Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Veszprém-Valeo. ..milyen?

poczoknyul
Létrehozva: 2007. október 5. 18:48

Sziasztok!

Érdekelne, hogy ki mit hallott a Veszprémben lévő Valeo nevű cégről... Bármilyen infó jól jönne.

Köszi előre is, ha tudtok segíteni!

  1. 2007. október 16. 23:0815.
    Hát, nekem azért fontos, hogy ne legyen mondjuk nagyon pokróc stílusa a dokinak. Szóval ha ismersz valami "rendes", "jó fej" dokit, akkor írd meg kérlek a nevét. Egyébként örülök, hogy jókat írsz a veszprémi dokikról! 
    előzmény:
    Palino (14)
    2007-10-15  15:26
  2. 2007. október 15. 15:2614.

    Másodjára itt sem császároznak csak azért mert az első az volt. És baromi jó a dokigárda. Szülni csak három kiválasztott dokinál lehet per pillanat, magánra járhatsz bárkihez.

    Szakmailag mind jó, stílusra mások, attól függ mi jön be neked. 

    előzmény:
    poczoknyul (13)
    2007-10-14  20:15
  3. 2007. október 14. 20:1513.
    Mondjuk az nem baj, ha óvatosak! Viszont egy császár után még nem feltétlenül kell megcsászározni az anyukát a második terhességnél, feltéve, ha minden rendben van amúgy. Sok orvos óvatosságból inkább császároz másodszorra is, de itt Pécsen azért szerencsére sok modern szemléletű doki van, aki mindent megtesz, hogy a második szülés spontán lehessen. Az én dokim pl. ilyen! Ezt nagyon fogom sajnálni (mármint hogy őt itt kell hagynom)  Ha tudsz ilyen dokiról Veszprémben, esetleg megírod nekem a nevét? Csak ha véletlenül hallottál ilyen másodjára sima szülésről!
    előzmény:
    Palino (12)
    2007-10-13  14:20
  4. 2007. október 13. 14:2012.
    Itt mindenképp császároznak, de ne is kockáztassák inkább. Amúgy baromi óvatos az itteni társaság, orvosok, védőnők, szülésznők is. Ötvenszer megnéznek megvizsgálnak mindent nehogy gáz legyen. Tudod kisváros, bárki bármi pici bakit csinál, az költözhet is innen.
    előzmény:
    poczoknyul (11)
    2007-10-10  20:16
  5. 2007. október 10. 20:1611.
    Hát, dumáld meg vele, hogy forduljon meg! De komolyan! Hallottam már ilyet! Különben egy faros baba közel sem biztos, hogy császárra ad okot. Pécsen legalábbis nem feltétlenül császároznak ilyenkor! Veszprémben mindenképp? Különben én is császárral szültem, mert volt egy csomó a köldökzsinóron, és ahogy jött volna le a Kisfiam a szülőcsatornába, nagyon szorult az a hurok, és lement a szívhang.   De különben minden rendben volt.
    előzmény:
    Palino (10)
    2007-10-10  09:41
  6. 2007. október 10. 09:4110.

    Nem kötelező megmondani mennyi időre kell az albi  

    A kismamák a legrégebbi topic, már nagyok a babák, van egy babások, ott kisebbek és én csináltam egy harmadikat, a babavárókat ahol kismamaként indult majd mindenki. Ja, tök különböző emberek vannak.

    Én annyira nem vagyok türelmetlen baba ügyben, csak azt szeretném már tudni hogy fogok szülni, mert egyenlőre faros a Törpe, így csak császárral szülhetek. 

    előzmény:
    poczoknyul (9)
    2007-10-09  11:03
  7. 2007. október 9. 11:039.

    Hú, akkor minden jót kívánok a szüléshez, gondolom, már nagyon várjátok a Picit! Én a végefelé már nagyon türelmetlen voltam.  

    Köszi, de végülis interneten keresztül is tudunk talán albit találni, bár nehéz lesz, mert a férjemnek csak pár hónapig kell, úgy meg nem szívesen adja ki senki... Na mindegy, majd lesz valahogy.

