Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2007. május 21. 09:2218701.

    Egyefene ki merem én irni ide is 

    Biztos én voltam a híbás de ez van: tegnap volt gyermeknap nálunk és segiteni voltunk egy másik klubbal és zsíroskenyeret üditöt meg ilyenek készitettünk majd adtunk a gyerekeknek. No a lényeg kellett volna hozni valahonnan egy db asztalt és 70év feletti akarta velem cipelni erre én" Marha de nagy "azt mondom ne haragudj ne te cipeld az asztalt vannak itt fiatalabbak cipeljék azok hogy jön az ki hogy cipekedsz  el is mentem a másik klubelivel (nem nyugdíjasok 50éves lehetett a csaj) mondja utközben Ö is jo hogy nem az idössek cipelik amikor mi itt vagyunk. Eltellik ugy egy ora egyszer csak kiabáll az idöshölgy hogy már régota a begyében vagyok és most kimondja ,hogy TE MARGITKÁM NEM SZERETED AZ IDÖSSEKET mert már márkor is rászoltam ilyenért.vegyem tudomásul Ö birja lehet jobban birja mint én Megjegyzem csak nektek hát ebbe lehet igaza van mert nehéz volt a dög asztal No tovább mondom Erre azt válaszoltam elnézést én csak ovni és védeni akartam a cipekedéstöl semmi hátsó gongolatom nem volt igen is ha vannak fiatalabbak akkor hagyják ránk a nehezét ha meg sértettem ezzel akkor elnézést.No erre torkaszakattábol kiabaláta ujra az elöbbieket ez nyilvános helyen és más idegen elött zajlott.Gondolhatjátok ,hogy éreztem magam 

    Lassan már 1 ujságot sem tudok elolvasni mert annyit dolgozom értük.csupán mert nem szeretem öket 

    Röviden ez a lényege 

    No ez van én MARHA 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2007. május 21. 08:4218700.

    Sziasztok. Hipp-hopp már végeztem is a háziorvosnál. Nagyon jól szervezett az én kőrzetemben a háziorvosi ellátás.

     Margitkám nagyon igazságtalanok voltak Veled, ha erre a lépésre szántad rá magad. Csak ne hogy ugy járj, hogy Te jobban szenvedj.  Itt a mi barátikörünknek is a vacsorákat szervező Erzsikénket  is megsértették, lemondott és 2 évig ugy szenvedett, hogy a sok visszahivó szóra visszament. Igaz respektálják is azóta  és ő is határozottabb és kevesebbet vállal.

    Mindenkinek szép napot, mint itt van. Én pedig beveszem magam a konyhába.

    Ma estig itthon leszek és be-be kukkantok. Este pedig szinház. Marika

    előzmény:
    megvagyok (18698)
    2007-05-21  07:47
  3. 2007. május 21. 08:2218699.

    Szervusztok, szép napot!

    Margitom! Valami nagy trauma ért biztosan, hogy ilyen döntésre jutottál. Lehetetlen állást foglalni ebben a dologban, de azt gondolom, nagyon megvisel a továbbiakban Téged, aki ennyire aktívan gondoskodsz a közösségedről. Lehet, hogy alaposan meg kellene beszélned az illetékesekkel, hogy minden a helyére kerüljön???

    Ha itt vagy, arra kérlek, hogy hívjál már be az msn-be, mert nekem valmi oknál fogva nem jön elő, lehet, hogy véletlenül valahol kikapcsoltam, és nem tudom, hogy kell újból rátalálnom.

    előzmény:
    megvagyok (18698)
    2007-05-21  07:47
  4. 2007. május 21. 07:4718698.

    Szép Napot  

    Tul éltem mindent aminek sikerülni kelett az sikerült 

    Csak tegnap személyszerint engem ért olyan dolog amiben a "lelkileg" totálkáros vagyok hosszu idönek kell eltelni ,hogy tullépjek rajta    Ennek következtében  1 lépésem az volt hogy lemondtam klubba  a többi majd kialakul. Ma adom be irásban 

    Most megyek a dolgomra , de itt leszek sokat gép közelben 

    Kellemes hetet  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2007. május 21. 06:5518697.


    Ma gyönyörüen

    Ma gyönyörüen süt a nap.Ablakomon keresztül is érzem a napsugarának melegét.Madarak csiripelnek,hirdetik itt a tavasz.Gyüjtögetnek s épitík fészkeiket.Én is még az ágyban leskelődők,még álmodozom  kicsit,azt felidézve mit is álmodtam? Egy jobb jővőt? Álmaimban kinyitottam szemem,s a napfény világitott az arcomba,s tudtam ma valami  megváltozott,valami történi fog,valami másképp lesz , mint eddig volt.

    LadyLuna

    előzmény:
    nagymama (18696)
    2007-05-21  06:44
  6. 2007. május 21. 06:4418696.

    Szép jó röggelt kivánok!

    Zoli már Debrecen felé, én pedig megrohamozom az eü-t, mert 2 heti szabi után ma jön elősször a háziorvosom.

    Köszönöm a jókivánságokat anyukámnak és menyemnek.

    Mindenkinek szép napot kivánok. Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2007. május 21. 06:1318695.
    Jó reggelt Jó reggelt!!!!!!

    Fent vagyok már egy ideje csak "totyogok "itt jobbra balra!
    Még nem az a szikrázó napsütés van oda kint de nem is lesz rossz idő.
    Ez az utolsó dolgos hét aztán egy hét szabadság ami úgy érzem most ránk is fér mert kezdenek kimerülni az energia források!

    Nem hiszem hogy olvassa de a zért most is kívánok a Rózsának Boldog Születésnapot!!!

    Mindenkinek kellemes és vidám napot!
    előzmény:
    precon (18694)
    2007-05-21  06:05
  8. 2007. május 21. 06:0518694.
    Jó reggelt.
    -------------------------
    KOS (III. 21 - IV. 20.)


    Ma figyelj a munkahelyeden nehogy nagyobb hibát vagy figyelmetlenséget kövess el, mert úgy tűnik, hogy a hét elején kissé szétszórt vagy.

    BIKA (IV. 21 - V. 20.)


    Célodtól még rendkívül messze vagy, de határozottan haladsz felé. Hiába mondják az ellenkezőjét mások, de még te is látod, hogy ha nagyon kis lépésekben is, de jó úton haladsz.

    IKREK (V. 21 - VI. 20.)


    Akármi is történik, továbbra is kitartóan vidd végig azt, amit fejedbe vettél. Ötleted nagyszerű, így bármilyen akadályt képes vagy legyőzni, csak némi türelem szükséges hozzá.
    RÁK (VI. 21 - VII. 20.)


    Utazásra számíthatsz a közeljövőben, amely teljes mértékben felpezsdíti majd a hétköznapjaidat. Ha esetleg még csak a tervezési fázisban vagy, már akkor is érzed, hogy jó hatással van rád.

    OROSZLÁN (VII. 21 - VIII. 20.)


    Esélyeid már-már a csodával határosak, azaz mindenre képes vagy a mostani periódusban. Használd ki ezt a termékeny időszakot, meglátod az összes áhított babért learathatod majd.

    SZŰZ (VIII. 21 - IX. 20.)


    Otthonod egy kissé úgy néz ki, mint egy harci övezet utáni szükségállapot. Nagy a felfordulás körülötted és a környezetedben. Jó lenne magad köré egy kis nyugalmat varázsolnod.
    MÉRLEG (IX. 21 - X. 20.)


    Munkáid tovább dagadnak, sokkal gyorsabban és hatékonyabban kell most dolgoznod ahhoz, hogy a végére érj a feladataidnak. De ne csüggedj, rutinod átsegít a nehézségeken.

    SKORPIÓ (X. 21 - XI. 20.)


    Nehéz kollegákat sorsoltak az utadba a csillagok, kicsit meggyűlik velük a bajod, míg sikerül őket betörnöd a saját elképzeléseid és munkatempódnak megfelelően.


    NYILAS (XI. 21 - XII. 20.)


    Családi ünneplésre számíthatsz, mindenképpen iktass be több időt az összejövetelre. Figyelj az ajándék kiválasztásában és az ünneplés körülményeire is.

    BAK (XII. 21 - I. 20.)


