Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Rachel Allen receptjei

Torolt_felhasznalo_221015
Torolt_felhasznalo_221015
Létrehozva: 2009. július 21. 20:02

Sziasztok!

 

Manapság kaptam fel a  figyelmemet Rachel Alle-re a 'BAKE'-re.

A TV Paprikán fut az Ide Süss című műsora, és nagyon megtetszett.

Eygszerű, tuti tippjei vannak, hogyan kell finom sütit sütni.

 

Sajnos Magyarországon nemnagyon ismerik még... :(

 

A neten is csak 3 -5 receptet találtam tőle.

 

Kérlek titeket, aki tud recepteket tőle, ossza meg velünk.

 

Köszi, sziasztok!

 

 

  1. 2009. július 21. 20:162.

    Itt megtalálhatóak az egyes epizódok receptjei is (angolul).

    http://uktv.co.uk/food/stepbystep/aid/607684

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_221015 (1)
    2009-07-21  20:02
  2. 2009. július 21. 20:293.

    Szia!

    Nagyon örülök, hogy elindítottad ezt a topikot, mert én is kerestem már a recepteket tv honlapján, de sajnos ott semmi sincs.

    Megmondanád hol találtad azt a pár receptet?

    Köszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_221015 (1)
    2009-07-21  20:02
  3. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. július 21. 20:454.

    Ha beszélsz angolul:

     

    http://www.rachelallen.co.uk/recipes.html

     

    Amúgy én is imádom a receptjeit.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_221015 (1)
    2009-07-21  20:02
  4. Torolt_felhasznalo_903686
    Torolt_felhasznalo_903686
    2009. július 25. 19:265.

    Sziasztok!

     

    Én leírtam az egyik receptjét!

     

    Karamellpuding

     

    225 gr datolyát (azt nem láttam, hogy szárított-e, valószínű) teában megfőzünk. 100 gr puha vajat és 175 gr porcukrot habosra keverünk, de fontos, hogy a keverék lágy maradjon. Egyesével hozzáadjuk a 3 tojást. Vaníliacukrot (ő vaníliakivonatot adott hozzá - én 1-3 v. cukrot raknék bele) adunk hozzá. Ebbe a masszába beleöntjük a teás datolyát. 

    Hozzákeverünk 225 gr lisztet és 3/4 teáskanál szódabikarbónát + 1 teásjabék fűszerkeveréket (ez nem tudom, hogy mi, lehet, hogy mézes süteménykeverékhez való fűszerkeverék). Formába öntjük és sütőben sütjük 45 percig (hogy hány fokon, azt nem mondták a műsorban). A végén valami karamellszószt öntött rá, de azt nem írtam már le, mert siettem, amikor ezt a receptet leírtam a TV paprika műsorából.

     

    Nem készítettem el! Nem tudom, hogy milyen. Ha ti megcsináljátok, akkor írjátok meg!

     

    Hajni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_903686
    Torolt_felhasznalo_903686
    2009. augusztus 4. 20:486.

    Sziasztok!

     

    Itt egy újabb recept:

     

    Csokitorta

     

    225 gr étcsokit és 3 ek. tejet vízgőz felett felolvasztunk.

    Közben 150 gr vajat fakanállal kikeverünk, hozzáadunk 150 gr cukrot, aztán egyenként a 3 darab tojást, mindezt szépen fokozatosan keverjük. Ezt a masszát a csokihoz adjuk. 

    Hozzászitálunk 200 gr lisztet és 1 tk sütőport valamint 1/4 teáskanál szódabikarbónát és 1 ek kakaóport adunk hozzá.

    Ha mindent összekevertünk akkor ezt a masszát 2 külön tortaformában öntjük (20 cm) aztán kisütjük, 25 percig sütjük kb.

    Töltelék: 75 gr vaj, 1 ek tejszín, 1 ek. kakaópor, 175 gr cukor, vaníliakivonat ezt robotgéppel összekeverjük.

