Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

HR képzés Budapesten

annika1
Létrehozva: 2007. május 25. 16:15

Sziasztok !

Információra lenne szükségem. Szeretnék HR területen diplomát szerezni, de eddig csak a gödöllői Szt István egyetemen találtam ilyen jellegű képzést. Már van egy főiskolai diplomám, és itt lakom Pesten, jelenleg gyeden vagyok. Olyan lehetőség érdekelne, ami itt van helyben, és nem kell messzire utazgatni, lehetőleg levelezős képzés.

Már nézegettem a neten, a felvin is, igaz, sokat nem volt időm mostanában a picúr mellett böngészgetni, de eddig nem találtam semmi helyben lévő dolgot.

Előre is köszönöm, aki, tudna segiteni.

  1. 2007. május 25. 20:339.

    Szia!

    Én is ilyen képzésre jártam, szintén a Pécsi Tudományegyetemre, fősulira még Pécsre kellett lejárni, de az egyetemet már Pesten csináltam, plusz két év volt kiegészítő szakon, és távoktatással, ami jó volt, mert én is baba mellett csináltam.  A VOFÁ-ban van a Pécsi egyetemnek kihelyezett tagozata, a Csengery utcában, az előadások itt vannak, a vizsgák is, csak a szigorlatra kellett lemenni Pécsre, ahogy már előttem is írták páran. www.vofa.hu, ill. www.pte.hu itt nézz utánna, asszem talán augusztusban még van pótfelvételi is... de ez nem bizti.

    Sok sikert, üdv: Réka

     

     

    előzmény:
    annika1 (1)
    2007-05-25  16:15
  2. 2007. május 25. 18:488.
    Ja, és a két barátnőm tavaly végzett a Közgázon, ill. mostmár Corvinus-on másoddiplomás HR szakon. Mindketten két-két pici mellett csinálták, és csak 2 éves képzés volt!
    előzmény:
    annika1 (1)
    2007-05-25  16:15
  3. 2007. május 25. 18:477.

    Szia!

    Én most vagyok végzős Gödöllőn! Szerinetem Gödöllő nincs messze, nagyon sokan járnak pici baba mellett, főleg a távoktatásos szakra. De van levelező oktatás is, ill. eddig volt, most beszéltem egy volt kolléganőmmel aki keresztféléven most államvizsgázott februárban és az a képzés Pesten volt! Hívd föl az egyetemet és kérdezd meg hogy indul-e esetleg ilyen képzés még?

    előzmény:
    annika1 (1)
    2007-05-25  16:15
  4. 2007. május 25. 18:166.

    Szia!

    A Külkeren is van ilyen szakirány. Nézz szét az ilyen gazdasági suliknál Sok sikert

     

     

    előzmény:
    annika1 (1)
    2007-05-25  16:15
  5. 2007. május 25. 17:315.
    Szia!

    Zsigmond Király Főiskola www.zskf.hu

    HR szakon végeztem tavaly, levelező tagozaton. Imádtam suliba járni. Nem régi suli, de elég komolyan veszik a dolgokat, hogy nevet szerezzenek maguknak, s a sulinak. Nagyon jó az infrastruktúra, s használható a képzés.
    előzmény:
    annika1 (1)
    2007-05-25  16:15
  6. 2007. május 25. 17:244.
    Szia én most vagyok a Pécsi Egyetemen másoddiplomás, ez három éves képzés a második évet fejezem be most.
    Pestre járok, de ha nincs elég érdeklődő akkor Pécsett indítanak csak csoportot.
    Egyébként a szigorlatok vannak csak Pécsett a többi vizsga Pesten.
    De sajna úgy tudom a bolognai bevezetése óta már csak kiegészítő szakon indul humánszervező.
    De inkább nézz utána: www.pte.hu
    sok sikert.
    u.i : Gödöllő ahhoz képest még nincs is messze.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2007. május 25. 17:013.

    Szia!

    Én is 7 éve diplomáztam a Pécsi Egyetem Főiskolai szakán . Levelezőre jártam, csak államivizsgára kellett Pécsre elutazni, amúgy a konzultációs központ a lakóhelyemen volt. Szép emlékeket őrzök arról a 3 évről.

    Apropó: Budapesten nem tudtok véletlenül HR-es állást?

    További szép napot.

    előzmény:
    annika1 (1)
    2007-05-25  16:15
  8. hha
    hha
    2007. május 25. 16:442.

    Szia!

    Én a Pécsi Tudományegyetemen (leánykori nevén Jannus Pannonius) diplomáztam 7 éve (hr), vizsgázni Pécsett kellett, de előadásokra itt, Bp-en jártunk, ez levelező tagozat volt, mellette dolgoztam.

    Szerintem érdeklődj az intézmények tanulmányi osztályán!

    Sok sikert kívánok!   

    előzmény:
    annika1 (1)
    2007-05-25  16:15

Címlap

top