Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Konyhafüggöny

Torolt_felhasznalo_683627
Torolt_felhasznalo_683627
Létrehozva: 2006. december 30. 08:22

Sziasztok!

Most fogunk költözni és már szinte minden ki van találva, hogy milyen lesz, csak a konyhafüggyöny nem. Tudtok esetleg olyan oldalt képekkel, ahonnan lehetne ötleteket szerezni?

A függöny varratásnál mire kell figyelni? Hogyan kell méretet venni (mennyit kell ráhagyni?)

Köszi,
Tulipán

  1. Torolt_felhasznalo_234597
    Torolt_felhasznalo_234597
    2006. december 30. 08:442.

    Nálunk a konyhában olyan függöny van, ami kifejezetten konyhába való. Fehér alapon alul kis színes gyümölcsök vannak, (ne túl élénk színekre gondolj...)és nem ér le az ablak aljáig. (az alja hullámos)

    Ha vásárolni indulsz, vegyél hozzá függönyösszehúzót is, (lila gőzöm nincs, hogy hívják hivatalosan) és kétszer annyi függönyt, amilyen széles az ablakod, mert csak így lesz szép! A felvarrásokhoz max. 2 cm-t számolj!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_683627 (1)
    2006-12-30  08:22
  2. 2006. december 30. 10:053.

     

    Szia!

    Én a nyáron anyukámnak a kikában vettem ezt a függönyt, méterre és én varrtam, nem volt ördöngös és segítőkészek voltak nagyon, lemértem az ablakot, mondtam, hogy ilyen stílusú függönyt szeretnék, ebből és ebből az anyagból és mondták, hogy mennyi kell, hogy szép legyen. Ott sok féle van kiállítva, megvarrva, mintának és jó ötleteket is lehet "lopni", szánj rá időt, és ha teheted, nézd meg. Nem volt túl olcsónak mondható Anya függönye 

    De itt van néhány lap, amin lehet, hogy találsz még.

    http://konyhafelszereles.lap.hu/

    http://fuggony.l ap.hu/

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_683627 (1)
    2006-12-30  08:22

Címlap

top