    Ezt a krémet rákenjük a kihűlt tortalapra, valamelyikre. Aztán rárakjuk a másik lapot és porcukorral megszórjuk a tetejét.

     

    Hajni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. augusztus 5. 09:067.
    Rachel’s Lemon Tart

    Hozzávalók

     

    …a tésztához

    20 dkg sima liszt10 dkg hideg vaj1 evőkanál porcukor1 felvert tojás

    …a töltelékhez

    3 egész tojás12,5 dkg kristálycukor3 citrom leve, ebből 1-nek a héja is1 narancs leve1,5 dl habtejszín

    A tészta elkészítése

    A lisztet a hideg vajjal és a porcukorral elmorzsolom.Hozzáöntöm a felvert tojást, ha kicsi tojás, akkor az egészet, ha nagyobbacska, akkor a felét. Nagyjából összeállítom, nem kell teljesen.Egy kb. 30×30 cm-es területet lefedek folpack fóliával. A lényeg, hogy akkora darab legyen, aminek a közepére tudom önteni az úgy-ahogy összeállított tésztát, amire ráhajtom a fólia négy csücskét és így, becsomagoltan megnyomogatom, hogy összeálljon.Lapos korongot formázok belőle, és így rakom hűtőbe, mert ha gombóc, akkor tovább tart, amíg kihűl. Így viszont elég neki 20 perc.Ha kihűlt, akkor kiveszem a hűtőből, a munkaasztalra rakom, a négy fóliacsücsköt leszedem róla, tehát kicsomagolom, de úgy, hogy alatta még mindig ott van az egész. Vágok még annyi fóliát, amennyi szépen ellepi (legyen ugyanakkora, mint az alsó), és a két fóliaréteg között szépen kinyújtom, jó vékonyra. (Nincs lisztezés! Nincs szakadás! Zseniális, komolyan mondom.)Rárakom a közepére a formámat, és ha körülötte is van 1-2 centi, akkor pont jóra nyújtottam. Ez az adag elég az én 28 cm-es formámba, nagyon kevés tészta marad csak.Leszedem a felső réteg fóliát (ez már nem fog kelleni), az alsónál fogva megfogom a tésztát, és fejjel lefelé beleborítom a formába. Most az alsóréteg fólia felülre került, ezt még hagyom a tésztán, szépen beleegyengetem bele a formába a tésztát.Szárazbabbal kibélelem a tésztát (blind baking), és 180°C-on 20 percig sütöm.Ha megsült, egy kevés felvert tojással (amit lenyúlhatunk például a töltelékéből, vagy ha nagy tojással dolgoztunk, maradék van onnan is) megkenem a tésztát, és még pár percre visszamegy a sütőbe. Ez azért kell, hogy a tojás elzárja a tészta pórusait, és a tölteléktől ne legyen szottyos.

    A töltelék elkészítése

    A tojásokat felverem (kicsit félrerakok a tésztakenéshez), kikeverem a cukorral.1 citrom héját belereszelem a tojásos keverékbe, majd ezt a citromot és másik két társát valamint a narancsot is kifacsarom. (Férfiembereknek tökéletesen delegálható feladat.)Hozzáöntöm a tejszínt, és összekeverem.Itt meg lehet kóstolni, hogy mennyire savanyú, ízlés szerint lehet még cukrozni.A sütőt lehűtöm 160°C-ra, különben rántotta lesz az egészből.Most jön az összeállítás. Elő a tésztával (túl mind a 9 ponton), beleöntöm a citromos keverék felét. Kihúzom a sütőrácsot, ráhelyezem a félig megtöltött tésztát, és már a sütőben öntöm bele a többi masszát, hogy ki ne lötykölődjön. Óvatosan betolom.Addig sütöm, amíg szép lesz a teteje (kb. 35-40 perc), de még kicsit mocorog, ha megrázom. Hűlés közben még szilárdulni fog.

