Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyis gyógyszer

csimar.
Létrehozva: 2009. május 24. 15:35

Sziasztok!

Lindaxa tablettával kapcsolatban van-e valakinek tapasztalata?

 

  1. 2009. július 1. 07:3226.

    A reduktil az egyik legveszélyesebb gyógyszer!

    Vigyázzatok vele!

    Lehet, hogy fogysz vele, de olyan összetevőket tartalmaz, ami az idegrendszerre megy rá.  Ingerültség, depresszió, aggreszivitás.....

    Anyukám szedte, fogyni nem fogyott vele, de amit produkált...!

    Egyántalán nem ajánlom, inkább valami más módszer!

    Ne a gyógyszertől várd a csodát!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_546650 (22)
    2009-06-25  05:45
  2. Torolt_felhasznalo_546650
    Torolt_felhasznalo_546650
    2009. július 1. 07:2125.
    Veszprémben
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_755340 (24)
    2009-06-27  22:05
  3. Torolt_felhasznalo_755340
    Torolt_felhasznalo_755340
    2009. június 27. 22:0524.
    Hol laksz?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_546650 (23)
    2009-06-26  21:56
  4. Torolt_felhasznalo_546650
    Torolt_felhasznalo_546650
    2009. június 26. 21:5623.

    Elmentem dokihoz, hogy felirassam, mondom magamban, mit veszíthetek, max. kiröhög. hát nem tette, de határozottan ellenzi,  pedig teljesen egészséges vagyok, a túlsúlyt leszámítva. rendszeresen edzek, és nagyjából egészségesen is étkezek, csak túl gyakran törnek rám ezek az ellenállhatatlan falásrohamok, valószínűleg a nagyméretű gyomrom és a cukorfüggőségem miatt. ezt orvosolnám a Reductillal néhány hónapig, utána ha lassan állnék le vele, talán nem térnék már vissza többet a cukros szutykokhoz, és nem kéne bálnaként élnem!
    már az is eszembe jutott hogy ha van köztetek olyan, vagy ismertek olyan embert akinek bármikor felírja az orvos, attól megvenném a receptet.

    Vagy ha tudtok olyan magánorvost, aki tutira felírja, akkor írjatok privibe légyszi!

    Kérlek segítsetek, ha tudtok!
    Nagyon fontos lenne!
    Előre is köszi!
    Lia

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_546650
    Torolt_felhasznalo_546650
    2009. június 25. 05:4522.

    Sziasztok!

     

    Csimar tőled szeretném megkérdezni, hogy hol van az a gyógyszertár amiről beszéltél, ahol sokmindent lehet venni vény nélkül, mert én már jópár helyen próbáltam, de eddig sehol nem kaptam reductilt. Pedig nagyon kéne, igazából csak addig használnám, amíg összeszűkül a gyomrom, hogy ne szenvedjek annyira, és ne legyenek falásrohamaim, mint eddig. a házidokim tuti nem írná fel nekem, így kb. 15-20 kiló súlytöbblettel, tán még körbe is röhögne!

    mindegy, szóval nagyon hálás lennék ha megadnád a patika címét!

    előre is köszi

    Lia

    előzmény:
    csimar. (13)
    2009-05-24  18:49
  6. 2009. május 25. 02:2621.

    Egyetértek veled! A fogyokurät a fejben kell elkezdeni.Nekem anyukäm leszokott a cigiröl... és hirtelen fölcsuszott rä olyan jooooo 40kg...ugyan azt eszi amit elötte is. Nem eszik édességet, nem eszik zsirosan, az esti büzözése az a két pohär tej és néha a tökmag. Probältunk rajta segiteni, de a fejében még nem kész rä sajnos. Mert neki rettentöen sok a gyomorsava (sokszor csak félig ülve tud aludni), meg ö ezt nem szereti, meg azt nem szereti meg meg meg.... mondtam neki, hogyha majd a fejében eldönti, akkor szoljon és segitünk.

