Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mágnesterápiáskészülék ???

receficebummbummbumm
Létrehozva: 2009. június 3. 06:14

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy használt-e valamelyikőtök már mágnesterápiás készüléket? Van-e hatása?

 Honnan tudom megkülönböztetni a bóvlit a valóban jó terméktől?

Ha használtál már ilyet és megosztanád velem a tapasztalataidat megköszönném..

http://www.wellmed.hu/magnetopuls-magnetot erapias-keszulek

 

Én ezt nézegettem, de gyanusan olcsónak tűnik. Amit eddig még találtam a neten és jónak véltem meg sajnos nekem baromi drága!

Köszi, rece!:)

  1. 2012. február 19. 18:0028.

    Nemrég nekem is el akart adni egy porszívóügynök egy "pulzáló mágneses matracot". Nem írom le a cég nevét, még éhenhalnak szegények vagy kénytelenek lesznek valóban porszívót árulni a továbbiakban.

    Iszonyat profin felépített előadást nyomott a pali. Szégyen, hogy ilyen jól képzett marketinges nem egy nemesebb cél érdekében van alkalmazásban valamelyik komoly termékekkel foglalkozó cégnél.

    Teljesen elítélendő szerintem, hogy profi átverős marketinggel nekimennek a beteg, naiv nyugdíjasoknak és még van pofájuk hitelt is felvetetni velük, mert nyilván nem tudnak több százezret kifizetni a "csodaszerre".

    Hogy hatékony-e az eszköz fogalmam sincs. De vajon miért van tele a net ezekkel a cuccokkal használtan? Ha tényleg azt tudná amit etetnek az emberekkel akkor vajon meg akarnának szabadulni tőle negyedáron?

    előzmény:
    receficebummbummbumm (2)
    2009-06-03  06:25
  2. 2012. február 1. 12:1327.

    Én is Impulser Hungary terméket használok... csúcs:)

    Bárcsak több infó lenne az impulser.hu oldalon, mert elvesztettem a könyvet:( 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. 2011. július 25. 16:5526.

    REKLÁM!!! 

     

     

    Remélem, erre járnak a moderátorok....

     

     

    előzmény:
    KerlangKlára (25)
    2011-07-25  16:19
  4. 2011. július 25. 16:1925.

    Szívesen ajánlok figyelmébe minden kedves olvasónak, hozzászólónak egy céget, amely az alternatív gyógymódok közül a mágnesterápiát és a fényterápiát alkalmazza.Ez az Impulser Hungary.

    A fentiekben említett gyógymódok  nem károsítják az egészséget (a gyógyszerek mellékhatásaival ellentétben), és éppen ezért sokkal kíméletesebb megoldást is jelentenek.

    Továbbá jótékonyan hatnak a vérkeringésre, az idegi működésre,stresszoldó , immunerősítő hatásuk is van, így képesek a szervezet öngyógyító folyamatait elindítani, és alkalmasak az egészségmegőrzésre.Nem elhanyagolható tény az sem, hogy ezek a gyógymódok a probléma okát szüntetik meg, nem csak a tünetek elnyomása történik.

    Az Impulser Hungary-t hiteles cégnek tartom, hiszen szakszerű,széleskörű tájkékoztatást ad ügyfelei számára, illetve térítésmentes próbalehetőséget nyújt szervezett egészségnap keretein belül.

    Aki többet szeretne tudni a cégről, valamint a mágnesterápiáról, fényterápiáról, hatásmechanizmusaikról, látogasson el ide:

     

    http://www.facebook.com/ImpulserHungary

     

     

    Szép napot mindenkinek!:)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  5. S.
    S.
    2011. július 24. 16:0424.

    A szisztematikus elemzések nem mutatnak semmi meggyőző bizonyítékot arról, hogy lenne bármi pozitív élettani hatása a mágnesterápiának.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  6. 2011. július 22. 23:0223.

    Elsősorban: http://www.facebook.com/ImpulserHungary

     

     Mára a nyugati orvoslás is ráébredt arra, hogy hatékonyan csak akkor képes segíteni a betegeken, ha a hagyományos kezelésen túl a páciens szervezetének öngyógyító mechanizmusait is serkenti. Ez a mechanizmus tesz képessé bennünket arra is, hogy a betegségeket megelőzzük.


     

    Az Impulser mágneses terápia erősíti az immunrendszert, aktivizálja a szervezet öngyógyító funkcióit. Műtét után, egyéb sérülések gyorsabb regenerálására kitűnően alkalmas, és sikerének, valamint eredményességének köszönhetően számos orvosi praxisban és kezelőközpontban kerül orvosi alkalmazásba.

     

    .. javaslom, látogass el a www.impulser.hu oldalra ahol számos hasznos információt találsz, és választ kapsz kérdéseidre..  

    előzmény:
    receficebummbummbumm (1)
    2009-06-03  06:14
  7. Torolt_felhasznalo_967646
    Torolt_felhasznalo_967646
    2011. Április 12. 19:3022.

