Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Gilda Max Allee

BG282
Létrehozva: 2010. július 27. 06:05

Sziasztok!

 

Jár valaki az Alleeban lévő Gilda Maxba? Én ezt néztem ki, mivel budapesti viszonylatban elég olcsó a havi bérlet (9E). Engem főleg a kondi részleg érdekelne, mekkora, milyen a felszereltség, sokat kell várni a gépekre, milyen a társaság? Nem szeretnék sok kigyúrt izomagyúval találkozni

 

A másik amit kinéztem a Fáy utcai Oxygen volt, de ott 25E egy havibérlet. Az nagyon szimpatikus volt, de ennyit nem tudok érte fizetni. Valami olyan helyet keresek ahonnan nem néznek ki, segítőkészek és kultúrált, nem zsúfolt.

  1. 2011. szeptember 18. 09:3616.

    Igen, két órával előtte lehet bejelentkezni. Én mondjuk spinningre  legtöbbször nem jelentkeztem be előre és mindig volt hely, bár én augusztusban kezdtem odajárni. Nyáron teljesen ideális létszámban voltak vendégek, szeptembertől viszont rendesen megugrott a vendéglétszám, úgyhogy biztosan a spinning órák is majd fokozatosan egyre jobban megtelnek. 

    Egyszer voltam alakformálón,  rengetegen voltak. Maga a terem nagy, ott jól elfértünk, de az öltöző... Igazából nem is értem, ha terveztek egy akkora termet, ahol kb. 50 ember kényelmesen tud tornázni, miért gondolták, hogy közülük csak 5 akarja használni az öltözőt?

     

    De mindent összevetve színvonalas és jó hely a Gilda-Max Allee.

    Most nyílt egy új Gilda-Max a Savoya parkban, majd azt is megnézem, bár az kicsit messzebb van.

     

     

    előzmény:
    csipkebogyo87 (15)
    2011-09-12  17:26
  2. 2011. szeptember 12. 17:2615.

    Szia!

     

    Én múlt héten kezdtem a Gildában Spinningelni :) (Spinningben újrakezdő vagyok, gilda téren meg kezdő)

     

    Szal még csak egy órán voltam, de rendesen megizzasztott a csaj, a zene lehetett volna jobb is, de mivel szeretem magát a Spinninget még ezt is elnéztem. Volt 2 kezdő csaj is, nagyon segítőkész volt az oktató, segített nekik a bicajt beállítani, meg elmondta a fontos tudnivalókat.

     

    Én reggel voltam, és ezután is reggel fogok menni, mert diákbérletem van (holnap reggel is megyek :D ) akkor nem voltak sokan (6-7 ember lehetett kb)

     

    Nem néz ki senki, ha kezdőként mész spinningre, elvégre valahol el kell kezdneni, mindenki volt kezdő.

     

    Azt mondták, hogy délután már sokan vannak, érdemes helyet foglalni telefonon, asszem 2 órával előre lehet, ha jól emlékszem (erősítsetek meg)...

     

    Hajrá, hajrá :) 

    előzmény:
    haramatka (12)
    2010-08-04  13:26
  3. 2010. december 20. 22:5714.

    Sziasztok! 

     

    Járt már innen valaki aero-kickbox órán? Mennyire kemény???  :)

    Rengetegen vannak??? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  4. 2010. augusztus 7. 16:3113.

    Bocs, hogy csak most válaszolok.

     

    Az oktatókról nem tudok sokat mondani, mert órákra nem járok, viszont érdemes óra előtt legalább 20 perccel érkezni, mert munkaidő után sokszor mondják a pultos lányok, hogy elfogytak a helyek az órákra. 

    előzmény:
    haramatka (12)
    2010-08-04  13:26
  5. 2010. augusztus 4. 13:2612.

    Bocsánat, hogy picit off vagyok, engem is ez az edzőterem érdekelne, de a spinning és aerobik órákkal kapcsolatos tapasztalatok!

     

    Jók az oktatók?

    Nagy zsúfoltság van du. 5-8 között?

    Esetleg ha vki jár spinningre, érdemes kezdőként csatlakozni?