    Amit még nagyon sokan elfelejtenek! Az idö muläsäval kevesebb täplälékra/kaloriära van szükségünk! Ugye mindenki megfigyelte mär, hogy fiatalabb koräban ripsz-ropsz lecsusztak a kilok, most meg tényleg harcolni kell, hogy lemenjen.Én jol érzem magam a börömben, föleg edzések utän. Persze szeretnék én is ugyanolyan karcsu lenni, mint 20évesen...pedig akkor a többiekkel összehasonlitva magam nem éreztem karcsunak magam.Fejben szépnek lätom magam (na nem mindig).

    Čn Almased nevezetü készitményt "szedem". Jobban szeretem azokat a dolgokat, amikkel meg lehet tölteni a bendöt.

    Az én titkom, amit a barätomnak is szoktam mondani, ha éhes igyon vizet! A salätäkat a gyomor 6ora alatt emészti meg... nekem az, hogy este 6 utän ne egyek igen egyszerü okbol nem jön be. Én délutän 1-2 ora körül kelek, mivel éjszaka dolgozom ältaläban...ugyhogy a nagy diétäskönyvek szerint a levegön kivül nagyon nem is ehetnék semmi mäst, mert mire megéheznék, addigra mär 6ora lenne.

    előzmény:
    *akvamarin* (16)
    2009-05-24  19:08
  7. 2009. május 25. 01:2020.

    Nyilván nincs mellékhatása.

    Gondolj bele, hogy mennyi hatóanyag van az adott szerben...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_755340 (17)
    2009-05-24  19:09
  8. 2009. május 24. 21:5119.

    Én szedtem a Lindaxát, és még élek!!!! Tudom, hogy nem tesz jót, és csak orvosi ellenörzés mellett javasolt, de ha az ember nagyon nem bír lefogyni, kétségbeesésében kipróbál mindent.

    Nekem bejött, DE: nem szedtem minden nap, és csak 2 hónapig szedtem! Amúgy max. egy évig szabad szedni, szóval az a pár hónap szerintem ha nem szedi az ember minden nap, nem fog komoly gondot okozni, (pl. agydaganat, vagy a hormonok teljes felborulása) vagyis nekem nem okozott. Nagyon boldog vagyok, hogy 15 kilótól megszabadultam, ami máshogy nem sikerült.

    Sok szerencsét a jó döntéshez!

    előzmény:
    csimar. (1)
    2009-05-24  15:35
  9. 2009. május 24. 19:5118.

    5-8 kilóhoz nem ajánlott, akinek komolyabb súlyproblémája van ott igen.

    Én Reductilt szedek, nekem az étvágyamat radikálisan csökkentette, a hatóanyaga ugyanaz.

     

    Hormonálisan nem fog tönkretenni, más a hatásmechanizmusa. Én ha csak ennyitől kéne megszabadulnom nem használnám.

    előzmény:
    csimar. (13)
    2009-05-24  18:49
  10. Torolt_felhasznalo_755340
    Torolt_felhasznalo_755340
    2009. május 24. 19:0917.
    mégis milyen ismeretek birtokában teszel ilyen kijelentést a homeopathiara?Igenis hatásos és mellékhatásmentes szer csak tudni kell hogy mit és az bizony nem egyszerü
    előzmény:
    seftali (11)
    2009-05-24  18:20
  11. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. május 24. 19:0816.

    Szerintem az ember a fejében dönti el, hogy most akar-e fogyni vagy sem. Azelőtt én is szedtem valamelyik étvágycsökkentőt (már nem tudom melyik, bio cla, vagy a fene se tudja már :D). Nekem nem sikerült kevesebbet ennem, szerintem még többet faltam. :DD Mindig is akartam fogyni, de sose sikerült, mert mindig az akaraterőm... Utána kaptam egy nagyon szemét megjegyzést egy hozzám közel álló embertől, és ekkor döntöttem el, hogy oké, akkor most már komolyan veszem és lefogyok. És sikerült is, most már vékonyabb vagyok annál, aki anno beoltott és sárgul nagyon azóta is, mert ő se egy nádszál kisasszony.