    Szia!

     

    Csak most találtam erre a fórumra!

    Nekem van ilyen mágnesterápiás készülékem!

    Szerintem nagyon hasznos dolog, bár nem olcsó, de hát a minőséget meg kell fizetni.

    Allergiára használom elsősorban, de nagyon sok mindenre jó. Végülis a szervezet egyensúlyát "találja" meg a készülék.

    Egy jó minőségű eszközben nem mágnescsíkok vannak, hanem áram segítségével "generál" a föld mágneses erejének megfelelő mágneses teret.

    Én Vero-Medical-tól vettem, korrekt volt az ajánlat így nem nagyon gondolkodtam. Sokat szenvedtem az allergia miatt, még mindig vannak tüneteim, de közel sem olyanok. Sőt, sokszor volt erős fejfájásom és én például arra is használom.

    Menj fel a veromedical.hu oldalra ott végülis leírják, hogy mire is jó a mágnesterápia!

     

    Jó keresgélést!

    Ha kérdésed van, a honlapon van elérhetőség, ott biztosan válaszolnak a kérdéseidre!

     

    Üdv 

     

    előzmény:
    receficebummbummbumm (1)
    2009-06-03  06:14
  8. 2009. szeptember 26. 21:4821.

    Én a Physiotron mágnesterápiás készüléket ismerem, mágnesmatraccal. Van is egy keveset használt, amit el szeretnék adni. Akit érdekel, e-mailben át tudom küldeni részletes dokumentációját. Ez a mágnesterápiás elveket is leírja részletesen.

     

    Röviden: A mágneses mező gyógyító hatását már 3500 évvel ezelőtt is ismerték. Gyógyító hatása a sejtek elektromos töltésével van összefüggésben. A megfelelő mágneses tér pozitívan hat a sejtek elektromos állapotára, ezáltal aktiválja a szervezetben nem megfelelően működő sejteket. Hatására javulnak a gyógyulási eredmények, erősödik a szervezet immunrendszere, javul a közérzet. A Physiotron mágneságy abban tér el a hagyományos mágneságyaktól, hogy a  mágneses mezőt nem orsó alakú, hanem homogén mezőben hozza létre. A homogén mező alkalmazása kizárja a kellemetlen érzést okozó örvényáramok képződését.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. június 3. 07:4720.

    Így elmondva van benne valami...

    Csak kissé telítődtem a porszívóügynök-féle emberekből. Meg mindig minden csoda dologba beakarnak szervezni, hiába mondom hogy nem akarom!

    előzmény:
    -1- (19)
    2009-06-03  07:37
  10. -1-
    -1-
    2009. június 3. 07:3719.

    Ez a mindenre jó, ez úgy van, hogy a testünk energiavonalait rendezi a mágnesterápia, és ezért aztán valóban sok mindent tud kezelni.

     

    De ott már nagy különbségek vannak, hogy melyik készülék milyen hatásfokon működik. 

    előzmény:
    receficebummbummbumm (17)
    2009-06-03  07:28
  11. 2009. június 3. 07:3018.

    Látod, ez eszembe sem jutott!

    Utána nézek! Köszi!

    Meg most nyáron megy anyu szanatóriumba, kíváncsi vagyok milyen kezeléseket fog kapni és az milyen hatással lesz rá!

    Az is biztos hogy  ad egy kis támpontot, hogy még is milyen jellegű készülék lenne jó. De ez a Tens tetszik!

    előzmény:
    eszem (16)
    2009-06-03  07:27
  12. 2009. június 3. 07:2817.

    Tudod nekem onnantól gyanus valami amire azt mondják, hogy mindenre jó!

    Mondjuk biztos lehet benne valami, mert sokan használják és nagyonnem olcsó dolog...

    Közben eszembejutott annak a tv shoppos "csodának" a neve! Kosmodisk!

    Egyik rokonom akar állandóan megfűzni, hogy vegyünk egyet közösen!

    Hát közös lónak....

    Meg eleve tartok mindentől ami teleshoppos...

    előzmény:
    -1- (15)
    2009-06-03  07:14
  13. 2009. június 3. 07:2716.
    Maga a mágnesterápia jó, hasznos. Ha anyukádnak jó is, kiegészítésként otthonra miért nem írattok fel TENS készüléket? Rehabilitációs orvos felírhatja, és a drágább készülék már tök jó. Nem tudom a pontos árát, de 30 alatt van, úgy hiszem. Az olcsóbb 7500.
    előzmény:
    receficebummbummbumm (11)
    2009-06-03  07:08
  14. -1-
    -1-
    2009. június 3. 07:1415.

    Sajnos én nem vagyok az, aki megmagyarázza azt, hogy hogy működnek ezek a készülékek, de működik, és én ezt szoktam figyelembe venni.

     

    A színek egyébiránt a csakrák színeivel harmonizálnak azt hiszem, és ezen keresztül hatnak talán.  

    előzmény:
    receficebummbummbumm (13)
    2009-06-03  07:10
  15. -1-
    -1-
    2009. június 3. 07:1214.