    Kb. 10 szelet lesz belőle, porcukorral meghintve tálalom.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_221015 (1)
    2009-07-21  20:02
  7. 2009. augusztus 5. 09:078.
    Citromos cupcake (Rachel Allen receptje alapján)

     

    Hozzávalók 12 darabhoz

    12,5 dkg puha vaj12,5 dkg porcukor1/2 citrom reszelt héja2 egész tojás villával felverve15 dkg simaliszt1/4 teáskanál sütőpor

    A tetejére

    7,5 dkg puha vaj17,5 dkg átszitált porcukor1/2 citrom reszelt héja1-2 teáskanál citromlé Összesen tehát 1 citrom, 20 dkg vaj és 30 dkg porcukor kell, bár a krémbe én sokkal kevesebbet szoktam tenni, így is elég fognyűvő.
    A süti hozzávalóit a felsorolás sorrendjében összekeverem, 12 muffinkapszliba elosztom (nem lesznek túl magasak), és 180°C-ra előmelegített sütőben körülbelül 15 perc alatt megsütőm, amíg aranybarna nem lesz a teteje. A krémhez összekeverem a hozzávalókat, és ha teljesen kihűlt a süti, megkenem vele. A reszelt citromhéj egy részét kenés után is rá lehet tenni, akkor jobban mutat.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_221015 (1)
    2009-07-21  20:02
  8. 2009. augusztus 5. 09:099.

    Fehércsokoládés - Mogyoróvajas Blondi

     

    100 g vajat elkeverünk 150 g darabos mogyoró vajjal.Hozzáadunk 1 tk vanillia kivonatot,175 g cukrot,1 tojást és újra össze keverjük.Ezután bele rakunk 75 g kicsire kockázott fehér csokit .Majd 125 g lisztet és 1 tk sütőport is elkeverünk benne. A masszát egy 20 as átméröjü kikent tepsibe simítjuk és 170 fokon 25 - 35 percig sütjük (nálam csak 20 perc volt ) Kihűlés után kockára vágni és porcukorral szórni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_221015 (1)
    2009-07-21  20:02
  9. 2009. augusztus 5. 09:1110.
    Sajtos-sonkás melegszendvics


    2 szelet toastkenyér

    1 szelet sonka

    2-3 szelet Gruyére

    1 ek. mustár

    vaj

     

    Az egyik toastkenyeret megvajazom, ráteszem a sonkát és a sajtszeleteket. A másik toastkenyeret megkenem mustárral és ráborítom a sajtos félre. Kívülről megvajazom az egyik oldalát a szendvicsnek és száraz teflonserpenyőben a vajas oldallal lefelé aranybarnára sütöm. Amíg sül, a másik oldalát már a serpenyőben vajazom meg és ha kész az első oldal, megfordítom, ez is mehet aranybarnára. Egy személyes adag.

     

    Rachel Allen receptje.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_221015 (1)
    2009-07-21  20:02
  10. 2009. augusztus 5. 09:1211.

    Narancs mázas torta

     

     

    100 g vajat felkell olvasztani,majd hűlni hagyni.

    Amíg hűl a vaj 2 tojást el kell keverni 1 narancs reszelt héjával ( de nekem narancsom az nem volt ezért a boltban kapható reszelt narancs héj került bele ),100 g porcukorral és 100 g kristálycukorral.Ezt az egészet 5 percig keverjük. 5 perc után hozzá jön a vaj,125 g liszt és 1 tk sütőpor. Az egészet egy 20 centi átméröjü torta formába kell önteni.( kivajaztam,liszteztem és az enyém laposabb,mert csak 26- os átméröjü a formám ) 180 foknál kb 25 - 30 percet kell sütni.

