Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Forgács Intézet

Torolt_felhasznalo_386118
Torolt_felhasznalo_386118
Létrehozva: 2003. szeptember 11. 20:39
Mit tudtok róla? Milyen tapasztalatotok van?
  1. 2017. március 22. 09:5722369.

    Sziasztok!


    Erash21, tudsz endikrinológust javasolni?


     


    Kriszta

    előzmény:
    FB#1519025361737804 (22356)
    2016-03-29  08:14
  2. 2016. november 30. 11:0122368.







    Sziasztok! Segítségetekre lenne szükségem! Dr Sipos Miklós magánrendelésére szeretnék bejelentkezni! Tudnátok nekem telefonszámot adni és hogy mely napokon mikor lehet időpontot kérni? Előre is köszönöm!






     










  3. 2016. szeptember 20. 12:1522367.

    Kedves Mihokniki!


     


    A Forgácsról csak jót tudok neked mondani, én nekik köszönhetem a kisfiamat! Mi próbálkoztunk máshol, sokszor sikertelenül és végül itt kötöttünk ki. Itt viszont elsőre sikerült a lombik!!


    Az orvosok nagyon kedvesek és profik a szakmájukban! Az államilag támogatott várólista sajnos elég hosszú, több, mint egy év. Ha bevállaljátok önköltségesen, az nyilván sokkal gyorsabb....


    Nekünk tavaly 350 ezer volt a leszívás+beültetés, plusz a gyógyszerek.


    Ha bármi kérdésed van, írhatsz nyugodtan emailt is nekem, mert azt minden nap nézem, ez a fórum viszont eléggé kihalt...


    A címem: magyarzsofia81@gmail.com


    Nagyon szívesen segítek, ha tudok bármiben!


    Üdv, szép napot! :)


     


    Üdv.: Zsófi

  4. 2016. szeptember 5. 19:5722366.
    Sziasztok


    véleményeket szeretnék kérni az intézetről. sajnos muszáj lesz felkeresnünk egy meddőségi központot, de azt sem tudom hol kezdjük az egészét.
     Minden érdekel az intézettel kapcsolatban. milyenek az orvosok? mi a fizetős? mennyi a várakozási idő? stb. köszi


     

  5. 2016. augusztus 4. 14:0622365.

    VViktória Gratula :)


    Sok egészséget és örömet a picikben :)

    előzmény:
    VViktória (22364)
    2016-08-02  16:12
  6. 2016. augusztus 2. 16:1222364.

    Sziasztok!


     


    Örömmel értesítek minden fórumozót, hogy 2016.07.16.-án megszülettek gyermekeink, akiket a Forgács Intézetnek köszönhetünk. Érdemes kitartani, mindenkinek sikerülni fog :-).


     


    Megmaradt gyógyszereim a gyógyszertári ár feléért szívesen átadom annak, aki kéri. Tudom milyen költségigényes a babaprojekt. Részletekért keressetek privátban. ( crinone, gravida, doxycyclin, estrimax, bromocriptin, duphaston, prednisolon, utrogestan )


     


    Üdv: Viki

  7. 2016. június 21. 18:2522363.

    Szia Manócska!


    Köszi a választ. :) A 3. napi hormoneredményem idén márciusi, a spermakép októberi. Kíváncsi leszek, mennyi minden kell majd még...


    A 13-14 hónap borzasztóan hangzik. :( Nagyon remélem, hogy előbb sorra kerülök, mert az rengeteg idő, értelmetlenül múló hónapok hosszú sora.

    előzmény:
    *Manócska* (22362)
    2016-06-20  07:52
  8. 2016. június 20. 07:5222362.

    Szia Lámalány!


    Sajnos mostanában elég kihalt a fórum...


    Ne aggódj, a vizsgálatok attól függnek, hogy mi a baj. Egy 3. és 21. napi hormonsort biztos csinálnak, párodnak egy spermaképet.


    A várólista pedig  hosszú 13-14 hónap... 

    előzmény:
    lámalány (22361)
    2016-06-16  21:29
  9. 2016. június 16. 21:2922361.

