Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szakított a párom!

Al Bundy
Létrehozva: 2008. november 6. 22:16

Sziasztok!

 

Ma végleg szakított velem a párom. Szeretném kérni a segítségeteket. Mit tegyek? Hogy tegyem túl magam rajta? Nem könnyű a dolgom, mert én még mindig nagyon szeretem. 5 éves kapcsolatnak lett ma vége. Azt mondta, hogy már nem úgy szeret. Elmondani nem lehet, hogy ez mennyire fáj.

Soha többet nem ölelhetem át, nem foghatom meg a kezét, nem simogathatom meg az arcát. Nélküle fekszem, és nincs mellettem, amikor felkelek. Ha rá gondolok, akkorát dobbant a szívem, hogy majd kiugrik, az egész testem beleremeg. És sztem ezek a dolgok nem azt jelentik, hogy megszokásból fog hiányozni. Szerelemből fog. Ezen kell túltennem magam.

 

Minden segítséget nagyon szívesen fogok olvasni, és köszönök minden választ!

 

Bundy

  1. 2009. szeptember 18. 18:21167.
    Amúgy nincs baj. Ez hogy is jött ki?
    előzmény:
    AK47 (165)
    2009-09-18  14:49
  2. 2009. szeptember 18. 18:20166.

    Mondtam én, hogy a nők a hibásak?

    Mondjuk egyik nem se hibás, attól hogy Te nem tallsz magadnak megfelelőt.

     

    előzmény:
    AK47 (164)
    2009-09-18  14:31
  3. 2009. szeptember 18. 14:49165.
    Amúgy mi a baj, elküldött a lány aki tetszett Neked?
    előzmény:
    JimmyT (162)
    2009-09-18  12:26
  4. 2009. szeptember 18. 14:31164.

    Miért? Tán ezért is a nők a hibásak?

     

    Itt az a baj tudod,hogy alapvető dolgokat rontanak el. Most felsorolhatnék egy csomó dolgot ,de inkább nem teszem,túl szép az idő ahhoz ,hogy felbosszantsam magam:)

    előzmény:
    JimmyT (162)
    2009-09-18  12:26
  5. 2009. szeptember 18. 13:05163.

    Végén a kérdőjel lemaradt... :)

     

    előzmény:
    JimmyT (162)
    2009-09-18  12:26
  6. 2009. szeptember 18. 12:26162.
    Azért mert neked nem hozzák meg a kedvedet, azért nem feltétlenül Ők a hibásak. És emiatt fikázni??? Mert nem találsz magadnak valót, attól még mások a hibásak...
    előzmény:
    AK47 (161)
    2009-09-18  07:37
  7. 2009. szeptember 18. 07:37161.

    Szerintem is alkalmatlan vagyok,ez van. 

    Ha meg olyan a pasi akkor alkalmas leszek:-)

     

    Azért fikázom a pasikat,mert nemhogy meghoznák a kedvem magukhoz ,vagy elérnék,hogy legalább megkívánjam őt(ket),hanem még el is veszik a kedvem. 

     

    Túl sokat tényleg nem éri meg belefeccölni,mert úgyis elmegy a pali, nekem meg nem éri meg azon matekolni,hogy most mit hogyan kellett volna. 

    Rengeteg energiát elvesz ,elvenne ez,ahelyett,hogy a karrieremre vagy épp jó dolgokra koncentrálnék. Egy pali sem éri meg,hogy valaki ne legyen felszabadult.

    előzmény:
    JimmyT (160)
    2009-09-17  17:02
  8. 2009. szeptember 17. 17:02160.

    Nem. Én erre azt mondom, hogy szerintem Te alkalmatlan vagy egy komomly kapcsolatra. Mert a kapcsolathoz igenis szükséges némi kompromisszum. Mintahogy az élet más területein is. De ha neked jó ez így, akkor hajrá.

     

    Shop stop 2 című vígjátékban volt a végén egy nagy okosság. Kicsit fura humora van a filmnek, de a végén nagy igazság.

     

    "Miért akarnék ennél jobb életet? Jó nyilván nem mindenkinek ez a célja, de nekem kurvára megfelelt."

