Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

NuSkin - ismered?

nyuszizsu
Létrehozva: 2008. december 1. 13:22

Véleményekre lennék kíváncsi a fenti termékcsoporttal kapcsolatban.

Pozitív és negatív kritika egyaránt érdekel.

Őszintén szólva én egy kicsit drágának találom, ezért érdekel, hogy "mit tud az áráért" - összehasonlítva egyéb márkákkal.

  1. 2017. január 7. 13:4424.

    Szia. Nálam el tudod érni ezeket a termékeket :)

    előzmény:
    anitagas (19)
    2010-09-20  23:14
  2. 2016. március 8. 18:3123.

    Mert már TÖRÖLTÉK a modik azt a hsz-t, amire reagáltam!


     


    (egyébként nem értem, miért nem tudja azt a szoft, ami minden más fórumon működik... Hogy a törölt hsz.  száma nem lesz automatikusan a következő hsz-é, hanem ott lesz egy hiány. Az enyém itt a 22-es hsz. volt tegnap, mert a 21-es lett törölve. ) Normál esetben az enyém maradt volna 22, és az előttevaló meg a 20-as. és akkor látszik, hogy ott van egy kimoderált komment.


     


     

    előzmény:
    Lédienn (22)
    2016-03-08  17:36
  3. 2016. március 8. 17:3622.

    Ne dühöngj már!


    NYOLC ÉVVEL EZELŐTT indult a topik és három évvel ezelőtti az utolsó hsz a mostani,a tied előtt! 

    előzmény:
    antironia (21)
    2016-03-07  14:44
  4. 2016. március 7. 14:4421.

    REKLÁÁÁÁÁM!


     


    és mint ilyen, TILOS a fórumon.


     


    Vajon minden MLM-es analfabéta, hogy a regisztráláskor aláírt felhasználói feltételeket nem képes értelmezni...???

  5. 2013. március 26. 21:4320.

    Kedves gumicukor!

    Lenne egy kérdésem: Az algát honnan szerzitek? Én is szívesen kipróbálnám főleg, hogy írtad, hogy segített az ekcémádon is. Sajnos én is ezzel küzdök és kipróbálnám az algát hátha nekem is használ:) Előre is köszönöm a választ!

    előzmény:
    gumicukor (18)
    2010-02-08  11:48
  6. 2010. szeptember 20. 23:1419.

    Megnéztem a nuskines honlapot, de nem találtam arról információt hogy hol lehet személyesen megismerkedni a termékekkel. Hol lehet kipróbálni? 

    Aki tudja, kérem írja meg vagy írjon privát mailt. A galvanic spa system érdekelne.

     

    Köszönöm 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
    2010-03-23  22:00
  7. 2010. február 8. 11:4818.

    én is hallottam róluk, hát nem tudom, ennyit érdemes-e egy mlm-be áldozni....

     

    a poén, hogy volt egy ismerősöm, aki algát fogyaszt kb. 3 hónapja, persze ezt nem említette a vizsgálaton, az ő értéke a legjobb tartományba esett, valami 46 az 50ből. teljesen hasraesett tőle a mérést végző hölgy, aki a nuskin vitaminokkal felturbózva magát is csak 23as értéket tud mérni magán. és az alga még csak ennyibe sem kerül. bár vitaminokat lehet szedni orrba szájba, ha nincs kellően méregtelenítve előtte a szervezet, nics hová beépülni a vitaminoknak... én is iszom az algát, nem is voltunk betegek nyár óta egyáltalán, az ekcémám is elmúlt, ahogy kitisztult belül minden, egy mérést lehet megér, bár erről is olvastam kételyeket, hogy csak a sárga szín szintjét méri a sejtekben, egyéb vitaminszinteket nem...

    előzmény:
    slezs (17)
    2010-01-28  10:02
  8. 2010. január 28. 10:0217.

    Ismerőseim 10 hónapja léptek be és semmit nem keresnek vele...mínuszba vannak bár Ők azt mondják befektetésként működik az egész és még építik az üzletet.... A termékek tényleg jók de luxuscikkek az áraikat tekintve.

