Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Sztárváltó - Tabáni István

N?k Lapja Café
N?k Lapja Café
Létrehozva: 2009. november 13. 15:16
A hetente jelentkező beszélgetéssorozatot a Nők Lapja Cafe olvasói szerkesztik, ők döntik el, kivel készüljön interjú a következő héten. Ezúttal Tabáni Istvánon a sor.

Tovább a cikkre...
  1. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. december 23. 20:2892.

    Sziasztok.

     

    És hol lehet Őt elérni? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. december 23. 08:2391.

    Helló !

     

    Barátaimmal együtt nagyon szurkoltunk az Istvánért!

     

    Szép hangja van, jól választott, neki való dalokat énekelt. Sokan megszerették, nemcsak a hangja miatt.

     

    A rá tett fanyalgó megjegyzésekre:

    nekem volt egy pontosan ilyen - csendes szavú, rettentő maga felé forduló - férfi ismerősöm, tehát tudom milyenek a hozzá hasonló emberek.

    Higyjétek el hogy ettől még nagyon értékesek.

    Igaz, hogy kevés embernek tudnak megnyílni, akkor sem adnak oda mindent magukból, de nagyon lehet szeretni őket.

     

    Nekem pl. a rettentően megcsinált, belőtt hajú, szoláriumos, macsós pasiktól van hányingerem.

     

    Nagyon örültem, hogy az István "nem engedte magát" megcsinálni az RTL-el. Ezt egyébként a Stohl András is mondta, nem akartak változtatni rajta.

    Neki ez az image való, egy szép öltöny egy elegáns inggel (azért annak örülök, hogy a Keresztes Ildikóval énekelt számhoz  bőrnadrágot viselt, azt is bátran felveheti!). 

     

    Továbbra is szurkolok neki, hogy örömét lelje abban amit csinál, (akkor mi, hallgatók is örülünk majd), és igenis maradjon ilyen, amilyen most.

    Ne legyen belőle "sztár", mert az nekem erősen pejoratívnak tűnik, vigyázzon az "új barátokra", tudja kiszűrni ki őszinte hozzá és ki az aki csak tündökölni akar mellette.

    Ne hagyja magát kihasználni senkitől sem!

     

    Egy csomó minden - az ismertséggel járó interjúkra, meghívásokra stb.-re gondolok - megtanulható, meg fogja az István ezt is oldani.

     

    Reggel olvastam a hírekben, hogy az angliai "aggszűznek" elkeresztelt Susan Boyle fogja énekelni a következő James Bond filmzenéjét. Pedig ő sem az a 40 kilós cica-mica. Mégis imádják.

     

    Istvánnak kívánok nagyon Boldog Karácsonyi Ünnepeket, a - remélem - hamarosan elinduló karrierjéhez nagyon sok sikert!

     

    h.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2009-11-13  15:16
  3. 2009. december 22. 20:5490.

    Én MC DC -nek szurkoltam, mivel ehhez a műfajhoz nem semmi agy kell.

    Tabáni egy helyes ember,  bár nem vagyok bizos abban,nem fog-e elfutni vele a lóaz idő előrehaladtával.

    előzmény:
    t.ildiko (88)
    2009-12-21  20:34
  4. Torolt_felhasznalo_593193
    Torolt_felhasznalo_593193
    2009. december 22. 19:3689.

    Valahol igazad van. Minimális kommunikáció kell, de hát majd megtanítja valaki. Azért fizetik a menedzsert, hogy ilyeneket megoldjon, nem?

    előzmény:
    t.ildiko (88)
    2009-12-21  20:34
  5. 2009. december 21. 20:3488.
    Tényleg nagyon jó hangja vanTabáni Istvánnak, de a stílusa alapjáraton nekem nem jön be. Valamilyen szinten gáz, hogy enniyre nem képes kommunikálni, mert pl ma reggel láttam a Reggeliben és borzalmas volt, nem képes egy normális mondatot kipréselni magából, csak annyit ismételget, hogy "hát igen én ilyen vagyok".Ezt az egy mondtaot halljuk a műsor kezdete óta... MC DC jobban megérdemelte volna, hogy nyerjen. Szerintem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. december 21. 11:5787.
    István nagyon jól  énekelt minden számot.Nem?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. december 20. 19:5586.
    Király vagy István! Gratulálok! Csillag Született!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. december 20. 09:3385.
    Mégis van igazság a földön!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. december 20. 00:0284.
    Nagyon boldog vagyok Tabáni győzelmének. Megérdemelte.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. december 19. 23:1683.
    Gratula Istvánnak! Remélem önmagában, belül is megtalálja azt a boldogságot, ami most a külvilág megadott neki. Úgy legyen!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. december 19. 09:3482.
    Nem tudom mi bajod van egy érzőlelkű, érékeny emberrel? Neked a férfi a kigyúrt, izomagyú, dirigálós fráter? Mert sokunknak biztos, hogy a Tabáni István stílusa százszor jobban bejön, mert az izomagy.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_792634 (72)
    2009-12-07  23:30
  12. 2009. december 19. 09:2081.

