Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Loreál Casting Creme Gloss

norcsell
Létrehozva: 2007. október 10. 14:26

Sziasztok!

Próbálta már valaki ezt az új hajszínkrémet??? Ha már festett a hajam be fogja ugyanúgy??? 

Nagyon szépek a színei, szemezgetek párral... 

  1. Torolt_felhasznalo_589395
    Torolt_felhasznalo_589395
    2010. január 4. 21:116001.

    hát akkor sajnos tényleg ilyen a hajad... :(

    milyen erősségű oxival fested? nem próbáltad erősebbel?

    és a színezősampont próbáltad már?

    előzmény:
    kislinda (5998)
    2010-01-04  17:19
  2. 2010. január 4. 20:426000.

    Állítsatok le marhaságot beszélek.

    Leamortizálnám a hajamat vajon ha mostanában festenék rá egy hasonló árnyalattal mint ami képet berkatam, hátha szív egy picit a színéből, és ha nő le, később annyira nagyon nagy eltérés esetleg nem lenne a töve meg vége közt. Bár biztos lenne, mert sokkal sötétebb a hosszamint az eredeti hajszínem.

    De nagyon kacérkodok ezzel a hajszínnel. 

    Végszükségben fodrászt kérdezek meg, de azért agyalok kicsit.

    Attól félek, hogy milyen fodrászt fogok. Mert van egy jelölt akit kipróbálnék legközelebb, mert a régihez valahogy nem mennék mostmár. Csak attól félek, hogy a fodrász neki akar majd esni leszívni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2010. január 4. 19:205999.

    De ige, a tuti gimiben játszik!Én szerelmes vagyok kb most ebbe a színbe. De ha elszánom magam nemtudom ezt merem-e fodrász nélkül. Majd meglátjuk hogy kopik ez a sötétség a hajamból, annak függvényében lépegetek tovább.

    Ez a hajszín egyébként fehér bőrrel is jól mutatna vajon?

     

    Azt fogalmam sincs hogy csináljam (csinálja a fodrász) majd, hogy a lenövésem ne szívja ki. Vagy le kell kapni kicsit a színt a hajamról valamivel először? De nem szivatom az tuti, egszer már volt, 1 évbe tellett rendbe hozni szegényt.

    Pedig ez olyan szép szín

    előzmény:
    csigabiga (5995)
    2010-01-04  15:11
  4. 2010. január 4. 17:195998.

    De igen, de az már lassan 2 éve volt...azóta már számtalanszor át lett festve a hajam, volt melírozva is szőkítőporral...stb.

    Amikor kész a festés vagy a melír mindig nagyon szép, amíg először meg nem mosom...utána az egész hajam, még a töve is rezes lesz. Olyan mintha a sampon (pedig abból is kipróbáltam már rengeteget) "kimosná" a hamvas színt, mintha a festékhez kevert kék mixton csak kimosható színező lenne....

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_589395 (5997)
    2010-01-04  17:00
  5. Torolt_felhasznalo_589395
    Torolt_felhasznalo_589395
    2010. január 4. 17:005997.

    szia!

     

    nem te írtad egyszer, hogy úgy csinálta a fodrász a hajad, hogy előbb lekoktélozta? mármint hogy elérje a 8.1-es színt.

    nem lehet hogy ezért vörösebb, mint kéne? mert szőkítőporral rámenni a hajra... utána általában elég rezes az eredmény.

    a töve is ilyen rezes a hajadnak ahol már nem volt koktélozva?

     

    ha igen, akkor sajnos nincs mit tenni, tényleg ilyen a hajad és kész. :( 

    annyit tudok még javasolni, hogy használj hamvasítósamont, minden hajmosásnál hagyd rajta 3-4 percig az megfogja kicsit hamvasra. 

    jobbat nem tudok. :(

     

    nekem egyszer melírozta egy fodrász a hajam ami festett középbarna (!) volt, 10-15 percig volt rajta a szőkítő-keverék, mondta a nő megnézi hogy hol tart, hát már kb fehér volt a hajam...   (gyorsan le is mosta)

    gondolom ez is hajfüggő...

     

     

    előzmény:
    kislinda (5988)
    2010-01-04  10:21
  6. 2010. január 4. 15:275996.

    Azóta megnéztem a hajadat a linken.

    Szerintem is gyönyörű.../ más meg mit nem adna egy ilyen árnyalatért:-))/  tudom, ez Téged mit sem érdekel, ha az ember lánya másra vágyik:-((

    Viszont ebből tényleg nem fogsz tudni hamvasat kreálni..., teljesen mindegy milyen márkával fested.

    8.1-et szoktam keverni 8.0-val, vagy 7-el vagy most a 6.1-el kacérkodom...   Meg csak simán 8.1 is szokott lenni. És  csak 6%-os oxival keverem.

     

    Majirel biztos van fodrászkellékesnél.

     

     

    előzmény:
    kislinda (5993)
    2010-01-04  13:22
  7. 2010. január 4. 15:115995.

    Neked is színekben gazdag boldog új évet

     

    Ez tényleg nagyon szép, ami a képen van... A Tuti gimiben játszik a csaj, nem?

    előzmény:
    blueorange (5992)
    2010-01-04  12:58
  8. 2010. január 4. 14:215994.

    Hű ez tényleg gyönyörű szín!

     

    Szerintem ez aranybarna (6.3-as hajfesték) egy kis réz mixtonnal. Vagy 6.34-es kódszámú hajfesték  ha van ilyen. Ha nincs, akkor aranybarnához egy kis réz mixton és már kész is:)

     

     

     

    előzmény:
    blueorange (5992)
    2010-01-04  12:58
  9. 2010. január 4. 13:225993.

    Lehet, bár olyan nehéz ezt elfogadni, hiszen annyi gyártó és különboző festék van....nem hiszem el, hogy ez annyira lehetetlen....

     

    "Én a 8.1 különböző -más színekk hozzáadása által kikevert árnyalataival"

     

    És ezt pontosan hogy kell érteni, mit teszel a 8.1-hez?

     

    Nekem is Igora Royallal volt mostanában festve, bár az én hajamon az sem hozott olyan színt, mint a próbatincsen volt....azt kellett megállapítanom, hogy (nálam) semmivel sem jobb, mint a Koleston vagy az Alfaparf, vagy akár egy olcsóbb Elgon, vagy Londa festék...

     

    A  Majirelt még nem próbáltam, de nincs mint veszteni alapon szétnézek, hogy van-e a fodrászkellékesnél?

     

    előzmény:
    csigabiga (5991)
    2010-01-04  12:52
  10. 2010. január 4. 12:585992.

    Sziasztok!

    Boldog hajfestegetős új évet!

    Kezdek megőrülni én is. Megtetszett egy hajszín, nagyon, de tudom, hogy az még nagyon messze van, ha egyáltalán lesz olyan egyszer. Rezes, sose gondoltam, hogy tetszeni fog, de most valamirt igen.

    Csak nagyon sötét most a hajam, nemtudom hogy fog ez kikopni belőle...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2010. január 4. 12:525991.

    Igen, az van, amit árvácska is ír, hogy el kell fogadd, a Te hajadból ez a max. ami kijön, mármint "hamvasításügyileg".

    Ez azért van, mert sok a vörös pigment a hajadban. Mindenkinek van vörös pigment a hajában, csak kinek több-kinek kevesebb.

    Egyébként én is azért nem hamvasítok mwg mixtonozok, mert tök felesleg, pénzkidobás, felesleges hajnyúzás, csak az első hajmosásig tart/ana/.

    Az én hajam is hajlamos a rezesedésre.

    Én a 8.1 különböző -más színekk hozzáadása által kikevert árnyalataival "oiperálok"

    Mivel a saját hajszínemre egy fodrász sem képes visszafesteni, a rezes árnyalatot viszont nagyon nem szeretem, így maradok a fent említett szín kombinációinál:-))

     

    Mindezeket az Igora Royalra írtam.