    Igen, már beleolvastam a babás topic-ba, meg a kismamásba is, nekünk is van egy "Pécsi kismamák és anyukák" című topicunk, hát, majd szeretnék bekapcsolódni Hozzátok. A két topicban teljesen különböző emberek vannak?

     

    előzmény:
    Palino (8)
    2007-10-09  08:04
  8. 2007. október 9. 08:048.

    Tegnap nem tudtam befejezni, mert a párom kitúrt. 

    Albi ügyben max a veszprémi hétből be tudom neked fotózni az albikat, ismeretségi körben sajna mindenki túl van az albis időszakon.

    Nekünk egy minusz két hetes kislányunk van, október végén fog születni És van egy topicunk is, a veszprémi babavárók, akik közül már csak páran vagyunk pocakosak, szivesen látunk. 1-12 hónaposak a babák és sokan vagyunk nem veszprémiek. 

    előzmény:
    poczoknyul (5)
    2007-10-08  13:10
  9. 2007. október 8. 19:307.

    Gratula 

    Ha szereted a kisvárost akkor jól fogod magad érezni. Az hogy itt a Balcsi meg a Bakony az összes negatívumát feledteti 

    Nekünk is volt 1 év mászkálás, masszívan szar. 

    előzmény:
    poczoknyul (5)
    2007-10-08  13:10
  10. 2007. október 8. 13:126.
    ja és tetszik neked Veszprém? Ugye nem bántad meg, hogy odaköltöztél?!
    előzmény:
    poczoknyul (5)
    2007-10-08  13:10
  11. 2007. október 8. 13:105.

    Pécsről költözünk, párom ma mondott fel, mert megkapta az állást.   Ha tényleg családcentrikus a cég, akkor annak nagyon fogunk örülni. Van egy 5 hónapos kisfiúnk.  Először csak a férjem fog felköltözni nov. közepén, mi majd tavasszal, amikor sikerül házat vagy lakást venni. Addig a férjem albérletbe megy, és hétvégente fogunk találkozni.  

    Tényleg, nem tudsz valami garzon típusú, bútorozott albit?   Lassan el kell kezdenünk keresgélni...

    előzmény:
    Palino (4)
    2007-10-07  19:20
  12. 2007. október 7. 19:204.

    Az jó. Pont akartam mondani hogy  melós szinten nem tudom milyen mert az én ismerősöm is inkább vezető volt ott. Kicsi vagy közép.

    Ezen kívül tök családcentrikus melóhely és nincs agyontúlóráztatás sem. Fizuk is korrektek itteni viszonylatban.

    És mi lesz a férjed ha nagy lesz? 

    Én kontrollerféle vagy logisztikus szeretnék majd lenni vagy valami pénzügyes, ezeket csináltam eddig szintén francia autóipari cégnél, csak most még egy darabig babázni fogok. 

    Én is másfél éve költöztem ide a párom miatt és egy sokkal neccesebb melóhelybe vágtam bele. Szóval emiatt ne féljetek. Honnan költöztök?

    előzmény:
    poczoknyul (3)
    2007-10-05  20:15
  13. 2007. október 5. 20:153.

    Szia!

    Nagyon köszönöm az infót, örülök! A férjem jelentkezett ott egy középvezetői állásra, és úgy néz, jó esélye van,hogy megkapja... Csak épp nem vagyunk veszprémiek, szóval költöznünk kell. Kicsit izgulunk.   Te is szeretnél bekerülni? Milyen munkakörbe?

    előzmény:
    Palino (2)
    2007-10-05  19:58
  14. 2007. október 5. 19:582.

    Francia érdekeltségű cég, de a közvetlen irányítás német és állítólag nagyon jó hely. Egy-két köcsög főnök kivételével nem hallottam rosszat.

    Én nagyon szeretnék oda bekerülni. 

    Miért kérdezed amúgy?

    előzmény:
    poczoknyul (1)
    2007-10-05  18:48

Címlap

top