    Akkor van még valami amit ismerek, bár számomra ismeretlen ez a fajta betegség, amit írtál.

    Ha gondolod, írd meg priviben részletesebben, és akkor ahhoz tudom esetleg javasolni, vagy nem. 

    előzmény:
    receficebummbummbumm (11)
    2009-06-03  07:08
  16. 2009. június 3. 07:1013.

    Ott van pl a fényterápia!

    Na ezt sem tudja felfogni az agyam!!!

    Mi tud a fény többszázezer ft-ért?  Mondjuk pirosan világítok és meggyógyulok? Még is mennyien használják...

    előzmény:
    -1- (12)
    2009-06-03  07:09
  17. -1-
    -1-
    2009. június 3. 07:0912.

    Bocsi, a Bemerre gondoltam, az kimaradt.

    A linken láthatóért valóban kár lenne pénzt adni.  

    előzmény:
    -1- (10)
    2009-06-03  07:03
  18. 2009. június 3. 07:0811.

    Félre értettél! A Bemmer készülék vagy 800.000 ft/ nem emlékszem pontosan/ ennyiért nem tudjuk megvenni! Ez őrületes összeg!

    Akkor inkább marad ugye tb alapon, s szerintem ez valahogy úgy is jó hiszen hozzáértő személy csinálja. - Gondolom erőséget is be kell állítani stb..-

    Valami olyat keresek ami jól kiegészíti a mágnesesterápiát itthon!

    Vagy akár amit tudunk itthon családilag fájdalomcsillapításra használni!

    Először csak szeretném kiszűrni, hogy mi az ami teljesen hülyeség és mi az amiben van valami igazságtartalom.

    Nagyon-nagyon óckodtam és óckodom a sok hülye reklámtól. Vedd meg ezt, vedd meg azt! Ez ilyen jó, mindenre hat...

    Ami meg tényleg hatásos emiatt a sok hülyeség miatt lehet elenyészik...

    előzmény:
    -1- (10)
    2009-06-03  07:03
  19. -1-
    -1-
    2009. június 3. 07:0310.

    Tudtommal nincs hasonló készülék.

    Viszont ha esetleg van Egészségpénztári tagságod, arra meg lehet venni.

     

    Azt gondolom, ha az anyukádnak hatásos a kezelés, akkor ne várj külső megerősítést rá.

    Egyébként szerintem is jó. 

    előzmény:
    receficebummbummbumm (1)
    2009-06-03  06:14
  20. 2009. június 3. 06:469.

    Ja és félre értesz, nem vagyok reklámember!!!

    Nézd meg a hozzászólásaimat nyugodtan!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_215600 (6)
    2009-06-03  06:39
  21. 2009. június 3. 06:458.

    Ezt most melyikre írod?

    Én a birkagyapjútól vagyok készen meg arra gericre és derékra felrakható mágneses baromságon. Ha agyon ütnek sem jut eszembe a neve....

    Na, ezekben nem hiszek. Világéletemben köptem az ilyenekre..

    De már több mint 20 kezelést kapott anyu és jobban mozog tőle. Meggyógyulni sosem fog, de használ. 

    De a Bemert is lehúzzák?

    Csak azért mert akkor nem lenne az egészségházban ilyen eszköz nálunk. Gondolom akkor csak elismerik a dokik? Tévedek? Néztem a neten és hát olyan drága!!!!!!

    Azért gondoltam arra ha ez valamit hatott hátha van valami utánzat olcsóbban ami még ha nem is közelíti meg a hatását de valamit csak-csak használ..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_215600 (5)
    2009-06-03  06:37
  22. 2009. június 3. 06:417.

    Nem tudom tohonya, mi csak tb alapon járunk. Illetve anyut viszem-hozom és neki használt/ Little-kóros/.

    Ezért kezdtem el nézegetni a matracokat de azt olvastam hogy az nem jó meg a lepedők sem..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_215600 (6)
    2009-06-03  06:39
  23. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. június 3. 06:396.

    de a Bemmer az tuti jó!-re

    Biztosan annak nagyon jó akinek fizetnek hogy reklámozza Őket.

    Jópénzért beszállok én is

    előzmény:
    receficebummbummbumm (4)
    2009-06-03  06:36
  24. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. június 3. 06:375.

    Fogyasztóvédők tanácsainál erre választ kaphatsz rengeteget "derülök" szegények bosszankodásain,

    amikor győzködik a delikvenseket a kész átverésekről meg az elemi fizikai ismeretekről, de ahogy nézem állandóan van aki nem hisz Nekei és csakazértis kipróbálja. A bírői gyakorlatokban is találsz nem egy pert a kész átverésről. De a hit sokat jelent az fix, és alapjában annak is van gyógyító ereje.

    előzmény:
    receficebummbummbumm (2)
    2009-06-03  06:25

Címlap

top