Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ikrek horoszkóp

Nadine
Létrehozva: 2006. július 29. 09:22

Sziasztok!

Nagyon kíváncsi lennék bármire amit írtok!Jellemek, párkapcsolatotok, bármi amit éreztek, problémáitok(szerelem, munka vagy bármi terén).

Ha valakinek van tapasztalata leírhatná milyen egy Ikrek-Kos vagy egy Ikrek-Bak párosítás. Ezek nagyon érdekelnének.  

Azt gondoltam, hogy megoszthatnánk egymással, mindenkire kíváncsi vagyok és szívesen segítek, nem hiába vagyok Ikrek

 Puszi

  1. 2006. július 31. 07:0726.

    Én vízöntő aszcendensű vagyok, ami nagyon hasonlít az ikrekére  szerencsére még nem tapasztaltam semmi negatív dolgot...

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2006. július 31. 08:5627.

    Helló!

    Én egy bak vagyok, bár kos aszcendenssel. Két ikrek b.nőm van, akikkel imádjuk egymást. Talán az én józanságom csilapítja az ő "szálldosásukat", ők meg engem pörgetnek fel. Sz'tem barátilag nagyon működik a dolog, mert habár teljesen ellentétesek vagyunk, de normális kapcsolatban csak a pozitívat tudjuk a másikból kihozni.

    Párkapcsolat? NEM! Az ikrek szárnyal, állandó impulzus kell neki, a bak viszont a biztonságra vágyik. Én úgy vettem észre, hogy az ikrek inkább a látszatnak él, nagy érzések, hangulatok, szavak, majd ezeken túllépve, jöhet a következő. A bak meg némán szeret, némán szenved, és az istenért nem érti, hogy a másik mi a fenéért nem veszi ezt észre. Elég sok kommunikációs probléma van köztük emiatt, mert a bak alapból elvárja, hogy a párja ismerje minden rezdülését, az ikrek meg alapból elvárja, hogy vmilyen verbális szinten megnyílvánuljon ez. Nem találkoztam még bak pasival, így magamból kiindulva tudom írni, hogy én a hosszú póráz "híve" vagyok. Tehát odamegy, azt csinál, amit akar, de mondja meg. Szerintem úgy működhet ez a dolog, ha az ikrek elfogadja, h. a bakot isteníteni kell, de nem mint egy pincsi, hanem ésszel, mert utána szabad a pálya. Ha a bak szeret, akkor hosszú távon. Makacs dögök vagyunk, de észérvekkel meg lehet győzni. Hiszti, durca, jelenet csak még önfejűbbé tesz.

    Van egy ikrek pasi haverom. Fantasztikusan jól kijövünk, de félelmetes, hogy mennyiben mások a világ felé az elvárásaink. Az életben nem jönnék vele össze!

    előzmény:
    Nadine (1)
    2006-07-29  09:22
  3. 2006. július 31. 10:3028.
    Én is Ikrek vagyok. Régebben nem hittem az ilyen jellemző személyiségvonásokban csak egy kicsit a horoszkópban, de annak se tulajdonítottam nagy fontosságot.
    Mostanában kíváncsiságból (Ikrek-tulajdonság) érdeklődöm az ilyesmi iránt és szinte 90%-ban igazak.

    Az előző kapcsolatom nekem is Kos volt. Iszonyatosan tüzes, forróvérű, rámenős, bumm bele a közepébe típus volt. Az egyetlen dolog amiért vele voltam a kíváncsiság, az új dolgok keresése. Szóval tipikus Ikrek hozzáállás.
    Nem tartott sokáig a kapcsolatunk, de az már egy teljesen más történet. Nem írom le miért, mert nem a témához kapcsolódik.
    Ennek ellenére ha néha összefutunk még mindig benne lenne egy egyéjszakás kalandban. Mondjuk a barátnő mellett híve az ilyesminek is, és nem utasítja vissza a felkínálkozó lányokat.