     

    Talán a Majirelt lehetne még kipróbálnod, az nagyon profi festék, szerintem abból ki lehetne hozni, amit szeretnél, de ahhoz olyan fodrász kéne, aki profin fest L'oreállal, és ismeri az arányokat, hogy mit mivel keverjen, hogy az ámodott szín jöjjön ki.

    Én itthon magam nem festek, fodrászom nem fest sajnos majirellel, marad a bevált Igora Royal nekem, mert az minidg megbízható eredményt produkák és nekem már ez számít.

     

    előzmény:
    kislinda (5988)
    2010-01-04  10:21
  12. 2010. január 4. 12:265990.

    Köszi, aranyos vagy.

    Megpróbálom akkor festékkel. hátha segít rajta.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_589395 (5984)
    2010-01-03  19:51
  13. 2010. január 4. 11:325989.

    Szia!

     

    Én is már tizenéve festegetem a hajam, hol ezzel hol azzal, hol ilyenre hol olyanra.

     

    Nekem is olyan a hajam mint a Tied, BÁRMIVEL festem, mindig van benne vörös. Ilyen a hajunk, ezt el kell fogadni.  Bár én ezt nem bánom, mert én amúgy is a rezes-vöröses-szőkésbarnás hajszínt szeretem. Én imádom ezt a színt és nem is akarom már ezen változtatni, már csak márkákon belül váltogatok, de a szín az marad.

     

    Úgyhogy szerintem ez ellen nem tudsz tenni, de ne is tegyél mert szerintem gyönyörű a hajad

    előzmény:
    kislinda (5988)
    2010-01-04  10:21
  14. 2010. január 4. 10:215988.

    Sziasztok!

     

    Tamara és Csigabiga, hozzátok lenne pár kérdésem:

     

    A 8.1-es hajszín most téma, ezért érdekelne a véleményetek.

    Másfél éve kizárólag ezzel az árnyalttal festem a hajam, de az eredmény változatlanul rezes-vöröses. Ennyi idő alatt számtalan fodrásznál voltam és különféle márkákat is próbáltunk, de ennél jobbat sosem tudtunk elérni:

     

    http://forum.sanomabp.hu/forumkep/19/189714/413/1238400 3/2.jpg

     

    Jelenleg Igora Royal 8.1 -es 9-es oxival van festve, és kék mixton van hozzaadva a festék 10 %-ában. Amikor frissen van festve, akkor szép, de már az első hajmosás után kivörösödik...és ezen nem tudok változtatni...

     

    A havasítóval szintén ugyanaz az eredmény, a lemosás után még szép, de csak addig, amíg nem éri víz a hajam, mert akkor újra naracsos lesz.

     

    Anno Figarina tanácsára próbáltam az is, hogy a festékhez kék mixtont adtam, és a végére 3 %-os oxival került (mintha csak színezve lenne), de az is kikopott az első hajmosás után....

     

    Szerintetek mi lehet ennek az oka?  Miért nem tűnik el a hajamból az áranyalat? Vagy fogadjam el, hogy ilyen a hajam, és festessem vissza barnára...?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2010. január 3. 23:185987.
    Szia.Hát nálunk még nem lehet kapni,legalább is én nem láttam.Hát a szinezöknél a szineket ugy válaszd hogy az eredeti hajszinednél egy kicsit világosabbat illetve 1 fokkal sötétebbet,én ezt vettem észre,nekem ezért nem jók a szinezök az én világos hajtövem szinte be se fogja rendesen.De a hátulján rajta kell hogy legyen hogy milyen természtes hajszinre jó.Nálam sajna marad a festék,vagy kiprobálom az essential color kékes fekete vagy barnás feketét mert az még a szőkét is befogja.igaz a sötétbarnája nem fogta be rendesen,de a feketék hátha,állitólag kiméli a hajat,na de majd még gondolkodom, rajta,ugy is mindig meg gondolom magam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_973127 (5986)
    2010-01-03  23:01
  16. Torolt_felhasznalo_973127
    Torolt_felhasznalo_973127
    2010. január 3. 23:015986.

    Sziasztok!

    Valaki használt Garnier Herbashine színezőt?Én sima 800-ast kentem a hajamra,és eléggé kivilágosította a hajtövem is.Középszőke.

    Egy kérdésem lenne:az eredeti hajszíntől világosabb színező mennyire roncsolja a hajat?Mert a célom az lenne,hogy kíméljem és növesszem egészségesebbre a hajam.

    Vagy éppen emiatt jobb lenne,ha olyasmire színezném,mint amilyen az eredeti hajam(világosbarnás)?

    Köszi nektek a választ!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_589395
    Torolt_felhasznalo_589395
    2010. január 3. 19:565985.

    értem, szerintem a későbbiekben alkalmazni fogom ezt a technikát

     

    hogyhogy nincs 7.1-es? (Majirelben van.)

    úgy nem lehetne, hogy sima 7-hez hamvasat keverni? mármint ilyen korrektor-színt. (ibolya vagy kék az hamvasít)

     

    egyébként az a keverék amit kigondoltál nem hangzik rosszul.

     

    az én hajam szerintem jövő hétvégén lesz festve, addigra pont letelik az egy hónap, amit hihetetlen hogy betartok.

    előzmény:
    csigabiga (5983)
    2010-01-03  18:59
  18. Torolt_felhasznalo_589395
    Torolt_felhasznalo_589395
    2010. január 3. 19:515984.

    szia!

    szerintem kizárt, hogy a színező világosítana rajta bármit is.

    én kb két éve 630-sal színeztem a hajam de nem tetszett és ráfestettem 8.1-es festékkel. világosított rajta

    előzmény:
    Fülele (5982)
    2010-01-02  18:03
  19. 2010. január 3. 18:595983.

    "mármint direkt mondjuk fél tubust bekeversz a tövekre meg a közepére erősebb oxival, a végeire meg utána keversz egy 3%-os erősségűt és azzal átkened?"

     

    Igen, pont így De csak a tövére a lenövésig, /nem a közepéig/ onnantól meg a hatóidő utolsó 10 percében a maradék hosszra a gyengébbre kikavart festékkel. És így szép egyenletes lesz, a haj meg szép marad, mert nincs kínozva az erős oxival

    A 8.1 meg a 6.1 keveréke szerintem nem ad 7.1-et, / vagy mégis!?/ mert olyan nincs sajnos, hogy 7.1 :-((   Natúr 7-es van utána meg már 7.3, ami rezes.

    De nem fele-fele arányban keverném, hanem mondjuk 2/3 8.1-hez 1/3 6.1 Szerintem egy erősen hamvas, sötétszőke színt kéne kapni..../töprengő arckifejezés:-)) /

    2 héten belül már úgyis festenem kéne, lehet belevágok, kipróbálom:-))))))) Oszt hozok majd képet az eredményről:-)))

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_589395 (5981)
    2010-01-02  14:18
  20. 2010. január 2. 18:035982.

    Sziasztok,

     

    Casting 630 karamellel festettem a hajamat kb 3 hete. Kicsit világosiani szeretném, ezért a 810 gyöngyszökére gondoltam.Szerintetek befogná? Tapasztalat? Milyen a gyögyszöke? Igazábol világos barna lenne a célom Köszönöm

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_589395
    Torolt_felhasznalo_589395
    2010. január 2. 14:185981.

    hát igen, tuti, hogy az lenne a legjobb ha valahogy keverve lenne a dolog... na majd meglátom a húgom mikor ér rá, nélküle nem merek belevágni ebbe a festésbe. :D

     

    szerintem a 6.1 és 8.1 keverék olyan 7.1-et adna ki, nem? (fejetvakargató smiley ) de lehet hogy nem jól gondolom...

    jaj de jó lenne nekem is megint olyan hosszú haj!