    Ha jobban szeretnél a természetre odafigyelni, akkor kezdhetnéd az otthoni hulladék szétválogatásával. Már az első lépés is hatalmas szemléletváltozást hoz magával.

    VÍZÖNTŐ (I. 21 - II. 20.)


    Ma hajlamos leszel a nagyotmondás csapdájába esni mint az a horgász, aki a kifogott kishaláról a végén már cápaméretekben mesél. Vigyázz, mert könnyen lebukhatsz.

    HALAK (II. 21 - III. 20.)


    Munkahelyeden kívüli garázsprojektbeli ötleteid jó ütemben haladnak, ami azt jelenti, hogy hamarosan gyümölcsöző értékesítésébe is belekezdhetsz.






    előzmény:
    er54 (18693)
    2007-05-20  23:12
  9. 2007. május 20. 23:1218693.
    Jó éjszakát szép álmokat

    Elökerültünk péntek óta sok sok rendezvényen vettünk részt kiszorakoztuk magunkat ,feltöltödtünk az elkövetkezendő hétre
    Marimama Édesanyádat és kismenyedet szeretettel köszöntjük születésnapjukon.
    Nem tudtam még rendesen visszaolvasni mert igen fáradtak vagyunk.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2007. május 20. 21:4918692.
    Íme a legújabb- Magic Photo Editor 3.78-as - képszerkesztő programommal kreált pár variáció a szerelmemről!!!

    Pista ( István )
    előzmény:
    nagymama (18684)
    2007-05-20  20:13
  11. 2007. május 20. 21:1318691.
    Én is kívánok Marika ünnepeltjeinek nagyon sok boldogságot, nagyon jó egészséget, és még sokáig ilyen szerető családot!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2007. május 20. 21:0818690.

    SZervusz Erzsike! Természetesen érhető, hogy ilyenkor rengeteg a pótolni való feladat. De nagyon kedves vagy, hogy figyelemmel kiséred a sorsunkat. Tudod itthon is vannak kellemetlen és szomorú események, de azért csak elvagyunk valahogy. Itthon, biztonságban. Érdekes lehet egy idegen országban élni, nekem biztosan honvágyam lenne az első hónap után. Persze nem vagyunk egyformák. Én már a nyaralás második hetében is azt számolom, mikor jövünk már haza, itthon meg azon bánkódom, hogy de jó lenne még ott lenni egy kicsit.

    Érezd jól magad itthon, és ha szépeket látsz, szép helyeken jársz, gondolj ránk.

    előzmény:
    sorbet (18662)
    2007-05-20  00:22
  13. 2007. május 20. 21:0318689.

    Szervusztok, látom mindenki aludni készül, én meg most jöttem ide, de nem bánkódom,mert nekem is a kádban a helyem ilyenkor. Épp visszaolvastam, amikor hirtelen valahogy kiléptetett, nem tudni miért.

    Ha nem tudnék végigolvasni, kívánok mindenkinek jó éjt, szép álmokat. Ha tudok még olvasni, akkor írok majd, persze ha valaki választ vár tőlem valamire.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2007. május 20. 20:5418688.

    Marimama! ezek a gyerekes régi csinytevések is nagyon kedvesek,mi is szoktunk mesélgetni Kiskatiról,Balázsról,mind a kette szivesen hallgatják.

    Ma is sétáltunk egy jó nagyot,utána elmentek a gyerekek áthoztam de és itt horkolt nekem.

    Ma nagyon álmositó idő volt,ugyhogy én is megyek horkantani.Jóéjszakát és szép álmokat mindenkinek. 

    előzmény:
    nagymama (18684)
    2007-05-20  20:13
  15. 2007. május 20. 20:3018687.

    Marimama kívánok én is a szülinaposoknak nagyon sok boldogságot. 

    Éva51 látom előkerűltél Szandikának kívánok boldog névnapot. 

    Totyi ,picivirág hát tüneményesek az unokáitok az egyszer biztos 

    Kati nagyon jó hogy van a Lizid így kénytelen vagy csodás sétákat tenni 

    Mindenkinek szép nyugodt álmokat kívánok,ma megint elfáradtam így nem tartok névsorolvasást.Legyetek jók és álmodjatok szépeket jó éjszakát gyerekek 

    előzmény:
    nagymama (18685)
    2007-05-20  20:14
  16. 2007. május 20. 20:2118686.
    Szia Marika!

    Gondolom én, hogy szedéshiba van a a szolidban...
    Nem "aluka" lenne a szó...?????
    Mi lesz a huhogással???,

    Pista

    u.i.:

    Mi most jöttünk haza Jutkával ...ról ( nehogy Zsóka cikizzen...) a Bazilikából a szentmiséről. ma nem kell Verőcén (sem) locsolni!!!!

    Jó éjt Mindenkinek!!!
    előzmény:
    nagymama (18684)
    2007-05-20  20:13
  17. 2007. május 20. 20:1418685.
    Köszönöm a szülinaposaimnak küldött jókivánságokat. Marika
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2007. május 20. 20:1318684.

    Szép jó estét kivánok!

    Másodszor kezdem irni a szolit, mert az első elszált.

    Megvolt a nagy ünneplés, minden jól sikerült és jó hangulat volt.

    Marcsi, Julika aranyosak az unokáitok. Ezek a babás-évek csodálatosak. Anyukámat most is meséltették az dédunokák a szüleik babás éveiről.

    Anyu elmesélte a gombos sztorit: Misikének hiányzott több gomb az ingéről, a hokozás közben letépték. Kereste anyu, szitálta a homokot, de nem találta. Végül Misi mutogatta Zoli orrát, hogy ott! ott! Hát bedugdosták az orrába. Gyorsan belevágta a babakocsiba mindkettőt és rohant át vele a dokihoz. Az mondta semmi pánik, az előző napi

     eset komolyabb volt, ott a nagymamánál az egyik unoka a másik fejére a bilit huzta  és rá is kopácsolta. Bádogvágó is kellett a kiszabaditáshoz. 

    Katikám csodálatosak ezek a Ti lizis sétáitok.

    Jó éjt, szép álmokat, megyek korán feküdni, mert holnap Zoli már 5-kor itt lesz, mert Debrecenbe megy áruért. Marika

    előzmény:
    stadber (18679)
    2007-05-20  17:56
  19. 2007. május 20. 19:5818683.
    Marcsi értékelni kell,hogy akar segiteni,ez nagyon aranyos az én lányom nem volt ilyen tevékeny.
    előzmény:
    totyogoka (18681)
    2007-05-20  19:48
  20. 2007. május 20. 19:5018682.
    ?????????????????
    na most mi van?????????
    dadogok????????????????
    Kiírta hogy nem tudja elküldeni aztán meg bumm!!!
    előzmény:
    totyogoka (18681)
    2007-05-20  19:48
  21. 2007. május 20. 19:4818681.
    Katikám!!!!!
    Azért a földön is volt kb 2x ennyi morzs. A tojásos morzsás ujját időnként megnyalta és közben mondogatta hogy sinom sinom
    Nagyon jókat rötyögök rajta mert ugyan még csak szavakat mond de azért próbálja megértetni magát.
    A homokozóban mikor már mindene tele volt homokkal akkor nagy igyekezettel mondogatta: Anya anya anya..................semmi baj!
    Biztosan azt akarta mondani hogy anya majd azt fogja mondani hogy semmi baj ha meglátja a nyakig homokban fürdött lányát!

    Marimama! Nagyon sok Boldog Szülinapot az ünnepeltjeidnek!
    dÉva!!!!! Kincsike! Nem írtátok be a lottószámokat! Most mi van megyünk maradra???????
    előzmény:
    stadber (18678)
    2007-05-20  17:54
  22. 2007. május 20. 19:4818680.
    Katikám!!!!!
    Azért a földön is volt kb 2x ennyi morzs. A tojásos morzsás ujját időnként megnyalta és közben mondogatta hogy sinom sinom
    Nagyon jókat rötyögök rajta mert ugyan még csak szavakat mond de azért próbálja megértetni magát.
    A homokozóban mikor már mindene tele volt homokkal akkor nagy igyekezettel mondogatta: Anya anya anya..................semmi baj!
    Biztosan azt akarta mondani hogy anya majd azt fogja mondani hogy semmi baj ha meglátja a nyakig homokban fürdött lányát!