     

    Mióta lefogytam, még náthás se voltam, nem tudom, hogy összefüggésben van-e. :D

     

    Úgyhogy az én fogyásomhoz a löket az emberi rosszindulat volt. Amit már utólag egyáltalán nem bánok. :)

     

    És igazad van, ha az ember gyógyszerhez akar fordulni, mindenképpen orvossal kell előbb beszélni, mert még lehet, hogy több kárt tesz magában! :((

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_739727 (14)
    2009-05-24  18:53
  12. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. május 24. 18:5615.

    Hááát, én a helyedben orvossal íratnám fel. Ő ugyanis kivizsgál előtte, így kiderülne, ha van valami, ami miatt nem szedheted.

     

    Ha nehezen mondasz le az édességről, ajánlom a krómot. 

    előzmény:
    csimar. (13)
    2009-05-24  18:49
  13. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. május 24. 18:5314.

    Azt azért hozzátenném, hogy az étvágycsökkentő (gyógy)szerek sokat segíthetnek az elején, főleg amíg össze nem szűkül a gyomor ill. a fogyókúrázó testileg és lelkileg is hozzá nem szokik a kevesebb evéshez. 

    Szerintem nem bűn ilyesmivel élni, ha az ember tisztában van vele, hogy ezek nem helyettesítik a fogyókúrát és az életmódváltást, hanem segítik. És persze orvosi ellenőrzés mellett. 

    előzmény:
    *akvamarin* (12)
    2009-05-24  18:42
  14. 2009. május 24. 18:4913.

    Köszönöm a hozzászólásokat!

    Nem csodát várok ettől a gyógyszertől,csak egy kis segítséget.Már jó ideje fogyózom (gyógyszer nélkül) ,épp úgy ahogy elő van írva,eddig 8 kiló minusz az eredmény.Most vagyok 70kg,még 5-8 tól szeretnék megszabadulni.

    Eddig elég jól sikerült betartanom azt,hogy nincs vacsora,tea,cukor,stb,de mostanában egyre többet bűnözök,egyre többször jönnek rám falási rohamok.Ezért gondoltam erre a gyógyszerre.

    Nem tudom a doki fel írná-e,szerencsére a közelünkben van egy gyógyszertár,ott lehet vény nélkül kapni sok mindent.Kedden kezdem el szedni.

    Akvamarin gratulálok a fogyáshoz,nagyon jól nézel ki,nagyon ügyes vagy.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. május 24. 18:4212.

    Sziasztok megint!

     

    Én szúrtam be a fényképet magamról. Kaptam priviben üzit, hogy sikerült nekem, így ide is bemásolom a levelemet, hátha valakinek segítek ezzel! :)

     

    "Azzal kezdtem az egészet (nagy elkeseredésemben), hogy este hat óra után már nem ettem, vagy ha nagyon éhes voltam, akkor egy almát gyűrtem be. Utána elkezdtem arra figyelni, hogy mennyit eszek (sajna nagy zabagép voltam/lennék ma is, csak önkontroll :D ). Pl ebédkor nem repetáztam. Köretetet is figyeltem, hogy ha krumplipüré volt, akkor keveset ettem belőle, ha valamilyen saláta, akkor bőségesen. Akkor a másik rossz tulajdonságom volt, hogy képes voltam egy nap két pohár vízen élni. Ezután mindenhova hurcolásztam magammal a citromos vizet (hol bolti citromlé, hol magam csavarta). A cukor helyett édesítőt vettem, mert nagyon szeretem a teát, de az se vittem túlzásba, két literhez kb 4-5 szemet adtam. A zöld tea is jótékony hatással volt rám. A zöldséget és gyümölcsöt megpróbáltam mindennap beiktatni. A zöldségsalátám: lila káposzta, fehér káposzta, répa, jégsaláta, kígyóuborka, ezeket vékonyan reszelve vagy vágva, és egy kis feta sajt, az íz miatt. Minden vasárnap csináltam egy nagy adagot, ami az egész hétre kitartott, öntet nélkül ettem. A kávét lecseréltem, és helyette minden reggel éhgyomorra frissen facsar narancsot-grapefruit levet ittam (valamikor kevertem is a kettőt). Napi két almát is bevezettem, délelőtt és délután egyet, így ebédre-vacsira nem tudtam degeszre enni magam.  :)

