Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

PAINTBALL

Torolt_felhasznalo_745615
Torolt_felhasznalo_745615
Létrehozva: 2006. október 9. 09:40

Sziasztok

Szeretném kipróbálni a paintballozást, de nem tudom, mennyire élvezném.

Tapasztalatokat várok, elsősorban olyan kérdések foglalkoztatnak, hogy mennyire fáj, ha eltalálnak, nekem kell e csapatot toborozni (kb. 6 ember van a környezetemben, aki eljönne) Milyen felszerelést adnak általában, és mennyire könnyű ezeket kezelni? (én még nem lőttem soha semmivel, még céllövöldében sem)

+ hogyan zajlik egy ilyen játék?

Köszi az infókat.

 Sünke 

  1. 2017. március 18. 01:268.

    Haverokkal sokszor járunk paintballozni, de nem mindig van ki a csapat? Van esetleg egy 5-6 fős társaság, aki szívesen csatlakozna hozzánk?


    Budaörs és környéke lenne érdekes első sorban. Köszi!

  2. 2007. szeptember 9. 10:387.

    Hello!

    Na sikerült azóta paintballoznod?

    Én tegnap voltam!!! Szuper volt, van egy két folt rajtam, de nem volt vészes a találat, bár nem közelről lőttek le.

    Adtak teljes felszerelést, a fegyver nekem is nehéz volt, 3 órán keresztül tartott a "háború", ráadásul én voltam az egyetlen lány a csapatban, most olyan izomlázam van, hogy felkelni sincs kedvem!  . Voltunk összesen vagy 60-an.

    Annyira tetszett, hogy két hét múlva újra megyünk, de addigra saját maszkkal...

    Üdv

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745615 (1)
    2006-10-09  09:40
  3. Torolt_felhasznalo_473960
    Torolt_felhasznalo_473960
    2006. október 9. 10:466.

    Mi 12-en mentünk, de a második menet után beállt az is akitől béreltük a helyet, meg a fia is... 

    Azért jó minél többen menni, hogy tovább tartson. Ha  mondjuk 6-an vagytok, elég hamar kilövitek a másik csapat 3 emberét....vagy fordítva viszont ha többen vannak/vagytok jobban lehet élvezni!

    Ja és mi úgy csináltuk, hogy volt egy céltárgy amit védeni kellett, és feltváltva mi védtük, majd mi támadtunk a következő menetben!

    És a vesztes csapat hívta meg a győztest vacsizni vagy ebédelni! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745615 (5)
    2006-10-09  10:06
  4. Torolt_felhasznalo_745615
    Torolt_felhasznalo_745615
    2006. október 9. 10:065.

    Köszönöm szépen

    Én is jó mókának gondolom, érdemes lenne kipróbálni.

    Hány embernek érdemes mennie? Gondolom, minél többen, annál jobb, de mennyi a minimum, amit nekem "kell" vinnem, hogy jó legyen?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_473960
    Torolt_felhasznalo_473960
    2006. október 9. 10:034.

    Húúúúúú....Nagyon jó!!!!!     

    Nem árt ha több réteg ruha van rajtad! Olyan amit nem sajnálsz...mert a festékgolyó befogja, ha eltalálnak 

    Mi kimentünk, kaptunk teljes felszerelést, de amúgy is direkt "játszósban" mentünk!!

    Van sisak védőráccsal, (olyan Darth Véderes :-))kemény mellény, bakancs, kesztyű, puska és a lőszerek. Ahol mi voltunk egy tanya volt, és mindenféle lőállások voltak: szalmabálák, régi járművek, árok.....stb....

    Ha eltalálnak néha fáj, később lilulhat is, de volt hogy én észre sem vettem, csak amikor otthon levetkőztem...   

     csapatra kell oszlani, és mehet a harc!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745615 (1)
    2006-10-09  09:40
  6. Torolt_felhasznalo_866912
    Torolt_felhasznalo_866912
    2006. október 9. 09:593.

    szia, én nem vagyok az a kifejezetten "harcias" természet, legutóbb kb. 15 fiúval meg másik 2 lánnyal játszottam.

    Felszerelést adnak, de jó ha kesztyűt, meg sapkát viszel magaddal (sapkát azért, mert sisak ugyan van, de ha kilóg a hajad, festékes lesz). Kapsz overalt is, de azért inkább olyan ruhát vegyél fe, amit nem sajnálsz. A fegyver elég nehéz szerintem, a végére jól el lehet fáradni. A lövés nem vészes, de azért tud fájni. Jó szórakozást!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745615 (1)
    2006-10-09  09:40
  7. 2006. október 9. 09:482.

    Szia!

     

    Szerintem halál jó buli,főleg ha stresszes a melód,nagyon jó levezető.... 

    A csapatot neked kell vinni,minden mást adnak... (legalábbis ott ahol én voltam...

    Nem vészes a találat,hacsak nem valami aljas ellenfél közelről lő meg,mert az bizony fájdalmas lila helyet hagy.....

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745615 (1)
    2006-10-09  09:40

Címlap

top