Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Pharmatex tabletta

Nonike
Létrehozva: 2010. július 20. 08:27
Sziasztok, olyan nők véleményét várom, akik már használtak valamilyen Pharmatex terméket. Sok fórumon böngésztem, és a döntő többség meg volt elégedve vele. Sokan viszont égő érzésre, vagy illúzióromboló nyomokra panaszkodtak. Állítólag a tabletta a legtünetmentesebb, de sokan használnak krémet is (bár állítólag a krám mindent összeken...) A tampont nem tudom elképzelni, szerintem egy hirtelen mozdulat, és csillagokat látnék a fájdalomtól... Ha hallottatok valamilyen ellenvéleményt nőgyógyásztól, vagy rossz tapasztalatotok van, kérlek írjátok meg, mert gyógyszert nem akarok szedni, az óvszer pedig gondot okoz. Ha beválik, akkor az tényleg nagy szám: helyi fogamzásgátló és nem is érezhető...
  1. 2010. július 21. 07:1411.
    Szia! Két és fél évig használtam, de aztán mégis állapotos lettem használata közben. Most két és fél éves a kisfiam. Beszéltem a nődokimmal erről, azt mondta felejtsem el az ilyen hülyeségeket. Pedig úgy örültem, hogy végre találtam egy hormonmentes terméket. Én így jártam, de nem biztos, hogy te is így fogsz. Nálam valami kiváltotta azt, hogy nem reagált rá a szervezetem akkor, abban a pillanatban. Sokat gondolkodtam miért, mikor nem dohányzom, nem iszom stb..., és rájöttem, hogy ő meg akart születni. Ő , és a nagyobbik fiam az életem értelme.
    előzmény:
    Nonike (1)
    2010-07-20  08:27
  2. 2010. július 20. 12:3310.

    Három formáját próbáltam:

    1. tabletta (ez nekem borzalmas volt, nem jött be!- háromszor próbáltam, valami allergiás reakció miatt nőgyógyászt is fel kellett keresnem )

    2. kúp (ezzel 9 évig "éltem", a szagán kívül semmi bajom nem volt vele :)

    3. most krém: levendulaillatú, én szeretem, párom annyira nem (ne is azt szeresse :))

     

    Nekem ergo bevált

     

    előzmény:
    Nonike (1)
    2010-07-20  08:27
  3. 2010. július 20. 12:199.

    Próbálkozhatsz esetleg még a pesszáriummal, sajnos manapság nem nagyon favorizálják, és kapni is leginkább Ausztriában lehet, de valamilyen spermicid anyaggal kombinálva sztem tökéletes megoldás, életem legfogékonyabb időszakában ezzel védekeztem gond nélkül.

    A gyógyszergyáraknak nyilván nem érdeke csak a hormonális fogamzásgátlót preferálni, de azt senki nem teszi közzé, hogy 10 ből 5-7 nőnek utána milyen gondjai vannak.

     

    előzmény:
    Nonike (1)
    2010-07-20  08:27
  4. 2010. július 20. 11:428.

    Én nem estem mellette teherbe, pedig csak ezzel a készítménnyel, ennek is a kúp verziójával védekeztünk akkoriban, de

    -nem tetszett a gyógyszerszag az ágyban

    -feloldódás után elég érdekes bázisú és halmazállapotú lett minden

    -a partneremet és engem is csípett,

     

    így sajnos nekünk nem vált be.

    előzmény:
    Nonike (1)
    2010-07-20  08:27
  5. Torolt_felhasznalo_919465
    Torolt_felhasznalo_919465
    2010. július 20. 10:397.
    nekem csak jó tapasztalatom van: egy 6 hónapos kislány
    előzmény:
    Nonike (1)
    2010-07-20  08:27
  6. 2010. július 20. 10:226.

    Vannak akik egyetlen cél miatt vannak ezen a fórumon, hogy mindenkinek beszólogassanak. Nem kell válaszolni rá, hisz ez élteti, hogy kötekedhet :(

     

    Én használtam a hüvelytampont, nekem nagyon bevált, való igaz, hogy nem könnyű kivenni, de megtanulható. Valamit valamiért, alapon ez a kellemetlenség eltörpül amellett, hogy mit okoznak a hormonok az ember szervezetében.

    előnyei:

    - azonnal hat, de nem kell szeretkezés közben bajlódni vele, mert akár egy órával előtte is felteheted.

    - nincs semmi íze, ami az orális örömöket gátolná

    - nem folyik ki, és nem gusztustalan egy esetleges fordított poziciónál

    -van benne némi védelem a fertőzésekkel szemben

    hátránya:

    -baromi drága kb.8-900 ft ra jön ki darabja

    -tényleg nem könnyű kivenni

    -ja és mellesleg alig lehet kapni  

    előzmény:
    Nonike (4)
    2010-07-20  09:40
  7. 2010. július 20. 10:085.
    Én is szeretném kipróbálni. Nekem azért lenne fontos, mert nem szedhetek semmilyen fogamzásgátlót. Bár én majd a nőgyógyásztól akarok tanácsot kérni ez ügyben, mert nem kockáztathatom meg a terhességet. Viszont jól hangzik, hogy hormon mentes és én a krémen gondolkodtam, mert akkor nem kell külön síkosítót is használni. Várom én is hogy a tapasztalattal rendelkezők hozzá szóljanak
    előzmény:
    Nonike (1)
    2010-07-20  08:27
  8. 2010. július 20. 09:404.

    1.Nem kamu topik,nem tudom miért feltételezi mindenki ezt azokról akik ténylegesen kíváncsiak milyen lehet egy gyógyszer.

    2.Nem tudtam rendesen megfogalmazni a kérdést és kimásoltam innen.

    3. Egy gyerekem van és nem szeretnék másodikat.

    4.Nem én vagyok az a toikos.

    5.Én csak a gyógyszerről érdeklődtem máshoz semmi közöd.

    Köszi.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
    2010-07-20  08:38
  9. 2010. július 20. 08:393.
    Szia! Én 2félét használtam belöle: a 24 órás "tampont", azaz szivacsot és a kapszula formájú gélt. Nem jut eszembe mi a neve és most nincs itt nálam hogy megnézzem. A szivacshoz füztem nagy reményt, bár drága..A partneremet kidörzsölte, érezte hogy ott van valami, rontja az élményt. Ezen kívül a szappannak nyomai se lehetnek jelen, emiatt elötte és használat alatt egyik partnernek sem szabad szappanszerüvel moakodnia. A kapszula pedig keserü is és feloldódás után ettöl is más lesz a "közeg"..A nögyógyászom szerint ez csak egy más védekezési mód mellett kiegészítönek jó, mert megbízhatatlan..Pl. a megszakításos kiegészítöje lehet- ezt csak én mondom..A szivacsot leszedni nagyon kellemetlen és kicsit undorító is..
    előzmény:
    Nonike (1)
    2010-07-20  08:27
  10. 2010. július 20. 08:352.

    Szia!

     

    Nekem személy szerint nem rossz tapasztalatom van............de a párom miatt nem használtuk a krémet, mert őt csípte. Nekem semmi bajom nem volt tőle és nem volt zavaró a krém jelenléte sem. Teherbe nem estem a használat alatt.

    Viszont azon a nyáron nem kaptam el semmiylen gombás és bakteriális hüvelyfertőzést, amit amúgy nyaranként mindíg sikerül beszerezni valamelyik strandon.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     

Címlap

top