Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Koromreszelgeto...

Prókátor13
Létrehozva: 2010. február 26. 05:54

Koromreszelgeto. 

Csak ulunk, reszelgetjuk a kormunket es mindent, mindenkit jol kibeszelunk. .

Vagy ki tudja...egy igazan eles korom neha egesz jol jon.

Tema? Kotetlen. Az asztal alatt hever, csak le kell erte hajolnunk.

Tagok? A regi NLC/s jatszotarsak, uj Facebookos ismerosok, egyebkent pedig barki, akinek mondanivaloja, velemenye van.

Szoval ki vele, ne tartsd veka alatt, mert lejar a szavatossaga.  

  1. 2010. február 28. 04:2151.

    Reszelgetek........veletek )))))

    Keressuk az okokat ? nem kerestem soha az okot es a miertet , es nem neztem vissza....valahol pragmatikus vagyok, mert ugy gondolom ha meghoztam egy dontest akkor annak megvolt az oka, meg akkor is ha pontosan nem tudom megfogalmazni, szavakba onteni. 

    Igy elfogadom a sajat donteseimet, ha jok voltak akkor is ha rosszak akkor is, part of life........that's how it goes. 

    Nem mondom, hogy konnyu volt nemelyik dontesem, de nehany elvhez szigoruan tartom magam.....soha nem engedem meg, hogy masok lehuzzanak a maguk szintjere, es abszolut nem erdekel ha ez az erintetteknek nem tetszik. Fura egy csudabogar az "ember", ket csoportra oszlik, leaders and followers....vagyis vezetok es kovetok. A gubanc ott van amikor egy "koveto" vezeto akar lenni, aztan a joistennek sem megy, ilyenkor van a probalkozas , hogy azt imitaljak amit a "vezeto" csinal, na ez pont olyan, mint amikor a liba hattyu akar lenni.....nevetseges.

    Margaret Mitchellt emlitettetek....az o egyetlen konyvenek foalakja Scarlett is egy ilyen kameleon, mindig hattyut jatszott, de kozben liba volt....hogy a sajat hasonlatomnal maradjak, es erre elobb utobb mindenki rajott.... and frankly my Dear....I don't give a damn.....

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  2. 2010. február 27. 23:3550.

    Ez az a bizonyos pillango effektus-)))))  Mar hianyzott nagyon zenerol, irodalomrol beszelgetni, igazabol az hianyzott, amit a facebookon csinalunk, hogy feldobjuk nehanyan egymasnak a hallgatni, gyonyorkodni valot, majd megbeszeljuk.. beneztem egy topicra, de eleg ronda elutasitast kaptam, mivel a bemutatkozo oldalamon megneveztem a kedvenc haziallatomat. Maga az, hogy nem akartak velem beszelni nem zavart, elfogadom, ellenben ez az indok, es azt ezt koveto megjegyzes, hogy "aki ilyen aljassagra kepes..."

     

    Megneztem, hogy mikor nezte meg ez a valaki az oldalamat, es hat amikor rakerdeztem arra, hogy miert nem szolnak hozzam..ergo: elotte nem latta. Viszont tudta. Vahj honnan? Privikiralyno ugyanis szinten jelen volt ott, azaz tisztes tajekoztatast adott mindnekinek (mivel egyikukkel mashol mar beszelgettem, es mielott odatevedtem volna, gondolta mindenkit tajekoztat az en szemet, aljas enemrol)..,nehogymar valakivel is tudjak valahol beszelgetni.. Tette ezt abban a topicban is ahol vegul Aureust elkaptam.. A modszer: ha eszreveszi, hogy valaki szoba all velem, akkor vagy annak a tarsasagat kornyelkezi meg elozetes lejaratasommal, vagy ot magat.. Miutan igy egyszeruen elmegyek onnan, mert vagy megjelenik ott, vagy askalodik rolam az ott beszelgetokkel, szepen szarik oda visszamenni, azaz arra hasznalja az embereket itt a forumon a behizelgo, benyalizo, alszent modoraval, hogy nekem akarjon fajdalmat okozni..

     

    Az, hogy valaki ez alapjan rolam kepet alkot, engem csak annyirol gyoz meg, hogy az illeto felszines meg akkor is, ha minden erejevel azon van, hogy mutassa a vilagban a mely, es erzo lelket.. Azaz kiesik abbol a korbol akikre en tisztelettel tekintek.  Forditva is igy van, ha a pillanatnyi indulatom alapjan, vagy kopkodesem alapjan tenne ezt navratilovaval barki, megkerdeojeleznem, hogy az illeto valoban kepes tisztan latni.. te sem ez alapjan tettel kijelenteseket, es ezt becsulom nagyon benned..

     

    szoval ekkor rezdult meg a pillango szarnya. Itt volt az a pont, amikor ugy ereztem, hogy szonjazom valamire, es ez a kocsog kiveri a poharat a kezembol. Ezutan  egy versemet - ki tudja miert? - feltettem az iwiwes kozos oldalra, es nehany oran belul jelentkezett Hollandiabol ez a csaj privatban, majd a facebookon elkezdtek olyan beszelgetesek elindulni, hogy ugy ereztem, mindart meg kell csipnem magam.. ennyi jo nem tortenhet velem...

     

    Kiverte a poharat a kezembol, de friss forrast adtak masok... 

    előzmény:
    Prókátor13 (49)
    2010-02-27  20:33
  3. 2010. február 27. 20:3349.

