Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ultrahangos riasztó

Évanyó
Létrehozva: 2008. Április 26. 07:55
Jön a nyár, nyitott ablak és vele együtt a rovarok, szúnyogok, pókok és mindenféle bogarak. Nézegettem az ultrahangos riasztókat, de nem tudom valóban hatásos-e? Van valakinek ebben tapasztalata?
  1. 2008. Április 26. 14:304.
    Buta vagyok, ha ciripel, akkor nem lehet bűzlapka. :-DDDD
    előzmény:
    Évanyó (3)
    2008-04-26  10:50
  2. 2008. Április 26. 10:503.

    A Tiétek ultrahangos volt vagy az a lapka amit bele kell tenni? Olyanom van, de az írtó büdös, igaz a szúnyogok nem jönnek be tőle.

    előzmény:
    petunia (2)
    2008-04-26  09:02
  3. 2008. Április 26. 09:022.

    Szia!

     

    Nekünk van ilyen riasztónk, az elsőt még talán a Rossmannban  vettem néhány évvel ezelőtt, párszáz forintért. Nagyon bevált, az ágyunktól nem messze volt bedugva a konnektorba, és tényleg távol tartotta a szunyikat. Tavaly vettünk egy másikat is, sajnos másik márkát a Plusban, de ez már közel sem volt olyan hatásos. Vagy az is lehet, hogy a két szerkentyű valahogy interferált, és kioltották egymás hatását. Ráadásul míg az első szerkezetünk szinte teljesen hangtalan, az újabb jól hallhatóan ciripel. 

    Ha a második készülékkel kezdtünk volna,tuti rávágnám,hogy gagyi hazugság az egész, de mivel a másik készüölénkünk éveken át bizonyított, így azt mondom, hatásos, csak ki kell fogni, hogy jó fajtát vegyél. Viszont azt,hogy a tied hatásos-e, már csak használat közben fogod megtudni sajnos.

    előzmény:
    Évanyó (1)
    2008-04-26  07:55

Címlap

top