     

    azt egyébként hogy csinálod, hogy a végét gyengébbel fested?

    mármint direkt mondjuk fél tubust bekeversz a tövekre meg a közepére erősebb oxival, a végeire meg utána keversz egy 3%-os erősségűt és azzal átkened?

    ha meglesz a kívánt árnyalat szerintem ezt a technikát én is alkalmazom majd!

    előzmény:
    csigabiga (5980)
    2010-01-01  23:15
  22. 2010. január 1. 23:155980.

    Azt akartam még írni az Excellence 8.1-hez, hogy azért nem mertem továbbra is azzal festeni, mert olyannyira  kikapta világosra, belegondoltam, hogy ha folyamatosan azzal festem, akkor

    1. az erős oxija hazavágja a hajam,

    2. annyira kivilágosodik, hogy utána meg minden festéket le fog dobni...

    A polcokon minidg gyönyöködöm benne, de már nem hoz kísértésbe.

    Nagyon jó minőség, de már akkor inkább Majirel ha már L'oreál... 

    Nyílt itt nálunk egy profi L'oreal szalon, de még nem merészkedtem be, mert szerintem 20 rugó alatt nem úsznám meg náluk a festést...

    A Majirellel egyébként nagyon szép árnyalatokat lehet kihozni, ha igazán profi fodrászhoz kerül az ember...

    Mert a titok, -amit mi laikusok nem tudunk- mindig a keverési arányokban van, sosem festenek csak egyféle színnel, minidg keverik az árnyalatokat... 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_589395 (5978)
    2010-01-01  19:15
  23. 2010. január 1. 23:035979.

    Nem szoktam hamvasítót használni, mert mindig félnék, hogy bezöldülnék vagy ilyesmi Árnyalatokban nekem is csakis kizárólag a natúr, hamvas és hamu jöhet, semmi arany vagy hasonló rezes társai

    Ami a képen van, az tutira natúr 7-es 8.1-el keverve 6%-os oxival. 

    A 7-esben az a jó, hogy sok mindennek alapja- kiinduló alapja lehet és tényleg nem fakul, nem kopik. A 7-es jó felfelé is alapnak meg lefelé is, a 6-osak felé.

    A dobozos Excellence-en régen rajta volt az oxi erősség, mára már nem tüntetik fel. De nagyon erős lehet, mert nekem nagyon kivilágosította. Frissen festve gyönyörű volt, igazi hamvas, de 3 hét  után egy fényképen megdöbbenve láttam magam vissza, hogy milyen világos szőke lett! Szóval nagyon kiszívta szőkére. És sajnos a dobozos festékekkel nem lehet variálni, az egész hajhosszra ugyanazt az erősségű festéket kell felkenni, minden festéskor.  Ami nem a legjobb a hajnak

    A profi festékeknél az a jó, hogy lehet variálni az erősséget a haj hosszától függően, hogy a tövére erősebbel kavarom, a végeire meg éppenhogy csak színező frissítésként

    Ja, és muszáj voltam kiokosodni a témában...:-))  Nagyon hosszú, majdnem derékig ér... Najó, addig azért nem

    De azért én se nyughatom, mert kacérkodom a gondolattal: milyen lenne a 8.1-et a 6.1-el keverni!? Vajh nagyon sötét lenne az már vagyolyan igazi, hamvas világos barna-sötétszőke... /tóprengő arckifejezéses szmájli/ 

    Ki kellene egy tincsen próbálni...   , de az meg olyan macerás

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_589395 (5978)
    2010-01-01  19:15
  24. Torolt_felhasznalo_589395
    Torolt_felhasznalo_589395
    2010. január 1. 19:155978.

    Na akkor te már nagyon otthon vagy a 8.1-es témában.

    Nagyon bíztató amit írsz, mármint, hogy a 9%-os oxi másodjára már túl sok lenne, nagyon kíváncsi leszek, hogy elsőre hogyan alakul majd a dolog... 

    Semmiképp nem szeretném hazavágni a hajam... Főleg most hogy növesztem. Csak attól félek, hogy megint találok valami jó kis fazont és elcsábulok. De hát már kb négy éve nincs igazán hosszú hajam, azelőtt meg mindig az volt és hát hiányzik azért...

    Visszatérve a festékekre, azért fura, hogy a 8.1 egy idő után nagyon kivilágosodik, mert nekem a 7-es pl sokkal sötétebb pl, mint a 8-as és annyira nem is kopik... 

    Hamvasítót Te szoktál használni? És szerinted ami a képen van az milyen szín? Nagyon tetszik...

    Egyébként én is imádom a 6.1-es színmálységet, csak ez meg besötétedik egy idő után és nekem annyira fehér a bőröm, hogy se a túl sötét, se a túl világos nem áll jól... Szóval nem árt vigyáznom. A vöröses árnyalatokkal meg már valahogy nem érzem jól magam... A hamvas meg a natúr az én pályám.

    Hú, az Igora is jó, egyszer kipróbáltam, nagyon tetszett! Most azért vettem Majirelt mert már annyi jót hallottam róla, hogy gondoltam kipróbálom. Remélem a hajam is szeretni fogja.

    Jaj igen azt szerettem volna még kérdezni, hogy ez Excellence 8.1-esével mik a tapasztalataid? Azt lehet tudni, hogy abban milyen erős az oxi?

    előzmény:
    csigabiga (5977)
    2010-01-01  15:47
  25. 2010. január 1. 15:475977.

    Szia Tamara!

     

    Nekem 8.1 a nagy szerelem

    De néha tompítjuk a fodrászommal sima 7-est vagy 8-ast keverve hozzá, fele-fele arányban. 

    Ha sima 8.1-el festjük, / még így is, hogy csak 6-os oxival keverjük/ akkor "nagyon elszalad a ló a 8.1-el" és  2-3 hajmosás után nagyon kiválogosodik szőkére.

    Igora Royal egyébként a márka. Ugyanaz a színvonal, mint a Majirel árban is, mínőségben is.

    Néha eljátszom a gondolattal, hogy lemegyek 6.1-ig, de aztán mikor festésre kerül a sor, mindig  8.1 marad, mert oda lukadok ki, hogy köll a fenének olyan sötét, mint a 6.1 Pedig szép a 6.1 is...

     

    Szóval 9-es oxival keverve a csak 8.1 számíts rá, hogy nagyon ki fog világosodni pár mosás után!  A 8.1 az világos hamvasszőke, ami a képen van, az viszont nem.

    Már végigjártam a 8.1 árnyalat minden lehetséges festési módját, különböző erősségű oxikkal keverve, /meg vettem már bolti Excellence 8.1-et is / az elmúlt évek során, azért tudom ennyire:-))

    Bár, ha kicsit sötétebb amire felkened, akkor kell a 9%-os oxi, de utána hidd el, a következő festésnél elég lesz rá a 6%-os is,a végeire meg csak színezőként kikeverve, mert, különben hazavágod a hajad!

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_589395 (5976)
    2010-01-01  14:35
  26. Torolt_felhasznalo_589395
    Torolt_felhasznalo_589395
    2010. január 1. 14:355976.

    B.Ú.É.K. mindenkinek!

     

    Szia Csigabiga!

     

    Hát igen... valahogy mindig a 8.1-es árnyalatnál landolok...

    Csak közben mindig szédelgek egy kicsit...

    Közben én is megvettem ezt a Full Restore sampont meg balzsamot és tényleg nagyon jó! Eddig még csak egyszer mostam vele hajat, de nagyon tetszik. (A pakolását csak azért nem veszem meg mert most táraztam be 4 db Planet Spa-s olívás hajpakolással, az is nagyon fincsi!)

     

    Egyébként érdekes, hogy ezt az új sampont több reklámarccal is hirdetik. Nálunk Evangeline Lilyvel, Angliában Cheryl Cole-lal... (utóbbi nekem szimpatikusabb )

     

    Te most folyamatosan 8.1-gyel fested a hajad? Milyen márkával? Nekem azért ajánlotta a fodrászkellékes nő a 9%-os oxit hozzá, mert legutoljára 6-ossal volt festve a hajam - igaz azóta már sokkal világosabb lett- és azt mondta, hogy ez majd kicsit kivilágosítja és két három festés után majd olyan színe is lesz. Most meg majd úgy kell csinálni, hogy a töveire csak a végéfelé felkenni, hogy az ne legyen túl világos. Csak arra nem emlékszem, hogy mikor kenjem fel a tövekre... ? Összesen 35-40 percig kell fentmaradnia a festéknek. 

