Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Unisex illat

Nyuszóka*5
Létrehozva: 2010. június 10. 12:38

Akitud légyszi segítsen! :)

Már több alkalommal éreztem férfin nőies illatot. Gondolotam, hogy nem női parfüm, hanem valami unisex illat amit mindkét nem tud használni. 

 

Ismer valaki ilyet az írja le légyszi a nevét! Köszi!

 

 

  1. 2010. június 10. 14:456.
    Zólyomi szerint nincs férfi és női parfüm. Mindenkinek olyan parfümöt kell használni, amit saját magán szívesen érez :-) Valami ilyesmit olvastam egyszer
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  2. 2010. június 10. 14:185.
    nem tudom létezik-e még a Salvador Dali parfümcsalád, a Mix unisex illat volt, imádtam, de nagyon fogyott (az öcsém is rájárt )
    előzmény:
    Nyuszóka*5 (1)
    2010-06-10  12:38
  3. 2010. június 10. 13:424.

    A Neroli és a Le Parfum üzletek, náluk körül tudsz nézni, hogy melyik tetszik (Bpesten), vagy a honlapjukon tájékozódni.

    Én egyébként eddig nem voltam híve az uniszex illatoknak, mert nem szerettem volna férfias lenni. Viszont az uniszex illatok között is találtam olyant, ami inkább nőies, és férfin nem igazán tudom elképzelni (és fordítva). 

    Ami nekem most nagyon tetszik, az az Annick Goutal Eau d'Hadrienje.

    Ja, egyébként milyen árkategóriában és milyen illatkategóriában gondolkodsz? 

    előzmény:
    Cactusflower (2)
    2010-06-10  13:07
  4. 2010. június 10. 13:343.
    Én nem ismerek ilyet és nem hiszem hogy helyes is, de ha szabad megkérdeznem miért érdekel? Szeretnél ilyet használni?
    előzmény:
    Nyuszóka*5 (1)
    2010-06-10  12:38
  5. 2010. június 10. 13:072.

    Szerintem az egyik legismertebb uniszex illat a CK One (és egy csomó változata). Ez friss, citrusos illat.

    Bvlgarinak is van több, pl. az Au Thé Blanc (szintén friss illat), vagy a Black (ez orientális).

    Niche parfümök között pedig rengeteg van (Neroli, Le Parfum).

    előzmény:
    Nyuszóka*5 (1)
    2010-06-10  12:38

Címlap

top