    A fold egyik oldalan egy pillango megrebegteti a szarnyait, es a masik oldalon megmozdul a fold. 

    Regi Kinai kozmondas. Nem tettem idezojelbe, mert csak emlekezetbol van, majd egyszer rakeresek pontosan.

    Kiindul toled egy gondolat, es valahol a vilag masik felen elindit egy aradatot.

    Sok voltal ma reggelre Lina-) Minden egyes mondatodhoz szazat fuznek hozza, meg is teszem...csak nem egyszerre.

     

    Igen Lina, oka van annak, hogy itt vagy. Te is tudod, foleg hogy mar fel is merult benned a miert. Mindig mindennek oka van, semmi nem tortenik cel nelkul, csak neha evtizedeket kell varni a valaszra. Bennem is felmerult mar, miert lett igy. Sosem vagytam ide, nem akartam itt lenni, valamiert megis idesodort az elet. Nem szeretek itt lenni, de mar nem tudnek lenni ott sem. Atmeneti allapot...valtozni fog, csak turelmesen ki kell varnom. Fog tortenni valami ami megvaltoztatja, es majd szeretek itt elni, vagy pedig ugy iranyit az elet, hogy hazamegyek, mert ott lesz dolgom.

    Eddig egyetlen valasz van arra, miert vagyok itt. A fiam. Ez a gyerek odahaza nem szuletett volna meg. Semmilyen korulmenyek kozott. Sem o, sem mas. Valoszinuleg meg kellett szuletnie. O ide volt rendelve, nekem pedig meg volt irva, hogy meg kell szuletnie. Nem magam miatt kellett idejonnom, azt hiszem. Szerintem miatta. Ha megis magam miatt, akkor viszont az csak egyetlen dolog lehet...talan megis fogok egyszer egy igazan jo szobrot csinalni. Ha otthon maradok, akkor ez sosem tortent volna meg. Valoszinuleg egyet, tobbet nem igen, van akiknek ez van megirva, Margaret Mitchellnek is csak egy konyv jutott, es az lett a minden. 

     

    Kilenc-tiz eve minden reggel eszembe jutott ez. Vezetes kozben. Amikor mentem dolgozni.  Terhes voltam es halalosan faradt. Azt hiszem az egyik leg oromtelenebb idoszaka volt az eletemnek. Ha visszaidezem azokat az eveket, nem tudok felsorolni semmit ami jo lett volna, vagy amitol boldog lettem volna. Egyedul a "kiskrapek" az megerte-) 

    Mar nagyon vegen jartam a terhessegnek. Bogni tudam volna mikor reggel fel kellett kelni, a vegen mar nem mult a labambol a fajdalom. Fel kilenc korul indultam reggel, het korul ertem haza, ha vasarolni kellett kesobb, aztan jott meg otthon a fozes...kozben vegig arra gondoltam, ez nem normalis, mas nok ha terhesek, van idejuk magukra, egy szep, nyugodt idoszaknak kellene lennie, nekem pedig nincs benne semmi orom, csak a vegemulhatatlan faradtsag. Mikor meg lett a gyerek...hat akkor sem lett jobb, tan meg rosszabb. Buntudatom volt. Itt volt az anyam, hogy segitsen...aztan ha nem mondtam meg neki, mit fozzon, akkor nem csinalta, mondvan, hogy mi nem szeretjuk a foztjet, es o nem nyul be a hutobe...nem mondtam meg neki mit fozzon, tovabbra is keson mentem haza, aztan jott a fozes, plusz ellatni a gyereket, szoptatas...verkli....abban az idoben, amikor sokat kellett volna vele lennem, orulni annak, hogy gyerekem van, csaladom van...csak egy taposomalom es buntudat.

    Aztan anyam lelepett, es hordhattam magammal a munkaba a het honapos gyereket, Reggeltol estig. Es gyuloltem kozben az eletemet, nem ertettem mi hajt es miert nem adom fel ezt a munkat. Kemeny volt, sok volt. Minden regggel arra gondoltam, hogy ezek utan valami jonak kell majd jonnie.

    Mikor a Bill meghalt, akkor nagyon konnyu munkam lett utana, azt hittem ez a valtozas, ezert volt minden, ezert nem hagyta valami, hogy feladjam. 

    Nem ez volt az oka.

    Ha akkor feladom, ma odahaza elnek Magyarorszagon. Amikor vegkepp osszeomlott minden, mar nem volt penzem sem, munkam sem nagyon, akkor annak a Billnek a lanyahoz (Marcia) koltoztunk,  akit akkor gondoztam. Ha o akkor nem all nem mellenk, szerinem pillanataok alatt haza kellett volna mennunk, az utcara nem koltozhettem volna a  gyerekekkel. Ha nincs a Marcia, akkor most olyan hobok lennenk, mint akiket SF/ban latok az utcan. Ezert volt az a ket ev. Akkor fizettem meg a ma arat. Es meg ez sem a vegleges verzio. Lehet, hogy nem is nekem volt a Marciara szuksegem, ez csak egy kozbeeso allomas, lehet neki lesz szuksege ram, nem tudni hova gyuruzik a sors, mi miert van...tudod, amikor egy pillango megrezegteti a szarnyat...

     

     

    Ezert aztan minden relativ, mondogatom is magamnak regota-) Amirol ma azt hiszed, hogy tragedia...kesobb kiderul, hogy a leheto legjobb dolog volt, ami tortenhetett veled, elvezet valahova, ahova sosem jutottal volna el.