    Marimama! Nagyon sok Boldog Szülinapot az ünnepeltjeidnek!
    dÉva!!!!! Kincsike! Nem írtátok be a lottószámokat! Most mi van megyünk maradra???????
    előzmény:
    stadber (18678)
    2007-05-20  17:54
  23. 2007. május 20. 17:5618679.
    Itt a hegyen esett és sütött a nap,de csak pár pötty,de azok nagyok voltak,még a port se verte el.Marcsi szép időtök lesz meglást,elmulik a fagyosszentek aztán jön a nyár.
    előzmény:
    totyogoka (18677)
    2007-05-20  17:46
  24. 2007. május 20. 17:5418678.

    Ja de jó nektek nagyik Totyi,Picivirág,jól kijátszthatjátoka magatokat az unokákkal az enyém már másfele jár ritkán látom csak amikor enni kell,már inkább csajozik,mint nagyizik.

    Szépek ezek a gyerekek,Marcsi igazán ügyesen csinálta a panirozást,az amit kiszórt semmi,meglátod nagy gurmann lesz.Julcsi jó lehetett,hogy összevesztek a szintetizátoron,legalább volt hangzavar.

    dÉvi nekem se segit semmit a lányom nem vagy egyedül.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2007. május 20. 17:4618677.
    Na a nagyjával készen vagyok az apraja meg le van ....................!
    Olyan csúnya fekete felhők gyülekeznek Zsóka49.-ék felől! Lehet hogy ott már esik is.
    A jövő héten még nem is bánnám ha esne de utánna már legyen jó idő. Nem ám megfagyunk Hajduszoboszlón mint az elmult évben! Brrrrrrrrrr de hideg volt végig!
    előzmény:
    precon (18676)
    2007-05-20  16:19
  26. 2007. május 20. 16:1918676.

    Egy csapat diák azt a feladatot kapta, hogy készítsenek egy listát arról,
    mit tekintenek most a világ hét csodájának.
    Valószínűleg némi eltéréssel, de a következők kapták a legtöbb szavazatot:
    1. Az egyiptomi nagy piramisok
    2. A Tádzs Mahal
    3. A Grand Canyon
    4. A Panama-csatorna
    5. Az Empire State Building
    6. A Szent Péter-székesegyház
    7. A kínai Nagy Fal
    Amikor a tanár összeszedte a szavazatokat, észrevette,
    hogy egy diák még nem végzett a listájával.
    Így megkérdezte a lányt, hogy talán problémája van a lista elkészítésével.
    A lány azt felelte, hogy -Igen, egy kicsit. Nem teljesen tudom eldönteni, mert olyan sok van.
    A tanár azt mondta, -Oké, oszd meg velünk, amid már van, talán tudunk segíteni befejezni.
    A lány hezitált, de aztán felolvasta:
    -Szerintem a világ hét csodája a következő:
    1. Látni...
    2. hallani...
    3. tapintani...
    4. ízlelni...
    5. érezni...
    6. nevetni...
    7. és szeretni.
    A teremben olyan csend lett, hogy a légy zümmögését is hallani lehetett volna.
    Az egyszerű és hétköznapi, általános dolgok elkerülik a figyelmünket,
    és amit természetesnek tartunk, azok valóban csodálatosak!
    Egy szelíd figyelmeztetés:
    A legértékesebb dolgokat az életben nem lehet kézzel felépíteni vagy megvásárolni.
    Ne légy annyira elfoglalt, hogy ne vedd észre ezt!

     
    előzmény:
    precon (18675)
    2007-05-20  16:18
  27. 2007. május 20. 16:1818675.

    Hahó megjöttem,fáradtan de egybe vagyok. egy kis mese nektek,megyek zuhanyozni sziasztok.

    ----------------------------------------------- -------------------------------

    Volt egy  vízcsepp. Egy picike forrásban jött elő a napvilágra. Kinn napsütést talált, enyhe szellőt és rohant. Egyre több. Egyszer csak észrevette, hogy ők, a vízcseppek egyetlen rendszer részei. Nincs egyedül és nem is kell rohannia. Sőt, semmit sem kell tenni. Csak lenni és sodródni.

    Már nem a rohanásra figyelt, hanem a tájra. Hegyeket, városokat látott, halakkal, hajókkal találkozott, sőt egyszer még egy kislány kezére is csókot lehelt.

    Néha elgondolkozott rajta, hogy hova is tart. Hova megy? Mi történik vele? Miért éppen úgy történnek meg a dolgok vele , ahogy megtörténnek. Van ennek jelentősége??? Sokszor gondolkodott el ezen.

     De nem látott előre. Csak vízcseppeket látott és néha a feje fölött tornyosuló hidakat. Néha nagyon egyedül volt. Néha pedig a többiekkel örvénylett, kavargott. Amikor elérte a tengert, akkor tudta, hogy ide igyekezett. Ide rohant, majd ide sodródott. Megérkezett. Nyugalom vette körül. Teste átlényegült. Párává lett és emelkedni kezdett.

    Vidám kacajt hallott lentről. A kislány volt , akinek a kezére csókot nyomott.

    - Nézd anya! - az a felhő ott, olyan, mint a hab a kakaón. Nevetett a kislány és nevetett az a valami, ami benne volt már a cseppben is , benne volt a párában, és benne maradt a felhőben is...

    előzmény:
    picivirág (18671)
    2007-05-20  15:11
  28. 2007. május 20. 16:0818674.
    Arany életed van!  Nekem a lányom nem segít ennyit! 
    előzmény:
    totyogoka (18672)
    2007-05-20  16:03
  29. 2007. május 20. 16:0718673.
    Sziasztok! kellemes délután!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  30. 2007. május 20. 16:0318672.
    Szép jó napot mindenkinek!!!!!!!
    Csak az utolsó szolit olvastam el de Julika!!!!!!!!!!!!!! Szintén zenész!
    Most lehuppantam ide , hogy erőt gyüjtsek a rom eltakarításhoz.
    Tegnap is alaposan elfáradtunk az Üllői ház takarításánál de ez a mai nap még embert próbálóbb volt. Kittykém mindent maga akar csinálni persze ez nem mindig sikerül akkor meg van visítás hogy mama seditség!!!!!!!!!!!!!!
    Reggel korán kelt de így legalább aludt délelőtt ha meg délután nem alszik akkor az már a szülők gondja!!!!!!
    Ma így készült a rántott gomba ebédre:
    előzmény:
    picivirág (18671)
    2007-05-20  15:11
  31. 2007. május 20. 15:1118671.
    Hahóóó...van itt valaki?? Jujj, de kihalt a topic.
    Na, én csak ne szóljak semmit, hiszen napok óta nem voltam. Most mentek el a gyerekek, itt maradt a csatatér. Délelőtt a játszótéren voltam a két gyerekkel, futkostam utánuk, örültem, hogy ép bőrrel megúsztuk. Virág talált egy nagy pocsolyát és fél lábszárig bele ment. Nem kaptam ki érte
    Kaptak egy szintetizátort, és bizony közelharcot vívtak érte
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  32. 2007. május 20. 10:0718670.
    Szép jóreggelt (?) kívánok mindenkinek.
    Az én ebédem is már fő, rendelésre rántott hal (no nem balatoni, "tengeri", hogy a törpök is tudjanak enni belőle).

    Marikám Anyukádnak is és Kismenyednek is nagyon boldog szülinapot kívánok, erőben, egészségben.

    Katikám, nem a lánykám volt bicikli túrán, hanem nagyunoka, Szandra. Borzasztóan elfáradt, ilyen hosszú távon még nem volt. Hazajött, ebédelt, lefeküdt, és este fél 7-kor ébredt fel (csak azt nem tudom, éjszaka mit csinált?)

