Keresés a fórumban

Koromreszelgeto... (
41
 embernek tetszett)
Több Ez van! topik »
»

Koromreszelgeto. 

Csak ulunk, reszelgetjuk a kormunket es mindent, mindenkit jol kibeszelunk. .

Vagy ki tudja...egy igazan eles korom neha egesz jol jon.

Tema? Kotetlen. Az asztal alatt hever, csak le kell erte hajolnunk.

Tagok? A regi NLC/s jatszotarsak, uj Facebookos ismerosok, egyebkent pedig barki, akinek mondanivaloja, velemenye van.

Szoval ki vele, ne tartsd veka alatt, mert lejar a szavatossaga.  

1. 2014-07-27 01:5816773.

neked a Feher Hazban a helyed!

meghagylak hitedben.. amig minden amiben hiszel boldogsaggal tolt el!

mellesleg ezt nem gunybol irtam...
    mindent amit leirtal, ha te ugy gondolod, akkor az ugy is van!

A hit eros dolog.
    2010-02-26  05:54
    Prókátor13 (1)
    előzmény:
  2. 2014-07-26 21:5616772.
    Ha mar hirdetes, itt is van egy, korbejar a neten: 

Liberals got women the right to vote. Liberals got African-Americans the right to vote. Liberals created social security and lifted millions of elderly people out of poverty. Liberals ended segregation. Liberals passed the Civil Rights Act, the Voting Rights Act, Liberals created Medicare. Liberals passed the Clean Air Act, and the Clean Water Act. What did Conservatives do? They opposed every one of those programs. Every one. So when you try to hurl the word ‘liberal’ at my feet, as if it were dirty, something to run away from, something that I should be ashamed of, it won’t work, Senator, because I will pick up that label and wear it as a badge of honor.
    Matt Santos, The West Wing (7.07 The Debate)

Olyan jol hangzik. Persze nem teljesen igaz sajnos. 
    2014-07-26  03:12
    Houston22 (16768)
    előzmény:
  3. 2014-07-26 21:5316771.
    Biztos ugy van ahogy mondod, elhiszem. 

A ket 70 feletti mama kulonben jobban jarna, hogy ha nem gyogyszert szedne a vizeletcsopogesere, hanem pelenkat huzna, mar vannak egeszen jok is. Minel kevesebb kemikalia, annal jobb, mindnek van mellekhatasa. 

Colonoscopyt sem csinalnak 70 felett, nem fizeti a biztosito. 70 alatt 5 evekenkent javasolt. Ezt sem hiszem, hogy  Obama miatt, ha jol tudom, mar Obama elott is igy volt. 

Tovabba a biztositotarsasagok dontik el, hogy milyen kezelest kaphatsz, es milyet nem. Lehet lenne jobb is, de egy bizonyos eletkoron tul nem eri meg befektetni draga kezelesekbe, ugye erted? Nos, ez sem Obama talalmany, mar akkor is igy mukodott amikor megerkeztem ide 15 eve. 

Obamacare ide, Obamacare oda, nem volt jo azelott sem, es nem jo most sem. Akkor lenne igazsagos, ha mindenki egyforma kezelest kapna, es igen, ha mindenki kapna. Ertem en, hogy szerinted csak a gazdagoknak jar....de nem tudok azonosulni vele. 
    2014-07-26  03:14
    Houston22 (16769)
    előzmény:
  4. 2014-07-26 21:4116770.
    Wow! Nagyon durva reklam! Es nem is igaz! 
    Nem lokjuk le a nagymamat a sziklarol! Hagyjuk inkabb elengansan ehen halni, vagy ha az nem, akkor vigye el valami nyavalyakor, hulye nagyi ugysem kepes a szaros kis nyugdijabol biztositast fizetni maganak vagy gyogyszert venni!Igaza van a sok kis pubinak, rogton megoldodna az egeszsegugy tulterheltsege. Kepzeld a sok megunt oregember mennyi ertekes helyet elfoglal!

