Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Dr. Máté Szabolcs

Szisz27
Létrehozva: 2008. február 26. 12:51

Sziasztok!

A címben szereplő nőgyógyászról érdeklődnék.

Ha van tapasztalatotok, kérlek írjatok. Esetleg még az is érdekelne, hogy ismertek-e olyan dokit aki kifejezetten foglalkozik és ért is a nőgyógyászati fertőzésekhez. Sajnos, már sok dokinál jártam, gyakorlatilag eredménytelenül, pedig nem olyan nagy a problémám szerintem.

Köszönöm szépen előre is a hozzászólásokat és a segítséget!

Szép napot mindenkinek!

Szisz

  1. 2012. október 8. 21:1612.
    Sziasztok! Csak pozítivat tudok mondani róla!Fiatalos, kedves, kiméletes!
  2. 2012. március 17. 20:2411.

    Szia Olivia!

     

    Olvasva többek bejegyzéseit, s a Te beszámolódat ezek után: mintha egészen más emberről lenne szó.

    Nem kétlem, hogy rossz élmények értek egy koraszülés közeli helyzetben.

    Végül is úgy olvastam csak 38. hétre érkezett a kislányod és egészséges lett.

    Szerintem ez a fontos.

     

    Én túl szerettem volna hordani az én lányom.

    Ez a doki nem engedte egy nappal sem.

    Persze ettől mérges voltam, mert nagyon nem értettem mi baj lehet ha még pár napig egységben maradunk.

     

    A babát amúgy mekonikumosan találta. Pár napig a szeme is gyulladt volt. De nem lett tüdőgyulladása. Nem rajtam múlt.

    Csak tudja mit csinál...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
    2012-03-14  21:01
  3. 2008. október 21. 08:2110.

    Hali!

    Nekem a Sziller doki ajánlotta vagy 2 és fél éve Máté Szabolcsot, aki el is vállalta a 2. terhességem gondozását.

    Akkoriban még kissé fiatal volt, de azóta nagyon profi, tapasztalt szülész-nőgyógyász lett! Alapos, barátságos, őszinte.

    Az önéletrajza szerint dolgozott betegápolóként és újszülött intenzíven is, ami meg is látszik! Magam is tapasztaltam, hogy akár a kismamiknak, akár a babáknak kell segítő kéz, rá lehet számítani!

    Olyan természetességgel, kedvességgel segít, hogy észre sem veszed, hogy ez neki a napi rutinja.

    Tehát ő is tud annyit szakmailag, mint az öreg rókák, de nem fáradt még bele...

    Én sosem szülnék másnál!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2008. március 2. 18:479.

    Sziasztok!

    Én fél éve szültem Nála a kislányomat. Nekem az osztályvezető főorvos ajánlotta. Nőgyógyászként először voltam nála most. Igen, van magánrendelése (mostmár).

    Merem ajánlani, szerintem nagyon lelkiismeretes, precíz, kerek-perec elmonja, mi a helyzet. Igaz, hogy fiatal, de legalább friss a tudás :) Velem kb. egykorú, és sokkal nyitottabb tudok lenni, valamint bármiről lehet beszélni vele, ráadásul még humora is van. Vizsgálatkor is a lehető legkíméletesebb.

    A Körúti Orvosi Center kultúrált, tiszta, de pl. ultrahangjuk nincs (még). Máté doktor pénteken délután rendel. 

    előzmény:
    Szisz27 (1)
    2008-02-26  12:51
  5. 2008. március 1. 22:528.

    Haéihó!

    Megint itt vagyok. Utánanéztem kedvenc dokinknak, s a következőt találtam:

    korutiorvosicentrum.hu

    Mégiscsak van magánrendelése! No, itt van önéletrajz, kép róla, információk. A hely egyébként elég puccosnak tűnik, ha valaki elmegy ide, szívesen vennék információt a helyről.

    Detti

    előzmény:
    Szisz27 (1)
    2008-02-26  12:51
  6. 2008. március 1. 22:357.

    Sziasztok!

     Én is nála szültem másfél éve. Nekem bejött. Tetszett, hogy fiatal, jóképű  laza. Néha kissé távolságtartó. Nehéz megfogalmazni, mit is kedveltem meg benne igazán. Nincs is szándékomban lecserélni. Csak már jönne az a kistestvér... :-)

    előzmény:
    Szisz27 (1)
    2008-02-26  12:51
  7. 2008. február 26. 15:366.
    Én nem tudok arról, h lenne magánrendelése.
    előzmény:
    Szisz27 (4)
    2008-02-26  13:29
  8. 2008. február 26. 15:145.

    Van valakinek még tapasztalata a Máté dokival?Szívesen venném, ha írnátok még!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2008. február 26. 13:294.

    Sziasztok!

    De jó hogy írtatok, és főleg, hogy ilyen jókat! 

    Kicsit el vagyok keseredve, mert mindenki elhajt a problémámmal. 

    Jól tudom, hogy az I.-es Női klinikán dolgzozik a magánredelésén kívül? Mert én csak a magánrendelésére megyek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2008. február 26. 13:263.
    Két gyereket szültem nála, én is csak ajánlani tudom! Szakmailag és emberileg is nagyon jó!
    előzmény:
    Szisz27 (1)
    2008-02-26  12:51
  11. 2008. február 26. 13:252.
    Szia!

    ÉN ismerem a Szabolcsot! Egy nagyon okos, nagyon türelmes, empatikus és nagyon jó nőgyógyász!!!

    Csak ajánlani tudom! tényleg!!!!

    mindig a helyzet magaslatán áll, és a babát is bármikor el tudja látni!!

    szóval jó választás lenne!
    előzmény:
    Szisz27 (1)
    2008-02-26  12:51

Címlap

top