    Sorbet-Erzsike, nagyon hamar eltelt az itthon töltött idő, jó utat kívánok Neked, és várjuk a kinti jelentkezésedet is.
    Gittám köszönöm Neked is, átadtam. Papának jobbulást kívánok, Neked kevés munkát, több pihenést.
    Tudom, hogy megint sokan kimaradtak, de folytatni kell az ebédfőzést, már nem is igérem, hogy jövök később, mert tegnap sem engedett írni ez a fránya nlc (vagy a gépem?), csak olvasni tudtam.
    Szép vasárnapot Mindenkinek. Éva
    előzmény:
    nagymama (18665)
    2007-05-20  06:08
  33. 2007. május 20. 09:4918669.
    Jómagam is JELENKTKZEM és szép napot kívánok Mindenkinek!

    István
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  34. 2007. május 20. 09:2918668.
    Marimama! Anyukádnak és a menyednek is boldog szülinapot kivánok érezzétek jól magatokat a családi ünnepen.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  35. 2007. május 20. 08:5918667.
    Sziasztok! Jó reggelt! Indul nekem legalábbis a főzős hétvége,tegnap lazsáltam,ma be kell pótolnom.Legyen szép napotok !
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  36. 2007. május 20. 07:0218666.

    Sziasztok csak gyors be kuk ,megyek már el ,sajnos a hétvége nem úgy alakúlt ahogy gondoltam.Na de mindenkinek szép pihengetős vasárnapot kívánok.(én dolgozom 

     

    Remélem este vissza tudok olvasni,ha nem leszek nagyon fáradt.Az éjjel a lábaim úgy fájtak hogy mindig felébredtem. 

    Na pá rohanok.

    előzmény:
    nagymama (18665)
    2007-05-20  06:08
  37. 2007. május 20. 06:0818665.

    Szia Lina!

    Persze, hogy emlékszem. Csak megváltoztál kicsit, mert akkor vörös haju voltál. Érdeklődtünk is egy odavaló barátnőtől felőlled, de hirtelen eltüntél. Tehát a gép volt a hibás. Gyere csak nyugodtan és kapcsolódj be, majd hamarosan képbe kerülsz, ha rendszeresen visszaolvasol. A mi kis társaságunk szeretetben, békességben azóta is talpon van - olykor azért le is merül. , mintahogyan ebben a korban szokott. Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_681937 (18661)
    2007-05-19  21:33
  38. 2007. május 20. 05:5518664.

    Szép jó röggelt!

    Nálunk az éjjel is esett, friss a levegő, remélem jó idő lesz ma is.

    SorbetErzsike megértem, hogy sok a tennivalód e rövid hazalátogatás alkalmával. Sajnáljuk az elvesztett rokont, ismerőst. Én is emlékszem a 101 éves rokonra, kétszer is ünnepeltétek. Jó utat kivánok a visszautazásnál, sajnos a várakozás reptéren kinós dolog, de ha viszel könyvet azért gyorsabban eltelik. Jelentkezz - ha lehetőséged van - kintről is. Mindig olvasunk és örülünk Neked és Péterről is adj beszámolót.

    Mindenkinek szép napot kivánok. Ma csak későn este jelentkezem, mivel ma anyukám 95-ik szülinapját, Ildi menyemnek /Zoli feleségének/ 35. szülinapját ünnepeljük.Anyukámnál lesz most együtt a család. Marika

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_681937 (18661)
    2007-05-19  21:33
  39. 2007. május 20. 00:2918663.
    A kacsingatós smiley nem az én művem, zárójel helyett jött.
    előzmény:
    sorbet (18662)
    2007-05-20  00:22
  40. 2007. május 20. 00:2218662.

    Sziasztok, bocsánatot kérek, hogy nem tudom  minden kedves topictársnak, aki üdvözölt külön megköszönni a kedves fogadtatást, és hogy nem tudok képeket feltenni.

    Nagyon keveset vagyok itthon, de így sem fog sikerülni mindenkivel találkoznom, akivel szeretnék. Lassan már a visszaútra  készülök. Sajnos egy jó pár órát kellesz pénteken fővárosunk repülőterén várakoznom, ez lesz az út legnehezebb része. Hogy mit fogok ott csinálni?

    Sajnos a jó hírek mellett sok a szomorú is, több ismerős, és szomszéd nincs már többé. Februárban meghalt egy nagynéném, és meghalt az idős(101,5)   rokonunk is(Zsóka49, te emlékszel rá, ugy-e?&nbsp.

    Furcsa, hogy virágok nélkül van az erkélyünk, majd ha végleg hazajövünk bepótolom  ezt a kiesést.

    Még a fogorvosnőnknél is meg kell állnom, remélem nem talál nálam semmi munkát magának.  

    Szeretnék még egy pár jó könyvet is venni,vinni. Ott is rendszeresen járok könytárba, de azért nagyobb élvezet a megszokott két nyelven olvasni. Lányok, nagyon érdekes egy idegen ország kultúráját ismergetni, nekem az a szerencsém, hogy van  elég időm napközben is.
    Holnap a sógoromékkal kirándulunk, unokájuk 7 éves, már alig várom, hogy láthassam őt. Vagyis inkább már ma, ahogy nézem  az órát.

    Ahogy Rózsa szokta írni, én is mindenkire odafigyelek a topic olvasásakor, de most még mindig le vagyok maradva a visszaolvasással. Remélem jól vagytok, drukkolok mindenkinek!

    Aludjatok jól, szép álmokat!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  41. Torolt_felhasznalo_681937
    Torolt_felhasznalo_681937
    2007. május 19. 21:3318661.

    Szép estét kivánok ! Nem tudom emlékeztek-e még rám ? kb egy éve nem tudok irni mert állandóan problémáim voltak a gépemmel, ill.sokáig nem is volt. Ha lehet szertnék ismét csatlakozni a társasághoz. üdv:Kati

    előzmény:
    nagymama (18660)
    2007-05-19  21:07
  42. 2007. május 19. 21:0718660.

    Szép jó estét kivánok.

    Igen katikám sok a program, de legalább nem buslakodom itthon.

    Ma megnéztük Jószai Sándor ikonfestő kiállitását. Gyönyörü munkái vannak. Mondta a háziasszony, hogy lehet vásárolni is. Na meg sem kérdeztem mennyiért.

    Jó éjszakát, szép álmokat kivánok. Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  43. 2007. május 19. 21:0118659.
    Sziasztok! Jóéjszakát,szép álmokat mindenkinek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  44. Torolt_felhasznalo_636103
    Torolt_felhasznalo_636103
    2007. május 19. 21:0118658.

    Sziasztok !  Egy kicsit bekukk!

    Szandika nagyon szépen köszöni a telefonon kapott névnapi gratulációkat.
    Természetesen itt a topikon kapott jókívánságokat is tolmácsoltam

    Ma is kertészkedtem egy kicsit, de csak módjával.
    Holnap hozzák az uj rekamiét, remélem hogy ez is javitani fog az oldalamon, lehet, hogy a fr,ágy tett "nyomorékká". és nem is kellene szednem a reuma gyógyszert /1450.-/ és az antibiotikumot /1250.- Ft.-/  Már tényleg nem tudom mit csináljak!

    Nem nagyon zajlik az élet, látom Éva 51 is jelentkezett, hol van Zsóka 2 ????

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  45. 2007. május 19. 19:5818657.

    Igen, megérkeztek, megebédeltettem mindenkit, és ízlett az ebéd. Ez persze már elég régen volt, azóta már a kertben is "szétnéztem" egy kicsit, sőt már a vacsorán is túl van a család.

    Én mára elköszönök, sajnos megint alaposan elfáradtam, és lehet többet ettem, mint kellett volna.

    Mindenkinek jó éjszakát kívánok!

    előzmény:
    stadber (18656)
    2007-05-19  17:51
  46. 2007. május 19. 17:5118656.

    Gitta már biztos megérkeztek,most már nem kell idegeskedned,végre házi kosztot és nem korházit eszik a papa,biztos olyat főztél,amit szeret és remélem rendben volt minden azt uton.

    Évike! jó kis bicikliturát tesz a lányod,az enyém is  holnap azt hiszem azt tervez,csak a Balázst nehezen tudja rászedni,ő általában itt a hegyekben csinálja,megkerüli Bp-et.

    előzmény:
    dundori (18654)
    2007-05-19  13:36
  47. 2007. május 19. 17:3418655.
    Sziasztok! Elment a barátnőm,feljöttek érte Ceglédről én vittem el a Hősök terére,ott találkoztunkaz unokahugával,most már egyedül vagyok,ugyhogy elvittem a Lizát 1 órát sétálni a hegyre,hogy ki ne essek már a turázásból,azt hiszem Lizának köszönhetem,hogy jól birtam a strapát.Majd még teszek fel képet,mind nagyon szép,ha valaki utazni szeret ezt az országot ki ne hagyja.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  48. 2007. május 19. 13:3618654.