Ask Paul Ryan and his friends in Congress!(202) 225 3031
    Houston22 (16768)
    előzmény:
  5. 2014-07-26 03:1416769.
    es EZ megy minden vonalon... ejjel nappal....

szidjak hogy mit csinal a MASIK... DE KOZBEN OK UGYAN AZT!

ja.. az mas!

hahahahahaha
    Houston22 (16768)
    előzmény:
  6. 2014-07-26 03:1216768.

Politics is one thing— misleading and frightening our parents and grandparents is quite another. It is very much not okay. This cannot be written off as just one more political dirty trick.

There should be no ideology that would support such a despicable form of influence.

------------

NO AKKOR NEZZUK HOGY MILYEN ADD MENT A TV-BEN EJJEL NAPPAL.. A REPUBLIKANUSOKROL!

http://www.youtube.com/watch?v=O GnE83A1Z4U

JA... persze... AZ MAS!!!!!!!!!!!!!

hahahahahahaha

2014-07-26  03:08
    Houston22 (16767)
    előzmény:
  7. 2014-07-26 03:0816767.
    nem, nem tudom a gyogyszer nevet..
    ismerosom (mellesleg magyar no) aki dental hygininst meselte 2 idosebb holgy panaszkodott.
    valami olyan gyogyszer ami arra valo hogy a vizelet ne cseppegjen el.. vagy valami hasonlo.. de vizelettel kapcsolatos.

mellesleg igen erdekes cikket olvastam, kerdesedre hogy mit vagtak..
    azt tudjuk hogy vagtak.. de hogy hol egy hogyan azt nagyon nehezen tudja a baloldal megmagyarazni. Magyarazzak, tekergetik, de ember legyen a talpan aki megerti.

no volt egy erdekes cikk, hogy a mocsok republikanusok ilyeszgetik a szegeny oregeket , hogy ez meg az nem lesz... a Forbe Magazin-ban irt az ur.. majd igen ELITELOEN nyillatkozik hogy ejnye ejnye ilyet NEM SZABADNA...

ugylatszik ez az ur nem latta AZT a hirdetest, ami itt nalunk ment es megtalaltam a youtubon.. EZT nyomtak a valasztaskor egesz nap a kepunkbe..
    ja... persze nem a republikanusok...hanem ellenkezoleg a demokratak.

vagyis a cikk iroja NEM IGEN JOL TAJEKOZOTT hogy ki is ijesztgette a szegeny oregeket.
    no de nem vagyok meglepve.. HAZUDNAK ITT IS OTT IS.. NEHEZ KIIGAZODNI KOZOTTUK... KI MIKOR ... VELETLENUL NEM HAZUDIK!

reszlet a cikkbol.. es reszlet a videobol.. a ketto ellentete egymasnak...
    ja... most akkor annak hidjel.. AKI JOBBAN BEILLIK A TE IDEOLOGIADBA...

Mellesleg a korhazi napok valoban nagyon lecsokkentek, major mutet utan is 24 ora utan kidobnak a korhazbol.. es a LONG TERM CARE korhazak sorra csuknak be.. mert nincsenek fizetve. (lasd ahol en 15 evig dolgoztam csukott be az iden juliusban. es mar a kovetkezot is tervezik mert alig van benne beteg. 7 volt osszesen ennek a LTC tulajdon csoportnak.)

--------------

It’s often difficult to know how some of the great fallacies aimed at
    discrediting the Affordable Care Act manage to get started—but get
    started they do.

Over the past few months, I’ve noticed a growing number of curious
    comments wherein readers express anger and concern over what they
    believe to be a ‘hidden’ element of the Affordable Care Act. Apparently,
    they have come to believe that once a Medicare beneficiary reaches the
    age of 70, Medicare will no longer provide active medical
    intervention—only permitting and paying for palliative or “comfort
    care.”

Nonsense.

Utter, complete and horrifying nonsense that is, understandably, scaring the wits out of the many senior citizens who are being told that
    any medical misfortune suffered at age 70 —or beyond— will not be met
    with the appropriate medical response.

Politics is one thing— misleading and frightening our parents and grandparents is quite another. It is very much not okay. This cannot be written off as just one more political dirty trick.

There should be no ideology that would support such a despicable form of influence.