    Már nagyon várom egyébként a festést, remélem nem áll majd égnek a hajam, ha meglátom a végeredményt. Remélem jó lesz ez a Majirel ha már ennyit fizettem érte...

    előzmény:
    csigabiga (5975)
    2010-01-01  12:20
  27. 2010. január 1. 12:205975.

    Igen, én már vettem sampont, balzsamot, és nekem nagyon bevált

    Olyan szinten, hogy szó szerint fellélegeztem, hogy végre nem kell többet a samponokkal kísérletezgetnem, megtaláltam az IGAZIT

    Még pakolást is veszek hozzá, de az még az iteni dm-ben nem volt, mikor a sampont vettem.

     

    Más.

    Mindig visszatérsz Te is a 8.1-hez...

    Én csak 6%-os oxival kevertetem, a végeire meg csak 2%-ossal megyünk rá az utolsó 10 percben, de így is olyan az árnyalat, a szín, mint az általad feltett képen!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_589395 (5964)
    2009-12-29  15:34
  28. 2009. december 30. 21:285974.

    Köszi szépen a tanácsot! :D

    Köszi a tesztalanyságot:P :D

     

    A vége tényleg barna-barna, de a tetején látok én lilásat. Oké, értem én, hogy a fény teszi:D De nekem tetszik. Régen (13-15 éves koromban) én leszögeztem, hogy lila hajat akarok.... hát azóta változtak a dolgok:D:D:D Pedig nem telt el sok év:D

     

    A szemed meg wow! Hát én ennyit sem tudnék megcsinálni!:O Szerintem egyáltalán nem béna! Nagyon tuti! ( bár én nem rajongok a párduc mintáért... ) Ügyes vagy! :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_830029 (5972)
    2009-12-30  21:09
  29. Torolt_felhasznalo_830029
    Torolt_felhasznalo_830029
    2009. december 30. 21:225973.

    most olvasom... "lilás árnyalat"... nincs lilás árnyalata kicsit sem... csalóka amúgy pont h a pulcsim is lila meg vakus kép ugye... de nincs szó semmiféle liláról... meg is bolondulnék mert a lila előbb utóbb vörös lesz...

     

    amúgy ezen a képen látszik h sima barna.. (fekete pulcsiban

     

     

    jah lenne egy kérdésem... nem ide való meg nem hajas téma.. de őő holnapra szeretnék vmi jó sminket... bajos az h béna a kezem az alkotáshoz.. de mivel leopárdos gatyában leszek gondoltam csinálok olyan szemet.. ma tettem egy próbát... ez lett belőle amit itt láttok... (jó az alapszín itt még nem arany...) de az lenne a kérdés... h ez nagyon nagyon béna vagy még bevállalható??? mert youtubon láttam ilyen sminket... ott marha jól néz ki de én ehhez szerencsétlen vagyok és ettől jobbat nem hiszem h megtudnék alkotni

    előzmény:
    Rita.07 (5969)
    2009-12-30  20:06
  30. Torolt_felhasznalo_830029
    Torolt_felhasznalo_830029
    2009. december 30. 21:095972.
    Szia!!! nah szép színe lett a te hajadnak is tőle... de ha 2.jára fested akkor semmiképpen se a végével kezd mert fekete lesz... kíváncsi leszek neked mi lesz a véleményed a tartósságról mert nekem tényleg nem kopik drasztikusan... sőőőt 8án festettem először.. tegnap előtt másodjára de szinte ebben az intervallumban szemmel láthatólag nem kopott sokat ezért is féltem h újra fessem v ne... de sztem 2jára csináld azt h felkened a tövére (én még plusz 2centit rászámoltam a sajátomra) hagyod 10percet rajta... aztán a maradékot rákened a többi részre és azt hagyod 5-8percig pluszba... és úgy nem feketedik be... tuti!!! de örülök akkor h bevállt neked is ez a festék... tesztalanynak jó voltam és még nem is faragtam rá kivételesen
    előzmény:
    Rita.07 (5971)
    2009-12-30  20:36
  31. 2009. december 30. 20:365971.

    Szia!

     

    Köszi:) Hát ezt bevallom nem tudom eldönteni.... Direkt a hajam aljánál kezdtük a festéSt, hogy azon álljon többet, ne a teteje legyen sötétebb, szóval emiatt lehet, hogy kicsit világosabb lett fent....

    előzmény:
    sweetnika7 (5970)
    2009-12-30  20:33
  32. 2009. december 30. 20:335970.
    Szia.De szép lett.Tiéd is nagyon jó lett.A Tőve nem lett világosabb,vagy csak a fény játéka?
    előzmény:
    Rita.07 (5969)
    2009-12-30  20:06
  33. 2009. december 30. 20:065969.

    Sziasztok!

     

    Olyannal festettem be, mint Dzsudzsi, Garnier Color & Shine-al, de Neki vhogy szebb árnyalatú lett... kicsit lilás árnyalatot kapott, de az enyém nem igazán.

    Bár a képeken nem látszik, a tapintása nagyon selymes:)

     

    Mégegyszer köszi Dzsudzsi a segítséget!:)

     

    Rita

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  34. 2009. december 30. 12:515968.
    Sziasztok.Dzsudzsi nagyon szuper lett a hajad és azok a szőke tincsek,nagyon el lett találva,ügyes vagy.Gratula.Nekem is kb 3 hát múlva lesz festve,garnier naturals sötétbarnával.Volt violába is régebben nem volt rossz az semm.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_830029 (5965)
    2009-12-29  22:20
  35. 2009. december 30. 12:335967.

    Hőőő! Nagyon szép lett! Gratu :):P:D

     

    Ma megvettem a color and shine világosbarnát. Két dobozzal is:D Holnap majd rakok fel képet, hogy milyen lett :) Remélem olyan szép színű, mint a Tiéd ;)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_830029 (5965)
    2009-12-29  22:20
  36. 2009. december 30. 10:515966.

    Húú ez jó lett Dzsudzsi! Tök jó a hajad színe, és nem üt el a póthajtól most. Ilyen barna nekem is jó lenne...nagyon.De hogy mikor érem én ezt el.

    3-4 hét múlva kéne szerintem festeni, lehet bepróbálom a color and shine világosbarnát azért...bár a hosszából kopna jobban....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_830029 (5965)
    2009-12-29  22:20
  37. Torolt_felhasznalo_830029
    Torolt_felhasznalo_830029
    2009. december 29. 22:205965.
    Sziassztok... kész a "remekmű" most vakus "esti" képekkel tudok szolgálni... mindenesetre jobban tetszik ez a 2es nagyon sötét barna mint a múltkori...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  38. Torolt_felhasznalo_589395
    Torolt_felhasznalo_589395
    2009. december 29. 15:345964.

    na, gondolom már mindenki megőrül tőlem, de megvettem a festéket ma, majirel-t vettem, most má fodrászkellékeshez mentem, itt sokkal szimpatikuabb volt az eladó meg segítőkészebb is. 8.1-eset vettem, és 9-es oxit adott hozzá szerinte világosít majd a hajamon, a tövére meg majd csak a végefelé kenjük fel. remélem jó lesz.

    ezt a képet a majirel oldalán találtam, teljesen szerelmes vagyok a színbe, elvileg pár átfestés után ennek a 8.1-nek így kell majd kinéznie... remélem

