ide, sok minden masrol is szol az nlc.

     

    Az, hogy regebben nem ilyen volt az ujsag...nos, az elet sem volt ilyen...

     

    Es en peldaul tenyeg kivancsi vagyok arra, hogy mi a valodi motivacioja egy lanynak ilyen utra lepni? Csak a penz? Elt- e valaha masfajta eletet ahova visszavagyik es idonkent eszebe jut, hogy jo lenne mashogy elni?

     

    idézet:
    napsugar (50)
    2010-11-05 20:21:00
    Hidd el, csak a pénz. Néha eszembe jut. De csak rövid ideig.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413121 (50)
    2010-11-05  20:21
  19. 2010. november 8. 15:29137.

    Kedves Szofi!

     Én elhiszem, hogy létezel és megértem a pénz iránti vágyadat is. Az is elfogadható szerintem, hogy (valószínüleg) nem akarsz soha párkapcsolatot vagy családot. Kérdések:

     

    1. Nem félsz a jövőtől? Amikor már öreg leszel (mondjuk ezt ki lehet manapság tolni, de azért nem akármeddig) mit fogsz csinálni? Félreteszed ezt a pénzt vagy már most elköltöd? Nem fogsz unatkozni?:)

    2. Én úgy gondolom, valahol élvezed a helyzetet...hogy a tested olyan szép, hogy ennyi pénzt adnak érte a férfiak. Így van ez? Engem ez a gondolat felpörgetne, de sokkal jobban félnék a betegségektől és az esetleges erőszaktól, minthogy egyszer is az életben kipróbáljam. Te nem félsz, hogy annyira összever egy-egy idióta, hogy többe kerül az összerakásod, mint amennyit keresel vele? Vagy esetleg megölnek? Vagy csak "kipróbált", ajánlott férfiakhoz mész? Bár ez a Dubai-os dolog azért durva volt...

    3. Lehet, hogy ez a könyv egy fajta bosszú azok iránt, akik csak a megfizethető, bármit eltűrő husit látják benned?Mert én ennek saccolom...

     

    Még nem vettem meg a könyvet, de majd az is következik...ha csak nem közöl az NLC annyi részletet belőle, hogy a többire ne legyek kíváncsi. No még egy kérdés (ez inkább a professzionalizmusodhoz szól és jobb szeretném priviben feltenni, de most ez van)

    4. Amikor ebben a Dubai-os részletben azt írja az író, hogy az arabok erőszakosan szexelnek, ezt kizárólag a Szaud-Arábiában élőkre érted vagy erre a sötét bőrű "arab" típusra? pl. libanon...

     

    Köszi előre is a válaszaidat. (De jó lenne, ha egy privis választ kapnék és nem kellene végigpörgetnem érte az egész topikot. :))

    Minden jót!

     

    Viviennek: hajrá! És remélem, több ebben a könyvben a realitás, mint a fikció, mert én nő létemre igenis szeretek kukkolni és nem egy erotikus regény érdekel, hanem, hogy hogyan él egy ilyen lány.

    idézet:
    blabla (48)
    2010-11-05 16:22:38

    Nem félek a jövőtől. Eléggé be lesz az biztosítva.

     

    Van olyan része, amit élvezek. Nem szabad elsüllyedni az önsajnálatban. Én választottam, senki sem kényszerített. Nem hazudok magamnak sem.

     

    Egyáltalán nembosszú, nem árt ez senkinek.

     

    Olvasd el, nem fogod megbánni. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_890568 (48)
    2010-11-05  16:22
  20. 2010. november 8. 15:26136.

     

    Kedves Prosti!

     

    Azt szeretném megkérdezni, mennyit adakoztál a vörösiszap-áradás károsultjainak?

     

     

    Másik kérdésem:

     

    Ezzel a nagy kereseteddel tulajdonképpen mire vitted? Mid van, mit értél el anyagilag?

    idézet:
    nyugger (44)
    2010-11-05 12:48:00

    Nem adakazom, amit megkeresek az az enyém.