--------------------------

AGREE!!!!
    !!!!!!!!!

2014-07-26  01:13
    PG13 (16765)
    előzmény:
  8. 2014-07-26 01:1316765.
    Azt nem mondtak, hogy pontosan milyen gyogyszeruk szunt meg? 

Ezt eleg nehez igy elhinni, hogy nem adnak 70 felett valami gyogyszert, csupan azert mert azt akarjak, hogy meghaljanak. Mert hat persze, hogy azt akarjak, irtjak itt a nepet rendesen, nem csak az oreget, a fiatalt, mindet, de annak van ertelme. A profit neveben tortenik a dolog. Nem szamit ha valami szar, mergezo, ha valaki jol keres rajta. Ez eleg nyilvanvalo. Azert megis erdekelne, hogy mi az a gyogyszer, es hat pontosan mivel magyarazzak, hogy NEM. 
    2014-07-25  16:47
    Houston22 (16761)
    előzmény:
  9. 2014-07-25 23:3016763.
    te mindig ujitani akarsz... es sporolni..

ime egy otlet... kimondottan sporolosoknak....

www.youtube.com/watch?v=y4Gl2lk1g3k

Prókátor13 (1)
    előzmény:
  10. 2014-07-25 17:3216762.
    Viccnek gondoltam, de igazad van es a Governmenttől minden kitelik.
    2014-07-25  16:47
    Houston22 (16761)
    előzmény:
  11. 2014-07-25 16:4716761.
    minden vicc akkor jo, ha van benne valami igazsag!

ebben is van!

az obamacare 70 utan bizonyos gyogyszerek MEG KESZPENZERT sem vasarolhatok meg. eddig 2 egyentol hallottam.. nem az ujsagbol vagy a radiobol hogy megszunt a gyogyszerre .
    Es vegeredmenyben igaz is... oregek mar.. ideje menni!!!!

sot a veteranok is.. waiting listara teve ... majd meghall mielott hivjuk!

es ha ezt hiszed hogy EZ vicc... akkor tevedsz!
    2014-07-25  14:45
    Bagoly (16760)
    előzmény:
  12. 2014-07-25 14:4516760.
    Nem akarok megijeszteni senkit, de a kovetkezoket hallottam, nezzetek utana:

"To help save the economy, the Government will announce next month the Immigration Department will start deporting seniors instead of illegals in order to lower Social Security and Medical costs. Older people are easier to catch and will not remember how to get back home."
    Prókátor13 (1)
    előzmény:
  13. 2014-07-25 06:0016758.
    MEGHAGYLAK A HITEDBEN!

----------------
    mas!

megneztem, valoban lehet a crepe myrtle-t magrol noveszteni.

nekem ket bokor van az egyik mint akepen lattad, nagyon szep fusia rozsaszin.. a masik bor voros.. egesz kulonleges..

majd osszel szedek neked magot.. es elkuldom.. rengeteg mag van rajta.

keresd ki "can crepe myrthle grown from seed".. google

Prókátor13 (1)
    előzmény:
  14. 2014-07-25 01:3516757.
    tudod M Moore egy nagy csibesz! velemenyem szerint persze!

mert ugye nagyon konnyu a hibakra ramutatni.. es a kisember (aki a minden napjait eli.. mint te meg en.. azokat hivom kis embernek) 

Ertem. Ja, valoszinuleg csibesz-)) Nagyon konnyu a hibakra ramutatni? Es nem szabad? Te is ezt teszed nap mint nap, ramutatsz a hibakra. Olyan vagy MIchael Moore, csak kicsiben, es te rossz helyen mutogatsz igy  nem leszel belole milliomos. Jaj, es meg egy apro kulonbseg, o a sajat velemenyet mondja, te meg a pubiket, hahaha-))) 
    2014-07-25  00:25
    Houston22 (16752)
    előzmény:
  15. 2014-07-25 01:3116756.
    Na megy egy utolso. Ezt megnezheted, nem Michael Moore. Ez egy Kanadai film a corporationokrol. 

http://www.youtube.com/watch?v=s6zQO7 JytzQ

16. 2014-07-25 01:2816755.
    ez is egy velemeny...