    Valahol olvastam, hogy az Ikrek ideális társa a Vízöntő és a Mérleg.

    Jelenleg egy Vízöntőt próbálok "megszerezni". Az a baj mindkettőnkkel, hogy azt várjuk, hogy a másik irányítson. Ennek tudtában muszály nekem lépni, ha ő nem mer annyira. Elég macerás, mert elég nyuszi vagyok, de ha megkapom, megéri!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_992633 (12)
    2006-07-29  15:46
  4. 2006. július 31. 10:3329.
    szervezz programokat! A vízöntő szereti az ilyesmit. Aztán ő is nekilendül...
    előzmény:
    kisnyuszó (28)
    2006-07-31  10:30
  5. 2006. július 31. 10:5730.
    Sokat vagyunk egy társaságban. De csak piszkáljuk egymást, megjegyzéseket teszünk. Vagyis én inkább ezekre reagálok hasonló módon.
    Ha meg kettesben maradunk akkor beáll a kínos csend, csak ülünk mint a hülyék. De legalább az első csókon túlvagyunk, bár eléggé megszenvedtem érte míg összehoztam az alkalmat.
    előzmény:
    Mimas (29)
    2006-07-31  10:33
  6. 2006. július 31. 11:0931.

     

    Hümm. Bátortalan a drága! Neked kell kezedbe venni a dolgokat! Van vmlyen hobbija? Gyűjt vmt?  Érdeklődési kör? Pl. elejthetnél egy olyat, h. hallottad lesz egy kiállítás/előadás/akármi, ami sz'ted érdekelné, nincs-e kedve elmenni. Vagy szervezz egy kirándulást. Beszéltesd magáról. Mit gondol a suliról/barátokról/továbbtanulásról/xy sportról/filmről/zenéről stb.

    előzmény:
    kisnyuszó (30)
    2006-07-31  10:57
  7. 2006. július 31. 11:2132.

    Sziasztok!

    Ez igazán érdekes téma, már én is sokat gondolkodtam rajta, hogy a Bak férjemmel ( én vagyok az Iker) mi a csuda tart össze 16 éve?

    Nagyon más a természetünk, a hozzáállásunk a világ dolgaihoz stb. Bár az is igaz , hogy a gyerek minden házasságban nagyon komoly összetartó erő. Persze nem azt mondom, hogy nem jó ez a kapcsolat, csak néha én magam sem értem ezt az egészet . És ilyenkor mindíg az jut eszembe, hogy a csillagjegyünk szerint nem is lehetnénk együtt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_992633
    Torolt_felhasznalo_992633
    2006. július 31. 13:2033.

    Szia liko5!

    Attól, hogy Ő Bak, Te pedig Ikrek, és horoszkóp szerint nem is lehetnétek együtt, még igazán lehettek boldogok. Biztos olyanok az aszcendenseitek, hogy kiegyenlítik az Ikrek-Bak között lévő űrt. Vagy éppen a kínai horoszkópotok jól megy egymáshoz. Én pl. a Macska évében születtem. Ti?

    előzmény:
    liko5 (32)
    2006-07-31  11:21
  9. Torolt_felhasznalo_992633
    Torolt_felhasznalo_992633
    2006. július 31. 13:2834.

    Tudod, számomra az a megdöbbentő ebben a Kosban, hogy mindent, amit el lehet valaki ellen követni, azt ő elkövette. És mégis állítja, hogy ő szeret engem, és nem tud nélkülem élni, és mindezeket a szemétségeket csak ÉRTEM tette!!!  De könyörgöm, hol van az életveszélyes fenyegetés a szerelemtől?? Mi köze hozzá? Döbbenet, hogy mivé tudnak válni az emberek!

    Azt hiszem, túl jókat gondolunk az emberekről. Én is mindenkiről a jót feltételezem, pedig kaptam már eleget az életben. Talán most kezdek már átalakulni és belátni, hogy az emberek nem olyanok, amilyennek én látni szeretném őket, hanem önzőek.