     

    valaki használta már a loreal új samponját, balzsamját, ezt a hiperszuper csodának hirdetett dolgot, ami 5 problémát kezel egyszerre és csodaszép lesz tőle az ember haja?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  39. Torolt_felhasznalo_830029
    Torolt_felhasznalo_830029
    2009. december 28. 20:555963.
    Sziasztok!!befestettem ma a hajam szintén a palette Colour and Shine világosbarnával... nem feketedett be mert "cseles" voltam 10percre hagytam a tövemen plusz 5percet a végén szóval mindössze 15percet volt fent 30helyett így úgymond frissítve lett a festés... ma megvettem a póthajat is az új sötét barnát plusz egy szőkét... ma össze is varrtam holnap feltesszük és majd csinálok képet milyen lett... ahogy látom most kicsit sem üt el a saját hajszínem a póthajétól... remélem jó lesz!!!holnap beszámolok!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  40. Torolt_felhasznalo_589395
    Torolt_felhasznalo_589395
    2009. december 28. 11:435962.

    megvan az álomszín... jaj de szépséges...

    arra gondoltam, hogy rámegyek ezzel a nagyon szőke világosító fériával amit Dija mondott és utána egy színezővel átfutok rajta... 

    szerintetek?

    már megint rosszban sántikálok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  41. 2009. december 27. 20:215961.
    Köszi szépen a választ Dzsudzsi!:)

    Nagyon szép színe van a hajadnak. Ezt a világosbarna Garnier Color & Shine-al érted el? 

    Van rá szerinted esély, hogy az én hajamat is ilyen színűre  fogja meg? Vagy Neked milyen színű volt előtte a hajad?

     

    A kérdésedre meg sajnos nem tudok válaszolni tekintve, hogy nem vagyok egy nagy festés-szakértő. :$

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_830029 (5959)
    2009-12-27  19:38
  42. Torolt_felhasznalo_589395
    Torolt_felhasznalo_589395
    2009. december 27. 19:505960.

    szia!

    szerintem ha befested akkor csak a töveket kend át, sztem tuti bekapná az egészet feketére.

    amúgy jó a színe, nem kopott, szerintem nem kéne még festeni. :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_830029 (5959)
    2009-12-27  19:38
  43. Torolt_felhasznalo_830029
    Torolt_felhasznalo_830029
    2009. december 27. 19:385959.

    Sziasztok! Először is mivel lemaradtam.. remélem mindenkinek jól teltek az ünnep napok.., előre is B.U.É.K.

     

    Rita.07: Én használtam ezt a márkát... meg fogom is holnap után újra... tuti nem lesz világosabb.. nekem a világosbarnája is igencsak sötét barna, akkor sztem el lehet képzelni mit produkál egy csokibarna... amiről eleve kevés lánytól hallottam pozitívat mert vkinek vagy majdnem fekete lett vagy vöröses függetlenül a márkától!

     

    Mindenki:

    Kérdezni szeretnék... mégpedig, dec.8án volt festve a hajam... igazán nem kellene újra festenem, de holnap megyek csepelre hajért... és azért 2hónapig tűrni szoktam h fent van, de az eredeti hajam nem hiszem h 3hónpig ugyanilyen sötét maradna... ezért arra gondoltam, hogy befestem holnap vagy holnapután de csak a tövem plusz 3centit... és hagyom rajta bő 20percig... utána 10percre rákenem a végekre is... vagy 5percre nemtom mert még én nem csináltam külön tő meg vég festést.... csak félek h befeketedik... de ha meg nem kenem be akkor meg tök világos lesz... 

    vélemény???

     

    most ilyen a hajam... igazán nem látszik h le lenne nőve vagy ilyenek... én látom h a tövem már kopott és előreláthatólag 2hónapot pluszba nem bír ki ez a festék... mindenesetre le a kalappal ezelőtt a garnier előtt mert jobban bírja ammónia nélkül mint a legtöbb festék....

    előzmény:
    Rita.07 (5955)
    2009-12-26  16:44
  44. Torolt_felhasznalo_589395
    Torolt_felhasznalo_589395
    2009. december 27. 15:375958.

    DijaBaba be tudnád tenni, hogy melyik az a feria amitől szép világos lett a hajad és a töved sem lett világosabb?

    nagyon rámjött, hogy világosabb hajat szeretnék

    (mint a 7-es kb az nagyon céééép)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  45. 2009. december 27. 12:105957.

    Köszi szépen a gyors választ! :)


    Mert őszíntén nem akarok világosabb hajszínt, de a többi szín a Garniertől meg már túl sötét, szinte feketén fogná meg a hajamat, ebben majdnem biztos vagyok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_732488 (5956)
    2009-12-26  18:35
  46. Torolt_felhasznalo_732488
    Torolt_felhasznalo_732488
    2009. december 26. 18:355956.
    Szia!
    Annál maximum sotetebb lehet mint ami a dobozon van, vilagosabb biztosan nem. javascript:insertEmotion('mosolygos_voros.gif','Mosolyg%C3% B3s');
    előzmény:
    Rita.07 (5955)
    2009-12-26  16:44
  47. 2009. december 26. 16:445955.

    Sziasztok!

     

    Be szeretném színezni a hajamat Garnier Color & Shine -al. A csokibarnával. De attól félek, hogy túl világos lesz a hajszínem. Most ilyen:http://img27.imageshack.us/img27/2463/p1010140be.jpg (Bal oldalt lévő világosabb tincs nem az enyém.)

    A kérdésem az lenne, hogy kb. mennyire fogja befogni a hajamat? Vagyis milyen barna lesz utána?

    Tudom, hogy a téma az nem Garnier, de hátha próbálta már Valaki közületek.

     

    Előre is köszönöm a segítséget!

    Rita

     

    Ui: Kellemes Ünnepeket!:)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  48. 2009. december 24. 13:275954.
    Sziasztok.Mindenkinek Kellemes karácsonyt és Boldog újévet kivánok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  49. 2009. december 24. 01:505953.
    Boldog Karácsonyt kívánok minden kedves topiclakónak
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  50. Torolt_felhasznalo_589395
    Torolt_felhasznalo_589395
    2009. december 23. 17:195952.

    jaj nem is mondtam lányok!

    ma láttam az auchanban új palette színezőket, ugyanolyan rózsaszín a dobozuk mint a garnier-nek és nagyon jól néznek ki!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  51. Torolt_felhasznalo_589395
    Torolt_felhasznalo_589395
    2009. december 23. 13:595951.

    igen, avonos, szerintem nagyon jó.

    rendben, majd írd meg, hogy milyen lett festés után. ;)

    előre is boldog karácsonyt mindenkinek és jó hajfestegetést!

    előzmény:
    Dia88 (5950)
    2009-12-22  10:52
  52. 2009. december 22. 10:525950.

    Ez az olivás planet spa az amit az Avonnál láttam?

    Ha tényleg ilyen jó, akkor én is beszerzek belőle pár tégelyt. :D

     

    Lehet akkor legközelebb ezzel a wellatonnal próbálkozom, hátha ez kiszedi a sötét barnát. Köszi!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_589395 (5949)
    2009-12-21  21:54
  53. Torolt_felhasznalo_589395
    Torolt_felhasznalo_589395
    2009. december 21. 21:545949.
    igen a világosabb szőkék anno nekem is szépen kivilágosították a hajam, én a wellaton 12/1-et ajánlom nekem középbarnából(festett) gyönyörű sötétszőkét csinált egy lépésben és egyenletes is lett! de azért ez sem sétagalopp, utána egy jó hajpakolás erősen ajánlott nálam az olívaolajas planet spa pakolás az ász, most vettem 4 db 200 ml-es tégelyt mert akciós, azt hiszem egy darabig elég lesz :D
    előzmény:
    Dia88 (5948)
    2009-12-21  19:38
  54. 2009. december 21. 19:385948.

    Dehogy haragszom!  Csak csodálkoztam, hogy nem írtam milyen színű a hajam de eltaláltad! Pedig beleakartam írni a hsz-be, de mikor már elküldtem, akkor jutott eszembe.