A zeneje mindenesetre jo. Ez egy Ir katonadal, aminek sehogy sem tudtam megfejteni a cimet eddig. Nem tudom hogyan kerul egy Ir katonadal alafesto zenenek egy Amerikai film ala. Talan itt nem talaltak jobbat-))) 

http://www.youtube.com/watch?v=HQML8yFKmbY
  17. 2014-07-25 01:1416754.
    Na meg egy:

http://www.youtube.com/watch?v=o0Ndin-Gcjs

Kapit alizm: Love story!

Ezert mar aztan utalni is lehet-))
    2014-07-25  01:11
    PG13 (16753)
    előzmény:
  18. 2014-07-25 01:1116753.
    Akkor valoszinuleg ezt sem fogod megnezni. Kar. Nehez ugy velemenyt mondani valamirol, amit sosem latott az ember-) 

Fahrenheit. Mr. Bush es a ledolt tornyok tortenete. 

http://www.youtube.com/watch?v=5LIaYI--Pfo
    2014-07-25  00:25
    Houston22 (16752)
    előzmény:
  19. 2014-07-25 00:2516752.
    tudod M Moore egy nagy csibesz! velemenyem szerint persze!

mert ugye nagyon konnyu a hibakra ramutatni.. es a kisember (aki a minden napjait eli.. mint te meg en.. azokat hivom kis embernek)

kozben ebbol milliomos lesz... jaj mert annyira jo hogy bemutatja hogy mennyiel jobb a cuculizmus.. lasd cubai korhaz....

de azert szerertem latni hogy ha egy nap ALLAMOSITANAK A VAGYONOKAT UJRA ELOSZTAS VEGETT MINT A HABORU UTAN PL MAGYARORSZAGON MOORE UR MIT SZOLNA HOZZA??????????????

mellesleg nem neztem meg egyetlen filmjet  sem.. UTALOM A PROPAGANDAT!
    nem fogom megnezni ami Obama urrol keszult sem.. mert utalom a propagandat...

azok csak arra jok hogy a BUTA NEPET SZET OSSZAK... MINT TE MEG EN..
    MERT HA JOL MEGGONDOLOM TE IS DOLGOZO NO VAGY MEG EN IS ...

NEKEM NEM TE KELL HOGY LEGYEN AZ ELLENSEG... EN MEG NEKED...

HANEM AZOK AKIK NEKUNK MEGALLAS NELKUL HAZUDNAK ES ETETNEK A SUKETDUMAVAL!!!!!!!!!!!!

de tudod, amig az orszag FELE ugy gondolkodik mint te... a masik fele meg ugy mint en... EGYMASSAL HARCOLUNK!!!!

ES EZ NEKIK PONT IGY JO!!!!!!
    es kozben isszak a pezsgojuket... repkednek az ado fizetok penzen.. szidjak a gazdagokat akik kizsakmanyoljak a dolgozot.. mindezt 15 ezer dollaros vacsora kozben.. es a nep egymas kozott harcol.. ok meg rohognek a markukba meg RAJTUNK!

talan egy napon meg te is rajosz hogy NINCS KIT VEDENED.. MERT ELLENED VAN AZ EGESZ!
    igen.. ellened a kisember ellen!
    2014-07-24  17:50
    PG13 (16744)
    előzmény:
  20. 2014-07-25 00:1816751.
    ezek a beszakadt hazak egyre masra Floridaban vannak.. utoljara egy haz ejjel tunt el, benne az alvo ferfivel. probaltak kiasni de nem lehetett elege megkozeliteni.. igy a vegen az egeszet betemettek.
    ezek a talaj lukacsos minosegenel fogva vannak..

de ezek a guatamalai meg most a sziberiai ezekrol nem tudjak mi okozza, mert nagyon mely.. es nagyon SZABALYOSAN KEREK.. igen erdekes es igen felelmetes
    2014-07-24  17:54
    PG13 (16745)
    előzmény:
  21. 2014-07-25 00:1516750.
    de mar van uj is.. most ezen vannak megrokonyodve a tudosok..

keresd ki.. most nem reg tortent..