     Ti, többi Ikrek, hogy látjátok ezt? Ti is szebbnek, jobbnak képzelitek az embereket, mint amilyenek igazából? És Ti hogy dolgozzátok fel a csalódottságotokat, amikor kiderül, hogy mások nem becsületesek, és nem szeretnek úgy? (szeretetből elsősorban, bármilyen kapcsolatban)

    Poppy31

    előzmény:
    kisnyuszó (28)
    2006-07-31  10:30
  10. 2006. július 31. 16:1335.
    "Ti is szebbnek, jobbnak képzelitek az embereket, mint amilyenek igazából?" - Azt nem tudom, hogy a többi Ikrek hogy van vele, de szerintem én inkább túl jól ki tudom ismerni az embereket. Nem mondom, hogy belelátok a lelkükbe, de elég jó emberismerőnek tartom magam, sajnos.
    Azért sajnos, mert így én inkább tele vagyok előítéletekkel. Mármint, ha vmit tudok vkiről, nem tudom elképzelni, hogy velem vagy akár mással más helyzetben máshogy viselkedne.

    A lényeg: A KOS SZERINTEM CSAK SZERETŐNEK JÓ, DE ANNAK NAGYON!!! - Tisztelet a kivételnek. Bár szeretném azért elmondani, hogy a szakítás óta én nem engedek a 21-ből, bármennyire szeretné.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_992633 (34)
    2006-07-31  13:28
  11. 2006. július 31. 16:2236.
    Az egyedüli érdeklődési köre a haverok, a buli, a foci meg a strand; és nem szeret magáról beszélni. Nehéz a dolgom vele.

    Ha meg mégis együtt vagyunk, akkor sem tudok elég közel kerülni hozzá. Nem azért, mert nem akarja, hanem mert "Nem tudja, hogy végülis mit akar velem".
    Ja és mivel Ikrek vagyok, ugye egyik pillanatban én is így gondolom, másikban pedig úgy. Most lehet, hogy éppen én is akarom, de lehet attól fél, hogy ez már megint csak egy hóbort. Pedig nem.
    előzmény:
    Mimas (31)
    2006-07-31  11:09
  12. 2006. augusztus 1. 08:3937.

    Helló!

    Sz'tem odáig még nem jutott el, hogy azon rágódjon, hogy nálad ez csak egy hóbort... (előre is bocsánat a hímneműektől).

    akkor is sz'tem vmlyen progit kellene szervezni. Írtad, hogy bulizós, akkor ezen a vonalon indulj el!

    előzmény:
    kisnyuszó (36)
    2006-07-31  16:22
  13. 2006. augusztus 1. 09:4538.
    Törekszem, de ezen a téren kicsit eltér a véleményünk. Ő inkább azokat a helyeket kedveli ahol inni lehet - mértékkel -, én meg inkább a diszkókat.

    Na mindegy. Tegnap úgyis vele voltam. Volt egy kis baráti összejövetel pár fővel. Csak beszélgettünk, meg filmet néztünk. Nem nagy szám, de jó volt, és mégiscsak velem volt.
    előzmény:
    Mimas (37)
    2006-08-01  08:39
  14. 2006. augusztus 1. 10:3639.

    Hááát, az ivós helyeken lehet beszélgetni. Jók ezek a baráti összejövetelek is. Sz'tem most még igazodj hozzá, aztán majd úgy is rávezeted, hogy Te mit szeretnél. 

    Tegnap történt vm köztetek?

    előzmény:
    kisnyuszó (38)
    2006-08-01  09:45
  15. Torolt_felhasznalo_376917
    Torolt_felhasznalo_376917
    2006. augusztus 1. 12:5840.

    Sziasztok!

    Szintén Ikrek - Nyilas aszcendenssel - és hát mit is mondjak a tipikus Ikrek dolgok nagy része illik rám is  

    Az fő problámám abban áll, hogy hogyan lehet egy kapcsolatot megszilárdítani, miután elmúlt a nagy lángolás, pezsgés?? Nekem ez még eddig egyszer sem sikerült, és így 26 évesen már jó lenne ebbe is beletanulni... Hogyan sikerülhet ez egy Ikreknek?