    A mozgás: elején nekem nagyon nehéz volt, mert vagy két évig nem csináltam semmiféle sportot. Úgyhogy úgy kezdtem, hogy mindennap egy órát, de minimum fél órát intenzíven sétáltam. Ez kb két hét volt, utána vettünk egy szobabiciklit is. Na a "diétával" együtt ez nagyon hatásos. És nem durrant be a combom, mint ahogy sokan írták. Ahhoz, hogy szép feszes is legyek, sima testápolóval bekentem a combomat és a derekamat-hasamat, majd folpackkal tekergettem magamat, úgy bicóztam. Ez kicsit vicces volt. :D Utána mikor zuhanyoztam, egy olcsó masszázskesztyűvel dörzsöltem át a combomat-hasamat, hideg-meleg váltott zuhannyal. Sajnos a striákon ez már nem segít, de a párom észrevette, hogy mennyivel feszesebb vagyok. Tornázni is akartam valamit, így a netről letöltöttem Cindy Crawford - Fitness csak neked dvd-jét, nagyon jó ez is (nekem Béres A., Norbi, Réka nehezek, meg nem kigyúrt akarok lenni). Futni ritkán járok, mert nekem unalmas. :)

     

    67 kilóról 53-ra lefogyni kb 4 hónap kellett, az első hónapban leadtam 4-5 kg-t, utána vagy másfél hétig stagnáltam (az nagyon elszomorított, de folytattam ezt az életmódot), majd újra leadtam 4-5 kg, megint stagnáltam, utána a maradékot is leadtam. "

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. május 24. 18:2011.

    off: A homeopátiás "gyógyszerek" maximum placebo hatásuk miatt lehetnek jók.
    Nem gondolkoznak vajon el az emberek azon, hogy mekkora hülyeségeket állítanak ezekről nekik?

     

    Egyébként nem létezik csodaszer, ami mellett annyit eszel amennyit akarsz, és fogysz... Mozogni kell, és minden apróságon kalóriát spórolni. 

    (Cukormentes üdítők, sültkrumpli helyett főtt, zöldséget köretnek, a buszról leszállni egy megállóval hamarabb, este 10-kor nem enni, csipsz, csoki, stb elhagyása/minimalizálása... és még lehetne sorolni.)

     Én is szedtem egy párféle gyógyhatású készítményt, de nem attól fogytam le (71-ről 61 kg-ra), hanem a kevesebb kalóriától..

     

    Kitartást!

    előzmény:
    Zuzu80 (10)
    2009-05-24  17:59
  17. 2009. május 24. 17:5910.

    Szia

     

    Én is kacérkodtam a reductillal, de az orvosom elzavart melegebb éghajlatra mikor megkértem irja fel.Ekkor kerestem fel egy természetgyógyászt aki remek homeopátiás tablettákat javasolt.Nekem végül is bevált, lehet érdemes lenne megpróbálni neked is. Az étvágyat elveszi a kilók olvadnak leLegalábbis nekem ez vált be.

    előzmény:
    csimar. (1)
    2009-05-24  15:35
  18. Torolt_felhasznalo_752367
    Torolt_felhasznalo_752367
    2009. május 24. 17:549.

    esta 18 utan nem eszel vagy csak egy gyumolcs vagy salata a la natur, egy het alatt lotyogni fog a gatya hidd el. es folyadek minden mennyisegben (viz)

     

    előzmény:
    csimar. (1)
    2009-05-24  15:35
  19. 2009. május 24. 17:378.

    Szia!