    Ugyanaz es forditva is, valaminek orultel, es nem tudtad, hogy eppen a pokolba vezeto utat taposod.

    Ettol fuggetlenul is hiszem, valahol megis a kezunkben tartjuk a sajat sorsunkat, es megvaltoztathatjuk az eloirtakat. Kell hinnem, ha nem hinnem, nem lenne ertelme akarnom tobbe semmit, csak sodrodni az arral...

    Nem akarok sodrodni az arral, akarni akarok-) Egy napon majd az erom is meglesz hozza, hogy azt ugy csinaljam, ahogy akarom.  

     

    Pl most is tudom, mit akarok. Egy hatalmas becsi szeletet-) Ide is rendeli nekem a sors, szuletesnapra megyek, ez lesz a menu-) Meg van irva a csillagokban-)

    Cudar egy szulinap, ezt majd leirom.

     

    Meg a tobbit, is amit elinditottal....

     

    (a tegnapi templomozas csuda jo volt...de leginkabb a pap volt benne csuda jo...most piszkosul elpirultam.... cikicikiciki)  

      

     

     

     

     

     

    előzmény:
    kysslina (46)
    2010-02-27  16:10
  4. 2010. február 27. 18:1648.
    Az a konyv reszben abbol indult ki, amit en gondolok a fakrol.. ahogy osszekotik az eget a folddel, a roghoz kotottseget a felszabadult vegtelennel.. az utunkat, ahonnan elkezdodik minden, es ahova kotodunk, es ahova vagyunk. A biztonsagot amit kifejeznek a szilardsagukkal, a puhasagot, a vedelmet amit a lombjaik adnak, a szepseget, es a kergesseget, ami mindannyiunkban megvan, az evgyuruiket, amelyeket a mi arcunkra is felrajzol az ido.. Ezert lett a konyvemben egy fa az osszekoto egy akar a mienkhez hasonlithato vilag, es egy mesebeli vilag kozott.. Ez a fa koti ossze a ket valosagot, mint ahogyan a szememben a fak teszik ezt. Kira megertette ezt. Nekem egy kicsit szines Kira festmenye, de o fanyasy festo, ez a stilusa, talan neki van igaza.. Mikor a konyv irodott en magam nem tudtam igazan, hogy mit mutat, en benne eltem. Ez olyan, mint ahogyan te sem latod teljes valojaban onmagad, en sem voltam kepes erzekelni a konyvet magat kivulallokent. Most sem tudom. Neha elolvasom, es teljesen ledobbenek, hogy honnan szedtem en ezt, hogyan voltam en kepes erre... Probalom kritikusan olvasni, keresem benne amiket kinevethetnek, emgmosolyoghatnek, latok hibakat benne, de osszessegeben sokkal-sokkal jobb, mint nehany amirol odakat zengenek. De  a fiokban van, es ott is marad.. vanak akik probalnak ram hatni, hogy fejezzem be a tortenetet a masodik kotettel, valoszinuleg meg is fogom irni. Meg nem tudom, hogy mikor. Elobb meg kell ertenem, hogy mi a tortenet vege, meg nem vontam le a magam tanulsagait ehhez.
    előzmény:
    Prókátor13 (42)
    2010-02-27  08:36
  5. 2010. február 27. 16:2347.

    Az, aki manapsag azt mondja, hogy felhotlenul boldog, es mindenki csak peldat vehet rola mint az emberi csak peldat vehet rola, tokeletes az elete, nem zokog idonkent parnaba temetve az arcat, vagy nems zorul ossze a szive, aki nem kovet el hibakat sohasem, aki mindenkivel onmaga korul a legkorultekintobben, es legtokeletesebben viselkedik, es viszonyul, az valoszinuleg hazudik, raadasul meg gyava is. 

     

    "Csak a csuszomaszok nem buknak el sohasem" Van egy masik mondas, kedvelem nagyon: "Aki minden lepeset jo elore megfontolja, az folyamatosan egyhelyben toporog."

     

     

    Emberekkel szeretek beszelgetni, erzo, gyarlo, valodi emberekkel. Akiknek van mit siratni, akiknek van mit feledni, akiknek van mit javitani, es akik ugyanezt megertoen nezik a masikon. nagyon megvalogatom, hogy kiket sorolok ekoze, mert lassan mar ugy erzem magam, mint valami maszkabalon. Az emberek felnek felvallalni onmagukat, a hibaikat, felnek kimutatni ha ne adj Isten haragszanak, ha felnek, ha hibaznak, ha aggodnak. Minden olyan tulipiros, meg rozsaszin, aztan a feneket!

     

    Nekem sem az, es unom mar takargatni felve attol, hogy masok rajtam koszorulik a nyelvuket..  Szuksegem van a barataimra, de azok honnan tudhatnak ezt, ha allandoan korbefalazom magam?

     

    Es gyulolok is, mert ki ne tenne ezt, ha valaki a szemelyiseget akarja ellopni szepen morzsarol, morzsara az evek hosszu sora alatt.. egy bab felruhazta magat az en eletembol ellopott pillanatokkal, az en kedvenceimmel, az olvasmanyaimmal, a hobbimmal, a tehetsegemmel, az erdeklodesemmel.. Rohadjon meg! 

    előzmény:
    Aureus (44)
    2010-02-27  09:26
  6. 2010. február 27. 16:1046.