     

    Anyagilag sokra. 

    előzmény:
    nyugger (44)
    2010-11-05  12:48
  21. 2010. november 8. 15:25135.

    Én azt szeretném kérdezni, hogy a "főszereplő" jár-e pszichológushoz? Mert én úgy gondolom hogy ezt nem csak testileg, de mentálisan sem egyszerű át/túl élni...

    Mondjuk engem nem lepett meg hogy valaki ír egy ilyen könyvet. Már sokszor elgondolkodtam azon, hogy ez a sok celeb abból a nagy semmiből amit épp csinál hogy tud úgy élni ahogy...

    idézet:
    zsani1 (41)
    2010-11-05 11:13:08
    Amiről azt hiszi, hogy túl szép, hogy igaz legyen, az általában nem is az. Vagyis ha valakiről nem érti, hogy miből él olyan jól, akkor az nem véletlen...
    előzmény:
    zsani1 (41)
    2010-11-05  11:13
  22. 2010. november 8. 15:24134.

    Engem legjobban ezek érdekelnének:

     

    -Miért éppen Szalai Vivient választotta arra, h megírja az Ön történtetét?

    -Mire alapozza ezt a nagyfokú bizalmat az írónővel szemben? Ha jól értesültem z újságcikkekből nem sokat találkoztak előtte. Egyszer csak odaállt elé és beismerte, h luxusprosti..?

    -Kötöttek kettekjük között pl. Titoktartási szerződést?

    -Miért éppen most tálalt ki?

     

    idézet:
    Fülele (40)
    2010-11-05 11:00:38

    Mert fiatal, okos, jól ír, nő, és mindenekelőtt: mert tudom, hogy mi a véleménye, de ennek ellenére nem ítélkezik.

     

    Kötöttünk.

     

    Most volt annyi mondanivalóm.

    előzmény:
    Fülele (40)
    2010-11-05  11:00
  23. 2010. november 8. 15:21133.

    Látom, mindent bevetve folyik a könyv reklámja! Elképesztő!

     

    Azt furcsállom, hogy a Nők Lapja, illtve az NLC is felsorakozik egy ilyen kétes értékű  alkotás mögött.

    Talán erre a szintre azért nem kéne lesüllyedni.

     

    Kérdésem a szerzőhöz: 

    Az OSZK-ba küldött köteles példányon kívül a többi könyvtárban elérhető lesz a műve?

     

    Mert nekem eszem ágában sincs megvásárolni, nem tartok itthon ilyen könyveket, még az hiányzana!

    De nincs kizárva, hogy a könyvtárból kikölcsönözném.

     

    Bár nagy felhajtás és az idézett részletek hatására egyre jobban megy el a kedvem az elolvasásától.

     

    idézet:
    az örök Éva (38)
    2010-11-05 10:53:11

    Kedves az örök Éva!

     

    Kérem kérdésével forduljon bizalommal a kiadóhoz.

    Köszönöm.

     

    Ne haragudjon, de miből gondolja, hogy kétes értékű alkotás, ha nem is olvasta? Kérem tegyen egy próbát, lapozzon bele, és akkor legalább okkal véleményezheti. Szerintem jó érzés lesz Önnek is! 

     

    Szép napot, Vivien

    előzmény:
    az örök Éva (38)
    2010-11-05  10:53
  24. 2010. november 8. 15:18132.

     Kedves belezza!

     

     Az első kérdésekre már választ adtam.
    A családom elolvasta.
    Egyáltalán nem félek attól, hogy külföldön elolvassák.
    Andrew Vajna még nem jelentkezett, de hatalmas megtiszteltetésnek venném, ha érdemesnek találná arra, hogy filmet készítsen a Hamis gyönyörből. Mivel ilyen kedvesen felvetette az ötletet, ha esetleg lesz film, majd - így név és arc nélkül is - Önnek ajánlom! Köszönöm.

     

    Szép napot, Vivien

    előzmény:
    bellezza (36)
    2010-11-05  10:46

Címlap

top