     

    Szedtem anno az adipexet, majd a reductilt, de jó későn rá is jöttem, hogy SEMMIT NEM ÉR egyiksem... Nehezen tudok fogyni, de most elhatároztam, hogy életmódváltás lesz! Vettem egy doboz no apetit kapszulát, ami segít, és nem szenvedek mellékhatásoktól, nem félek gyógyszer okozta betegségektől. Ha nagyon nem megy, akkor próbálkozz a no apetittel! Étvágycsökkentő, és nem gyógyszer!

    előzmény:
    csimar. (1)
    2009-05-24  15:35
  20. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. május 24. 17:227.

    Honnan veszitek? Gondolom, nem mindenkinek orvos írta fel.

    Itt van egy csomó eset, amikor nem szabad szedni: http://www.egeszsegkalauz.hu/gyogyszer/51881/lindaxa_10_mg _kemeny_kapszula

     

    Egyébként ugyanaz a hatóanyaga, mint a Redutcilnak (vagy ugyanaz más néven). 

    előzmény:
    slygirl (6)
    2009-05-24  17:09
  21. 2009. május 24. 17:096.

    Szia!

    Nálunk a munkahelyen most ez a sláger. Aki meg tudja állni, és naponta csak egyszer (!) eszik, az fogyott tőle, ők nem panaszkodnak mellékhatásra sem. Szerintem a gyógyszer az ő esetükben placebó-hatása segít. Nekem, és még pár embernek pedig mindenféle nem kívánt problémát okozott. Nekem pl. rossz volt a közérzetem, remegtem, feszült voltam, nem tudtam aludni napi három óránál többet. 

    Nem bírtam volna ki, ha nem próbálhatom ki, így hogy kipróbáltam, azt mondom, nagy butaság volt, és jó, hogy nem lett komolyabb bajom! Egyetértek azokkal, akik szerint a gyógyszer elhagyása visszhízással jár.

    Egy kolléganőmnek amúgy hipofízis-daganata lett egy hasonló hatásmehanizmusú gyógyszertől.

     

    előzmény:
    csimar. (1)
    2009-05-24  15:35
  22. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. május 24. 16:375.

    Szia!

     

    Nem akarlak bántani, nem tudom a háttered, hogy hány kg vagy, stb. De nem hiszem el, hogy az emberek nem tudnak lefogyni. Egy kis életmód váltás kellene. Nálam ez jött be: mérték, zöldség-gyümölcs, napi 2 l folyadék legalább, szénhidrát csökkentése (nem megvonása), és mozgás, heti 3-4-5 alkalom. Én is voltam elhízva, 67 kg-ról 53-ra lementem, nem Norbiztam, nem 90 napoztam, stb. Csak kicsit változtattam az életmódon. És ha abbahagyod a gyógyszert, majd vissza is jön. Gondolom egy életen át meg csak nem akarod szedni.

     

    Egy kis motiválás:

     

     

    Szép napot!

    előzmény:
    csimar. (1)
    2009-05-24  15:35
  23. 2009. május 24. 16:104.

    csak akkor szedd, ha hosszutavra ki akarod akasztani a hormonhaztartasodat es a majadat. akkor viszont nyugodtan.

    előzmény:
    csimar. (1)
    2009-05-24  15:35
  24. Torolt_felhasznalo_330383
    Torolt_felhasznalo_330383
    2009. május 24. 16:073.

    Én nem ajánlom, magam nem szedtem, de hallottam nagyon sok mellékhatása van. szerintem fogyni csak úgy lehet , ha kevesebb kalóriát fogyasztunk.Nagyon sok mindent kipróbáltam , de eddig semmi sem volt tökéletes az rff. kapszula pl. 5 hét alatt 2 kg

    előzmény:
    csimar. (1)
    2009-05-24  15:35
  25. Torolt_felhasznalo_752367
    Torolt_felhasznalo_752367
    2009. május 24. 16:052.

    OFF

    torna, izzadas, dieta, eletmod valtas kontra gyogyszer, ami taccsra vagja a majfunkciodat, jo esetben csak azt

     

    előzmény:
    csimar. (1)
    2009-05-24  15:35

Címlap

top