    Van egy zart is. Felkeszultunk mindenre.., de most nem fog velunk olyan tortenni, amit zartba kellene irnunk..-))

     

    Te proki! Valamin elgondolkodtam.. Itt a sok fejbevagas kozott elfeledkeztem valamirol, es szerintem sokan igy vannak: en ugyan ezert nem jottem volna at az ocean tulpartjara.. hat hulye vagyok en? Mit csinalok??  Elfelejtettem azt, amiert itt vagyok. Az emebr hajlamos marha bonyolultan gondolkodni, es megfeledkezik a kezenfekvo dolgokrol.. Valamiert idejottem. ideje ahhoz tartani magamat a sebnyalogatas helyett.. Valaki voltam amikor megerkeztem (ott legbelul voltam valaki, arrol beszelek amelyik reszem orokre megmarad, amit nem erhet valtozas)..na azt ujra elo kell banyaszni a sok banat, fajdalom, es keseruseg alol..

     

    Hulye sorozatokat is nagyon kedvelek.. amelyekre az entellektuel ramondja a limonade, meg hasonlo jelzoket, es elnezoen , lenezoen legyintenek rajuk.. Ilyen a Varatlan utazas is.. A foszereplo kislany szemelyisege azonban nagyon kozel all az en gyerekkori enemhez.. Visszakoszonnek a filmben az en gyerekkori donteseim, ahogyan ratekintettem a vilagra megha sokszaz evvel kesobb, egy mas kontinensen szulettem is. Par hettel ezelott neztem egy reszt a lanyommal, es szoba jott ez.., mikor egyszeruen dobbenten jegyeztem meg, hogy most kepzeld el, hogy mi tortenhetett, ha egy ilyen tipusu kislanybol, egy befele fordulo, vegtelenul szomoru felnott no lett..? Ekkor mondta ki az en okos lanyom mind a 14 ev alatt osszeszedett bolcsessegevel, hogy az a gyerek nem tunt el sehova..  Bizonyos esetekben a mai napig ugyanigy latok dolgokat, csak eppen mar magam lehurrogom, es leintem azonnal. 

     

     

    előzmény:
    Aureus (44)
    2010-02-27  09:26
  7. 2010. február 27. 09:5245.

    Kedveljuk a kihivasokat-)

     

    A zart topik nyugdijasoknak valo...ha valami nem kenyelmes, az mehet privibe. Pl most megkerdezem mi lett vegul Ogreval es veled?  Elkoltoztel?   es ha nem publikus.... 

     

    Sokszor eszembe jutottal. Mondd, szerinted tapasztaltabbak lettunk az elmult egy ev alatt, vagy nem is volt ertelme az idoszak nyuglodeseinek??? 

    előzmény:
    Aureus (44)
    2010-02-27  09:26
  8. 2010. február 27. 09:2644.

    Szép reggelt, hölgyek :o)))

    Lyna köszi a kutatást és hívást, a főtopikba se volt időm mostanság beírni, de remélem lassacskán egyenesbe jövök..

    Akkor ez nem zárt topik ha jól látom..  Lelke rajta mindenkinek..

    előzmény:
    Prókátor13 (1)
    2010-02-26  05:54
  9. 2010. február 27. 08:3943.
    A csillagos Van Goghot valaki megszoborolta...nemnemnem nem en voltam...batorsag kell hozza-) 
    előzmény:
    kysslina (41)
    2010-02-27  07:45
  10. 2010. február 27. 08:3642.

    Az elso kep stilusa nagyon hasonlit annak a Santa Kiranak a munkajahoz, aki a konyved boritojahoz keszitette a kepet. 

     

    Latom csak elered, hogy gepet csereljek, ezen nem jon be semmi... most megyek es el fogok veszni a youtoubeon...

    előzmény:
    kysslina (40)
    2010-02-27  07:38
  11. 2010. február 27. 07:4541.

    JA!!! es meg az elmaradhatatlan:

     

     Napraforgó

     

    Amikor a napraforgó is csak a Holdra néz,
    s elmennek a fák az utak mellől,
    fül helyett majd sikolyom
    borítékolom...
    A sárga majd belesötétül az árnyba,
    az abszint gőze sem lepi el a provance-i éjt.
    A bolond ki sokat ért, de egy napot se élt,
    s nem érhet egy dicsőült sem
    a lába nyomába.
    Akkor majd eladsz egy képedet!
    Átokkal sújtott mérhetetlen,
    az érthető szélén egyenlőként,
    kötéltáncosnak festve egyensúlyban
    festi eléd a végtelent...
    De védtelen. Nincs páncélja ellened,
    nincs ellenem, csak ereje, hite,
    reménye, hogy honnan...?
    Mind rejtelem.
    A napraforgók némán mosolyognak,
    s áttör az árnyakon a sárga,
    a Krumplievők lassan felegyenesednek,
    az Íriszek kopott asztaluk fölé szállt
    illatára.
    Csillagászok vizsgálják majd,
    mit rejt híres képe a Csillagos éj.
    De nem lelnek a titkok nyitjára sosem...
    Önarcképéből százszor pillant rád, hiába.
    Nem érthetik, mert csak ő tudja:
    Mit suttog az aranyló nap mögül a szél
    előzmény:
    kysslina (40)
    2010-02-27  07:38
  12. 2010. február 27. 07:3840.