    Szóval mindenki azt csinálja ami neki jólesik és örömet okoz számára. Persze úgy evvel nem okoz másoknak kárt.

     

    Szóval én csak azt nem értem, hogy mikor x y csalódott és átverték, akkor miért kell egyből lefikázni a pasikat, mintha a nők maga a megtestesült szentek lennének. Aztán megy, hogy neked ezért nem lesz komoly kapcsolatod. Nem neked más miatt nem lesz, nem azért mert a pasik szemetebbek lennének mint a nők.

    Aláírom, hogy neked ez a jó, de azért mert Te ezt választottad, neked így is jó. Nem éri túl sok energiát fektetni egy kapcsolatba. Ez is ok.

     

    Ahogy neked jó... :)

     

     

    előzmény:
    AK47 (159)
    2009-09-17  16:08
  9. 2009. szeptember 17. 16:08159.
    jó tudom,erre megint azt fogod mondani,hogy sekélyes meg érzések nélküli vagyok.
    előzmény:
    AK47 (158)
    2009-09-17  15:31
  10. 2009. szeptember 17. 15:31158.

    Nálam ezt szokták a ffiak bebukni. Mondjuk azt már írtam,hogy a nőcsábászok meg ebben legalább jók:-) Mindíg tudják hol a legjobb buli

     

    Hát pedig én ezt szeretném,ha ez lenne.

    Azt ecsetelgetem,hogy annak nincs értelme,hogy baráttal éljem le az életem, neki szüljek ,miközben már nem is kívánom (annyira). Vagy mondjuk megetetszik egy új ,ismeretlen hapsi és akkor abból meg sértődés lesz... Nincs hozzá gyomrom,hogy szivassam szerencsétlen hapsit,vagy pénzért,meg azért,hogy összetartsam a családot eljátszam a boldog feleséget.

     

    Ezért írom,hogy nem hiszem már,hogy én valaha feleség leszek:) vagy tartós kapcsolatom lesz.

    (egyébként sem rossz így- szinglinek)

    előzmény:
    JimmyT (157)
    2009-09-17  15:22
  11. 2009. szeptember 17. 15:22157.

    Persze valami normálisabb, tartalmas programnak kell lenni.

     

    A totál szerelemre alapozni azért kétséges, mert mint korábban említettem az valamilyen szinten csökken, elévül. Nem fogj az ember ugyanazt érezni 10-20 év múlva mint a találkozás pillanatában. Nagyon-nagyon ritka, hogy az ember szerelmes marad ugyanúgy.. és még ott van, hogy a másik félnek is ugyanezt kell éreznie....

    előzmény:
    AK47 (156)
    2009-09-17  15:13
  12. 2009. szeptember 17. 15:13156.

    Igen,szerintem előbb-utóbb unalmas lesz a kapcsolat,ha nem szerelmes az ember. Ha jó a szex,akkor sok ideig eltarthat meg minden,de erre nem lehet alapozni egy kapcsolatot. Az kell,hogy szerelmesek legyenek egymásba a felek,jó legyen a szex is, és mindketten akarják a családot is.

     

    Egyébként nem egyvalakivel találkoztam többet-többször, csak nem maradt rá energiám,meg kedvem.  Ha meg végül találkoztunk,akkor sem mentünk sehová,nem cisnált programot,akkor meg minek találkozni,nem?

    előzmény:
    JimmyT (155)
    2009-09-17  15:01
  13. 2009. szeptember 17. 15:01155.

    Hát ha mondjuk többet találkoztál másokkal mint vele, akkor talán érthető. Amúgy meg igen, az már egyfajta birtoklás.

     

    Nem azt mondtam, hogy a te hibád, hogy nem kívánod meg. De pár hsz-al előbb épp azt ecsetelgetted, hogy unalmas csak egyvalakivel lefeküdni. Márpedig egy normális kapcsolatban igenis ez a jellemző. (persze van pár kivétel)

     

     

    előzmény:
    AK47 (154)
    2009-09-17  14:28
  14. 2009. szeptember 17. 14:28154.

