Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Aeroviva repülöjegy

rírararam
Létrehozva: 2007. június 26. 13:37
Sziasztok Rendelt mar valaki tölük?En eddig csak ajanlatot kertem .A menüben lehet valasztani ajanlat keres,rendeles es online foglalas között.
Erre az ügyintezö visszairja h "Árajánlatot sajnos csak foglalásból tudunk adni, mivel az árak jelentősen függnek a járatok telítettségétől."
...es irja nekem h 4 elö foglalasom van.
Nah a pofam leszakad!Ez igy teljesenoke?Mindenhol igy müködik?Ezek utan merjen meg valaki repjegyet rendelni tölük!Merjek?
  1. 2007. június 26. 15:209.
    Eddig én is csak ajánlatot kértem tőlük, igaz, hogy az meg csak foglalással együtt jár, de ha nem fizeted ki a megjelölt határidőig, akkor autómatikusan törlődik és kész. Én mindig legalább 3-5 helyről kérek ajánlatot, mielőtt megveszem a jegyet, de eddig mindig a Vista volt a legolcsóbb. És akkor mi van ha 4 előfoglalásod van? Annyi lehet amennyit csak akarsz, ha a rendszer engedi, akkor neki aztán mi köze hozzá!
    előzmény:
    rírararam (1)
    2007-06-26  13:37
  2. 2007. június 26. 14:588.
    Jezusom, meg egy ilyen tirpakot! A penzedert kar. De lehet, hogy ez volt a szabadsagod ara! 
    előzmény:
    Kisfenyő (6)
    2007-06-26  14:22
  3. Torolt_felhasznalo_940001
    Torolt_felhasznalo_940001
    2007. június 26. 14:247.
    A repülőjegyek beárazása tényleg csak a foglaláskor történik meg, addig csak szinteket tudnak megadni. Ez tehát nem az A. hibája. (Van nekik sok más egyébként, de ez nem.)
    előzmény:
    rírararam (1)
    2007-06-26  13:37
  4. 2007. június 26. 14:226.

    Nekem is csak rossz tapasztalataim vannak velük. Évekkel ezelőtt vettem rep.jegyet Birmingham-be, kb 100.000 Ft-ért. A barátomhoz akartam kimenni. Ő közben SMS-ben szakított, én kérdeztem az Aerovivát, mit tehetnék a méregdrága jegyemmel, ők meg össze-vissza beszéltek. Ahány ügyintéző, annyi válasz. Először azt mondták, hogy leutazhatom máshova, de az odautat törlik, hogy más mehessen a helyemen. Aztán néhány kör után kiderült, hogy nem lehet beváltani más útra és elvesztettem az egész pénzt.

    A srác meg először bizonygatta, hogy majd ő kifizeti (csak nehogy jöjjek...&nbsp aztán valahogy elpárolgott a szándéka...

    Jó kis tanulópénz volt, de legalább tőle megszabadultam!

    előzmény:
    rírararam (1)
    2007-06-26  13:37
  5. 2007. június 26. 13:595.
    Igaz, hogy az már 6 éve volt, de én vettem náluk jegyet, és mindennel meg voltam elégedve. Az internetes foglalási rendszert nem ismerem, de az oldalon az árajánlatkérésnél ezt írja ki:
    "A megadott adatok ismeretében automatikusan foglalást készítünk, melynek célja, hogy megrendelés esetén biztosan rendelkezésre álljon az adott utazási lehetőség. A foglalás nem jár fizetési kötelezettséggel, bármikor változtatható, vagy törölhető."
    Merhetsz rendelni. A légitársaságokat nem ismerem, egyszer utaztam a "vizzerrel", jók voltak, ennyi. Könnyen lehet náluk jegyet rendelni online.

    előzmény:
    rírararam (1)
    2007-06-26  13:37
  6. 2007. június 26. 13:564.
    Persze, merhetsz, csak gyorsan tedd meg, mert a végén mind a négy foglalásodat letörli a légitársaság jegyszám hiányában.  
    Bár szerintem is közvetlenül a légitársasághoz menj, jobban jársz.
    előzmény:
    rírararam (1)
    2007-06-26  13:37
  7. 2007. június 26. 13:553.
    Én eléggé sok rosszat halottam és az árak sem jók szerintem. Jobb lenne a légitársaságnál megrendelni. Zita
    előzmény:
    rírararam (1)
    2007-06-26  13:37
  8. 2007. június 26. 13:512.
    Miért nem veszel közvetlenül a légitársaságtól?
    előzmény:
    rírararam (1)
    2007-06-26  13:37

Címlap

top