    Bakok: első fellángolás után tudnak nehezen emészhetőek lenni - nekem ez a tapasztalatom. Lassúság, földhöz ragadtság hozzánk képest. De persze embere válogatja, nagyon sokminden befolyásolja, hogy ki hogy veszi ezt.

    Ajánlom az www.asztroweb.hu oldalt mindenkinek, személyre szabott pontos horoszkópot készít, segít az aszcendens számolásban, aktuális előrejelzést csinál. Mintha csak asztrológushoz járna az ember 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2006. augusztus 2. 10:4641.
    Nem történt semmi, csak filmet néztünk, beszélgettünk és megmaszíroztam a hátát.

    Utána lehet, hogy lett volna vmi, de haza kellett mennem. Meg amúgy is: Nem a k.rvája akarok lenni, hanem a barátnője. Na, ez egy kicsit erős volt, meg hál' istennek ő nem "olyan".

    Azóta már a barátnőm leteremtett rendesen, hogy mekkora egy idióta vagyok. És igaza is van. De nem tehetek róla, így is fél12-kor értem haza. Nem akarok még otthon is balhét.
    Na jó, ezek csak kifogások. De én olyan kisnyuszó vagyok még.
    előzmény:
    Mimas (39)
    2006-08-01  10:36
  17. 2006. augusztus 2. 14:4542.

    Csatlakoznék kisnyuszóhoz....Én is jó emberismerő vagyok..azthiszem...De én nem bánom,mert emiatt nemigazán voltak nagy csalódásaim.Általában rögtön levágom a frankót,sőt mintha ki lennének hegyezve az érzékeim a hazugságokra...Ha v.ki nem szimpatikus azt (sajna) kimutatom,egyszerűen nem tudom megjátszani magam,képtelen vagyok bájologni...Ezért régen sokszor rámsütötték,hogy flegma és beképzelt vagyok..Pedig nem. Pusztán őszinte...Ti is így vagytok vele???

    Ja,a másik tipikus IKREK tul.-om,Az "ami a szívemen az a számon "effektus...Kevesen tolerálják,de aki szeret az ezt becsüli a leginkább bennem..tudják,hogy sosem hazudnék...

    A mostani párom Mérleg...A párhoroszkópok szerint velük és a Vízöntőkkel jövünk ki a legjobban...Hát nem tudom...Abszolúte de az ellentétem..(mindenben) Nem is értem hogy,hogy bírjuk már 3 éve...És valóban kisnyuszó,  a kos csak szeretőnek jó..na,de micsoda szeretők...Egy ízig-vérig kos tanított meg mindenre...szenvedélyből vele nem volt hiány... 

     

    előzmény:
    kisnyuszó (35)
    2006-07-31  16:13
  18. Torolt_felhasznalo_992633
    Torolt_felhasznalo_992633
    2006. augusztus 2. 15:5243.

    Jól teszed Kisnyuszó. Nem kell mindjárt a közepébe ugrani, főleg ha komolyan gondolod a barátnőséget. A férfiak nem becsülik azt, aki rögtön megadja magát, akármit is mondanak. A szívükben mind rendes lányra vágyik, aki nem beszél csúnyán. És ez a vagányokra különösen igaz, legalábbis tapasztalatom szerint.