    Sziasztok!


    Új vagyok/leszek itt a fórumon. Augusztus közepére kaptam az 1. konzultációs időpontot lombikra. Kicsit aggódom, hogy milyen vizsgálatokat fognak kérni, és mennyi idő múlva lehet az első beültetés, mekkora a várólista. Van valakinek erről -nem túl régi- információja?

  10. 2016. május 14. 18:2722360.

    Sziasztok,


    nekünk sajnos a másodszorra nem sikerült a csoda így kislányunk egyke marad. Én örülök, hogy a Forgács Intézetet választottunk, mindenkinek csak ajánlani tudom őket.


    A petesejt leszívás után utáni gyógyszerek közül csak a progeszteron injekciót használtam fel és az Estrimaxból 5 napi adag fogyott. Ha valakit érdekel Utrogestan, Prednisol, Estrimax és Crinone hüvelygél, a gyógyszertári ár feléért odaadom.


    Nagyon szorítok mindenkinek.


     


     


     


     


     

  11. 2016. Április 19. 16:1922359.

    Szia 


    Köszönöm, nagyon örülünk a pozitív tesztnek , de az első ultrahangig még azért kicsit visszafogottak vagyunk. Ezek szerint, akkor apuka nem mehet be az ultrahangra.


    Ti jól vagytok? Jobban vagy már? 

    előzmény:
    VViktória (22358)
    2016-04-19  09:20
  12. 2016. Április 19. 09:2022358.

    Szia,


     


    hüvelyi az első ultrahang, vérvétel nincs. Megkapod a kimeneteli lapod, és felkeresheted a saját orvosod :-). Gratulálok a pozitív teszthez!!!!

    előzmény:
    csilag (22357)
    2016-04-16  10:35
  13. 2016. Április 16. 10:3522357.

    Sziasztok,


    Tud valaki segíteni, hogy a pozitív teszt után az első ultrahang milyen (hasi vagy hüvely)? Csak az utro miatt kérdezem. Illetve, hogy ezután rögtön saját orvost kell keresni? Van esetleg vérvétel? 


    köszönöm előre is, ha valaki megírja 

  14. 2016. március 29. 08:1422356.

    Sziasztok!


    Leírom a Forgács Intézettel kapcsolatos történetem pár szóban:


    a Tanár Urat csak az életkorom érdekelte. Sem laboreredmény, sem bármi egyéb. Azt mondta hogy 10 % az esélyem természetes módon teherbe esni, majd lekezelően megkérdezte, hogy értem-e mit mond?


    Kiírt 4 - szerinte haszontalan - beültetést.


    Összességében nagyon hálás vagyok neki, mert ezután nem akartunk többé oda menni. Így - miután a TSH értékem megfelelően alacsonyra beállította az endokrinológusom - természetes módon megfogant a mi kis 10 %-unk. Rögtön a következő peteérésnél.


    Köszönöm Forgács Úrnak, hogy megspórolt nekünk egy csomó gondot és pénzt!


    Erash21


     


     


     


     

    előzmény:
    nyanya80 (22350)
    2016-02-14  16:13
  15. 2016. március 16. 11:4922355.

    Sziasztok Momo és TTk!


     


    Jó hallani rólatok!


    Gratulálok a három fiúcskához, örülök, hogy szépen gyarapodnak, igaz hosszú a 6 hét, de a lényeg, hogy ők jól legyenek! :-)


    Az orvosom átette az ultrahang időpontját a jövő hétre :-( , pedig annyira vártam, idegőrlő a várakozás, hogy láthassa jól vannak Bébibogyók!!!!


    Minden Fórumozónak kitartást kívánok, hiszem, hogy a Forgács Intézetben Mindenki sikerrel jár!


     


    Üdv!

    előzmény:
    momo79 (22354)
    2016-03-14  14:12
  16. 2016. március 14. 14:1222354.

    Sziasztok lányok Viki Tkk régi és új fórumozók!