    előzmény:
    nyuszizsu (1)
    2008-12-01  13:22
  9. 2009. december 5. 11:1516.
    Sziasztok!Mi ugyan nem léptünk be, de nem is fogunk. Férjem egy ismerőse elég rámenős és úgy gondoltuk, hogy ok, adunk egy lehetőséget, jöjjön el hozzánk, mondja el, hogy miről is van szó és le is mérte a szervezetünket azzal a kis géppel. Arra kért, hogy pár embert hívjunk meg.  Ennek eleget téve tegnap este meg is jelentek, le is mért mindenkit, majd mikor már haza mentek a vendégek és férjem ismerősei is indulni készültek, akkor közölte, hogy 10.5oo Ft-ot fizessünk a mérésért. A férjemet egyszer már el hívta egy előadásra, ott is ki volt rakva a gép, lett volna lehetőség a szervezetet lemérni, de 15oo Ft-ot sajnált rá a férjem. Erre a srác azt mondta, hogy ok, akkor Ő kibérli és hívjunk el pár embert és akkor mindenkit majd Ő lemér. A férjem mondta neki, hogy ááá, nehogy költségekbe verd magad. A srác viszont szabadkozott, hogy áá, ugyan, most 15oo Ft-ért kibérli, az semmi. Így a férjem úgy volt vele, hogy jó rendben, hiszen a srácnak is jó, ha a mi ismerőseink is rendelnek tőle, így áldoz rá anyagilag, hogy több üzletfele, megrendelője legyen. Így hidegzuhanyként ért, amikor este közölte, hogy akkor fizessük ki az 15oo Ft-ot 7 x, mivel 7 mérést csinált. Ha ilyen emberek dolgoznak ott, akik ennyire gerinctelen, etikátlan emberek, akkor messze el kerülöm az egészet.Már más fórumon is olvastam, hogy többen csalódtak. Milyen üzletpolitika ez, hogy becsapjuk, lépre csaljuk az embereket???
    előzmény:
    gaby70 (15)
    2009-12-01  14:28
  10. 2009. december 1. 14:2815.
    Aki beléptetett Téged,az bejelölte a belépési papirodon az automatikus rendelést,így addig vonták volna és kapod a csomagot amíg le nem mondod.Nekem elmondták,mielőtt aláírtam volna.Tényleg etikátlan volt az aki beléptetett.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_152542 (14)
    2009-10-28  10:00
  11. Torolt_felhasznalo_152542
    Torolt_felhasznalo_152542
    2009. október 28. 10:0014.

    Kedves Nyuszizsu és persze Mindenki!

     

    Beléptem a Nuskinbe, de nem jrtam velük sikerrel - ez nyilván az én hibám, nem is emiat írok. Úgy gondolom, hogy disztribútornak olyan képességekkel kell rendelkezni, amilyenekkel én nem - VISZONT, az az ember aki engem beléptettet szörnyen etikátln volt, és most ezért is írok, hogy mással ez elő ne fordulhasson.

     

    Szóval, a belépéshez meg kell adnod a szálaszámodat, amiről elsőkörben  leveszik a 270.000 forintot, de ez nem elég, minden hónapban küldenek neked egy 30.000 értékű csomagot ezt követően.

    Az első 2 hónapban azt hittem, hogy  ez még az eredeti csomagból lemaradt termékeket tartalmazza - mert lássuk be, az indulócsomag értéke meg sem közelíti a befizetett összeg mértékét (igen igen, tudom, hogy a know-howt, a tapsztalatot és egy "nagyszerű üzlet" lehetőségét vásárolod meg a termékeket szinte jándékba adják).

    Ma reggel is kaptam egy csomagot, benne a megrendelés idejével és a fizetés módjával. felhívtam a számlán szereplő számot, és kérdeztem, miért is kapom a csomagokat.

     

    Kiderült, hogy a Nuskin alapvetően úgy állítja be a kártyánkat, hogy legyen egy havi 30.000 forintos kötelező rendelés!!! tehát én nem rendeltem, de ők attól még havonta leemeltek a kártyámról 30.000 forintot és küldték a cuccaikat.

     

    Nem vagyok biztos abban, hogy ez legális, nem hiszem, hogy így visszaálhetnek ezekel az adatokkal. a szerződést és at aláírt papírokat alaposan végigolvastam most újra, és abban SEHOL sem szerepelt havi kötelező rendelés.

     

    természetesen lemondtam a havi rendeléseimet, így remélem, többet már nem vesznek el a pénzemből, de már így is gazdagpdtak extra 90.000 forinttal. Most majd megpróbálom visszáruztatni, remélem, sikerül.

     

    Üdvözlettel

    deakter 

    előzmény:
    nyuszizsu (1)
    2008-12-01  13:22
  12. Torolt_felhasznalo_948012
    Torolt_felhasznalo_948012
    2009. augusztus 2. 11:0213.

    Szija!

    Elősször az ára az,ami visszahököl,de mondok valamit!Én használom az egyik arctisztító tonikukat,kb.másfél éve!!Nem hazudok,másfél éve megvan az az egy üveg.Annyira tartalmas,hogy egyszerüen nem kell több belőle..A Baobab testápolójuk annyira sok,és annyira kevés kell belőle,hogy még mindíg megvan az egyharmada,pedig 7 hónapja vettem.És tök száraz a bőröm.(legalábbis eddig az volt)

    előzmény:
    nyuszizsu (1)
    2008-12-01  13:22
  13. Torolt_felhasznalo_301723
    Torolt_felhasznalo_301723
    2008. december 1. 14:3912.

    Próbáljátok meg a Teszveszen, szerintem ott is lehet "kapni".

    A barátnőm is ezzel foglalkozik, bár én még soha semmit nem tudtam tőle venni, mert nem telik rá, de én is sok jót hallottam róla.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2008. december 1. 14:3911.

