Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kinyúlt bőr a has

Kókusztej
Létrehozva: 2008. május 11. 16:31

Sziasztok!

 

Elsősorban kismamiktól kérnék tanácsot, talán nekik nagyobb a tapasztalatuk ezen a téren. A gondom az, hogy eléggé lötyögős lett a hasamon a bőr, és attól tartok, hogy a fogyókúrától csak rosszabb lesz. Műttetni nem szeretném (gyáva vagyok), inkább valamiféle leszorításra gondoltam, amíg nem alkalmazkodik. És ebben kérek ötleteket. Mi a hatásos? Szoros, hasfogós bugyi? Fűző? Vagy csak a torna elég?

A Nagyfogyás műsorban említette az egyik versenyző, hogy kapott Alexandrától a hasára krémet, és ezzel elkerülte a hasplasztikát, úgy rendbejött a kinyúlt bőre. Meg tudja esetleg valaki mondani, mi ez a krém?

Köszönöm előre is a válaszokat.

 

OFF: A "Szépüljünk" csatorna mikor tűnt el?!

  1. 2008. május 11. 22:307.
    Köszönöm az ötleteket mindannyiótoknak, utána fogok nézni az összesnek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. május 11. 20:076.

    Én a kozmetikusomtól kaptam egy sötétzöld színű krémet, amit az esti félórás taposás előtt belemasszírozok a hasamon a bőrömbe és ráteszem a fóliát, határozottan jó az eredmény, pedig még csak két hete használom. Látványos.

     

    Ilcsi krémről van szó, de sajnos a nevét elfelejtettem. Próbáld ki!  

    előzmény:
    Kókusztej (1)
    2008-05-11  16:31
  3. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. május 11. 18:485.
    Mezei zsurlóból készült krémet érdemes állítólag használni, a pontos recept sajnos nekem sincsen meg, de MAria Treben: Egészség Isten patikájából c. könyvében érdemes volna utánanézni.
    előzmény:
    Kókusztej (1)
    2008-05-11  16:31
  4. Torolt_felhasznalo_335149
    Torolt_felhasznalo_335149
    2008. május 11. 17:174.
    Nem tűnt el a szépüljünk, hanem Trend néven fut.
    előzmény:
    Kókusztej (1)
    2008-05-11  16:31
  5. Torolt_felhasznalo_972974
    Torolt_felhasznalo_972974
    2008. május 11. 17:013.

    Egyszer olvastam a neten  mezei zsurlót tartalmazó krémről hogy segít a kinyúlt hason. Meg akartam keresni, de nem találtam, viszont találtam mást:

     

    "MeSeMo válasz | megnéz | könyvjelző 2004.08.15 01:14:49 (5361)
    Kismamik! Kenitek valamivel a pocakotokat? Ha nem, próbáljátok ki a Dr Hauschka féle citrom olajat vagy kökényvirág olajat. Én 2-3 hete kezdtem el használni az utóbbit. És ez alatt a rövid idő alatt nagyon sokat javult a pocakom (de messze nem eleget). Nagyon sajnálom, hogy nem hallottam korábban ezekről a termékekről. Ráadásul nem drága, 3400 Ft volt ha jól emlékszem. Naponta 2-szer használom, és még alig hiányzik az üvegből. Bio boltokban lehet kapni. Interneten is meg lehet nézni: www.drhauschka.hu címen.

    Az én pocakom cirka 2 és fél hónap alatt szinte semmit nem változott. Viszont az elmúlt max 3 hét alatt elmúlt a striák vörös színe, a bőr sokkal puhább és bársonyossabb lett. És hirtelen azt vettem észre, hogy sokkal kisebb mértékben lóg le a bőr (kötényhas). Tudom, hogy ezek a változások szinte törvényszerűek, de ez alatt a rövid idő alatt akkor is nagyon látványos a változás. És erre nem találok más magyarázatot, csak hogy használom ezt az olajat. Hiszen semmi mást nem csinálok másként. Illetve oda a kezdeti lelkesedés a tornával :(."

     

    http://www.drhauschka.hu/index.php?main=termekleiras&id=76

     

    http://www.drhauschka.hu/index.php?main=termekleiras&id=79

     

     

    Láttam még olyat is, hogy köpölyözéssel segítenek a problémán. Írd be a keresőbe hogy köpölyözés + kötényhas. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2008. május 11. 16:372.

    1., A topik címe: Kinyúlt bőr a haon

    2., Bocsánat, ha most egy ideig nem írok. Sikeresen beleborítottam a kávémat a billentyűk közé. Meg megmosdatni a klaviatúrát, mielőtt beleszárad.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top