    Máz :100 g kristály cukorhoz annyi narancs levet kell keverni amennyitől enyhén folyós lesz , majd ezzel szépen bemintázni a tortát. Nahát én itt másítottam 100 g porcukorhoz 2 üvegcse narancs aromát adtam plusz annyi vizet amennyitől kicsit folyós lett és ezzel én az egész tortát bevontam.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_221015 (1)
    2009-07-21  20:02
  11. 2009. október 11. 12:1312.

    Sziasztok!

    látta valaki a tgenapi adást, amelyikben a márványos kuglófot csinálta, nem hallottam a porcukor mennyiségét  tud valaki segíteni?a citromos muffint leírtam akit érdekel bepötyögöm

    köszi sziasztok

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. október 11. 12:2613.

    Én régebben ezt mentettem el, gyakorlatilag ugyanaz az oldal, amit Andixka bemásolt, csak itt megtalálod az összes receptjét. (nem csak sütiket)

    http://uktv.co.uk/food/chef/aid/530905

    előzmény:
    andixka (2)
    2009-07-21  20:16
  13. 2009. október 11. 15:0314.

    Szia!

    Minden összetevőből 225 g volt. Tehát 225 g vaj, liszt , cukor.

    előzmény:
    csaagi (12)
    2009-10-11  12:13
  14. 2009. október 11. 15:4815.

    szuper köszi!!!!!

    előzmény:
    dztnq7 (14)
    2009-10-11  15:03
  15. 2009. október 11. 15:5116.
    köszönöm szépen, elmentettem!
    előzmény:
    makka8 (13)
    2009-10-11  12:26
  16. Torolt_felhasznalo_211548
    Torolt_felhasznalo_211548
    2009. október 11. 15:5417.
    bizony, jó dolgai vannak tényleg!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_221015 (1)
    2009-07-21  20:02
  17. 2009. október 12. 14:3518.

    Jaj de örülök nektek!

    Sajnos nem tudok angolul, de kb egy hónapja sütött egy karamellizált almás tortát, aminek a tésztájába tejföl kellett. Nincs meg valamelyikőtöknek ez a recept? Ha jól emlékszem akkor egy serpenyőben kristálycukon karamellzálta az almát és amikor kész lett, akkor ráborította a nyers tésztát és serpenyőstől tette be a sütőbe.

     

    Nagyon örülnék, ha valakinek meg lenne ez a recept!

     

    tttimi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2009. október 12. 15:0519.

    szerintem ezt keresed: http://uktv.co.uk/food/recipe/aid/607552

     

    előzmény:
    tttimi (18)
    2009-10-12  14:35
  19. 2009. november 13. 21:4220.

    Sziasztok!

     

    Örülök, hogy ráakadtam erre a topicra, egy csomó jó receptet írtatok, meg honlapcímet adtatok meg. :) Egyébként én is imádom Rachel receptjeit.

    Beszállok én is a receptírásba:

     

    Fehércsokis brownie:

    200 g étcsokit és 150 g vajat vízgőz felett felolvasztunk. Majd elkeverjük, és adunk hozzá 225 g kristálycukrot, 3 tojást (egyenként), 150 g lisztet (ebbe keverünk 1 tk sütőport), valamint 225 g apróra kockázott fehércsokit (ő rakott málnát is bele, de szerintem nyugodtan elhagyható). Előmelegített sütőben 180°C-on 35-45 percig sütjük. 10-20 perc pihentetés után lehet szeletelni. 

     

    Ennyi! :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_378087
    Torolt_felhasznalo_378087
    2009. november 18. 14:2121.

    Sziasztok!

     

    Én az egyszerű, gyors, teljeskiőrlésű kenyérreceptjét keresem. Múlt héten pénteken (november 13.) láttam a TVpaprikán Rachel Allen műsorát, Soul Food címen ment az epizód, melyben 4 ételt készített; kezdte egy csicseriborsós-paradicsomos levessel, aztán jött a teljeskiőrlésű kenyér (10 perc szárított élesztővel, mézzel, tetejét megszórva magvakkal, volt benne zabpehely is), ricottás-parmezános palacsinta tetején paradicsomszósszal  és a legvégén egy fincsi brownie recept, amit már ti is írtatok.