    Na elkezdem itt is,amit ott szoktunk-)))

     

     

    http://www.youtube.com/watch?v=3wUCDPR 8xQ0

     

    ez valami nagyon jo, ez a no nagyon jo. A lanyom kedvence is-))

     

    meg harom kep, amit egy draga jo baratnom kuldott nekem Hollandiabol, a festono nevet nem tudom, de potolom..es tulipanok, szinten onnan-)))) probalom ot is odacsalni a facebookra, de szinten zenesz, a jaratlan utakat szereti, grafologus, pszichologus, gyonyoru, okos, es nagyon jo fej-)) 

     

    Nem tudta, hogy rajongok a fakert, megis kapasbol ezeket kuldte nekem... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  13. 2010. február 26. 20:1039.

    Kicsit macares, de este megnezem. Nem mukodik a youtube a laptopomon. 

    Ha legkozelebb belepek, majd a lanyom gepen megnezem.

    Szerinted ha lelkesen imadkozok ma este, akkor kuldenek nekem odafentrol valami jo laptopot, vagy meg kell erte dolgoznom? 

    előzmény:
    kysslina (37)
    2010-02-26  19:14
  14. 2010. február 26. 20:0638.

    Ja, Lina, meg akarsz olni????-))))

    Ez nagyon faj-)

     

    En is voltam itt tavaly elott karacsony kornyeken. Nekem nem volt sutotokom a sutoben...

    Akkor jott ki a fiam a korhazbol, es az egesz eletunk nagyon szar volt, fejetetejen allt korulottem minden. Orankent probaltam megkuzdeni az erzessel, hogy ne akarjak meghalni. Ugy emlekszem akkoriban meg is eresztettem feletek par "mamoros" bejegyzest. Aztan elmentem a templomba, az elso mondat utan elkezdtek folyni a konnyeim, es nem tudtam abbahagyni. Szerencsere a hatso sorban ultem. 

    Most mikor mentem, akkor egy kicsit feltem is, hogy nehogy megint ugy legyen. Aztan megdobbentem, mert mindenki annyira komolyan vette ezt az egeszet, enekeltek, beszeltek es sirtak. Nekem meg most nem volt miert, szoval meg voltam remulve, nem eleg, hogy nem volt szoknyam, meg okom se legyen egy jo kis bogesre, raadasul pechemre most persze az elso sorban ultem. Erdekesek ezek az azsiaiak.

    Egy fekete templomba szeretnek elmenni. Ha valoban olyan mint a filmeken...ha nevetnek, enekelnek es tancolnak-) 

    Van egy fekete baratom, kerdeztem tole, elvinne e? De a felesege azsiai, es ok is siros templomba jarnak. Azt mondta menjek el veluk Philadelphiaba ha legkozelebb mennek, akkor ott majd meglatom milyen az igazi templom.  

    Nincs ennekem erre penzem, kerem, marad Whoopi Goldberggel az Apaca show, meg max megkeresem  a youtubeon a Happy Day/t-) 

     

    előzmény:
    kysslina (36)
    2010-02-26  19:08
  15. 2010. február 26. 19:1437.

    Ha jokat akarsz rohogni, akkor keress ra meg erre a fickora!

     

    Brampton-Katiek muattak nekunk, azota Z-nek ezt kell betenni DVD-n, oszt egybol fetreng a rohogestol.

     

    Peter Russel

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  16. 2010. február 26. 19:0836.

    Hamarosan nem gyozod elhajtani az embereket, akik mennek erted, hogy vigyenek valahova-)) A szoknya mostanaban nekem sem az elsoszamu valasztasom, ma felvettem egyet, de az olyan volt, mint egy nadrag, bokaig ert-).

     

    mi is voltunk templomban, aztan nem nagyon tetszett, ez a "jajj de szeretlek, bar azt sem tudom ki vagy" .. Lehet, hogy bennem van a hiba, de ez nekem mindig gyanus. raadasul nagyon hosszu volt az egesz, es eszembe jutott, hogy a tokot betettem a sutoben elotte, es elfelejtettem lekapcsolni mielott eljottunk.. Igy aztan ovatosan kozoltem Z-vel a tenyallast, hogy szerintem mar 50 tuzolto auto all a haz elott, ugyhogy jobb lenne a tok kormere nezni. Ilyenkor rendszerint elokapja a repertoarjabol a legvaltozatosabb nyelvi elemekkel bovitett karomkodasait, de akkor olyan halasan pislogott ram, hogy azt gondoltam ezentul hetente felgyujtom a hazat. Mosolyogva kozolte a gyerekekkel, hogy mennunk kell, mert anyatok valoszinuleg mar porig egette a hazat, es azok majdnem oromujjongasban tortek ki, azaz elhuztunk onnan mint a vadlibak.

     

    A tok isteni fimomra sult mire hazaertunk, meg csak meg sem porkolodott-))

    előzmény:
    Prókátor13 (34)
    2010-02-26  18:04
  17. 2010. február 26. 18:0835.
    Temetestol legyengult immunszisztemet pillanatok allatt padlora teszel, nem is kell odamenned, eleg ha telefonalsz-) 
    előzmény:
    kysslina (31)
    2010-02-26  16:30
  18. 2010. február 26. 18:0434.

     Olvastalak, aztan egy kavet en is beujitottam magamnak. 

    Fuuuj, nagyon rosszat-) Mindig felek hogy tul eros lesz, aztan iszom a labvizet!

     

    Estere nem leszek itt. Programom van, bebebe-) Jonnek ertem szep autoval, felvesznek, elvisznek, lesik minden szavam, mozdulatom, kivansagom, bebebe-)

    Templomba megyek-)

    Ha valaki rohogni mer lelovom mint egy kutyat!