    Szia Évike! Én meg itt "unalmamban" - a várakozás izgalmában ki-be kapcsolgatom a gépet. De jó, hogy bejelentkeztél! Én is kívánok utólag minden jót, sok boldogságot Szandra unokádnak.

    Papa most van úton (nem tudom merre járnak???), már itthon kellene lenniök. Az ebéd azóta már mégjobban kihűlt. Nem ezt igérték. Na mindegy, bár az én szemem már kopog az éhségtől, de szeretném megvárni őket, hogy együtt együnk.

    előzmény:
    Eva51 (18653)
    2007-05-19  13:28
  49. 2007. május 19. 13:2818653.
    Szia Mindenkinek, és szép napot kívánok, olyan szépet, ami kezd nálunk is lenni, és egészségetekre az ebédet.
    Eddig hüvös, felhős idő volt, most kacsintgat a napocska.
    Katika, Ildikó köszönöm Szandrám köszöntését, át fogom adni, most egy 40 km-es biciklitúrán van, kiváncsi vagyok, hogy jön haza.
    Egy kicsit el vagyok maradva, de látom Katika hazatért és csodás képeket rakott fel, Sorbet-Erzsike is itthon van, már nagyon régen "láttam".
    Megvagy-Margitkának gratula a szép szerepléshez, ez már természetes is, nagyon ügyesek vagytok.
    Gitta hála, hogy Papa hazajöhetett, jobbulást és mielőbbi gyógyulást kívánok Neki.
    Marikának jó Anyukázást, Marcsinak jó unokázást.
    Valika Lacinak jobbulást, betegeknek is mielőbbi gyógyulást kívánok.
    Bocsi, tudom, hogy sokan kimaradtak, de most mennem kell, majd később még jövök, és olvasok tovább.
    Jó pihenést és kiskertezést a nap további részében.
    Pussssz Éva
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  50. 2007. május 19. 13:0318652.

    Köszönjük Katikám! Átadom, amint hazaér, ez már minden pillanatban lehetséges. Az ebéd már kihűlt.

    Igazad van, gondjuk-bajuk a nevelés, annyi minden másképp van már, mint volt annak idején, miért lenne ez a dolog is hagyományos?

    A fotókat én is megnézem, eddig nem sok időt szentelhettem rá, de mivel nagyon érdekel engem is ez az ország (nem nagyon rég egy dok. filmet láttam róla), biztosan lenyűgöző.

    További jó pihenést, unokázást kívánok mindenkinek.

    előzmény:
    stadber (18650)
    2007-05-19  12:09
  51. 2007. május 19. 12:1218651.

    Marimama! Látom tobzódsz a programokban,azért pihenni is tessék,mert arra is szükség van.

    Persze az anyukalátogatás az nagyon fontos. 

    előzmény:
    nagymama (18644)
    2007-05-19  08:12
  52. 2007. május 19. 12:0918650.
    Gitta! a papának minden jót kivánunk,remélem minden rendbe lesz és talán egy időre nem lesz gond se,a mai fiatalok másként gondolkodnak,mint mi,jobb is nem beleszólni,látom te sem teszed,maguknak nevelik jól vagy rosszul a gyerekeket nem?
    előzmény:
    dundori (18646)
    2007-05-19  10:34
  53. 2007. május 19. 12:0718649.
    Julika látom unokázol,nincs is annál nagyobb boldogság,élvezd ki.
    előzmény:
    picivirág (18647)
    2007-05-19  11:51
  54. 2007. május 19. 12:0618648.
    Valikám ez az ország tényleg egy csoda,én már voltam de most minden más volt szebb és ragyógóan tiszta,csodálatosak a hegyek,a sebes folyók,a tavai,hőforrásai,a tenger egyszóval csak ámulni lehetett és nagyon jó volt az idegenvezető és a buszsofőr.  
    előzmény:
    precon (18640)
    2007-05-19  06:55
  55. 2007. május 19. 11:5118647.
    Szervusztok! A kép elárulja, miért nam vagyok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  56. 2007. május 19. 10:3418646.

    Szervusztok! Már korábban elkezdtem bejelentkezni, de közben volt egy tündérke látogatóm - Adél! Igaz ki sem vették az autóból, micsoda szokás, ha nagyon ordít otthon, a fiam berakja az autóba, és ide-ide szalad, a baba meg jókat alszik. Hát szerintem ez nem jó módszer, először is nagy luxus, úgy az idő is, mint benzin, nagyon drága. De ők tudják. Én azt sem bánnám, ha időnként sírdogálna a kis helyén, mert akkor legalább megszokná, hogy vannak ugyan körülötte, de mindenki csinálja a dolgát, és neki lassacskán már el kell foglalni magát valamivel. De az is lehet, én nem jól gondolom. Az biztos, nekem egyik gyerekem sem ordított ok nélkül az ágyacskájában, és soha nem hurcoltam ezért egyiket sem, mert akkor nem értem volna rá mellettük semmire. Naponta főztem, és anyósomnak segítettem rendszeresen a munkájában (katona ruhákat mosott, amit hetente hoztak-vittek). Ja! És állandóan rend volt a lakásban, igaz, csak 25 m2-es volt.

    Az ebédem fő és sül. Babgulyás lesz, és sertésszelet gombás-tejszines-sajtos mártásban már sül a sütőben, hozzá zöld tészta köret. Desszertnek babapiskótás, tejszines puding, majd pár szem eper, amit most szedtem a kertben.

    Mindenkinek jó pihenést kívánok, ne dolgozzatok sokat, inkább pihenjetek, és unokázzatok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  57. 2007. május 19. 09:5418645.
    Valcsi, nem ismered fel a stílusomat...?

    Én is szép reggel s még szebb hétvégét kívánok mindenkinek!

    István
    előzmény:
    precon (18643)
    2007-05-19  06:59
  58. 2007. május 19. 08:1218644.

    Szép jó röggelt kivánok!

    Katikám gyönyörü helyen jártál és szépek a képek is. Köszönöm.

    Valikám bölcsesség bizony jól jön a kópomba, meg is fogadom.

    Itt pislog a napocska. Szeretném ha jó idő lenne szombat és vasárnap, mert sétás programunk van. Egy ikon-kiállitást akarunk megnézni és egy csevejdét barátnőkkel a Fekete Sas uj kávézójában, ahol megbeszélnénk a jövő hétvégi programot. Ugyanis a bőség zavarával küszködünk. A nagy esemény pedig anyukám látogatása lesz. Marika

    előzmény:
    stadber (18635)
    2007-05-18  21:06
  59. 2007. május 19. 06:5918643.

    Ha néha behúnyom a szememet,
    szárnycsattogás üti meg fülemet,
    mire szemem megint kinyitom,
    milyen madár volt, már nem tudom.

    Ha sötét szögletbe nézek én,
    rebbenni valamit érzek én,
    szele, hangja megcsap, hasztalan:
    mire látnám, már csak hült helye van.

    Szellemcsapat üldöz engemet,
    titkon megcsípkedi étkemet,
    megrántja kabátom szárnyait:
    mire hátranézek, eltünik.

    Csak egyet tudnék elfogni már
    boldogabb lennék, mint a király:
    kalitba zárnám a kicsikét,
    hallgatni örökre énekét.

    -------------------------------------------------- --------nem tudom ki írta

    előzmény:
    precon (18642)
    2007-05-19  06:57
  60. 2007. május 19. 06:5718642.

     

    vagy beittam mivel ma Ivó napja van 

    előzmény:
    precon (18641)
    2007-05-19  06:56
  61. 2007. május 19. 06:5618641.

      Katikám

    helyen jav.még alszom ezek szerint 

    előzmény:
    precon (18640)
    2007-05-19  06:55
  62. 2007. május 19. 06:5518640.

    katikám csoda szép hejen jártatok,tényleg jó lenne elmenni.