siberian sinkhole
    2014-07-24  17:54
    PG13 (16745)
    előzmény:
  22. 2014-07-25 00:1416749.
    En meg egyetlen tanyat sem lattam, hogy foldbe asnak a tragyat

:))))
    megmondom oszinten nem eltem soha tanyan..
    de en ugy tudom hogy megtragyazzak a foldet.. aztan EKEVEL BESZENTJAK..
    de lehet hogy nagyot tevedek..
    tudtommal minden tavasszal felszantanak...

aki tudja mi az igazsag.. irja mar meg!!!
    2014-07-24  18:01
    PG13 (16746)
    előzmény:
  23. 2014-07-24 18:5816748.
    Errol igazan mutathattak volna egy kozelebbi fotot, nem ertem hogyan tudtak ezt felepiteni raklapokbol! Nagyon tetszik-) 

http://www.ecofriend.com/wp-content/uploads/2 013/05/Boxel-Project2.jpg
  24. 2014-07-24 18:0116746.
    Talan kicsiben beassak a foldbe. Nalam nagyon nagy mennyisegrol van szo. 
    Arulnak komposztalo edenyeket is, lehet tekergetni a benne valokat. Nagyon vicces-) Az emberek kifizetnek 80-100 dollarokat, hogy legyen nehany cserepre valo viragfoldjuk, amit mellesleg megvehetnenek, ha organikus akkor mar egeszen 8 dollar is lehet az ara-) De jatszadozni jo-) 

En meg egyetlen tanyat sem lattam, hogy foldbe asnak a tragyat vagy a komosztnak valot. Eleve tragyaDOMB a neve. Takarni lehetne, azt hivjak szaraz komposztalasnak, de hat a csirkeim imadnak ott kapirgalni, budos dogok!

De majd utananezek. Pillanatnyilag annyit tudok csinalni, hogy van egy organikus por, amit szet kell rajta szorni, es megoli az esetleges larvakat, tovabba a peneszbakteriumokat, ellenben az allatokra nem karos. Szoval nem "termelem" a legyeket, ellenben a kornyekrol az osszes hozzank jon vendegsegbe, all you can eat restaurant-) 
    2014-07-24  04:53
    Houston22 (16732)
    előzmény:
  25. 2014-07-24 17:5416745.
    Jesszusom! Megneztem! 
    http://en.wikipedia.org/wiki/2010_Guatemala_Ci ty_sinkhole

Itt Amerikaban is tortent valami hasonlo. Volt egy haz, aztan egy reggelre egy to lett a helyen, a haz eltunt mindenestul, a lakoival egyutt. 
    2014-07-24  06:44
    Houston22 (16737)
    előzmény:
  26. 2014-07-24 17:5016744.
    A kisember aki gyuloli a kapitalizmust?

Nem tudom miert hasznalsz mindig ilyen szavakat, torold a szotaradbol. 
    Gyulolni valamit vagy kritizalni valamit nem ugyanaz. Ez utobbi nem jelent feltetlen gyuloletet. Szerintem a gyulolet egy nagyon intenziv erzes, sok energiat pazarol el, es nem sokan kepesek ra tartosan. Inkabb pillanatnyi erzes, de semmikeppen sem vonatkozhat egy egesz orszagra. 

Ezekban az idiota hirdetesekben hasznaljak ezt a szot, neha ugy erzem odacsapok a szamitogepre amikor meglatom-) Tudod, rancos oregasszony meg fiatal no foto, aztan a figyelemkelto feliratok amiert az orvosok GYULOLIK, meg ORULETBE kergeti az orvosokat.....bassza meg, ebben a vilagban egy csomo orult, gyulolkodo orvos rohangal. En meg ugy erzem klotyoba nyomnam annak az idiotanak a fejet, aki kitesz a site/jara egy ilyen ocska reklamot....de hat ugy latszik ezek penzert meg az anyukat is.....!