    "Ha pedgi nagyon nincs kedvem akkor azt a másik megfogja érteni."

     

    Nem sok ilyen van. Pontosabban 1 akadt, de az is féltékeny lett 3 hónapig mindíg keresett,de nekem nem volt kedvem,vagy fáradt voltam stb. Aztán egyszer csak lecseszett,hogy másokkal bezzeg van kedvem randizni. (elmondtam neki,hogy találkozgatok,de amúgy nincs szex,nem hitte el)

     

     

    (amúgy meg arról én nem tehetek,ha nem kívánok meg valakit,úgy csinálsz mintha az én hibám lenne. Azért ne kend már ezt is rám)

    előzmény:
    JimmyT (152)
    2009-09-17  14:23
  15. 2009. szeptember 17. 14:24153.

    Nem mondom azt,mert nem ez az elképzelésem. Szeretném,ha velem lenne valaki,de annak meg nincs értelme,hogy amúgy össze-vissza szexel. Én sem szexelek össze-vissza,ameddig van valakim,addig csak az az egy van.

    Egyébként meg hol találnék olyan hapsit akinek ha ezt mondom komolyan vesz?

     Vannak olyan exeim,akikkel szakítás után fél-1 év múlva még párszor lefeküdtünk, mert jó volt a szex,de amúgy már tudom,hogy nem akarok tőlük semmit,szóval jót röhögtünk a végén és semmi sértődés.

     

    Nem akkor dobom,amikor nem vagyok szerelmes,most sem vagyok az,de még ezt a fiút nem unom,egyenlőre szívesen járok hozzá. (1 hónapos kapcsolat) Olyan ki amúgy jó lenne,csak sajnos nincs szerelem.

    előzmény:
    JimmyT (151)
    2009-09-17  14:13
  16. 2009. szeptember 17. 14:23152.

    Ki mondta, hogy kötelező mindenáron találkozni??? Ha valakivel jól érzem magamat, annak nincs kötelező szaga az esetek többségében. Ha pedgi nagyon nincs kedvem akkor azt a másik megfogja érteni. Cse ugye ez fordítva is igaz.. neked is toelráni kell pár dolgot egy kapcsolatban...

     

    Csak úgy tűnik számodra az a tökéletes, akit neked nulla kompromiszummal is tudsz kezelni.

     És pl. azt hogy fogod a szerelmednek beadni, hogy "bocs drágám csak azért szexelek mással mert veled már unom. De azért imádlak szeretlek"

     

    És akkor csodálkozol, hogy mondjuk otthagy? Akkor megint jön a minden pasi hülye. Persze aki ezek után is a másikkal marad, az meg is érdemli.

    előzmény:
    AK47 (150)
    2009-09-17  13:56
  17. 2009. szeptember 17. 14:13151.

    Akkor mond azt, hogy nyitott kapcsolat. Neked az kell, hogy van párod, de attól függetlenül mással is akarsz sexelni, mert egyvalakivel unalmas. Amikor akard arra használod amire neked kell. Ha épp kedvességet, akkor azt, ha figyelmet akkor azt. Persze Ő ne akarjon semmi olyat amire neked épp nincs kedved vagy igényed.

     

    Tehát kvázi neked nem kell állandóra senki, mert ugye a szerelem múlandó... Illetve azok az "örök szerelmek" is néha lecsillapodnak, viszont akkor Te már azt mondod, hogy hoppá nem vagyok szerelmes és már dobom is...

    előzmény:
    AK47 (149)
    2009-09-17  13:53
  18. 2009. szeptember 17. 13:56150.

    Hát miről? Mi van,ha 3-4hétig meló után fáradt vagyok,hét közben nincs kedvem találkozni emiatt, hétvégén süzleimhez megyek,vagy barátnőmmel találkozom,vagy rég látott baráttal stb. Szted mit szoktak ilyenkor csinálni a ffiak?

     Persze,hogy atökéletest keresem,aki velem összeillik,jóhogy!

    előzmény:
    JimmyT (148)
    2009-09-17  12:25
  19. 2009. szeptember 17. 13:53149.

