Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kismama turkáló

szedermag
Létrehozva: 2008. augusztus 10. 09:23

Sziasztok!

 

Tudtok ajánlani olyan turkáló Bp-Pest megyében, ahol JÓ MINŐSÉGŰ kismama rucikat lehet turizni???

 

(Legjobban olyan amerikai/brit holmikat keresnék, amiken mindenféle vicces babavárós feliratok vannak.

Pl. Angliában ezek gyakoriak, gondoltam hátha tudok ilyet túrni itthon)

 

Köszi!

 

 

 

  1. 2011. november 26. 16:3112.
    Kedves Anyukák! A várandósság 9 hónapja nagyon megterhelő a test számára, ez alól nem kivétel a gerinc sem. Egyre sűrűsödő derék és hátfájások. Ismerős, ugye? Most, hogy már kibújt a pici, és belerázódott a kis család a napirendbe, érdemes egy kis időt szánni magatokra, a testetek megerősítésére is! Heti 1-2 alkalom, már érezhető változásokat idéz elő, növekedni fog a test teherbírása, a hajlákonyság, ami mind nagyon fontos lesz a kuszó-mászó, rohangáló kis gyerkőcök mellé :-)Nem beszélve a közössségi élményről, ahol hasonló helyzetben lévő anyukákkal találkozhatsz.Várlak tehát szeretettel mélyizomtorna-gerinctréningemre a Kék Lótuszba (Blaha Lujza tér), ahol együtt mindent megteszünk azért, hogy könnyebbé váljanak a hétköznapi feladatok.Pár szót az óráról:Mi is tulajdonképpen az a mélyizomtorna-gerinctréning?És mitől más ez az óra mint más aerobic edzés?Nos, az órán megerősítjük a törzs izmait, nagy figyelmet fordítva a gerincfeszítő izomcsoportokra. Ezzel párhuzamosan a megrövidülésre hajlamos izmokat nyújtjuk, így tartásunk szebb, törzsizmaink erősebbek, gerincünk mozgékonyabb lesz. Az óra felépítése ciklikus: erősítő, mobilizáló és nyújtó gyakorlatokból épül fel.Álló helyzetben és talajon egyaránt dolgozunk, de senki se számítson laza pihenésre a matracon Olyan izmokat dolgoztatunk meg az órán, amiket a mindennapok során elhanyagolunk. Ezek egy része nagyobb izomköteg, sok esestben viszont nagyon pici, pár centis izmok. Ezek összessége, illetve erőssége adja tartásunkat, törzsünk hajlékonyságát és a hosszu távú hátfájás mentes életet.Az órát közepesen ütemes zenére végezzük (nem aerobikzene), az utolsó 5-8 perc pedig a teljes ellazulásé, figyelve a légzésre.Szóval, munkára fel!Pontos cím és időpont:Kék Lotusz Aerobik, Stáhly utca 13. (Corvin áruház mögött) Csütörtök: 19.h, Kedd: 16.h
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2008. augusztus 10. 10:2311.
    A nevüket sajnos nem tudom...
    előzmény:
    szedermag (6)
    2008-08-10  09:58
  3. 2008. augusztus 10. 10:2210.

    igen, azokat a  c+a cuccokat ismerem,  de azokon max. annyi a "vicces" felirat, hogy Baby is kickin'....

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_698367 (8)
    2008-08-10  10:15
  4. 2008. augusztus 10. 10:209.
    Igen, a garderobe-ban is vannak kismama ruhák, bár nem sok. Én is a C&A-ban vettem egy nadrágot, a többi nadrágot kismamaövvel hordtam végig, illetve bővebb felsőket sok helyen lehet kapni. Egy nadrágot vettem kismamaboltban (11.000 Ft-ért), de az első mosásnál összement és nem lett jó. Persze a blokkot, meg akkor nem tettem el.
    előzmény:
    szedermag (3)
    2008-08-10  09:48
  5. Torolt_felhasznalo_698367
    Torolt_felhasznalo_698367
    2008. augusztus 10. 10:158.
    A C&A boltokban nagyon jó minőségű szép kismamaruhákat lehet kapni, akár vicces felirattal! Láttam egy olyat, amihez egy rugdalózó is tartozott ugyanabban a színben, és egy bébitalp-lenyomat volt a hason. Nagyon szép ruhák, és legalább nem mások levetett holmija.
    előzmény:
    szedermag (1)
    2008-08-10  09:23
  6. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. augusztus 10. 10:107.

    Ez nem kifejezetten kismamaturi, de én kaptam magamnak így nyárra pár használható darabot.

     

    Ez egy turkáló jellegű kisbolt, iszonyatosan olcsó, valószínűleg amolyan "kamionról lepottyant géptörlőrongy"... :) 

     

    Még anno anyu ajánlott egy sima ruhaboltot régen. Turkálós jellegű: dobozokban vannak a cuccok és nem nagyon van próbafülke, ennyi a gáz csupán. Viszont a cuccok újak. Felsőt és nadrágot általában 1000 Ft alatt meg lehet úszni náluk és elég sok minden van, a gyerekruhától (csecsemőnek mondjuk nemnagyon) a felnőttig minden. 

     

    A bolt az Újpalotai piacon van, ahogy a 73-as, 7-es busz megy befeleé a város felé amellett a megálló mellett van kiírva, valami olyasmi a bódéra, hogy olcsó ruhák. Cipő is van, általában elég kényelmesek és azok is kb. 1000 Ft környékén.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2008. augusztus 10. 09:586.

    Szia Zsuciii!

     

     

    Mi a neve azoknak a turkáknak?

    előzmény:
    Zsuci76 (4)
    2008-08-10  09:50
  8. 2008. augusztus 10. 09:555.

    HÁt kismamaruhát a Garderobeban  én nem találtam annó-én 2005ben szültem-de próba cseresznye...

    A Hádákban szokott lenni, mert gyakran akad a kezembe-én molett -khm-vagyok alapból is.... A Bajcsy nekem pont kiesik. Én az ujpestieket, az Üllőit,és a Rákóczi uton lévőket ismerem.

    előzmény:
    szedermag (3)
    2008-08-10  09:48
  9. 2008. augusztus 10. 09:504.
    Én ismerek egy (vagyis kettő) turcsit, ahol vannak kismama rucik. Nem sok, de nem kell mindent áttúrnod mire megtalálod őket, mert külön vannak pakolva. Az egyik a Jókai utca elején (vagy végén?) van, a Nyugatinál, a másik pedig a Fővám térnél. Ugyanaz a cég egyébként.
    előzmény:
    szedermag (3)
    2008-08-10  09:48
  10. 2008. augusztus 10. 09:483.

    Szóval ebben a Háda-ban kismama rucik is vannak ??? Hozzám a Bajcsy-Zs van a legközelebb.

     

    A garderobe-ot ismeritek? Pocak nélkülieknek szuper turka hely, de nem tudom vannak-e pocakos holmik is ott?

    előzmény:
    bkrisztika (2)
    2008-08-10  09:38
  11. 2008. augusztus 10. 09:382.

    Kismama turi csak az Árkádia van, a Bakáts térnél...

    Hol ilyen,hol olyan a minősége...

    Jobban jársz,ha betérsz a Háda boltjaiba,és ott nézelődsz, igaz igy tovább tart,de össze sem hasonlitható a kettő.....

    előzmény:
    szedermag (1)
    2008-08-10  09:23

Címlap

top