Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hegykő

l-angelika
Létrehozva: 2008. január 28. 18:11
Sziasztok.Volt már valaki a hegykői Sára Termál Campingbe?Ha igen,osszátok már meg velem a tapasztalataitokat.Jót,rosszat egyaránt.Köszi.
  1. 2008. január 29. 08:328.

    Szia!

    Én is 3 éve voltam hegykőn a férjemmel és nagyon jól éreztük magunkat igaz nekünk Fertőhomokon / bár ugyanaz a település/ volt a szállás magánháznál! Sokat jártunk át Sopronba, Bécsbe, Fertőrákos kőfejtő! És amit már ajánlottak neked Hegykőn a Tornácos vendéglő nagyon király udvarias és gyors a kiszolgálás!   Hja és istenien főznek, házias! Benn a strandon is vannak kajáldák és ott is házias ételek vannak és nem drága!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2008. január 29. 07:097.

    SZiasztok.

    Köszönöm szépen  a sok infót és hogy írtatok.Mi évek óta Szentesre szoktunk menni,de idén néhány napra elnéznénk máshová is.Ezért érdekelt,hogy Szenteshez képest milyen.De ezek szerint jó.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2008. január 28. 20:056.
    Jó hely! Mi most voltunk augusztusban. Tiszta és egyszerű volt a szállás, igazi családias a strand és csomó helyre lehet csavarogni. Ne hagyjátok ki a röjtökmuzsaji malmot!!!
    előzmény:
    l-angelika (1)
    2008-01-28  18:11
  4. 2008. január 28. 19:315.

    Szia!

    Még nem voltam arra, de idén húsvétkor ott leszek A Regina Aprtmann-ban foglaltunk szállást, és a honlap alapján engem meggyőzött, biztos jó hely...

    előzmény:
    l-angelika (1)
    2008-01-28  18:11
  5. 2008. január 28. 19:134.

    Szia! Mi tavaly nyáron voltunk ott, és csak jót tudok mondani! Akkoriban készült el a belső wellness részleg, 3 medencével. Igaz, maga a strand területe nem nagy, de nekem tetszett, hogy olyan nyugis, sőt ha arra jársz, ne hagyd ki a Tornácos vendéglőt!! 

     

    előzmény:
    l-angelika (1)
    2008-01-28  18:11
  6. 2008. január 28. 18:413.

    Hát ez hihetetlen! 1 perce fejeztem be anyu győzködését, hogy idén nyáron menjünk bicajtúrára a Fertő-tó körül, épp most zártam be a Hegykői strand fotóit  

    3 éve voltam ott. Szerintem a strand elég klassz, szépen gondozott, amúgy semmi extra. Nagggyon (meglepően) sokan voltak akkor.

    A mi szállásunk elég ótvar volt, szerencsére csak egy éjszakát kellett ott lenni (az is bicajtúra volt, csak megaludtunk). De az nem a termál kempingje volt, az a honlapja alapján elég jól néz ki.

    Ja, és rengeteg szúnyog volt

    Szerintem több napra nem biztos hogy olyan nagyon izgi, 1-2 napos strandolásra OK.

    előzmény:
    l-angelika (1)
    2008-01-28  18:11
  7. 2008. január 28. 18:122.
     
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top