     

     

    haramatka

    előzmény:
    levelibeka (11)
    2010-08-04  12:00
  6. 2010. augusztus 4. 12:0011.

    Szia,

    Én jártam ide egy ideig, most megint megyek. Szeretem ezt a helyet, mert kövér nő létemre nem néznek ki, nem szólogatnak be se a macinacim, se a bénázásom miatt    

     

    Tény, hogy az öltöző elég szűkös, és minden kicsit össze van zsúfolva, de kibírható.

     

    Ha adhatok egy tanácsot, akkor ne 18 és 19 között menj, mert akkor tömegnyomor van. Én régen olyan fél hatkor értem oda munka után, akkor még simán volt hely - én a kardió részekre hajottam, de hat után már szabályosan sorban álltak a gépeknél. 

     

    És igen, amit már más is mondott, hogy ne egész óra előtt érkezz, mert akkor tömeg van az öltözőben az aerobik órások miatt. 

     

     

    előzmény:
    BG282 (7)
    2010-07-27  16:48
  7. 2010. július 30. 15:5310.

    Szia, én ide járok egy ideje.

     Voltam más kondi termekben is ez alapján tudok ítélni.

    Nekem kicsi a kondi része, a gépek túl sűrűn vannak, és kevés.

     

    Szerintem a pult se igazán van jó helyen és feleslegesen nagy.

     

    Viszont árban és igényességben jó, és most nekünk is ez van a legközelebb. És a legjobb hogy non-stop.

     

    Az izom agyúakhoz annyit, hogy nem hiszem, hogy van olyan terem ahol nincsenek hegyomlás palik, engem már abszolút hidegen hagynak.

     

    Jah az öltöző még szerintem eléggé szűkös és a szekrények nagyon kicsik sajnos. Én alapvetően főleg azért járok ide mert itt van kangoo is és ezt kondival ötvözve csinálom.

    Két bérletet meg nem akarok venni két hely miatt.

    előzmény:
    BG282 (1)
    2010-07-27  06:05
  8. 2010. július 27. 21:289.

    És ha esetleg valami női teremben próbálkoznál? Voltam régebben olyanban, nagyon kedvesek voltak, megmutatták rendesen a gépeket is, stb. Vagy keress esetleg társat magad mellé, úgy szintén kevésbé érnek atrocitások..mert az tényleg fontos, hogy szívesen menj tornázni, ne úgy, hogy "kibírom, kibírom":)

     

    Amúgy ha fogyni szeretnél, arra az aerobik vagy a cardio gépek jobbak, és ez utóbbiak pl. a Gildában is egy fenti részen, elszeparáltabban vannak..

    előzmény:
    BG282 (7)
    2010-07-27  16:48
  9. 2010. július 27. 19:298.

    nézd: bunkó emberek mindenhol vannak, de neked van egy célod, nemde? Amit el akarsz érni. 

    nyilván nem teszed meg a szivességet a bunkóknak, hogy eltérítsenek a célodtól.

    Te diktálod a magad szabályait.

    És kész. A többi: kifogás.

     

    Szurkolok, kitartás. 

    előzmény:
    BG282 (7)
    2010-07-27  16:48
  10. 2010. július 27. 16:487.

    Köszi a válaszokat. Sajnos pont délután 5 és 8 között érek rá munka után, úgyhogy a tömeget akkor nem lehet kikerülni.

     

    assigned: Nekem a fő célom a súlyvesztés lenne, úgyhogy tényleg "felszínes kis amatőr" vagyok.  Nem nézem le a kigyúrt embereket, de voltam már 1-2 kisebb konditeremben a környékünkön és nem sok jó tapasztalatom volt velük. Beszólások, elküldenek a gépektől, trágár, bunkó beszéd fennhangon, engem ez zavar a célom elérésében. Kövér nő létemre teljesen kilógok a gyúrós menők közül.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_448248
    Torolt_felhasznalo_448248
    2010. július 27. 10:556.