    Bocsánat hogy ennyire elhanyagoltam az oldal látogatását az elmúlt hetekben de az igazság az hogy már nem nagyon volt lelki erőm a gép elé leülni beszámolókat irogatni.


    És ahogy Tkk is említette kettő héttel ezelőtt a babócáim is úgy gondolták hogy meg akarják ismerni a kinti világot. 29. hétre megszülettek.


    2016. 03.01. 10:28. Vince 1300g   10:29. Zolika 1250g  


    és 10:30. Zsolt 1330g


    Sajnos nem volt mit tenni megrepedt a burok és szivárogni kezdett a magzatvíz. Kaptam még egy adag tüdőérlelőt, megvártuk a 48 órát és császár.


    Jól vannak napról napra változnak, növekszik a súlyuk, bár elég sokat veszítettek az első héten, de már utol érték a születési súlyt. Nagyon picikék. Még max 6-7 hét mire valószínű haza jöhetünk együtt. Hosszú lesz de ki kell bírni.


    Én is jól vagyok.


    Viki! Én is sokat gondolok rátok és örülök hogy minden rendben van, nagyon sajnállak viszont a rosszul létek miatt.


    Tkk! Mi ugye priviben tartjuk a kapcsolatot és nagyon örülök hogy veletek is minden ok. Hamarosan jelentkezem is majd.


    Mindenkinek sok sikert kitartást, vigyázzatok a babócáitokra.


    Ahogy tudok jelentkezem!


    Puszi mindenkinek!


     

    előzmény:
    Tkk (22353)
    2016-03-13  10:42
  17. Tkk
    Tkk
    2016. március 13. 10:4222353.

    Szia Viki és többiek!


    Örülök neki hogy jól vagytok. Mi most kezdtük a 20.hetet és tökéletesen fejlődnek a lányok, ugyhogy boldogság van 😊


     


    Momonak nem nagyon lesz ideje fórumozni, ugyhogy csak halkan súgom (nem elvéve tőle a dicsőséget), hogy Megszületett a három muskétás 😊 Picik, tökéletesek és nagyon szépek 😊 Anyukajuk egy hős és nem hoznak rá szégyent a fiuk sem😊


     


    További sok sikert Mindenkinek!

    előzmény:
    VViktória (22352)
    2016-03-10  08:25
  18. 2016. március 10. 08:2522352.

    Sziasztok!


     


    Ma léptünk a 18. hétbe, a rosszullétek miatt négyszer kerültem kórházba, de hála Istennek a picikkel minden rendben volt. Jövő héten kell mennünk legközelebb ultrahangra. Már nagyon várom, mert még mindig nem érzem teljesen tisztán a babócák mozgását.Nem tudom eldönteni, hogy olykor-olykor csak bélmozgást, vagy esetleg már az ő pici kis jelzéseiket érzem, bár a hasam sokszor vesz fel furcsa formákat :-) :-):-) Meglehet kissé türelmetlenül várom a mozgolódást :-). A kombinált teszt eredménye is jó lett.


     


    Szívből gratulálok a pozitív tesztekhez!


     


    Momo! Gondolok rád! Biztosabb az orvosok közelében, főleg három édes kis "Lurkóval" a pocakban :-). Mi még nem tudjuk a babák nemét, mert az orvos mindig azt mondja, hogy 23. hétig leszállhatnak a herék, így nem igazán akar mondani semmit. Türelemmel várunk, csak minden rendben legyen Bébibogyókkal!!! (Férjem nevezte el a piciket :-) :-) :-) :-) )


    Vigyázz magatokra!


     


    Üdv: Viki

    előzmény:
    momo79 (22348)
    2016-02-12  15:26
  19. Tkk
    Tkk
    2016. február 20. 09:5722351.

    Sziasztok!


    Aktuális helyzetjelentés: megvan az integrált teszt eredménye és minden a legnagyobb rendben van. Most kezdtük a 17.hetet és úgy tűnik lányok érkeznek júliusban 😊


     


    Memmi!


    Az első szívhang után irány a saját doki!