    Totyi nem momdta senki hogy hemperegj a mű fűben Anyukádnak kívánom hogy nyugodjon meg,sajnos tudom hogy nyomasztóak az ilyen kijelentések,de ott is tudják hogy nemigaz.Velem szóba sem ál a kereszt.Látni sem akar így most még telefonon sem beszélek vele.

    marimama jó adag sajtot kelett rántanod 

    Ildikó de jó hogy be kuk.

    Gitta én is szeretem ha szép a kert az olyan megnyugtatóan hat az idegekre. Nálunk az egyik körtefa csinál úgy mint nálatok a barack 

    megvagy remélem nagy sikert könyveltek majd el Tőserdőn is 

    Mindenkinek szép hétvégét ma megint szeretném elfoglalni jól magam bár itt is lóg az esső lába.

    előzmény:
    stadber (18635)
    2007-05-18  21:06
  63. 2007. május 19. 06:4118639.
    Szép essőmentes napot,sziasztok.
    .............................
    Sok Kosnak gondot okoznak a hosszú távú kapcsolatok, illetve, hogy elkötelezzék magukat egy dolog mellett, mert van bennük egyfajta maximalizmus, így a kapcsolataikban is a tökéletest keresik, illetve amikor rájönnek, hogy társuk "csupán" gyarló emberi lény, megpróbálják jobbá tenni
    ----
    Bika

    Az Ön számára szent a családi élet. Ha ezt bármi veszélyezteti, komoly áldozatokat képes hozni, hogy megvédje. Ha tehetné, megállítaná az időt, hogy mindig együtt lehessen azokkal az emberekkel, akiket annyira szeret. Ebben a közegben mindent megtalál, amire csak szüksége van.
    Ikrek

    Érzelmeit illetően komoly kettősség van Önben. Egyrészt nem eléggé bízik az emberekben ahhoz, hogy megossza velük legbensőbb érzéseit, másrész viszont senkinek sincs szüksége annyira a kapcsolatokra, mint Önnek. Időnként azért mégis megpróbál valakit közel engedni magához.
    Rák
    Önbizalma hol az egekbe szökik, hol darabjaira hullik. Időnként úgy érzi, bármit képes lenne megtenni, máskor pedig halogatja a feladatait, mert úgy érzi, még nem érett meg rá, még nem tudna eleget tenni neki. Találja meg a két véglet között az arany középutat önkifejezésének fejlesztésével!
    Oroszlán
    A hétvége első felének történései túlszárnyalják legmerészebb álmait is. Elsősorban szerelmi életében számíthat pozitív fordulatra, ami persze kihat élete minden más területére is. Minden gondolatát imádottja tölti ki és ez szerencsére fordítva is így van. Ez egy tartós kapcsolat kezdete!
    Szűz
    Ha párkapcsolati problémái vannak, kivételesen ne ésszel próbálja megoldani, hanem teremtsen alkalmat arra, hogy kettesben maradjon párjával és hangolódjon rá egészen. Próbálja megérezni, mi zajlik benne és a valós problémát orvosolja, ne csak a tüneteket.
    Mérleg
    Összetalálkozik egy régi nagy szerelmével és rá kell jönnie, hogy valami még mindig működik kettőjük között. Mielőtt azon kapnák magukat, hogy felmelegítették kapcsolatukat, gondolja végig, nem okoz-e ezzel fájdalmat valakinek, esetleg nem nehezíti-e meg saját életét.
    Skorpió
    Ragadjon meg most minden lehetőséget, amikor társaságba mehet! A barátaival, ismerőseivel folytatott beszélgetések segíthetnek megoldani belső konfliktusait és megtalálni azt a megoldást, amivel hosszú távon is mindenki elégedett lesz, aki csak érintett a kérdésben.
    Nyilas
    Nem csak Önt zavarja, ha folyamatosan ellenőrizni akarják, de kedvese sincs tőle elragadtatva. Már megint más szabályokat alkalmaz másokra, mint saját magára. Úgy gondolja, az Ön indokai megalapozottak, míg másnak nincs joga bármi rosszat feltételezni Önről.
    Bak
    Egy új kapcsolat kezdetén nagyon fontos, hogy minden másikkal kapcsolatos megérzésünknek utánajárjunk. Ezzel elkerülhetjük, hogy olyan tulajdonságokkal ruházzuk fel, amelyek esetleg nincsenek is meg benne, csak mi szerettük volna megtalálni valakiben.
    Vízöntő
    Finoman, de annál határozottabban gyökeret vert a szívében a szerelem, mégpedig eddig soha nem tapasztalt formában. Mély nyugalmat érez, mintha véget ért volna egy hosszú keresgélés és megtalálta volna élete párját, akivel soha többé nem válnak már el egymástól.
    Halak
    Ha olyan emberrel találkozik, akire valóban felnéz, figyelje meg, mennyire összhangban van az, amit kifelé mutat és az, ami benne él. Az igazi belső harmónia mindig ebből fakad, ezért nem az a fontos, hogy milyennek látszunk, hanem hogy azok valóban mi legyünk!
    előzmény:
    totyogoka (18638)
    2007-05-19  05:15
  64. 2007. május 19. 05:1518638.
    Valikám!!!!!!!
    Lehet hogy nemvolt valami gatyarohasztó a meleg tegnap de én úgy nézek ki mint egy galléros pávián. A nyakam ameddig kint volt a pólóból vörösre sült úgy hogy észre se vettem mert fújt a szél. Most ég egy kicsit az arcom is mert az is szép piros mint a majom hátsója
    előzmény:
    precon (18624)
    2007-05-18  12:52
  65. 2007. május 19. 05:1018637.
    Szép jó reggelt!!!!!

    Angyalföldön szép csendesen esik az eső. Pedig ma Üllőre szerettünk volna kimenni ( Még nem biztos hogy nem megyünk )
    Ágota völegényének a házát kellene egy kicsit rendbe tenni , belülről. Azt végül is lehet csinálni esőben is.
    Estére meg jön az unoka itt alvósra!!!!!!
    Katika!!!!!! Gyönyörű helyeken jártál. De azért már jó hogy itt vagy újra.
    Mindenkinek kellemes napot!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  66. 2007. május 18. 22:1418636.

    Mint reggel említettem, csak most néztem be, pár szolit olvastam csakvissza.

    Nagyon örülök, hogy Ildi jelentkezett, de annak is, hogy Sorbet Erzsike is itthon van. Holnap még biztosan alig-alig leszek.

    Papa holnap jön haza, kb. 13-óra körül érnek.

    Tudom, csak az én lelkemnek öröm, de a kert rendben van, viszont lehet, hogy az egyik sárgabarack fa (a kettőből) hamarosan meg fog halni. Nagyon gyanús nekem, már a második olyan ágat találom, ami úgy néz ki, mintha a levelei szomjaznának. A gyümölcs meg tömegével lehullik róla.

    Ma Bálint és Brunó napom volt, szinte teljesen hiába takarítottam 3 napig, mert ha ők jönnek, azonnal kezdhetem előről. Amíg itt vannak, addig szolgálok, ha elmentek, takarítom a romokat.

    Mindenkinek jó éjt, szép álmokat.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  67. 2007. május 18. 21:0618635.
    Sziasztok! Megyek aludni,mert alváshiányom van,majd talán jövő héten regenerálódok.Jóéjszakát,szép álmokat kivánok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  68. 2007. május 18. 20:4018634.

    Szép jó estét.

    Most ment el a család apraja, nagyja. Itt volt nállam Böbe fodrász és idecsőditettem a fiukat, birkanyirás volt. Aztán ha már itt voltak sütöttem két tál rántottsajtot és megvacsiztattam őket/mert ugye fogyiznak, szenvicset nem esznek vacsorára /.

    Persze a sok jövés-menésben nem lettem kész a vasalással és még délutáni aluka sem volt.

    Jó éjt kivánok mindenkinek. Most nyugodtan megnézegetem a képeket amit Kati és Valika feltett, meg elolvasom a leveleket. Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  69. 2007. május 18. 20:2018633.

    Szandráknak boldog névnapot kivánok!

    Sorbet Erzsike örülök,hogy itthon vagy

    Margitom gratulálok a sikeres tánchoz,nem csalódtam benned.