     

    Tamara: Tudom sajna, hogy csak szőkítővel lehet és hogy a doboz oldala szűz hajra vonatkozik, de nekem amúgyis barna a hajam. Gondoltam akkor hátha kicsit világosít rajta, hisz a szőke festékekben is van valamennyi hidrogén. Vagy nem?

    De kb. 1 árnyalatnyit lett világosabb csak.  Nem baj, majd próbálkozom. A szőkítőt nem szeretném, mert amúgyis tönkre van a hajam a vasalástól.  

    előzmény:
    sweetnika7 (5947)
    2009-12-21  18:40
  55. 2009. december 21. 18:405947.
    Jaj ne haragudj bocsánat,ugy emlékeztem.
    előzmény:
    Dia88 (5945)
    2009-12-21  17:16
  56. Torolt_felhasznalo_589395
    Torolt_felhasznalo_589395
    2009. december 21. 17:255946.

    a doboz oldalán lévő színskála csak a festetlen, szűzhajra vonatkozik! sötét festéket csak szőkítő világosít ki... SAJNOS... különben olyan egyszerű lenne az élet hajas oldala

    előzmény:
    Dia88 (5945)
    2009-12-21  17:16
  57. 2009. december 21. 17:165945.

    Köszi a válaszokat!

     

    sweetnika7: Nem írtam, hogy sötét a hajam, de egyébként tényleg az!    

     

    Ma befestettem a Loreal Excellence hamvas világosszőkéjével (8.1) de alig mozdított rajta valamit.  Pedig a doboz szerint a sötét hajúaknak hasonló lesz a végeredmény, mint a képen, amit beraktam. Tudom, a doboz mindíg hazudik.

     

    Szerintem a csaj haja is hamvas barna, de nem tudom melyik festéktől lesz hasonló színű a hajam, akár fodrász kellékesnél kaphatót is mondhattok, ha tudtok.

     

    Sokáig festettem mindenféle sötét barnával, de most nagyon rákattantam erre a színre!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_589395 (5944)
    2009-12-21  15:11
  58. Torolt_felhasznalo_589395
    Torolt_felhasznalo_589395
    2009. december 21. 15:115944.

    hát nem látom túl jól, de én olyan 5.3-as barnára saccolok, mintha meleg fénye lenne.

    előzmény:
    Dia88 (5942)
    2009-12-21  12:19
  59. 2009. december 21. 15:105943.
    Hát nem tom,de én a garnier naturals mogyoróbarna hasonló mármint a dobozán,de mivel a hajad elég sötét nem lesz ilyen,csak a tőve.Mondtad hogy jó sötét a hajad,ezért irtam.Vagy világositani kéne,vagy mindig ilyesmi szinnel kenegetni,ez nekem is mondták, meg olvastam valamelyik forumon.
    előzmény:
    Dia88 (5942)
    2009-12-21  12:19
  60. 2009. december 21. 12:195942.

    Sziasztok!

     

    Egy kis segítséget szeretnék kérni!

     

    A képen látható hajszín nagyon tetszik!! Tudnátok segíteni abban, hogy ez kb. milyen színű? Vagy milyen festéket keressek?

     

    Köszönöm előre is!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  61. 2009. december 21. 10:465941.
    Tamara, Minka Kelly-nek hívják azt a lányt a képen. Nem tudom ki, véletlen találtam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  62. 2009. december 20. 22:015940.
    Mennyit tudunk variálni...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_589395 (5939)
    2009-12-20  21:45
  63. Torolt_felhasznalo_589395
    Torolt_felhasznalo_589395
    2009. december 20. 21:455939.

    szia!

    az az igazság, hogy most elvileg egyenes a hajam mindenhol, mert otthon levágtuk anyuval. rossz vagyok, na... az az igazság, hogy ahogy nőtt tök hülyén nézett ki hátravetve hogy középen rövidebb a két szélén meg hosszabb...

    úgyhogy csak kis igazítás lesz majd hogy tökéletes legyen, aztán újra növesztem...

    hát én a 6-os és 5-ös keverékére tippelek, neked erős szálú a hajad, szerintem ez jó lenne.

    igen, a melírossal az a baj, hogy magamon én sem tudom, hogy milyen lenne...

    lehet megint lenövesztem. nem bírok magammal...

    előzmény:
    DijaBaba (5937)
    2009-12-20  20:16
  64. 2009. december 20. 20:185938.
    A 2. képen nagyon szép színű a csaj haja, a melíros is klassz, de azt valahogy nem tudom rajtad elképzelni A fazon is jó, bár nekem a mostani jobban tetszik Hogy-hogy megint vágatsz?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_589395 (5936)
    2009-12-19  18:57
  65. 2009. december 20. 20:165937.

    Hello csajok! Körkérdés jön, várom a válaszokat mihamarabb

    Még karácsony előtt festek, a választásom ismét az Excell 10-re esett... már csak az a kérdés, hogy pontosan melyik árnyalat legyen... 6os, vagy 5ös barna? Esetleg a 2 keveréke?(Mindenképp 2 dobozzal kell vennem) 

    Szívem szerint a 6-osra voksolnék, de befogná eléggé szerintetek? Elég foltos most a hajam, rendesen kikopott... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_589395 (5936)
    2009-12-19  18:57
  66. Torolt_felhasznalo_589395
    Torolt_felhasznalo_589395
    2009. december 19. 18:575936.

    blueorange: örülök, hogy sikerült megoldani az s.o.s. hajszínproblémát, átérzem a helyzetet, velem is volt már hasonló...

    ki van egyébként azon a képen amit az 5914-es hozzászólásodban tettél be? nagyon szép a haja!

     

    DijaBaba: na akkor észben tartom ezt a világosító Fériát, lehet, hogy a közeljövőben még bevetem majd, soha nem lehet tudni. :D

     

    Bichodoro: gratulálok a babádhoz, remélem jól vagytok! :) úgy látszik neked a palette deluxe a megfelelő választás, emlékszem régebben is azt használtad és szeretted!

     

    az én excell10-es 6-os barnám elég szép, bár az az igazság, hogy rájöttem, hogy azért vannak benne világosabb vörösebb szálak, mert ugye az eredtei hajam meg tele van szőke szálakkal és azokat nem ugyanolyanra fogja be egyik festék sem... :(

    most nem tudom, hogy maradjak-e a barnánál, (vennék valamiextra hamvasat esetleg még mixtont is kevernék hozzá), vagy elmenjek egy mézszőke melíros irányba, mint ami a 3. képen is van, szerintem gyönyörű. mondjuk sajnos a húfehér bőrömhöz nem egészen úgy passzol, mint a képen lévő lánynak...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  67. 2009. december 18. 15:495935.
    Szia.Nekem régen közép szőke volt,szép barna lett,szép volt nagyon és természetes,nem tört,pedig jó szőke hajra kentük,elöször ledobdta 2 hét után ,másodjára már szupi lett.
    előzmény:
    mesi04 (5934)
    2009-12-18  11:16
  68. 2009. december 18. 11:165934.
    Sziasztok lányok! Ismeri valaki a Londa hajfestékeket? Milyen a minőségük?Találtam egy hamvas barna nevűt, fodrászkereskedésben és nagyon tetszik, csak nem tudom bele merjek-e vágni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  69. Torolt_felhasznalo_830029
    Torolt_felhasznalo_830029
    2009. december 17. 18:105933.

    sorry-sorry csak most látom h megoldottad a problémát!!! akkor nem szóltam semmit!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_830029 (5932)
    2009-12-17  18:09
  70. Torolt_felhasznalo_830029
    Torolt_felhasznalo_830029
    2009. december 17. 18:095932.

    szia!!!! hát én még nem pánikolnék a helyedben nagy katasztrófa nem történt... de sztem mindenképp világosbarna nevű festékekkel próbálkozz mert tuti sötét barna lesz nem fekete és nem is ha nem veszel "csodanevűeket" akkor vörös sem leszel....