     

    De komolyan!

     

    Mar egyszer voltam veluk. Egy vasarnap. Egesz szombat estig lelkes voltam, mondtam egyszer meg kell neznem. Aztan szombat ester elszallt a lelkesedesem, amikor realizaltam, hogy vasarnap fel kell kelnem reggel hatkor, mert hetre itt vannak ertem. Ez nagyon fajdalmas dolog. A kovetkezo dobbenet, aki hivott azsiai, szoval tan mindenki azsiai lesz....azert ez eleg remiszto. De tevedtem, nem volt mindenki  azsiai...a korusban lattam egy amerikai sracot. 

    Viszont mindenki nagyon baratsagos volt, egyesevel jottek oda orulni nekem. En is nagyon orultem, ugy a szazotvenedik kezfogas kornyekere mar egesz belejottem, automatikusan mondtam, hogy ki vagyok, es hogy is kerultem ide-) Ezek utan az ebeden inkabb nem is mertem ottmaradni. Mondjuk a meghivom azt az aprosagot elfelejtette kozolni, hogy a nok mind szoknyaban mennek. Ha mondta volna, nem mentem volna. 

    Ma este nem kell szoknyaba menni, mert ma valami mas lesz.

     

    Gondoltam szoborba ontom az erzest....a felelmet, ahogy foled magasodik a tomeg, es elnyom a szeretetevel.

     

    Ha valaki rohogni mer, bosszut allok es szoborba ontom-)  

     

     

     

    előzmény:
    Bogie (30)
    2010-02-26  15:36
  19. 2010. február 26. 17:2533.

    Hello Zita-) 

     

    Oszinte orommel tolt el a tudat, hogy most egy evre el vagy latva intimbetettel-)

    Meg popsitorlo kendovel-) 

    Hogy az fultisztitorol ne is beszeljek!!!!

     

    Most megyek es azonnal regisztralok, koszonom a lehetoseget!

    Szerintem mindenki koszoni a lehetoseget!

    Mi piszok aranyosak vagyunk-)  

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
    2010-02-26  14:36
  20. 2010. február 26. 17:1932.

    Legy udvozolve, Gyal legjobb koromepitoje-) 

    Szivem, ez csak alca, nem az a lenyeg, hogy tudod e reszelgetni a kormeidet, hanem az, hogy ha szukseg van ra, hasznalni tudod e?   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_865958 (26)
    2010-02-26  08:16
  21. 2010. február 26. 16:3031.

    No ugy latom, hogy nem lesz gondunk mostmar a betetekre sem-))DD

     

    Nu vissza kell mennem, mert temetesen volt a csako.  " Kim to meet with Kathleen Szabo - MUST CANCEL and reschedule...Kim Funeral-unable to reach with phone"

     

    de "“elevator pitch” modban vazoltam, hogy mirol van szo a titkarnojenek, aki azonnal kaveval kinalt, es feltetlen visszahivnak amint vege a temetesnek. Ennyi mara-)  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  22. 2010. február 26. 15:3630.

    kave, sok, nlc nem muxik rendesen en meg nemigen latok meg ki a fejembol .....work....see u tonight :)))))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_865958
    Torolt_felhasznalo_865958
    2010. február 26. 11:2029.
    ennyi:) igazad van!!!
    Hát akkor üdv a reszegestősdibe:)
    előzmény:
    potty (28)
    2010-02-26  08:39
  24. 2010. február 26. 08:3928.

    Jav: jól dolgozik

     

     

    Nagyon reggel van méég.....

    előzmény:
    potty (27)
    2010-02-26  08:37
  25. 2010. február 26. 08:3727.

    Éppen ezt csinálom én is:)))) Tudod, amíg a főnököm úgy tesz hogy jól meg vagyok fizetve, addig én is úgy teszek mint aki jólo dolgozik:)))))

     

    Így hát éppen a körmömet reszelem....:)))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_865958 (26)
    2010-02-26  08:16
  26. Torolt_felhasznalo_865958
    Torolt_felhasznalo_865958
    2010. február 26. 08:1626.
    Körömreszelés???élesités???ehhez értek én is:D
    Mi újság van csajok???
    előzmény:
    Prókátor13 (1)
    2010-02-26  05:54
  27. 2010. február 26. 07:4625.

    Befutott egy ismerosom odaat, megyek, dumalunk egy kicsit. 

    Sok szerencset reggelre Lina, vagy vodor mittudomenmit, mit is kell ilyenkor kivanni, fel a fejjel, aztan sopord el oket.

    Jo ejt.  