    Kik voltak ott,odáig még nem sikerült visszaolvasnom.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  70. 2007. május 18. 20:0618632.
    Sziasztok!!!!!!!!
    Na végre itt vagyok , ugyan vakarodzok mint egy bolhás kutya!!!!!!!!
    A sport telep ahol voltunk műfűvel van borítva na annak azok az apró szöszei mindenembe de szó szerint minden hol megtalálható, Elég sokan voltak , jó volt a hangulat esőt nem láttunk szerencsére. Én a kézműves sátorba voltam de miután megtudtam , hogy a karaoké sátorban alig vannak hát kedv csinálonak átpártoltam oda. na addig "obégattunk" a kolleganőmmel csináltuk a fesztivált hogy a végén már annyi gyerek meg felnőtt volt hogy alig fértünk a kivetítő előtt.
    sajnos fotó nem készült így azt most nem tudok feltenni.
    Anyukámmal beszéltem telefonon de sajnos nem az igazi. nem tudja hol van állandóan eltéved , sokszor nagyon agresszív. Szóval nagyon nehéz vele. Most arra panaszkodott a nővéreknek , hogy miota ott van a gyerekei ( mi) egyáltalán nem látogattuk meg.Pedig minden hónapban 2-3 napra haza szoktuk vinni.
    Na megyek és megpróbálok megszabadulni ettől a szúrós mű fűtől.
    Szép álmokat ! Jó éjt Mindenkinek!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  71. 2007. május 18. 20:0518631.
    Nem vesztem el. Itt vannak a gyerekek Majd ha elmentek, jövök
    előzmény:
    precon (18624)
    2007-05-18  12:52
  72. 2007. május 18. 19:2918630.
    Jön a következő!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  73. 2007. május 18. 19:1718629.

    Sziasztok! Most  nem olvasok vissza,majd ha elküldtem a képeket,mert tegnap este 9-kor feltettem őket a hsz.mellé és elszálltak a volágürbe,ott bolyonganak.Már nem volt türelmem mégegyszer végigcsinálni.Jöjjenek a szép szlovén tájak,mindenkinek ajánlom,aki szeret iutazni,minden nagyon gyönyörü és jó az ellátás ,az emberek kedvesek,tisztaság van mindenhol.Máris mennék vissza szivesen. 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  74. Torolt_felhasznalo_636103
    Torolt_felhasznalo_636103
    2007. május 18. 18:4018628.

    Most kezdtem egy kicsit visszaolvasni:

    Kincsi Pistinek és minden gyengélkedőnek én is mielőbbi gyógyulást kívánok! /Én hétfőn megyek rtg-re/

    MÁV: Tegnap nagyot koppantam 330.-Ft helyett 450.-Ft-ba került a vonatjegy, és a diákjegy 67,5 %-ról 50 %-os lett vagyis az  is 450.- Ft-os lett /oda-vissza/

    Nagyon sajnálom, hogy nem tudtam részt venni a mini talin, és főleg, hogy nem láttam a szinvonalas előadást!!!!!!!!!!  

    Gitta! Papa hogy van????

    Más: Június 1.-től nekem is lehetőségem lesz országos szinten "ingyenesen" telefonálnom. Jelenleg csak Inviteles  telefonosokkal tudok beszélgetni.

    Nézzétek el nekem ezt az össze-vissza hsz-t, de kapkodok, mert nem sokáig lehetek itt.

    SORBET Erzsike  Örülök, hogy itthon vagy, talán lesz időd többet a netre jönni.  Privimet biztos nem kaptad meg, mert a kérdéseimre választ nem sikerült kapnom. Más: Kaptam egy doboz citrom fagyit SORBET felirattal   /most találkoztam előszőr ezzel a márkával!/

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  75. Torolt_felhasznalo_636103
    Torolt_felhasznalo_636103
    2007. május 18. 18:2918627.

    Sziasztok!!!!!!  Egy kis lazítás!

    Köszönöm a telefonokat, a jókívánságotokat, igazán ír volt a lelkemnek a törődésetek!!!!!

    Ma boldog nagyi nap volt, ami nem sikerült igazán boldogra, mert az oldalam nagyobb intenzitással fájt. Uncsika igyekezett meggyógyítani, simogatta a hátamat, és azt mondta: mama meg fogsz gyógyulni, Istenke meggyógyit! Még lehajolni sem tudtam, hogy a meghatottságtól puszikat adjak neki! Türelmes , megértő volt, nem kellett emelgetnem, sőt még palántázni is segített! 10 db paradicsompalántát ültetett. A gödröt én csináltam, ő hozott bele vizet, aztán fogta a palántát és én kiskapával odahuztam a földet /homokot/. Még most este még álltak a növények, kiváncsi vagyok, hogy túlélik-e ezt az új ültetési módot? 

     

    ÉVA 51   SZANDRA unokájának , és minden topik-rokon Alexandráknak  nagyon boldog névnapot kívánok!!!
             

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  76. 2007. május 18. 13:1818626.
    Valcsi, Valcsi...
    Hát már te sem hiszel nekem...????
    előzmény:
    precon (18625)
    2007-05-18  12:53
  77. 2007. május 18. 12:5318625.

     

    Persze el is hisszük  

    előzmény:
    KÖTETES (18623)
    2007-05-18  12:26
  78. 2007. május 18. 12:5218624.

    hahóóóóóóóóóóóóóóó

    Megvagy megy ez neked  

    Totyi nem valami gatyarohasztó meleg lessz ma 

    István már értesítettem a máv rendörséget 

    Gitta a papa otthon van?és hogy van?

    Zsóka49 nincs semmi előrejelzés unoka ügyben?

    Erzsike Pistinek kívánom mielőbbi gyógyúlást.

    Ildikó remélem már jobban van?

    mÉvike hogy bírod a stapát?a vendégeid segítenek?

    Sorbet Erzsike milyen volt a koncert?

    Zsóka2 már megint a hegyen vagy???????

    picivirág ,és a két új kislány elvesztetek?

    d Évi remélem minden rendben van feléd is?

    Marimama használd ki a barátosnékat míg hagyják 

    Na csupa kérdés és most én válaszolok a fel nem tett kérdésekre 

    Laci kicsit tegnap megfázot mert nagy legény volt nem vett fel trikót pedig annélkül ő mindig fázik-zik,a dereka viszont aránylag rendben van. 

    Nekem nem cserélték le a fejem változatlanúl fáj.Nagyon úútálom a szelet ilyenkor mindig gyötőr a fejfájás.

    Egyébként jól vagyok még a lábam fáj de az mindig szokot így nem is számít.

    Na most aztán megyek mert hazajön mindjárt a kisfiam és megyek vele a nagy faluba.Legyetek jók és szépek. 

     

    ,

    előzmény:
    megvagyok (18622)
    2007-05-18  12:03
  79. 2007. május 18. 12:2618623.
    Margita, Zsóka!

    A bliccelés csak szójáték, költői "alkalmazás" volt, de-hála az égnek- azért a MÁV nem a Metróval azonos...

    István
    előzmény:
    *zsóka49* (18620)
    2007-05-18  10:57
  80. 2007. május 18. 12:0318622.

    István Szia 

    Szerintem a beirásod miatt most egy darabig ne vedd igénybe a MÁV szolgáltatásait  Képzeld el most az egész állomány

    rád "vadászik"  

     

    Igaz igy legalább én nyugiba utazhatom   

    előzmény:
    KÖTETES (18614)
    2007-05-18  08:12
  81. 2007. május 18. 11:0118621.
    Tegnap irt Andorra meg  a Sárimama ugylátszik nem találtak vissza, persze ha nincs a kedvencekbe, és ha valaki ir akkor már én igy alig találom meg . Mostanába nekem elég lassu is az inter
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  82. 2007. május 18. 10:5718620.
    PistaII nyitba bliccelünk....................meg még a fényképedet is feltetted, már lehet hogy tárt karokkal várnak a máv ellenőrök az ajtoba 
    előzmény:
    KÖTETES (18614)
    2007-05-18  08:12
  83. 2007. május 18. 10:5618619.
    A fünyirással vigyázz, nehogy meghuzd magad.  papának meg gondolom fini levest vagy fözeléket csinálsz, mert általába ha valaki nincs itthon mindig ezt szokott kérni
    előzmény:
    dundori (18615)
    2007-05-18  08:24
  84. 2007. május 18. 10:5418618.