     

    amúgy meg ha úgyis nagyon sötét a hajad.. akkor eleve nem vészes ha a teteje is hozzásötétül nem?? vagy le akarod növeszteni??

    mondom a garnier colour and shine-nak igencsak sötét szine lett nekem... de még akkor sem fekete... de sötétebbet csinál mint a 10perces palette vilgosbarnája!!

    előzmény:
    blueorange (5931)
    2009-12-17  17:43
  71. 2009. december 17. 17:435931.

    Köszi, hogy írtál. Ezt tudom, hogy minden sötétebb mint a dobozon. Hirtelen felindulásból elmentema  dm-be és vettem egy wellaton világosbarnát (ami a dobozon sötét-sötét barna) és rákentem a tövekre, meg tíz percre hígítva a végekre. Befogta, jelentem... Jó kis elfoglaltságot csináltam magamnak.

    Soha többet semmilyen csoki árnyalat

    előzmény:
    sweetnika7 (5930)
    2009-12-17  16:59
  72. 2009. december 17. 16:595930.
    Szia.Tanácsot sajna nem tudok adni,de azt tudom hogy  a sötétszőke az egy szép világosbarna,tehát szerintem nagyon elütne a végeitől.Nem tudom hogy mennyi a fekete csak a vége?És a lenövés?Mert ha csak pár centi a lenövés akkor csak azt kellene bekenni, Mondjuk világosbarnával de a festett rész igy is sötétebb lesz,és lemosás elött átfésülni kb 5 percig rajta hagyni.Mondjuk még igy se lesz egyöntetü de legalább nem vöröses.A garnierek sokkal sötétebbek mint ami a dobozon,de a töve nem lesz fekete,csak a többi lesz sötétebb.Vörössel volt már dolgom az szép volt,ezt a barna dolgot meg egy ismerösöm mondta hogy sokkal sötétebb lesz.Ha majd nem akarok én nagyon sötétet akkor lehet 755 festem majd,nekem is nagyon tetszik,jaj de még nem tom vacilálok nagyon,de azt tudom hogy a delux nagyon bevált nekem,avval festem majd talán hétvégén.
    előzmény:
    blueorange (5929)
    2009-12-17  12:19
  73. 2009. december 17. 12:195929.

    Bocsi, hogy teleírom a topikot...!

    Nem is veszek (vetetek) elgont úgy döntöttem végülis, mert felesleges, nem kenem rá az egészre max hígítva vékonyan. Így olcsóbb is.

    A granier color naturals 5 világosbarnájáról van valakinek véleménye? Világosabbat nem merek, nemtudom hogy fogná be, palette-t amit eddig kentem,megint nem, mert éjfekete lennék. Így is rájöttem fekete a hossza, nincs mit szépíteni....Illetve van a palette natural color sötétszőke 500as számozású náluk, de abba sem vok biztos befogná? 

    Valaki nézzen ide, please.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  74. 2009. december 17. 11:465928.
    Valaki?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  75. 2009. december 17. 11:105927.

    Ezek a színek vannak még amik szóba jöhetnének  az elgontól. Vagy a deluxe mokka, det nehezebb megszereznem most, az elgon könyebb lenne.

    Merjek árnylatosat újrA? Vagy az 5ös barna a tuti biztos esetleg? Az is szép, bár tutira vezsem, hogy fekete lenne. Az a palette túl jól tartja a hajamban a színét, nem kopik csak nő le. Viszont így ugyanolyan sötét volt szinte mint mikor felkentem.

    Van a képe 5-ös, 6-os, 5-ös csoki, mokka az mk, az nc nemtudom, csak a színe jó.

    Melyik?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  76. 2009. december 17. 10:535926.

    Segítség!

    Megszívtam! Engems em hagyott ki végül a hajfestés réme, plusz lenövés eredménye. A tövem vörös a többi szinte meg se moccant. Most mit csináljak??

    Mindenképp ma vagy pár napon belül ráfestek tuti, így nem mozgok az utcán... Holnap vizsgázok is... De milyet kenjek rá? Sima mezei 5-ös vagy 6-os barnát??? Jajj... cse***e meg

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  77. 2009. december 16. 21:095925.
    Remélem nem volt sértő az előző hozzászólásom senkinek, nem szántam annakHolnap lehet festek.
    előzmény:
    blueorange (5924)
    2009-12-15  16:52
  78. 2009. december 15. 16:525924.

    Helló!

    No hiába bezsélek én itt, meg ti nekem, bementema  fodrászkellékesbe, megnéztem afestékeket, hazajöttem, d emég volt dolgom és visszamnetem, nem hagyott nyugodni, és vettem egy festéket. Elgon a márkája, 6-os, csoki árnyalat. És ami nagyon jó benne 125 ml, és 1500at fizettem összesen színelőhívóval.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  79. Torolt_felhasznalo_263685
    Torolt_felhasznalo_263685
    2009. december 15. 16:395923.
    Ezek a hajszínek is nagyon tetszenek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_749505 (5921)
    2009-12-15  16:32
  80. Torolt_felhasznalo_263685
    Torolt_felhasznalo_263685
    2009. december 15. 16:355922.
    Ok! Holnap megnézem feltétlenül. Remélem olyan lesz, mint amire gondoltam, mert máskülönben marad a fodrász.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_749505 (5921)
    2009-12-15  16:32
  81. Torolt_felhasznalo_749505
    Torolt_felhasznalo_749505
    2009. december 15. 16:325921.

    Hát ha világosszőke most a hajad akkor eleve csak sötétebb színt várhatsz...de az az igazság nem tudom, hogy a te hajadon hogyan "viselkedne" de szerintem inkább "aranyos" árnyalata van....de azt javaslom menj be egy drogériába és nézd meg az ilyenszínből ilyet csinál a doboz oldalán meg a hajtincsmintát is mivel ez ugye csak kép....de szerintem nagyon kellemes meleg színe van:)

    Majd szólj, hogy döntöttél!:)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_263685 (5919)
    2009-12-14  18:31
  82. Torolt_felhasznalo_263685
    Torolt_felhasznalo_263685
    2009. december 14. 18:395920.
    Aranyszőke miatt, milyen fénye van? Aranyos? Mert vörösest nem szeretnék.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_749505 (5918)
    2009-12-14  18:27
  83. Torolt_felhasznalo_263685
    Torolt_felhasznalo_263685
    2009. december 14. 18:315919.

    Szia!

     

    Nagyon köszönöm válaszod!

     

    Azt szeretném megkérdezni, hogy akin láttad, úgymond élőben, olyan lett a hajszíne mint a dobozon vagy világosabb? Nekem most elég világosszőke, festett hajam van, vajon nekem is szép színt produkálna? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_749505 (5917)
    2009-12-14  18:26
  84. Torolt_felhasznalo_749505
    Torolt_felhasznalo_749505
    2009. december 14. 18:275918.
    Itt a kép bocsi:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_263685 (5911)
    2009-12-13  11:58
  85. Torolt_felhasznalo_749505
    Torolt_felhasznalo_749505
    2009. december 14. 18:265917.
    Szia "eflaura" L'oreal récital preference 8.3-as színe az angoloknál pezsgő arany barnának itt magyarországon szőkének nevezik de szerintem gyönyörű szín és mellesleg nem utolsósorban láttam már hajon és nagyon szép:) EGy képet is mellékeltem:P:) Nézd meg aztán majd mondd meg mi mellett döntöttél szerintem nagyon hasonló az árnyalat az általad küdött képhez:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_263685 (5911)
    2009-12-13  11:58
  86. 2009. december 13. 19:525916.
    Szia.Remélem jó lesz,és nem lesz túl vörös,nagyon szép szine van a dobozon, szóritok neked,már irtam hogy én maradok egyenlőre a sötétbarnánánál,de nekem is tetszik a 755 hogy lehet egyszer kipróbálom,csak hát ha a töve világosabb lesz a többi meg sötét nem lesz épületes látvány,na majd kiderül egyszer.
    előzmény:
    blueorange (5915)
    2009-12-13  19:12
  87. 2009. december 13. 19:125915.