    Igazad van az ár-érték arány tekintetében. Ezért is érdekel azoknak a véleménye, akik nem csak azért dícsérik a terméket, hogy rajtuk keresztül vegyél, hanem azért, mert valóban jók, és elégedettek vele.

    Sokszor hallottam már azt, hogy vmi ilyen-olyan jó, aztán meg nem jött be.

    De mivel idáig csak pozitívakat írtatok, egyre inkább hajlok feléjük.

    előzmény:
    Neso (10)
    2008-12-01  14:30
  15. 2008. december 1. 14:3010.

    A táplálékkiegészítőkről is csak jókat tudok  mondani. Szerintem nézz utána részletesen, aki ajánlotta neked ezeket a termékeket biztos nagyon sok információval el fog látni. Vagy nézd meg a cég honlapját.

     

    Ja igen, nem olcsók a cuccok, de az ár érték arányt kell nézni!

    előzmény:
    nyuszizsu (8)
    2008-12-01  14:23
  16. 2008. december 1. 14:289.

    Szerintem nagyon jók a termékek. Én az arclemosót, tonicot, arckrémet, arckezelő gélt készülékkel, arcradírt használtam. Nem NuSkin, de ugyanaz a csoport forgalmazza az Epoch termékeket is. Azok is szuperek. Csupa természetes anyag, csúcstechnológiás fejlesztés, semmi kőolaj.

     

    Egyébként úgy működik, hogy csatlakozol a rendszerhez és a neten tudsz magad rendelni, vagy személyesen vásárolni a központban, vagy a disztribútoron keresztül. Akkor jársz a legjobban, ha te rendeled meg.

    előzmény:
    nyuszizsu (1)
    2008-12-01  13:22
  17. 2008. december 1. 14:238.

    Egy kis helyesbítés: természetesen nem csak az arcápolás része érdekel, hanem a vitaminok, stb. is.

     

     

    előzmény:
    Dike (7)
    2008-12-01  14:13
  18. 2008. december 1. 14:137.
    EZ valami MLM-es cucc, engem is próbáltak beszervezni nemrég, szóval biztos lehet rendelni a tagoktól.
    előzmény:
    ginber (5)
    2008-12-01  13:59
  19. 2008. december 1. 14:086.

    A pozitív véleményeknek örülök. Az én bőröm elég kényes, akkor lehet hogy kipróbálom.

     

    A neten tuti, hogy lehet rendelni, sztem ez a legjobb módja.

    előzmény:
    ginber (5)
    2008-12-01  13:59
  20. 2008. december 1. 13:595.

    És hol lehet ezeket a termékeket beszerezni? Csak a neten, vagy Mo-n is árulják valahol? Kb. milyen árban vannak?

    Engem is érdekelne vmi jó minőségű arcápoló termék, mert nem nagyon váltak be az eddigiek.

     

    előzmény:
    *sam** (3)
    2008-12-01  13:45
  21. 2008. december 1. 13:504.

    Kaptam egyszer termékmintát egy krémből, amelyik vagy mikrodermabráziós, vagy valamilyen "savas". De inkább az utóbbi, mert nagyon enyhén csípett. 

    Mindenesetre nagyon jól leradírozta az elhalt hámsejteket, sosem volt olyan friss a bőröm, mint akkor. Nem tudjátok esetleg a nevét?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2008. december 1. 13:453.

    Milyen egyéb márkákkal összehasonlítva érted azt, hogy drága?

    Loreálnál biztos drágább, de mondjuk Estee Laudernél vagy Shiseidonál nem.

    Én egyébként szinte csak és kizárólag NuSkint használok arcápolásra, nincs benne parabhen, ami majdnem mindegyik másikban van, és egy kőolajszármazék, ráadásul a gyártás mellékterméke, ezért olcsó, így mindenki ezt pakolja bele a krémekbe. Ráadásul rossz a bőrnek, mert gátolja a bőr természetes regenerálódását.

    Szóval amit én NuSkintől ajánlani tudok: lemosó, tonik (ez valami isteni), arckrém, Aloe Vera-s gél, a pakolások, radír. Nagyon jó a tusfürdőjük, samponok is.

    A csomagolás egyszerű, tehát náluk tényleg a tartalmat fizeted meg.

    Nem vagyok ügynök , de nekem tényleg bevált.

    (Pl. néhány hete kipróbáltam egy Shiseido arckrémet, de visszatértem a NuSkinhez).

    előzmény:
    nyuszizsu (1)
    2008-12-01  13:22
  23. 2008. december 1. 13:422.

    Egy arcradirt rendeltem a Nu Skin-töl (interneten). Ezt. Nagyon finom, kellemes radir, szivesen használtam, sokáig elég volt, de annyira azért nem estem hasra töle, hogy megrendeljem újra.

    előzmény:
    nyuszizsu (1)
    2008-12-01  13:22

Címlap

top