Na, ennyit a gyulolkodesrol. A mocsok kapitalistakat nem elemzem ki, azt mar irtam egy parszor, csak nem tudsz leszokni rola-))

Michael Moore? Egy egyszeru kisember volt valoban, amikor elkezdte megcsinalni a dokumentum filmjeit. Csak nezd meg az elettortenetet. Azok, akik raharaptak a dokumentum filmjeire csinaltak belole gazdag embert. Szerinted mit kellett volna tennie, bizonyos millio utan abbahagyni a filmezest? Vagy a rendszert elteto ujjongo filmeket gyartania azontul, mert mar nem volt kisember? 

Nemelyik filmje nagyon jo, en szeretem oket. Nemelyik tulzas, tele osszeskuves elmelettel, attol fuggetlenul azokat is szeretem. Mindenki azt vesz le maganak belole amit akar. Egyetlen dolog biztos csupan. Nem ugy szerezte a millioit, hogy embereket zsakmanyolt ki kozben, ehberert dolgoztatott, tulorak kifizeteset nyelte le, nem ajanlott ki munkat az orszagbol, es egyenlore meg adocsalasrol sem hallottam vele kapcsolatban. Nem ertem hogy jon ide a vizet predikal, pezsgot iszik, ugyanis nem lehet rahuzni. 
    Egyetlen dolgot lehetett rahuzni, azt hogy utalja amerikat. De azt is csak a nagyon buta embereknek.  Valamit kritizalni nem azonos a gyulolkodessel. 

2014-07-24  05:08
    Houston22 (16736)
    előzmény:
  27. 2014-07-24 17:2916743.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Earthship

Szerintem nagyon kellemes dolog lehet, ha egyetlen szamlat sem kell fizetni-))) 
  28. 2014-07-24 17:2416740.
    Ez egy nagyon erdekes megoldas, bar nem ertem, miert kell kertnek lenni a hazteton. Talan a szigeteles miatt????

http://naturalmammas.com/wp-content/uploads/20 12/01/earthship-2.jpg
    2014-07-24  17:23
    PG13 (16739)
    előzmény:
  29. 2014-07-24 17:2316739.
    Talaltam mast is. 

Earthship, foldhajo. 

Meghulyitenek ezek engem teljesen. Itt egy leiras Magyarul: http://www.szeretlekmagyarorszag.hu/szamla-nelkul -10-erv-a-jovo-lakasa-mellett/

Ezeket a hazakat nezd meg! Nemelyik egy nagy szemetdomd, nemelyik viszont gyonyoru. 

https://www.google.com/search?q=earthship&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=lyTRU7TPLaSGjAKd1IHIAQ&ved=0CDEQsAQ&biw=1366&bih=657
    2014-07-24  04:58
    Houston22 (16734)
    előzmény:
  30. 2014-07-24 17:2016738.
    Nem ertettelek felre, csak nem akartam korulirni-) Ezert irtam egyszeruen azt, hogy ABBOL az orgona magbol, es hogy kerek Magyarorszagrol is, (mivel valodi orgonat is szeretnek). Valami modon lehet orgonat magrol ultetni, mert az ebayen aruljak a magokat. Vennek is, csupan egyetlen bajom van vele. Lattam itt is orgonat, de nem olyan nagyon szepek. Otthon van az a szep tomott, dupla orgona, olyat szeretnek. Az ebayes magra nincs garancia, hogy olyan lesz. 
    2014-07-24  04:57
    Houston22 (16733)
    előzmény:
  31. 2014-07-24 06:4416737.
    Guatemala sink holes

Check them out!!!!
    Prókátor13 (1)
    előzmény:
  32. 2014-07-24 05:0816736.
    itt van a mai "hirek"... a hires Michael Moor... a "kisember" aki gyuloli a kapitaluzmust.. es kritizalja a republikanusokat.. a kizsakmanyolokat.. a penz hajhaszo mocsok kapitalistakat...

hahahahahahahaha....

most aztan kiderul hogy a sok "kis ember panasza" film mi csin csincst hozott a konyhara... mocsok HIPOKRATA!
    AZ ILYEKET UTALOM LEGJOBBAN...
    VIZET PREDIKAL ES DRAGA PEZSGOT ISZIK!

es kozben arrol pofazik hogy milyen mocsok aki bort iszik!

fuj!!!!!!!!!!!!!
    Prókátor13 (1)
    előzmény:
  33. 2014-07-24 05:0016735.
    aram fejlesztessel szemetbol sokan foglalkoznak.. de akkor mit gondolsz hogy csinalnanak a gazdagok penzt az arambol ...beloled/belolem.. ha magunk is tudnank termelni.

ugyan ez vonatkozik a benzinre is a kocsikhoz.

igy ahogy van hogy MINDENT OK IRANYITANAK.. TUDNAK SAKKBAN TARTANI MINDENKIT.. Mert amig toluk fuggunk.. ki vagyunk szolgaltatva..

egyertelmu!

