Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Thymuskin hajhullás ellen

Deeya
Létrehozva: 2010. október 18. 08:21

Sziasztok!

 

A neten böngészve találtam rá erre a készítményre. Az ára eléggé borsos, így az lenne a kérdésem, hogy esetleg használta-e már valaki, és milyen a tapasztalata róla. Elvileg mindenféle hirtelen fellépő hajhullás és a hormonális hajhullás ellen is jó, így vennék szívesen a páromnak is belőle, ha tényleg jó.  

 

Köszönöm előre a válaszokat! Szép napot!  

  1. 2010. október 19. 13:226.
    Én a 2. 12 db-os adagot használom az ampullákból. Az első 12-est minden 2. nap kentem, most már csak hetente két alkalommal. Azt tapasztaltam, hogy jobb a hajam minősége, nekem nem hullott látványosan, "csak" vékonyodott, és vannak ritkásabb területek. A fodrász szerint nőnek kis hajak, én még nem észlelem, de nem vékonyodott tovább, jobban fésülhető, kevésbé kell takarni a ritkásabb területeket. Persze, lehet, más, olcsóbb szerek is hatásosak. Én, a vaterán vettem a 2. adagot, és olcsóbb volt így valamennyivel. Hogy veszek-e még 3. kúrára valót is, még nem tudom!
    előzmény:
    Deeya (1)
    2010-10-18  08:21
  2. Torolt_felhasznalo_198481
    Torolt_felhasznalo_198481
    2010. október 19. 12:265.

    Nem használtam még a készítményt. Sajnos az enyém is elkezdett hullani pár hete én még a kivizsgálásoknál tartok.

     

    A rákos betegeknek a kemo után írtó gyorsan visszanő a hajuk mindenféle kence nélkül, ráadásul szebb és dúsabb lesz mint előtte. Ha erre lett kifejlesztve akkor nem tudom hogy mennyit érhet.

     

    A diófalevélből készített tea jó a hajhullásra, mivel erős összehúzó hatást fejt ki a hajhagymák körül. Mondjuk még ezt sem próbáltam, de azt hiszem van az a hajhullás, amikor már bármi jöhet.

    előzmény:
    Deeya (4)
    2010-10-19  07:52
  3. 2010. október 19. 07:524.

    Hát igen, nagyon sokat segítene, ha valaki valami pozitívumot tudna róla mondani. 

    Azóta mondjuk tovább böngésztem, és azt olvastam, hogy erős készítmény, és eredetileg arra fejlesztették ki, hogy a rákos betegek is, akik a kezelések során elvesztették a hajukat,  gyorsan vissza tudják növeszteni a hajukat.

    Na mindegy, igaziból mindenki azt mondja körülöttem, hogy egy próbát megér - végülis valszeg más "hülyeségre" is elmenne előbb-utóbb az a pénz. 

    előzmény:
    Micimackó80 (3)
    2010-10-18  18:56
  4. 2010. október 18. 18:563.
    Ugyanígy jártam a Keriummal.Mielőtt elkezdtem volna használni,gondoltam tartok egy kis kutatást,hátha valaki alkalmazza,hogy mégis milyen.De nem jött be,nem jelentkezett senki aki pont ezt használná.Tippeket kaptam,de azok mások.Az általad említettet nem próbáltam,valóban borsos ára van,hátha lesz valaki aki próbálta.
    előzmény:
    Deeya (1)
    2010-10-18  08:21
  5. 2010. október 18. 18:402.
    Senkinek semmilyen tapasztalat? 
    előzmény:
    Deeya (1)
    2010-10-18  08:21

Címlap

top