    Egyébként nekem sem az emberismeretemmel van baj, mert tényleg igaz, hogy az ember rögtön megérzi mi a helyzet, csak én utána mégis mindenki felé nyitott maradok, és azt mondom magamnak, á, lehet mégsem olyan rossz, és mindenkiben próbálom megtalálni a jót. A párom szerint javíthatatlan álmodozó vagyok, a barátaim szerint túl nagy a lelkem. És ez nem jó... Bár lehet, hogy nem az álmodozókat kellene kiábrándítani, hanem a világ van elferdülve...

    előzmény:
    kisnyuszó (41)
    2006-08-02  10:46
  19. Torolt_felhasznalo_992633
    Torolt_felhasznalo_992633
    2006. augusztus 2. 15:5344.
    Nekem is Nyilas aszcendensem van.  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_376917 (40)
    2006-08-01  12:58
  20. 2006. augusztus 3. 11:1245.
    Gardia:

    Akkor úgy látszik a kosok márcsak ilyenek. Nemcsak rámenősek, szenvedélyesek, de jó tanárok is. Nekem is ő adott tapasztalatot, bár mi nem jutottunk túl sokáig, mert nem működött a kapcsolat. De legalább most már több bátorság van bennem.

    Poppy31:

    Ő is ilyen, csakhogy így nagyon lassan haladunk, én meg szenvedek miatta!
    előzmény:
    gardia (42)
    2006-08-02  14:45
  21. 2006. augusztus 8. 18:0746.

    Sziasztok!!

    Én is ikrek vagyok,és elejétől elolvastam az írásotokat,és megkell jegyeznem fantasztikus kis csapat aki ide jár. Más topicokban is segítetett az emberek,de itt ahol mindenki olyan mint én .ez klassz.

    Én azt szeretném megkérdezni tőletek elősször is hogy olyanokat olvastam hogy az Oroszlán és az Ikrek nem jó páros de itt mindenki szinte dícséri őket,ott nem érdekes hogy mit írnak,vagy ez teljesen félre "tippelték"?

    Vizöntővel én sterintem is összefér az Ikrek,mert néha tud hisztis lenni az Ikrek és ezt elviseli a higgadságával a vizöntő.1,5 éves kapcsolat volt gyönyörű és azóta mindíg a vizüntőt keresem de csak Oroszlánt találok 

    Még egy kérdés: ha az Ikrek talál egy személyt aki tetszik neki és megakarja szerezni addig tart a "nagy érzelmei" amíg megnem tudja hogy a pasinak is tetszik.Utánna néha elfut ez miért van? Nálatok is van vagy volt ilyen??
    Írjátok meg ezzel kapcsolatosan légyszi a véleményeiteket!!

    Kööszii

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2006. augusztus 8. 21:0647.

    én is ilyen vagyok  szeretem elcsavarni a pasik fejét, flörtölgetni velük és hogyha sikerül utána elfutok.

    Fogalamam sincs, hogy miért és nem is szeretném ezt csinálni, de valamitől félek.de csak addig érdekelnek, amíg belém nem habarodnak aztán meg otthagyom őket . ebbben nagyon jó vagyok. Talán csak az igazi kell ? de hol van az még 17 éves vagyok...talán attól, hogy elvesztem a függetlenségem ? vagy magától a párkapcsolattól és az ezzel járó dolgoktól, nem tudom...de ha valaki tudna segíteni ,jó lenne ! esteleg valami tanács ? ti nem így érzitek ? csak mi ketten vagyunk így ezzel ?

     

    puszi

    előzmény:
    nikolo (46)
    2006-08-08  18:07
  23. 2006. augusztus 8. 22:1648.

    Szia

    Örülök hogy párra találtam ebbe 

    Ugyanis én 16 éves vagyok és én velem is ez történik. Megtetszik megkérdezik bejövök-e neki és azt mondja igen,beszélgetünk belémszeret és eltűnök de én ezt nem akarom,de nem akarom hogy legyen valami amit esetleg megbánok ezt  se tudom. Igaz volt egy hosszabb kapcsolatom egy nyugodt vizöntővel de nem lehet csak őt keresni mindenkibe. Tapasztaltabb és nagyobb Ikrek nem irnátok erre valami nyugtatót?

    Tudatosan nem akarom csinálni de mégis most akkor hogy van ez? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2006. augusztus 8. 22:2949.

    sziasztok

    ikrek mérleg aszcendenssel milyen?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top