     

     

    előzmény:
    kysslina (22)
    2010-02-26  07:30
  28. 2010. február 26. 07:4524.
    Pontosan.. az egesz varosnak szuksege van ra, kellenek mogem a velemeyvezerek, ennyi.. Na megyek. Majd jovok, ahogy tudok, ott azert meg beszelunk..Ja! Irent mindjart bejelolom..
    előzmény:
    Prókátor13 (23)
    2010-02-26  07:31
  29. 2010. február 26. 07:3123.
    Ne varj, es ne engedd, hogy barmi visszatartson. A legtobb akadaly csak a fejunkben letezik. Az egesznek az alapja az, hogy ha valoban bejon amit akarsz, iszonyat mennyisegu penzt csinalsz nekik. Zold lampad van Lina, ne takard mar le a ketsegeiddel azt a ... burat-) Ez eletet visz egy egesz varosba, kirangatja oket a recessziobol, penz, penz, penz, ezt lassak a benyujtott terveidben, es minel kevesebb kockazatot nekik. Ugyan ki rugna ki az aranytojast tojo tyukot? 
    előzmény:
    kysslina (21)
    2010-02-26  07:23
  30. 2010. február 26. 07:3022.
    Ez mukodik, ezt tudom....Otthon is mukodott, nekem legalabbis mindig, mikor igy mentem oda.. Nem tudom, hogy mi tortent, de valami rankult.. Ugy odatelepedett a fejunkre, es minden olyan tompa lett... En most kaptam annyi pozitiv dolgot (te is-))), hogy le tudtam razni, es most nem hagyom senkinek, hogy ebbe belezavarjon, mert nekem ez most eletmento. Vagy most felallok, vagy megint meg kell varnom, mig kegyeibe fogad valami joszandek radat megint, es ilyen nem sokszor van..Nagyon kell ra vigyaznom, es mindenkinek vissza akarom adni, de ehhez fel kell allnom...
    előzmény:
    Prókátor13 (20)
    2010-02-26  07:23
  31. 2010. február 26. 07:2321.
    Meg nem kuldtem el aze-mailt, de majd elkuldom. Varni akartam vele, mig biztos vagyok benne, hogy ez a ceg mellem all. Kozben Z kibokte, hogy o ismeri.. , ugyhogy igy valamivel konnyebb lesz..
    előzmény:
    Prókátor13 (18)
    2010-02-26  07:18
  32. 2010. február 26. 07:2320.

    Igy volt a mai interjun. 

    Jo par irodat megjartam az elmult idoben. Volt ahova ugy mentem, hogy magam sem akartam a munkat, volt ahova ugy, hogy atmenetileg jo lenne, aztan egy par, ahol azt gondoltam, de jo lenne ha...

    Ma beporogtem, olyan kb: na jol van gyerekek, ne szarozzunk, ne huzzuk itt az idot hulyesegekkel, felallas volt, Lina nem hiszed el, lesoportem oket, a vegen en magam voltam megdobbenve, hogy szinte en intejuvolom oket. 

    Megkaptam. Kb ugy latom, megkapok toluk barmit amit akarok. A fejben dol el. Mar mielott odamennek.  

    előzmény:
    kysslina (17)
    2010-02-26  07:15
  33. 2010. február 26. 07:2019.
    Ez igaz... Mar vagy ket hete teljesen lefogja az agyam ez az egesz... Nem vagyok 100%-osan vele, es erzi, tudja, es latom, hogy haragszik erte.. aztan neha visszakapcsolok, visszakapom ot is. Most teljesen rajtam csung, bujik a zolembe, keresi a tente-kezem (a konyokom, ezzel jatszik elalvaskor).. Raadasul hamarabb is harapok, mert meg annyira most kezdem, es ilyenkor minden negativumot el akarok haritani..jobban marok ertuk, mert meg nagyon vedem..Majd amikor valami mar korvonalazodik, jobban befogadok masfajta nezopontot is, de meg most nekem elsosorban a biztato szo kell..
    előzmény:
    Prókátor13 (15)
    2010-02-26  07:12
  34. 2010. február 26. 07:1818.

    Azt aki otthon szervezte, vedd ra, hogy adja a nevet reszben a tervekhez, es lesoporsz minden ketelkedot. 

    Egyebkent is lesoporsz, minden a fejedben dol el. Megcsinalod.  

    előzmény:
    kysslina (17)
    2010-02-26  07:15
  35. 2010. február 26. 07:1517.
    Nem baj, ha kevesebbet is, de azert legalabb jossz... Lesz mirol meselned! Nekem is mar kiadtak a homework-ot.. Ma jott meg emilkeben, feltett kerdesek (amikkel szembe fogjuk magunkat talani), ezekre kell meggyozo, es hiteles valaszokat irnom. megszerkesztenem , kinyomtatnom..adatok, evszamok.. Szerencsere azt hiszem, hogy a legmegfelelobb embert kerestem meg.. neki dolgoztam, most ugy nez ki, hogy ok fognak nekem-))
    előzmény:
    Prókátor13 (13)
    2010-02-26  07:07
  36. 2010. február 26. 07:1516.

    Rengeteg konyv van fent a neten is. Idonkent olvasom...csak valahogy nem olyan. A kezemben kell tartanom, ereznem kell a festekszagot, lapozgatnom, tekergetnem...

    Ha egyszer ujra lesz lakasom, rengeteg konyv lesz benne, csak ugy erzem jol magam. Az utolso kecoban a garazsban voltak a konyveim. Egyebkent sincs most olyan nagyon sok, mint otthon volt. 

    Az otthoniakat elloptak.  

    előzmény:
    Prókátor13 (13)
    2010-02-26  07:07
  37. 2010. február 26. 07:1215.

    Nem csak a tel a gond. Nagyon nagy dolgok elott allsz, tulporogsz Te magad is. 

    Nem tudnak mindent, de megereznek mindent. MIndig ugyanolyanok, mint mi vagyunk. Egy jo ideje mindig erzem, hogy mikor jonnek  a betegsegek. Ket harom nappal elotte. Jon valami esemeny az eletunkben...elotte latszolag rendben minden, aztan mondom jaj, csak nehogy beteg legyen...es mar kereshetjuk is a lazmerot.

