Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Meddőségi kezelés

stizsu
Létrehozva: 2007. november 7. 19:21
Kedves Látogató!
Kérlek oszd meg velem, tapasztalataidat, érzéseidet, ha már jártál meddőségi központban. Mi volt az első amikor beléptél? Milyen volt a doki? Mi zajlott le benned? Milyen vizsgálatokon estél át Te és a Partnered? Volt-e előzőleg bármilyen problémád a menstruációddal? Sikeres volt-e a kezelés?
Akik pedig még nem voltak, csak készülnek, azok is írjanak. Mióta próbálkoztok? Ki az orvosotok? Hova fogtok járni?

Mi egy éve próbálkozunk a bébivel sikertelenül. Túl vagyunk már a hőmérőzésen, számoláson egyebeken. Nem kényszeredetten és programozva vágtunk bele és nem is szeretnénk robotokká válni. Nekem általában a 13-14. napon van a PÉ és mindig rendszeresen menstruálok 28 napra, soha nem volt gondom leszámítva az iszonyatos fájós első napokat. Mostanában a ciklusom második felében a melleim megduzzadnak és nagyon érzékenyek, ez régebben nem volt, kb. fél éve tapasztalom.
Januárban készülünk az első vizsgálatokra otthon, ekkor lesz párom első sperma vizsgálata, nagyon kíváncsiak vagyunk az eredményre. Bár bevallotta ő nagyon tart az eredménytől.
  1. Torolt_felhasznalo_141559
    Torolt_felhasznalo_141559
    2010. február 14. 23:128.
    Én a NAGY GÉN Diagnosztikai és Kutatási Kft.-nél jártam a férjemmel. Egy fiatal genetikai szakértő segített nekünk, aki nagyon jártas a genetikai vizsgálatokban. Az NLcafén találtam rá, a szakértők között tudtok kérdezni tőle (Dr. Nagy Zsolt, genetikai szakértő).
    előzmény:
    stizsu (1)
    2007-11-07  19:21
  2. Torolt_felhasznalo_110425
    Torolt_felhasznalo_110425
    2009. december 28. 20:477.
    Kedves Érdeklődő!

    Január 9-én ingyenes csoport indul fogamzási problémákkal küzdő nők számára. Elsősorban olyan nőknek ajánlom a csoportot, akik szeretnének a probléma lelki hátterével is foglalkozni.  A fórum indításakor két hely szabad, a jelentkezés határideje december 31.

    Részletek:  http://fokuszolas.hu/
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2007. november 7. 22:486.
    Azért vetted lazán, mert nem arról volt szó, hogy gyermeket akarsz és a bébi nem jön olyan könnyedén. Szerintem se egy férfinek, se egy nőnek nem könnyű szembe néznie azzal, hogy esetleg ő a hibás, és talán sose tudja megajándékozni a párját egy kisbabával. Mindkét embernek nagy fájdalom ez.
    Örülj neki, hogy veled minden rendben van!
    Nehogy azt hidd, hogy én a saját vizsgálataimtól nem tartok, annak ellenére, hogy látszólag semmi bajom. Ki tudja, lehet hogy tök nagy gáz van, csak az általános vizsgálatokon nem derül ki?!
    Volt olyan, aki 9 évig szedte a fogamzásgátló tablettát, kiderült csak ezért volt mensije, az is kiderült utána egy másik orvosnál, hogy a csajnak 3 cisztája van és megműtötték. A régi dokija egy vizsgálat során sem vette észre... szóval én sem tudhatom, annak ellenére, hogy bízom az orvosomban.
    Amúgy pedig köszi!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_650443 (5)
    2007-11-07  21:20
  4. Torolt_felhasznalo_650443
    Torolt_felhasznalo_650443
    2007. november 7. 21:205.

    Nagyon tart az eredménytől? Miért vajon? Az hogy van benne drukk, természetes, de nagyon aggódni...kicsit túlzás...vagy csak én veszem lazán.

    Ilyen vizsgálatot egyszer csináltak nekem, de nem azért, mert gyereket akartam...nyilván ezért nem aggódtam nagyon. Minden jót!

    előzmény:
    stizsu (1)
    2007-11-07  19:21
  5. 2007. november 7. 20:234.
    Köszönöm!
    előzmény:
    gina0304 (3)
    2007-11-07  20:19
  6. 2007. november 7. 20:193.

    Szia, mi ugyan nem jártunk meddőségire, de nagyon szorítok nektek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_821567
    Torolt_felhasznalo_821567
    2007. november 7. 20:092.
    Remélem hamarosan összejön a baba. Már előbb kellett volna nézni a Párodat, ez a legegyszerűbb lépés.
    előzmény:
    stizsu (1)
    2007-11-07  19:21

Címlap

top