    Szia! Férjem oda jár edzeni, attól függ mikor mész, kora du. ha sikerül mennie akkor kevesen vannak, hétvégén sincsenek túl sokan, de 5 után már azért gyülekezezik a nép, de nem tömegnyomor. Izomagyúak mindenhol vannak :) nem nagyon kellett várnia eddig a gépekre elmondása szerint, nem zsúfolt, pedig ő mindig rohan, beteghez házhozkimenetel között szokott néha még bemenni, egyébként meg este 8 után megy, ahogy ma is, a szauna sincs tömve, bár párszor mesélt már ő is iq bajnokok párbeszédéből idézve; de ez neki inkább csak mosolycsalogató, hallgatni miket agyalnak a "kigyúrthegyomlá-sokk"

    Sokkal jobb, mint az A1 én oda jártam, na ott vannak bőven izomagyú meg guminőkinézetű szirének, nem is jártam oda sokáig, agyilag leépültem már a hallgatástól is

    A másikról nem tudok nyilatkozni.

     

    előzmény:
    BG282 (1)
    2010-07-27  06:05
  12. 2010. július 27. 09:415.
    szerintem csak el kell dönteni, hogy edzeni akar az ember vagy azt lesegetni, hogy más mit mit csinál és őt ki nézi ;)
    előzmény:
    Lilith_ (4)
    2010-07-27  09:09
  13. 2010. július 27. 09:094.

    Én viszont nagyon is értem, mit értett kerülendő izomagyúak alatt...akik órákon át (más dolguk nincs is) fel-alá járkálnak, mint egy kiskirály a gépek között, befeszített és felfújt bicóval, hadd nézze csak meg mindenki őket, meg tök hangosan nyögdécselnek egy-egy lightos gyakorlat mellett is..:) Igenis létezik ez a réteg, és engem is zavarna edzés közben:) Meg persze vannak a normális "izomagyak", ők meg esetleg az önbizalmát rombolják az embernek.

     

    Az Gildában párszor voltam csak (csak aerobikon), de szerintem mindkét típusból bőven van ott, plusz ami engem zavarna, hogy a gépek -amik egyébként nagyon jónak tűnnek- nincsenek egyáltalán elszeparálva, hanem ott vannak premier planban egy tömbben, a nagytornaterem, az öltözők, miegymás előtt.. Amíg vártunk az órára, kénytelen-kelletlen néztük, hogy kondiznak mások, és ők is nézegettek felénk, szerintem marha zavaró lehet így edzeni:S És igen, sokan vannak, az öltöző meg eszméletlen kicsi, oké, hogy szekrény rengeteg van, de padot meg alig tettek be, akárhányszor voltam, a mosdóban tudtam csak átöltözni.

     

    Szóval topikindító, bármennyire is szép meg új az Allee-s Gilda, van egy csomó apró kis hibája. Én a helyedben keresnék valami kisebb, kevésbé neves termet, ott is lehetnek normális, max. öregebb gépek, és a havi bérletet is olcsóbban megúsznád.

    előzmény:
    assigned (3)
    2010-07-27  08:22
  14. 2010. július 27. 08:223.

    Én gyakran járok oda, mert közel van, de egyébként nem ide járnék, ha lenne más a környéken, ahol normális a felszereltség és van elég kardio gép.

    Szerintem van minden, ami kell, bár délután és este sokan vannak az tény. A női öltöző (gondolom a férfi is) kicsit szűkös, kevés a pad és kicsik a szekrények. Egész óra körül nem szabad érkezni, amikor aerobic, stb órák vannak.

    Én keveslem a haspadot (csak egy van), és a combhajlítóból is másfélét szeretek, mint ami ott van, de egyébként rendben van.

     

    Ja és ha nem akarsz izomagyúakkal találkozni, akkor ne menj konditerembe. Ez elég szerencsétlen beszólásod volt, az ilyen szöveggel felszínes kis amatőrnek tűnsz. Pont annyira tűnsz annak, amennyire lenézed az izomagyúakat. 

    előzmény:
    BG282 (1)
    2010-07-27  06:05
  15. 2010. július 27. 07:222.

    én a flórián téri gildát ismerem.

    nagoyn sokan vannak általában és vannak izomagyúak is...

    egyébként kerüld mindenképpen a délután 4 és 9 közötti időszakot,akkor biztosan nagyon sokan vannak.

    előzmény:
    BG282 (1)
    2010-07-27  06:05

Címlap

top