Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

13 napos diéta - együtt!

Torolt_felhasznalo_289846
Torolt_felhasznalo_289846
Létrehozva: 2007. október 3. 19:38

szombaton elkezdem a 13 napos diétát. ha valakinek van kedve csatlakozni, akkor írjatok bátran!

aki még nem hallott róla, annak íme a link - az oldalon bevásárlólista is található ehhez a rövid fogyókúrához.



---------------------------------------

Ártalmas módszer, ilyet ne kövessen lehetőleg senki, ezért link törölve, topicot lezártam!
Üdvözlettel
Tihanyi András
  1. Torolt_felhasznalo_312836
    Torolt_felhasznalo_312836
    2007. október 3. 20:293.
    Én is kipróbáltam 2 hónapja, és 3,5 kg lement vele. Igaz utána is kb ugyanennyit ettem, és szénhidrátot nem, így - még - nem jött vissza.
    De anno amikor 2 éve megcsináltam, és ettem utána, kamatostól jött vissza.
    Szóval kb vhogy így gondolkodj ezzel.
    Ja, de szerintem baromi jó ösztönző, és megadja a lökést a folytatáshoz!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_289846 (1)
    2007-10-03  19:38
  2. Torolt_felhasznalo_337945
    Torolt_felhasznalo_337945
    2007. október 3. 20:102.
    Szia Ancse! Én nem akarok okoskodni,se tanácsot adni neked,csak a véleményemet leírni.Szerintem ne csinálj ilyen drasztikus diétát,nyilván fogyni fogsz tőle,mivel nagyon kevés kalóriát viszel be.De ahogy egy kicsivel is többet eszel,mind vissza fog jönni.Hidd el,próbáltam már én is,barátaim is,minden vissza jön.Próbálj inkább kevesebbet enni,főleg az esti órákban!Bocs az okoskodásért!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top