2014-07-24  00:03
    PG13 (16727)
    előzmény:
  34. 2014-07-24 04:5816734.
    a kontener hazak kimondottan nagyon jo pofak!
    2014-07-23  23:55
    PG13 (16725)
    előzmény:
  35. 2014-07-24 04:5716733.
    felre ertettel! (nem eloszor! meg nem is utoljara :)))

azt irtam EZ A MI ORGONANK... CREPE MYRTLE... es errol tettem be kepet.

orgona itt nem marad meg.. nalunk nincs tel. az orgonanak FAGY KELL TELEN..MEG HO.
    Califban ahol a sogorom lakott fenn a magas sivatagban, ott volt telen ho.. (San Bernandino County) Los Angeles County mellett ... es ott nekik volt orgonajuk.
    tudtommal nem magrol hanem torol kell ultetni.

aztan magatol elszaporodik.

crepe myrtle -t is torol ultetik, de ez viszont nem hiszem hogy Califban megmarad.. ott sosem lattam.
    2014-07-23  23:45
    PG13 (16724)
    előzmény:
  36. 2014-07-24 04:5316732.
    hogy hogy a tragyara jonnek a legyek?????????

mond NEM ASTAD BE A FOLDBE??????????????????????????? mert azt tudtommal... pesti lany letemre UGY TUDOM! UGY KELL!!!!
    2014-07-23  23:45
    PG13 (16724)
    előzmény:
  37. 2014-07-24 04:5216731.
    nem vetted eszre hogy mindenki aki el... es MASBAN HISZ MINT AKI EZEKET KESZITI... MAJMOT CSINALNAK?

Te hoztad be hogy bebizonyitottak hogy Michelle ferfi! kategorikusan.. kepekkel.. anatomiai magyarazattal...

TE AZT ELHITTED?

NO LATOD EZ UGYAN AZ.. CSAK A MASIK OLDALROL..

csak mondanam hogy az a marha aki ezt keszitette.. fogadna be a NAPI 600 CHILDREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEENT!

meg az edes mamajat is.. mellejuk szakacsnonek!

meg az is marha aki elkepzeli hogy az USA be tudja fogadni ... mint hallom a tv-ben a marhakat... a FOLD OSSZES CHILDRENJET!

KI AZ A MARHA AKI ILYET MOND... EZT ARULD EL NEKEM????

a fold osszes gyermeket.. az USA-ban.. EZT kene bolondok hazaba csukni!!!!
    2014-07-23  23:25
    PG13 (16721)
    előzmény:
  38. 2014-07-24 00:1716730.
    Nagyon jo a szinosszeallitasa. Az egyik helyen ahol dolgozom valoszinuleg most en is elkezdek majd kotni horgolni, mert neveletlenseg szamba menne az interneten logni...de hat valamit csak kell kezdenem magammal, ha a paciens nem szeret beszelgetni-))) 
    2014-07-23  04:29
    Houston22 (16716)
    előzmény:
  39. 2014-07-24 00:1416729.
    Szepek a paprikaid!

En a tavalyi sikertelenseg hatasara az iden mar bele sem kezdtem. Nekem nem megy a palantazas. Tonkre mennek kozben a novenyek. Tavaly is volt ezer szamra, aztan eppen csak egy parat tudtam elultetni, amin aztan veletlenul kinott az az egyetlen hatalmas paprika aminek feltettem tavaly a fotojat. 