    Nagyon sok helyzetet betegseggel reagalunk le.  

     

    előzmény:
    kysslina (12)
    2010-02-26  07:06
  38. 2010. február 26. 07:1014.
    Olyan, mint a FarmVille, csak eppen fozni kell benne..lehet venni az etterembe mindenfele asztalt, szeket,..elvagyunk vele.. Bar mostanaban Z-t teljesen kiturtam innen.. rossz a lelkiismeretem, de most kellett ez a sok jo dolog.. Majd visszahuzodom a konyveimmel, lehet, hogy megint nekiugrom Van Goghnak.. Szerelmes regenyeket kaptam meg, de hiaba  no, elobb kellett volna azokat elolvasnom, aztan az Irving Stone konyvet..
    előzmény:
    Prókátor13 (11)
    2010-02-26  07:04
  39. 2010. február 26. 07:0713.

    Nalam felborult a vilag. Sokszor vagyok fent hajnalig, rengeteg chattelek. Altalaban agyagos orultekkel-) 

    Szerdan kezdodik az egyik munkam, a masikra hetfon kapom meg a beosztas, azt hiszem utana megszunik az aranyelet.

    Nalad mar most ejjel egy van, nalam meg gyerek az ido.  

    előzmény:
    kysslina (10)
    2010-02-26  07:03
  40. 2010. február 26. 07:0612.
    Pedig most a heten Z kivitte minden nap jatszani egy fedett gyerekduhongobe, csuszkalt, ugralt, jatszott, es nemhogy jobb lenne, de meg tobbet mozog.. szerintem tulporog, de delben nem lehet letenni, kesobb meg nem igazan akarom, mert akkor 11 ora mire elalszik este.. Jo lenne mar, ha vege lenne ennek a telnek, es mehetnenk ki tobbet levegore..
    előzmény:
    Prókátor13 (9)
    2010-02-26  07:00
  41. 2010. február 26. 07:0411.

    Orulet. Marcia jon a szobam fele, mondja nem tudja bekapcsolni a tevet. Fiam kiugrik a takaro alol: I can do it!

    Neha kedvem lenne megseggelni egy kicsit.  

    Valami sport kene neki, hogy jol elfaradjon estere. Bar mindegy, mert most odavoltunk vagy ket orat setalni, megsem segitett.

    Milyen kavezodban????  

     

    előzmény:
    kysslina (8)
    2010-02-26  06:59
  42. 2010. február 26. 07:0310.
    En meg kb fel orat leszek, aztan megyek lefekudni, mert reggel 9-kor van jelenesem
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  43. 2010. február 26. 07:009.

    Egyebkent is probalgatjak magukat, ez a vilag rendje. Egy par napja nekem is gondjaim vannak a gyermekkel, az esti lefekvesnel. Azelott siman ment, most par nap alatt a fejemre nott. Rendszeresen hosszabbitast ker. Egyszer megengedtem...

    Fekszik az agyban orakig es nem alszik.  

    előzmény:
    kysslina (5)
    2010-02-26  06:29
  44. 2010. február 26. 06:598.

    En is.. kattintgatok a te kezdolapodra, a magamera, aztan ide, kozben a filmesre, meg a letoltohelyekre... es a kavezomban meg mar szerintem elleptek a legyek a kajat ugy odaegett minden, de allandoan megszakad a kapcsolat..

     

     

    előzmény:
    Prókátor13 (7)
    2010-02-26  06:50
  45. 2010. február 26. 06:507.

    Kata itt vagyok...meg meg ott is. 

    Lefektettem a gyereket...rovid cigiszunet, aztan itt vagyok.  

    előzmény:
    kysslina (2)
    2010-02-26  06:08
  46. 2010. február 26. 06:356.

    Hozom a Joshit kabalanak:

     

    "A világ utat nyit annak az embernek, aki tudja, merre tart." (Joshi Bharat)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  47. 2010. február 26. 06:295.

    Helyzetjelentes: hovihar lesz/van itt. Nos ennyit a kozelgo tavaszrol, bar akarhogyan is akar itt nekem kemenykedni, csak erzem a tavaszt..

     

    Noah ket napja megkattant. Mindefele formaban csak olyat hajlando tenykedni, ami vagy tilos, vagy tilos mert veszelyes, vagy hangos, vagy a harom egyutt, vagy ami teljesen lehetetlenne teszi, hogy elvegezzem amit kell.

     

    Tanulsag: a kolyok erzi, hogy kisse kihegyezett vagyok..

    előzmény:
    Prókátor13 (3)
    2010-02-26  06:19
  48. 2010. február 26. 06:264.
    Valamiert kileptetett a rendszer, mig atmentem oda.. kattintgatok itt ide-oda, mert kozben szedek filmet lefele a netrol.. (pffuuuj) na de ez van.
    előzmény:
    Prókátor13 (3)
    2010-02-26  06:19
  49. 2010. február 26. 06:193.
    Meg ott kifejtettem a versed alatt, hogy akaratlanul is, tudatom legaljarol hogy kerulhetett eppen elo ebben a pillanatban a koromreszelgetes. Mert veszelyes-)
    előzmény:
    kysslina (2)
    2010-02-26  06:08
  50. 2010. február 26. 06:082.
    Ideje volt-)) ott a facebookon mar nem gyoztem hova kattintgatni-))) Meg manot atcsaljuk
    előzmény:
    Prókátor13 (1)
    2010-02-26  05:54

Címlap

top