     

    Kerestem már mindenhol a neten de nem találtam (külföldi blogokon írták, hogy ez a recept még az általa kiadott könyvekben sincs benne).

     

    Ha vki esetleg leírta volna, légyszi küldjétek el! Nagyon köszi!:)

     

    Cserébe a palacsinta receptje (bocs hogy nem fordítottam le):

     

    Italian baked pancakes with cheese and tomato

    Ingredients

    For the pancake batter
    125g/5oz plain flour
    pinch salt
    2 free-range eggs
    125ml/4fl oz milk
    125ml/4 fl oz water
    15g/˝oz butter, melted
    sunflower oil, for oiling the frying pan
    For the tomato sauce
    3 tbsp olive oil
    1 onion, peeled and finely sliced
    4 garlic cloves, peeled and crushed or grated
    salt and freshly ground black pepper
    ˝ tsp sugar
    3 tbsp torn fresh basil leaves
    2 x 400g tins chopped tomatoes or 900g/2lb fresh tomatoes, peeled and chopped
    For the filling
    300g/11oz fresh mozzarella, grated
    100g/4oz ricotta
    25g/1oz parmesan cheese (or other vegetarian grating cheese), finely grated, plus a bit extra, for sprinkling

    Method

    1. For the pancakes, place the flour and salt in a bowl. Make a well in the centre and crack in the eggs.
    2. Gradually add in the milk and water, whisking all the time, until the batter is smooth and free of lumps.
    3. Add the melted butter and set aside. The batter can sit like this in the fridge for 24 hours.
    4. Next make the tomato sauce. Place the olive oil in a wide saucepan, add the onion and garlic, season with salt and freshly ground black pepper, cover and cook on a low heat until the onions are completely soft.
    5. Add the tomatoes and half the basil, leave uncovered and cook for about 20 minutes until the tomatoes are soft and the sauce has thickened. Add the remaining basil and season, to taste, with salt and freshly ground black pepper and the sugar.
    6. While the tomato sauce is cooking, make the pancakes. Place a medium-sized frying pan on a high heat and allow to become very hot.
    7. Pour the batter into a jug for easy pouring. Wipe the frying pan with an oiled piece of kitchen paper. Pour in just enough batter to cover the base of the pan. It will start to cook as soon as it hits the pan so swirl it around the base immediately.
    8. Cook on a high heat for 30 seconds to one minute until the pancake is golden-brown around the edge.
    9. Using a fish slice or palette knife, carefully but quickly flip the pancake over (you might need to take the pan off the heat while you do this) and cook the other side for another 30 seconds to one minute until golden-brown. Remove to a plate and cook the remaining pancakes in the same way. You will need a total of eight pancakes.
    10. Preheat the oven to 180C/350F/Gas 4.
    11. For the filling, mix the cheeses together in a bowl, to make a spreadable paste.
    12. To assemble, place a pancake on the bottom of a 25cm/10 inch square ovenproof dish, spread with a thin layer of the cheese mixture, top with another pancake and continue assembling, alternating seven layers of pancake and filling. Finish with a top layer of pancake.
    13. Pour the tomato sauce over the top and sprinkle with the remaining grated parmesan.
    14. Place in the oven (though it can also be stored in the fridge overnight or frozen at this stage). Bake for 30-40 minutes until the sauce is bubbling around the edges and the centre feels hot when a skewer is inserted. Take out of the oven, cut into wedges and serve with a green salad.

    előzmény:
    Amira87 (20)
    2009-11-13  21:42
  21. Torolt_felhasznalo_799324
    Torolt_felhasznalo_799324
    2010. június 18. 18:3122.
    Én most láttam a fahéjas pekándiós sütit ,de nem tudtam leírni . Ha valakinek megvan én is megköszönném.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     

Címlap

top