Persze nem volt annyi eszem am, hogy tobb oldalrol, kulonbozo talakon lefotozzam ,es felhasznaljam az iden is, hogy lamcsak, mi is nott nekem....szoval most aztan fujhatom, az iden nem az en paprikam lesz a legnagyobb-))))

Nem palantaztam ebben az evben. Egyszeruen az egyik agyasba elszortam a magokat, vagy ki no vagy nem alapon. Kinottek! Aztan elkezdtek kinoni kozben a paradicsomok es tokok is, amiknek a magjai benne voltak a komposztban. Itt jott a dilemma....a paradicsom legalabb jol terem nalam, most tenyleg irtsam ki a paprika miatt????? Vegul hagytam ahogy van. Ha benezek a paradicsomok ala, akkor latom a paprika novenyeket, es rajta a kis paprikakat...de hogy lesz e beloluk valami, es lesz e rajta olyan paprika ami legalabb egy icipicivel nagyobb mint a tied....nos ezt nem tudni. Tovabbra is csak a lovagiassagodra apellalhatok, tudod, hogy latod e eleg nagynak a negy centis paprikaimat, hahahaha-))))
    2014-07-23  05:09
    Sheriff-2 (16717)
    előzmény:
  40. 2014-07-24 00:0716728.
    Szoval ha szukseg van egy kis uzemanyagra az aramellatashoz, akkor egyszerubb, ha rogton szep uveges piakkal itatom a csaladot, es maris fel tudom hasznalni az uvegeket mondjuk a billiard szobaba ilyen lampak keszitesesehez::

http://www.pinterest.com/explore/beer -bottle-chandelier/

2014-07-24  00:03
    PG13 (16727)
    előzmény:
  41. 2014-07-24 00:0316727.
    1700 dollaros kontenerbol konnyen vesz az ember 8-10 darabot, aztan maris akkora a lakas, hogy nem gyozzuk elektromos arammal a megvilagitast es a futest. 

Nos, erre is talaltam valamit. Ingyen aram, nagyon kis befektetessel. Finnyasaknak nem ajanlom, de hat en noverkent dolgozom, engem nem olyan nagyon konnyu elriasztani-)))

Az emberi vizeletet elektromos energiava lehet alakitani. 14 eves Nigeriai lanyok megcsinaltak, hat majd csak osszehozom valahogy-) Aztan mar csak itatni kell mindenkit, rogton lehet futeni a hazat, a medencet, eghetnek a villanyok-)))

http://www.offgridworld.com/urine-powered- generator-produces-electricity-for-6-hours-on-1-liter-of-pee -power-your-home-with-waste/
    2014-07-24  00:00
    PG13 (16726)
    előzmény:
  42. 2014-07-23 23:5516725.
    Elment a 100 eves lanya Mexikoba, hat dolgozom. Az az ilyenkor pihenek vegre a sok munka utan, es kozben hulyere keresem magam-))) 

Itt a fiam, nezelodtunk tegnap, tervezgettunk. 

Ha meglesz vegre az a nyavalyas 5 acre, akkor epitunk ra valami hazat. 

Ezeket nezzetek meg, de komolyan, kivancsi vagyok mit gondoltok rola:

Itt kolas uvegbol keszult hazak vannak. A fotokon nemelyik borzasztoan nez ki, de van ami jo. Ha teljesen be van vakolva, akkor senki meg nem mondja, hogy az kolasuvegbol van. Nigeriaban epitenek ilyeneket. A fal vastag, nagyon jol szigetel, es nyaron is huvos. Megtoltik a kolasuvegeket homokkal, es azt hasznaljak tegla helyett. A lebomlasi ideje kb 300 ev, szerintem nem varnam ki a veget, hahaha-)))

https://www.google.com/search?q=coke+bottle+house&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=d5_MU8GnN8b0oASqn4HYAQ&ved=0CBsQsAQ&biw=1366&bih=657

A masik ami jopofa, az a kontener hazak. Csak mint a kolasuveg hazaknal, nemelyik iszony, nemelyik viszont palota. 

https://www.google.com/search?q=container+house&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=6y7QU5PtCoKcjALCmYHgCg&sqi=2&ved=0CBsQsAQ&biw=1366&bih=657