Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hajbeültetés

Torolt_felhasznalo_925134
Torolt_felhasznalo_925134
Létrehozva: 2009. június 11. 23:52

Érdeklődöm hogy otthon milyen árban van hajbeültetés.Persze majd utána nézek itt neten pontosabban mindennek,de véleményeket várok.Kinek mikor volt,hogyan történt???Minden tapasztalat érdekel!

A páromról van szó,aki 28 évesen sajnos örökletesen kopaszodik előlről a homloka felől.. Nem kell félreérteni,NEM én akarom.Szeretem minden tulajdonságával együtt,de ŐT zavarja nagyon...Hozzáteszem ha én férfi lennék,engem is frusztrálna...

  1. 2015. november 17. 17:1312.

    Rengeteg előtte-utána kép: http://www.hairhungary.hu/hu/fotogaleriak


    És itt van egy remek blog gyűjtemény a páciensek véleményével:


    http://www.hairhungary.hu/hu/hajbeultetes-blog

  2. 2014. szeptember 17. 18:3211.

    Sziasztok!


    Nálam pár éve kezdődött az egész ... úgy 3-4. Elkezdtem fejtetőn kopaszodni, ami az utóbbi hónapokban eléggé felerősödött. Most már nagyon zavar. Szeretnék vele elmenni hajgyógyászhoz, szakértő kezekbe, vagy valami "csodaszert" rá - gondolok itt ecsetelőre, samponra, krémre, akármire - csak segítsen!


    Tudtok valamit ajánlani? Ti mit használtatok, mi segített ilyen esetben?!


     


    Köszönöm előre is! :)

  3. 2010. december 6. 20:3310.

    Szia, a blogomon van pár előtte-utána fotó.

    http://fue-hajbeultetes.blog.hu/

    üdv.

    p.

    előzmény:
    Nyafficica (9)
    2010-11-07  09:49
  4. 2010. november 7. 09:499.

    Szia!

     

    Engem érdekelne előtte utána foto!

    előzmény:
    enci/TR (6)
    2009-06-12  07:38
  5. 2010. november 7. 09:408.
    Hu, de jó hogy itt találtam egy fórumot. Erősen gondolkodom hajbeültetésen. Próbáltam néhány külső szert, de nem igazán hoztak átütő eredményt. Merre érdemes éárdeklődnöm?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_591900
    Torolt_felhasznalo_591900
    2009. október 14. 23:577.

    Üdv!

     

    Én kb. másfél éve estem át hajátültetésen, nemrég elment két jóbarátom is, csak ajánlani tudom. Engem személy szerint már jó ideje zavart (több mint 8 éve hullott a hajam). Norwood 4ben voltam (kétoldalt és a fejbúbnál nagyon ritka volt, és elkezdett középen is ritkulni), most a kétoldal teljesen sűrű, a fejbúbra még teszek kb. 300 szálat (ez nem egy nagy összeg) és számomra elértem a megnyugvást...:) Bármilyen kérdéssel zaklassatok, azért is irtam most, mert tudom, mennyire megváltoztatja az embert egy sikeres műtét, csak jó helyre kell menni!

     

    Bali

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. június 12. 07:386.

    Szia!

     

    Az en parom 1 honapja esett at hajbeultetesen, igaz, nem Magyarorszagon. A tarkojarol szedtek ki hajhagymakat, osszesn kb. 3500 db-ot, azokat ultettek a feje bubjara, ott kopaszodott eroteljesen. A ferjem 39 eves, mindig kenyes volt a hajara, zavarta nagyon, hogy kopaszodott. Kb 11 oran (!) keresztul tartott, 5 ora alatt szedtek ki a hajhagymakat, utana egy masfel oras pihi volt, aztan ultettek be. Eleg kellemetlen volt, foleg az elso 5 ora, mivel mozdulatlanul hason kellett fekudnie, helyi erzestelenitesben vegeztek, igy nem nagyon erzett semmit az egeszbol. Mar egesz jol alakul, kezd szepen novogetni. Ja, es 2500 euroba kerult.

     

    Ha akarod, teszek fel kepet, ilyen volt - ilyen lett tipusut. Minden honapban ugyanazon a napon lefenykepezzuk, igy latni, mennyit alakul.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_925134 (1)
    2009-06-11  23:52
  8. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. június 12. 04:225.

    Ha jól tudom, olyan 500 ezertől kezdődik, attól függően, hogy mennyi hajszálat (illetve hajszálcsoportot) ültetnek át. De arra fel kell készülni, hogy ha valaki egyszer megcsináltatja, idővel megint menni kell "retusálásra", az előttem szóló által említett okokból kifolyólag...

     

    Szerencsére manapság már nem a csíkos módszerrel csinálják, hanem a FUE technikával, ahol egyenletesen veszik a donor hajszálakat a tarkó tájékáról. Valahol olvastam, hogy kísérleteznek a hajklónozással is, és elméletileg egyetlen hajszálból akár 100 teljes értékű, tesztoszteronra érzéketlen, vagyis nem kihulló szálat tudnak előállítani. Ez a módszer még a kísérleti stádiumban van, és ha beválik, legalább 5-10 év, mire a gyakorlatban is elterjedhet. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_925134 (1)
    2009-06-11  23:52
  9. 2009. június 12. 01:384.

    Erröl csak annyit, hogy volt egy kollégäm, aki mär a 20-as évei elején kopaszodott. Hajbeültetés lett a vége, de még a "régi modszerrel". Egy valag pénzt hagyott ott. "Mellékhatäsa, hogy nem lehet rövid a haja, mert van egy szép kis "csikja". Mär egy pär éve ismét lätvänyosan kopaszodik, és igen hülyén néz ki, hogy  a feje tetején katonäsan beültetett hajszälak vannak, elötte és mögötte viszont semmi.Többet mär nem költ a hiusägära. Probälkozott a szökitéssel is, de mivel görög a lelkem, ezért kicsit érdekesen nézett ki a barna bör, barna szem szöke haj kombinäcio. Ugyhogy maradt a borotvänäl...

    Az én pärom is kopaszodik, a régi fényképeken még van haja, és amikor azokat nézegetjük, akkor közli, hogy lätod? Itt még volt hajam!Viccesen azt szokta mondani, hogy azért kopaszodik, mert sokat gondolkodik.( mutato- és hüvelykujj homlokhoz valo tämasztäsäval kidörzsölte a hajät. ) Ha ennyire zavarja a pärodat, akkor csak mondd el, hogy jol fog kinézni akkor, amikor majd mäshol is kopaszodni fog, és a beültetett hajai meg katonäs rendben sorakoznak majd a kopaszsäg kellös közepén...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_925134 (1)
    2009-06-11  23:52
  10. Torolt_felhasznalo_531206
    Torolt_felhasznalo_531206
    2009. június 12. 01:023.
    Pesten van elvileg a hajklinika, szerintem ott érdeklődj, de az ár biztosan függ attól is, h. mennyi hajat ültetnek át+hova pontosan... . Szerencsére nincs személyes tapasztalatom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_925134 (1)
    2009-06-11  23:52
  11. Torolt_felhasznalo_158212
    Torolt_felhasznalo_158212
    2009. június 12. 00:002.

    Én meg ha férfi lennék, és kopaszodnék, letolnám 3 mm-esre és nem zavartatnám magam.

    Tudom, nem ezt kérdezted, nem bírom nem megjegyezni, hogy egy kopaszságát nem leplező, férfiasan viselő pasi szerintem nagyon szexi!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_925134 (1)
    2009-06-11  23:52

Címlap

top