Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ruha üdülési csekkből

k5z9
Létrehozva: 2009. szeptember 7. 11:35

sziasztok !

 

Több üdülési csekkről szóló topik van, de a kérdésem a következő: Tudna valaki olyan üzletet, ahol elfogadják az üdülési csekket ruha vásárlás esetén ? Valakitől mintha már hallottam volna. Idén már biztosan nem tudom nyaralásra felhasználni. Jövőre meg mire oda jutok lejár. Itt az ősz a gyermeket fel lehetene ruházni. Cipő , kabát, csizma stb.

Köszönöm a válaszokat. Vidéki városok nem jók ! Budapesthez közel lakom !! 

  1. Torolt_felhasznalo_317193
    Torolt_felhasznalo_317193
    2009. szeptember 9. 14:007.

    Kedves Fórumozók!

     

    Felhívom szíves figyelmeteket, hogy az üdülési csekkel belföldi SZOLGÁLTATÁSOK ellenértéke fizethető ki. Terméket - pl. ruhaneműt - vásárolni üdülési csekkel nem lehetséges. Ezt minden elfogadóhellyel szerződésben rögzítik. Az a szolgáltató, aki mégis termékre beváltja az üdülési csekket, szerződésszegést követ el. Minden ilyen esetben a csekket kibocsájtó Magyar Nemzeti Üdülési Alapítvány kizárja az adott szolgáltatót az elfogadóhelyek közül.

    Így, ha jelen fórumon Ti is szorgalmazzátok a csekkek nem szabályszerű beváltását, úgy a szóban forgó szolgáltatókat veszélyeztetitek.

    Kérlek benneteket nézzetek körül az üdülési csekk honlapján, ahol már több mint 12 000 hazai elfogadóhely szolgáltatásai között szemezgethettek. Biztos, hogy mindenki talál kedvére való lehetőséget az üdülési csekk felhasználásában.

    előzmény:
    k5z9 (1)
    2009-09-07  11:35
  2. Torolt_felhasznalo_714307
    Torolt_felhasznalo_714307
    2009. szeptember 8. 20:136.

    Senki nem tud valamit ajánlani?

    előzmény:
    k5z9 (1)
    2009-09-07  11:35
  3. Torolt_felhasznalo_714307
    Torolt_felhasznalo_714307
    2009. szeptember 8. 11:595.

    Szia!

     

    Ez a dolog engem is érdekelne. Már próbálgattam a keresőben rákeresni, de főleg éttermeket, panziókat hoz ki.

    Ha esetleg sikerül neked, légyszi írd már majd meg, hogy hol fogadták el. Igaz én nem vagyok Pest közeli, de hátha már valami nagyobb üzletlánc is elfogadja.

     

    előzmény:
    k5z9 (1)
    2009-09-07  11:35
  4. 2009. szeptember 7. 12:204.

    Az én egyik ismerősöm most vásárolt be a gyerekeinek valamelyik Adidas boltban, üdülési csekkel fizetett, majd megkérdezem melyikben volt, de mástól is hallottam, hogy spotboltokban elfogadják.

    előzmény:
    k5z9 (1)
    2009-09-07  11:35
  5. 2009. szeptember 7. 12:133.

    Szerintem nem túl esélyes, hogy találsz ilyet...

     

     

    Amúgy az üdülési csekk érvényességi idejét meg lehet hosszabbítani:

     

    Az Üdülési Csekk cseréje

    A megvásárolt Üdülési Csekk visszaváltására nincs mód. Az Üdülési Csekk - érvényességi idején belül - az alábbi okokból cserélhető:
    - a lejárati határidő meghosszabbítása céljából, az érvényes, fel nem használt, kicserélendő csekkek csatolásával;
    - letiltást követően, a letiltás bejelentésének időpontjától számított 60 nap elteltével, ha az ellenőrző vizsgálatok eredménye nem szól a csere ellen.
    A csere személyesen vagy meghatalmazott útján kezdeményezhető saját ügyfélszolgálati irodáinkban, illetve postai úton a 1593 Budapest, Pf. 737. címre küldött kérvényben.
    Az újragyártott Üdülési Csekkek a cserélt csekkekkel azonos címletértékű, azonos csoportosítási rend szerint összeállított formában kerülnek legyártásra.

    Az Üdülési Csekkek újragyártásának díja a cserélendő Üdülési Csekkek összértékének 10%-a + áfa, de minimum 1.000 Ft + áfa. A kezelési díjról kiállított számlát Forgalmazó a Felhasználó lakcímére postai úton küldi meg, melynek ellenértékét a számlalevél alján perforációval leválasztható postai készpénz-átutalási megbízáson egyenlítheti ki.

    előzmény:
    k5z9 (1)
    2009-09-07  11:35
  6. 2009. szeptember 7. 11:512.
    Sportboltokat keress, akik foglalkoznak sporteszköz kölcsönzéssel... általában náluk meg lehet oldani...
    előzmény:
    k5z9 (1)
    2009-09-07  11:35

Címlap

top