    Tabáni István: jó hangja van, szívesen és élvezettel hallgattam, amikor Queen-t énekelt. /Máté Péter annyira nem áll közel az ízlésemhez/.

     

    A sírás: T. I. még amatőr, nem tudta visszafogni az indulatait. Azt, hogy alkalmas-e a pályára, nem tudom, de ha ezt szeretné csinálni, akkor meg kell tanulnia úgy érzelmeket közvetítenie, hogy közben uralhassa azokat. Nem könnyű, tudom. Sokszor szerepeltem szavalóversenyen, volt olyan alkalom, hogy alig-alig sikerült visszatartani a sírást.

     

    Férfiak: nem tudom, az itt hozzászóló hölgyek találkoztak-e olyan férfival, aki se a földrelökős-bunkómacsó, sem a gátlásos, lagymatag kategóriába nem tartozik. Mert én igen, sőt, a legtöbb férfiismerősömet képtelen lennék masszívan begyömöszölni a fenti két skatulya valamelyikébe. 

    Bevallom, nekem egyik sem az esetem. 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2009-11-13  15:16
  13. Torolt_felhasznalo_224967
    Torolt_felhasznalo_224967
    2009. december 18. 20:3280.
    Azért mert valaki férfi létére sír miért puhány? Sose értettem ezt a buta felfogást! Ahogy manapság már a nők is dolgoznak úgy szerintem a férfiaknak is joguk van sírni. A férfiak kemények? Ha ha .....szülnének meg egy gyereket. Az én férjem nem a hülye dumával, hanem az abszolút őszinte önmagával hódított meg. Őszintén kimutatta érzéseit, nem játszotta meg magát................és ha úgy adódik sír....és ez annyira szexi. SZÓVAL, hajrá ISTVÁN TE vagy a legjobb, isteni a hangod!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. december 8. 21:0479.

    Azért a puhapöcs meg a b@zdmegmacsó között is vannak fokozatok...

    és ezt most nem Tabánira vonatkozóan mondtam, hanem csak úgy általában...

    előzmény:
    barbaralány (78)
    2009-12-08  20:31
  15. 2009. december 8. 20:3178.

    Hogy te milyen lökött vagyszerintem az ilyen véleményt tatsd meg magadnak... igen is az ilyen férfiak azért még lehetnek  " férfiak"  és sokkal jobb az ilyen férfi mint a nagyképű , gyúrós mint akiket mostanság kedvelnek a nők. Hová lesz igy a romantika lányok,és miért rossz az nekünk ha kedvesek velünk a férfiak.

    A hideg ráz amikor azt hallom egy féfi szájából amint szól a lánynak, hogy b@zd meg  .. na hallod ez kell nektek ?? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_792634 (72)
    2009-12-07  23:30
  16. 2009. december 8. 20:1477.

    Tudod, manapság nagyon sok a válás, a párkapcsolatok felbomlása. Van egy elméletem: szerintem a nők nagy része valamiért a "problémás" pasikra bukik, amivel aztán jól el is cseszik az életüket, ne adj' isten veri a férjük, iszik, játszik stb. Ja kérem, a vagány, menő külső mindennél fontosabb. Az a jó pasi, aki el tudja "adni" magát a nőknek, nagy dumás....Utána meg jön a csalódás.

     

    Ne tudd meg, hogy azóta, amióta férjhez mentem egy visszafogott, nagyon KEDVES, a nőket tisztelő férfihez, azóta már hány ilyen csalódott asszonnyal találkoztam, akik igazat adtak nekem, mert az ő menő pasijukkal zátonyra futott a kapcsolatuk.

     

    A nők romantikusak, vágynak a gyengédségre, de kiállnak a szeretett férfiért, ha az gyengeséget is mutat(lásd: sírás)

     

    Én maradok a Kedves Fiúknál. A puhapöcs meg egyenesen sértés.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_792634 (72)
    2009-12-07  23:30
  17. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. december 8. 11:2276.

    A látszat ellenére erős ember. Én neki drukkolok egy Vásáry Andre produkció jó lenne! :)

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2009-11-13  15:16
  18. 2009. december 8. 08:5975.

    Azt gondolom mindenkinek joga van a véleményéhez. Neked is :-) Nem hiszem h. jogos lenne téged a zenei ízlésed alapján minősíteni, de ez kijár másoknak is! :-)

     

    És puhapöcsnek nevezni valakit, akit csak a tv-ből ismersz... nem igazán ízléses...