    Jól tartja magát a hajad. Hátha jó lesz már végre neked :)

     

    655 deluxe-al festek. Döntöttem. Csak vaciláltam, hogy ne keverjem mondjuk a 755-el? De lehet nem kéne mert befeketednék. Elég sötét a hajam most.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_830029 (5914)
    2009-12-13  16:41
  88. Torolt_felhasznalo_830029
    Torolt_felhasznalo_830029
    2009. december 13. 16:415914.

    Sziasztok!!!

     

    jöttem beszámolni... eddig 2 vagy 3 hajmosáson vagyok túl ami nem nagy szám de a 10perces palette-hez képest már most jobban bizonyított ez a Garnier Colour and Shine 5.0 világosbarna.....

     

    ilyen színe van most....

     

    remélem megtartja a festék ezt a jó szokását....

     

    eddig nem beszélnék le senkit arról h kipróbálja... bár ennél az a buktató h itt a világosbarna igen csak fekete tud lenni ha nagyon sötét volt az alap.... nekem szerencsém volt mert nagyon kopott voltam.....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  89. 2009. december 13. 13:005913.

    Szia!

     

    Szép a hajszíned a képen és jól is áll. Az enyém élőben ettől azért sötétebb. Nekem 6-al kezdődő festéktől tuti nem lenne ilyen sötét amúgy mint neked. Ebből is látszik hogy azért nagyon hajminőségtől meg alapszíntől is függnek a kapott színek. 

    előzmény:
    DijaBaba (5893)
    2009-12-12  01:06
  90. 2009. december 13. 12:125912.
    Egyébként ez szerintetek valami natúr barna, vagy aranyos?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  91. Torolt_felhasznalo_263685
    Torolt_felhasznalo_263685
    2009. december 13. 11:585911.
    Ilyen hajszínt szeretnék, csak azt nem tudom, hogy melyik hajfestékkel lehetne elérni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  92. Torolt_felhasznalo_263685
    Torolt_felhasznalo_263685
    2009. december 13. 11:225910.

    Sziasztok!

     

    Festett világosszőke a hajam és szeretnék 2 árnyalatot sötétíteni rajta. A Casting mézszőke színét próbálta már valaki? A gyöngyszőkétől milyen színt várjak? Vagy esetleg tudtok valami szép szőke hajfestéket vagy színezőt ajánlani, ami annyira nem világos hajszínt produkál?

     

    Köszönöm!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  93. 2009. december 12. 22:525909.

    Extravilágosító szőke árnyalat, egy rövid hajú csaj van a dobozon. Nekem nagyon bejött, egyszer egy vöröses közép-sötétbarnámból csinált szőkésbarnát, nagyon klassz volt. Most sötétebb az alapom, de nem is akarok annyira világos végeredményt. Ami pedig pláne fura volt, az az, hogy volt lenövésem, de a tövét mégse szívta ki. Mondjuk próbáltuk is elkerülni, de ez más festéknek sose volt akadály hogy citromsárga tövet produkáljon dm, Rossmann forgalmazza, meg sztem a Tesco is.

    Tamara, én is imádom amúgy a fériát, kb a kedvenc festékem, külföldön annyi gyönyörű árnyalata kapható, nem értem itthon miért nem bővítik a színskálát

    előzmény:
    sweetnika7 (5903)
    2009-12-12  20:25
  94. 2009. december 12. 21:315908.

    Köszi a voksokat meg véleményeket, számít. :)

    Szia bichodoro! Gratulálok a babádhoz először is!

    Emlékeztem rád, hogy te deluxe-oztál, csak olyan nehéz volt visszakeresgélni itt a hsz-ekben, de megnézem amdj akkor mindjárt a topikodat is.

    Hú 750-el festettél ma? Azt mondod sötét, de világosodik? Van avalmi köze a dobozon lévő színhez? Az nagyon tetszik, az tetszett meg legelőször.

    A 650-et nem hsizem hogy be merem próbálni. palette tone creme-ből volt nekem gesztenyém, de jó kis full vörös lettemMost nem akarok annyira.

    A 755 is szerelmetes szín, igen. De a 750 azthiszem nekem kcisit jobban. Csak nehoggggy befeketedjek. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_113059 (5906)
    2009-12-12  21:16
  95. Torolt_felhasznalo_113059
    Torolt_felhasznalo_113059
    2009. december 12. 21:225907.
    ja, nem kŕprŕzatos hanem igézö barna 754
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_113059 (5906)
    2009-12-12  21:16
  96. Torolt_felhasznalo_113059
    Torolt_felhasznalo_113059
    2009. december 12. 21:165906.

    Sziasztok csajok, gondoltam beugrok :) A babŕm mŕr 3 honapos, szoval festegetek ismét visszafogŕs nélkül :)))

     

    Szoval Blueorange, ebböl a 4böl 3mat mŕr probŕltam, mar régota palette deluxban utazom. Agold gloss csokival vagy fél évig festettem, volt is rola topicom képekkel,  szép volt tényleg arany fényü, csokihoz nemsok köze, azért vŕltottam, mert olyan szimpla volt kicsit, barŕtnöm azt mondta mintha nem is lenne festve. Most pl mŕr NAGYON bŕnom hogy vŕltottam, de ilyen vagyok...

     

    Azutn kiprobŕltam ezt a 650-et, közvetlen szülés elött. Nagyon sötétre kapta, vöröses volt, de szinte fekete. Aztŕn jött egy itt Glamorous brown szinü Palette, nemtom mi a szama, azt hiszem otthon kaprazatos barna a neve. Szintén sötét lett, és szinte bordos vöröses barna szinü.

     

    és pont ma festettem a 750 csokival. Ez most még frissen sötét, de tudom hogy jo lesz késöbb, mert ezzel régen évekig festettem, azota volt mŕr vagy 4 doboztetö valtas. ez szép szin tuti.

     

    megint ki kellene tartanom 1nél...

     

    Ha félsz a sötéttöl, mindenképp a 655_tel kezd.

    előzmény:
    blueorange (5899)
    2009-12-12  18:47
  97. Torolt_felhasznalo_589395
    Torolt_felhasznalo_589395
    2009. december 12. 20:305905.

    melyik világosító fériára gondolsz?

    amúgy a féria maga annyira jó festék! csak olyan kevés szín van itt nálunk belőle... :( régen volt egy 45-ös french roast nevű a hajamon, hát az valami fantasztikus volt... sötétbarna, ahogy rásütött a fény bronzos-aranyos fénnyel. imádtam. mire mentem az újabb adagért azt az árnyalatot kivonták... ezvan... 

    előzmény:
    DijaBaba (5901)
    2009-12-12  19:39
  98. Torolt_felhasznalo_589395
    Torolt_felhasznalo_589395
    2009. december 12. 20:265904.

    hú nekem a 755 nagyon tetszik így képen!

    szerintem az a mostani doboza ami a palette oldalán van, de mint tudjuk a doboon lévő kép csak csali sajnos... :( nézd meg a tincskatalógust! dm-ben biztos mindenhol van, én mindig lecsekkolom. ;)

    előzmény:
    blueorange (5899)
    2009-12-12  18:47
  99. 2009. december 12. 20:255903.
    Világositó fériát még nem is láttam,lehet vidéken nincs.Hol lehet kapni?Sötét festett hajat is világositja?
    előzmény:
    DijaBaba (5901)
    2009-12-12  19:39
  100. 2009. december 12. 20:235902.
    Nagyon szép ez a gesztenye középbarna hajon az egyik ismerösöm evvel kenni.Egyenletes  csillogó.Én mondjuk nem kenném a hajamra csak mert nagyon világos a hajtövem a festett rész meg szinte fekete,ereményem az lenne hogy vöröses hajtő inkább nem.Ezért maradok inkább a sőtét barnánánál mert legalább egyenletes lesz.
    előzmény:
    blueorange (5900)
    2009-12-12  18:49

Címlap

top