    Szerintem ez nem arra vall,hogy végig akarnám szexelni a világot,hanem arra ,hogy vele nemigen akarok ,mert unom vagy ilyesmi.

    Én meg pont azt mondtam,hogy barátomként szeretem,de ettől még nem hal meg a nő. Kell a szerelem.

    Nekem nem kell olyan -örökre-,akibe nem vagyok szerelmes,pont ezért.

     

    főleg,ha kaját is ad,mi?

    előzmény:
    JimmyT (147)
    2009-09-17  12:21
  20. 2009. szeptember 17. 12:25148.

    Én nem olyan kapcsolatról beszéltem, ahol a másikkal való együttlét kötelező!!

    De néha a kapcsolatéret tenni kell. Igen van olyan, amikor el kell menni valahova pedig nincs nagy kedvünk. De ez nem mindennapos hanem mondjuk 1-2 havonta.

    Ha a tökéletes párt keresed, akkor lekorlátoztad a lehetőségeidet. Vagy Te azt hiszed, hogy minden veled kapcsolatos doog tökéletes? Nem a pasi is igazodni fog hozzád bizonyos esetekbe, ahogy neked is kell majd, ha értékeled majd azt az illetőt.

    Javaslom, hogy nézd meg a Nem kelle eléggé című filmet. Talán meglátsz benne fontos dolgokat...

    előzmény:
    AK47 (146)
    2009-09-17  12:01
  21. 2009. szeptember 17. 12:21147.
    "Mindíg csak vele lefeküdni?

    Sztem ez elég sivár élet lenne:("

     

    Hát szerinted ez mire vall? Ha valakit én szeretek, akkor nem akarok mással lefeküdni és nem érzem, hogy jaj mennyire sivár az életem, mert csak egy valakivel szexelek. Mert avval az illetővel nem csak dugás, hanem annál mélyebb szexuális kapcsolat...

     

    És igen, van amikor rohadt fáradtan hazaérek és a másik látványa közelsége feldob, örömöt ököz egy szar nap után...

    előzmény:
    AK47 (145)
    2009-09-17  11:54
  22. 2009. szeptember 17. 12:01146.
    Egyáltalán nem az a célom,hogy végigkeféljem a világot,nem tudom honnan szedted ezt. De nem szeretnék amolyan mártír sem lenni,ha már nem élvezem a férfit,nem élvezem annyira a kapcsolatot. Nem szeretem,ha kötelező találkozni,mert az szombati elvárás,miközben esetleg más meg elvinne érdekesebb helyekre,vagy a tesómmal találkoznék vagy éppen szívesebben maradnék otthon olvasni.
    előzmény:
    JimmyT (143)
    2009-09-17  11:40
  23. 2009. szeptember 17. 11:54145.

    Nemtom ,múltkor is ezt vágja a fejemhez egy fórumtárs

    Szerintem sok szingli lány van így ezzel,nem hiszem,hogy érzelemmentesek lennénk.

    előzmény:
    AK47 (144)
    2009-09-17  11:53
  24. 2009. szeptember 17. 11:53144.

    Miért sértegetsz,hogy nincs semmi érzelem meg ilyesmik? :( Én nem bántottalak (tudtommal).

    Nem szoktam össze vissza mindenféle jöttmentel szexelni, idén is csak 2 pasim volt, a többivel csak randiztam meg ilyesmik.

     

    Hát nem tudom ,hogy van e olyan akinek a közelsége "megnyugtató" ,azt tudom,ha fáradtan hazaérek,akkor jobban szeretek inkább egyedül lenni, bebújni a barlangomba olvasgatni,zenéthallgatni stb.

    Egyébként nem haverságról beszéltem, bár ez is benne van a dologban.

    Másrészt a libidónak sajnos nem lehet parancsolni az csak úgy van,vagy épp nincs. (és ezzel megintcsak nem azt mondom,hogy ész nélkül kell engedelmeskedni neki)

     

    előzmény:
    JimmyT (143)
    2009-09-17  11:40

Címlap

top