    Ezzel az erővel ő is mondhatná h.nem  érdekli a magadfajta libák véleménye, nem gondolod? :-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_792634 (72)
    2009-12-07  23:30
  19. 2009. december 8. 08:5074.

    Én Istvánt tartom a legőszintébbnek az egész csapatból! Kiemelve persze a tehetségét! Magam is neki szurkolok!

    Ami az anyuci pici fiát illeti, nyílván izgul a fiáért, hisz sok kudarc érte már. Mutass olyan anyát aki ne akarná hogy a gyereke sikeres legyen. Egyébként az iwiwen fent van a kedves anyuka is! Egy kép sincs Istvánról fent nála, viszont a kisunokáról annál több!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_792634 (72)
    2009-12-07  23:30
  20. Torolt_felhasznalo_988872
    Torolt_felhasznalo_988872
    2009. december 7. 23:5973.

    Szia.:-)

     

    Nem szoktam beírásaimmal terhelni tisztelt topiktársaimat ilyen témában, de úgy érzem valamit le kell írnom.

     

    Én ismerek ilyen "fajta" embereket mint az István. Három is van a környezetemben, igaz nem macsók, vagy hogyan hívják mostanság őket.

    Igen, lehet, hogy 45 évem ellenére öreg vagyok már. /jelzem, kinézetre/.

    A csupaszív, alkalmazkodó, esetleg befelé forduló /ki tudja, mi érte/, kinézetre és viselkedésre anyámasszony katonája embereket szokták ugye "puhapöcs"-nek nevezni.

    És most átfordulok az internetet kitalálók rémálmaiba, a rombolásba. Kívánom Neked, hogy egy igazi erős, kemény kezű férfival élj, aki megmondja neked, hogy mit csinálj, hogyan viselkedj, mit vegyél fel, parancsolgat, mert ő a világ közepe. Aztán ne várj tőle virágcsokrot, gyengédséget, odafigyelést, mert neki nem Te vagy az egyetlen, hanem Rajtad kívül még számtalan nő érdekli.

     

    Az embereknek van lelke is. Vannak úgynevezett művész lelkek, akik befelé fordulnak, de többet érnek mint az ember gondolná.

     

    Sajnálom, hogy nem látod a test mögött az embert:-(((

     

    És nem tudom azt sem, hogy ha anyuci kedvence, akkor miért baj? Ki nem szereti a gyermekét akármilyen is? 

     

    Ja, még mielőtt az a vád érne, hogy szerelmes vagyok belé, úgy közlöm, hogy van jóképű férjem, én egyszerűen a hangjáért, a jelleméért szeretem. És látok benne valamit, amit sokan. /de ezt hiába mondom/ Úgy gondolom.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_792634 (72)
    2009-12-07  23:30
  21. Torolt_felhasznalo_792634
    Torolt_felhasznalo_792634
    2009. december 7. 23:3072.

    Nem hiszek a szememnek. Manapság a nők az ilyen pasikat szimpatikusnak tartják??

    Térjetek már észhez, az ilyenektől kiráz a hideg! Ez egy igazi puhapöcs, isten mentsen az ilyenektől! Alapból sem volt szimpatikus az a teszetosza viselkedése meg beszéde, de mikor besírt élőben, akkor teljesen kiakadtam. Hogy lehet egy férfi ilyen?? Kétésgbeejtő, hogy ez jön be nektek... Anyuci kedvcence, béna pöcs.

    Oké a hangja jó. De ne csináljunk már úgy, mintha ő lenne itt a megtestesült hétszentség. :D

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2009. december 6. 09:1171.

    Nagyon jó volt Tabáni!

    Szerintem Ő annyira értelmes, kifinomult, okos fiatalember, hogy soha nem száll el magától!

    előzmény:
    kisanna3 (69)
    2009-12-05  20:31
  23. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. december 5. 22:2370.

    Nagyon boldog vagyok, hogy István ilyen szépen szerepelt. CSAK miatta nézem a műsort. Soha nem szoktam szavazni, de Őrá most minden szombaton szavazok. Tehetséges, szerény, jómodorú fiatalember.

    Akár nyer, akár nem Ő már sikeres lesz az életben.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2009. december 5. 20:3169.

     

    Jó volt Istvánunk, nagyon jó volt, meg aranyos is, remélem sikerül neki minden amit szeretne !

     

    Annyira jól állnak neki ezek a dalok, mintha neki irták volna, hogy majd valamikor Ő énekelje, abszolút testreszabottak.

     

    Azt látom, hogy akármibe kezd, mindenben sikeres. Ha eddig nem is sikerült neki sokminden, most indul a sikerprojekt !

     

    Gratulálok !!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_645730 (67)
    2009-12-05  20:13

Címlap

top