    Hajrá lányok!

    előzmény:
    Memmi (22349)
    2016-02-12  16:28
  20. 2016. február 14. 16:1322350.

    Sziasztok.


    Új vagyok ezen a topikon. Most szeretnék menni a Forgácsba. Örülök hogy rátok találtam.


    Nagyon sok orvosnál jártam már. Még eddig semmi pozitív nem történt a ciklusommal kapcsolatban. Hormon hiányom van. Eddig nem tudtak gyógyszert, injekciót adni ami használt volna. 


    Babáról így nem is álmodhatok. Szerintetek jó választás lesz a Forgács intézet?


    Facebookon hol talállak benneteket?

    előzmény:
    zoldemberke (22324)
    2016-01-01  11:52
  21. 2016. február 12. 16:2822349.

    Sziasztok!


    Gratulálok momo79! Csodálatos érzés lehet, hogy 3 babóca bukfencezik odabent :)


    Tegnap nekem is pozitív lett a tesztem, rettenetesen boldogok vagyunk! Az intézetben azt mondták, ha vagyok elég türelmes, akkor 2 hét múlva menjek és akkor már jó eséllyel lesz szívhang is az ultrahangvizsgálaton.


    Azt szeretném megkérdezni a tapasztaltaktól, hogy itt a Forgácsban is a 12.hétig folyik a terhesgondozás, ellenőrzés? Vagy már most az első vizsgálat után "kiadják az utamat" és menjek saját nőgyógyászhoz? Erről még nem esett szó és itt sem olvastam róla.


    Tavaly májusban az első beültetésem is sikeresen indult, de festés miatt éppen bezárt az intézet és akkor csak telefonon kaptam utasításokat a továbbiakról, utána sima nőgyógyász kezeibe kerültem. Így nem tudom, hogy most mi várható. Nekem mindenképp megnyugtató lenne az ő kezük alatt végigvinni az első trimesztert. 


    Köszönöm előre is, ha valaki információval szolgál.


    Szép hétvégét mindenkinek!

  22. 2016. február 12. 15:2622348.

    Szia Viki!


    Hú de rég adtam magunkról helyzet jelentést!


    Nagyon örülök neki hogy minden rendben van veletek.


    Át tudom érezni a helyzeted a rosszulléttel kapcsolatban, volt benne részem egy pár hétig. Pontosan 6-7 hétig. De az maga a pokol volt. És most hogy vagy már?És esetleg lehet sejteni a nemüket a babócáknak?


    Velünk minden rendben. A babák szépen növekednek, elég nagyok ahhoz képest hogy hárman vannak. Nagyon aktívak, állandóan mocorognak.


    Hétfőn lépek a 27. hétbe,  és ezzel együtt be is kell feküdnöm.


    Biztosabb az ha orvos közelben vagyunk. 


    Bármi van jelentkezem!


    Vigyázz magatokra, pihenj sokat.


    Üdv momó!


     


     

    előzmény:
    VViktória (22346)
    2016-02-02  14:24
  23. 2016. február 9. 18:4522347.

    Sziasztok Lányok,


    Elég rég jártam a fórumon, nem foglalkoztam a lombik gondolatával sem, a 2. sikertelen lombik után. Most viszont elhatároztuk, hogy még egyszer megpróbáljuk. Ez most long protokoll lenne. Akinek van tapasztalata, tudni írni róla, hogy mire érdemes figyelni stb.  Köszönöm J

  24. 2016. február 2. 14:2422346.

    Sziasztok!


    Egy kis helyzetjelentés rólunk. Tegnap voltunk 12. heti genetikai UH-n, és mindkét baba értéke megfelelő, de a biztonság kedvéért csináltattunk egy kombinált tesztet is, aminek az eredménye hetekbe telik. Az első trimeszter borzasztóan megviselt, már kétszer megjártuk a kórházat a kóros hányás miatt - alig marad meg bennem valami - . Remélem hamarosan túl lendülünk ezen, mert féltem a babócákat...


    Mindenkinek szívből drukkolok, hogy sikeres legyen a baba projektje!!! :-)


    Üdv: V

Címlap

top