    Szia Erzsike az eköbb még zöld voltál, de látom már te is elmentél melozni. Jó szorakozást a partira itt egy kicsit felhősödik, de nagyon hideg van, Jól öltözzek fel, nehogy a Pisti még szedjen hozza egy kis megfázást is.

    SorbiEzsike! DE jóóóóóóóóóóó hogy itthon vagy. Most ne nagyon törödj a takaritással, ugyus poros lesz minden amikor ujra hazajösz, Tányleg látogass meg mindenkit, és sétálj a megszokott tájakon töltödj fel, hogy amikor viszamész legyen sok sok élményed otthonról.

    Megvagyok! szeritem nem kell paráznod olyan talpraesett vagy megfogod oldani ezt is, 
    majd drukkolunk nektek megint

    Rózsának meg már hiába irok, mert mint olvastam az eű után már megint megy ki a tanyára.

    Marika! Szeritem nem lustaság, szeritem már fárradt vagy a héten reggelente az átmenú forgalom, az unokák, amyukád stb, éppen elég sok programod van. Igy jól teszed ha a hétvégén lazitasz.

    Totyi megy a szervezés? ha valamiben nem vagy biztos kérdezz hátha tudok segiteni, mert ugy.-e nekünk tavaly volt, a téitek meg pár éve. Ilyenre gondoltam, hogy süteményeket ha akartok adni kostolonak nagyon klassz kis dobozokat lehet venni ( olyan mint a tortáé, csak kicsibe, és abba pakolni a Kostolot.....stb)

     

    előzmény:
    er54 (18617)
    2007-05-18  10:04
  85. 2007. május 18. 10:0418617.
    Szép napot Mindenkinek

    Itt délbudán süt a napocska de sajnos nem lehet érezni az erejét eddig.
    Jó lenne ha az eső elkerülne mert este kerti partyra vagyunk hivatalosak sok vendéggel .

    Pisti is már kezdi elhagyni a náthát .


    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  86. 2007. május 18. 09:0518616.

    Szép JÓ reggelt 

    Nálam is süt a Nap ,de hüvös van 

    Marcsi jo szorakozást és egy szál esötse kivánok nektek.

    Mi holnap megyünk fellépni Lakitelek -Töresdö az Öreg Tisza partjára . Képzeljétek 6 megye részvételével és 600 nyugdíjas lesz jelen talán kicsit többen is ennyien jelezték a részvételi szándékukat természetesen el is szoktak jönni nem csak jelzik  Kicsit izgulok mert most lesz az elsö rendezvény az elnökünk halála ota mivel most a választásokik én lépek a helyére nekem kell köszöntöt mondanom és most szeretnénk elköszöni "elment" elnöktöl.

    Marcsiék akik ott voltak szerdán a Lángba hallották hogy országossan ott is elköszöntünk és mi az Ö tisztelére állitottuk össze természetesen ezt én kértem hogy mondják be.  

    Legyen vidám hétvégétek   esete még jövök talán 

    előzmény:
    totyogoka (18604)
    2007-05-18  05:16
  87. 2007. május 18. 08:2418615.

    Szervusztok, szép napot, kellemes időtöltést,  jó munkát.

    Itt süt a nap, de hűvös  és elég nagy szél van. Én ma nem igen leszek gépközelben, de estefelé biztos benézek majd. Ide, oda menni kell, szokás szerint ügyet intézni, holnapra valami finomságot főzni papának, de legalábbis előkészíteni, megvásárolni, még nem tudom mit.

    Mivel tegnap is esett az eső déltől egész késő estig, a fűnyírás elmaradt. Ha ma nem jön senki, aki lenyirja, akkor délután én állok neki, de lehet, már nem viszi a gép sem, olyan nagy.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  88. 2007. május 18. 08:1218614.
    Ja, ja Totyi-fel a bundabugyit!!!

    Én is szép jó röggelt kívánok Mindenkinek! JELENTKEZEM!!!

    Állatokat megetettem; család kószál; Paloma nescafe bedobva; visszaolvasás és "aluka"... ( Idézet Marimamától )-később irány .....c, de ezt már tudjátok... -csak az a baj, hogy a vasúti jegyet-egy 50%-ost - a 64.-ft-ról felemelték 100-ra, de ez is csak ebben a hónapban jár állítólag. de majd BLICCELÜNK... -elvégre 25 évig szolgáltam a MÉLTÓSÁGOS MÁV-ot...
    Legyen szép, derűs és vidám napotok!!!

    István ( Pista II.)
    előzmény:
    nagymama (18607)
    2007-05-18  06:54
  89. 2007. május 18. 07:2718613.

    Meghalt a patak

      Patak jött lefele a bércen,
    kacagott és szaladt-szaladt,
    míg a hegy lassan elmaradt.   Amíg a színe megfakult,
    lecsendesült a kacagása,
    megcsendesült a rohanása,
    alig szólt és alig haladt:
    folyóvá vénült azalatt.
    És ahol egy folyó születik,
    meghal egy patak.   A verőfényre visszanézek
    esztendőimnek távolából:
    így bánt el velem is az élet,
    így kergetett ki a világból
    alig pár esztendő alatt.   Patak jött lefele a bércen,
    kacagott és szaladt-szaladt...!
    míg a hegy lassan elmaradt.
    (Wass Albert)

    Ne hajolj meg a sors előtt, csak azért, mert az úgy kívánja. Célod van, s aki ismeri a célt, merje birtokolni a rávezető eszközöket is.
    Ha mégis elgyöngülnél a cél előtt, fordulj a szívedhez tanácsért. Egy kis késlekedés nem árt: ami hamar áll elő, hamar a semmibe vész. Nincs jobb társ az erős szívnél, mely a kellő pillanatban átsegít a bajokon. Élj a szív törvénye szerint!
    Akinek célja: a helyes élet – annak eszköze: az emberség.

    előzmény:
    precon (18612)
    2007-05-18  07:11
  90. 2007. május 18. 07:1118612.

     

     

      Rózsa én is kívánom hogy csodás vidám szülinapod legyen.Nagyon sok boldogságot és egézséget kívánok.  

    előzmény:
    rozsaanyu (18601)
    2007-05-17  20:31
  91. 2007. május 18. 07:0518611.
    Valikám köszönöm a kópom. Talált, süllyedt. Csak be ne fusson valaki adóbevallás segitséget kérni, mert arra aztán tényleg nincs ingerenciám. Marika
    előzmény:
    precon (18608)
    2007-05-18  06:58
  92. 2007. május 18. 07:0118610.

    Jó röggelt kivánok! No majdcsak felébredek. Az éjjel belevesztem a világháló böngészésébe, és elolvastam a sok szépet és jót, amit küldtetek. Sajnos még ma hajrá lesz nekem is/itt a sok vasalnivaló és még az unokák/, aztán szombat vasárnap nem is főzök, legfeljebb ha a barátnők készitenek programot abba kapcsolodom be. Vagy elfáradtam, vagy lusta vagyok, de nem az igazi. Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  93. 2007. május 18. 06:5918609.

     

      Szép Jóóóóóóóóó Reggelt  

    Nálunk fúj a szél kicsit borúlt de a napocska kuksizik.

    előzmény:
    precon (18608)
    2007-05-18  06:58
  94. 2007. május 18. 06:5818608.
    A Kosok
    önmagukra találnak, és ebben nagy szerep jut családjuk segítőkész támogatásának is. Itt az ideje, hogy elgondolkodjanak azon, hogy mit tudnának Ők tenni, a közös célok érdekében. A lakás felújítás, szépítés, dekorálás, jó ötletnek tűnik.
    A Bikák
    ma ügyes-bajos dolgaik intézésével foglalkozzanak, mert nagyot haladhatnak előre ezekben. A hivatalokban nem kell sokáig várakozni, még a hosszúnak tűnő sorok is gyorsan haladnak. Ügyességükért megjutalmazhatják magukat egy fagylaltkehellyel.
    Az Ikrek
    nagyon jól osztják be a napjukat, így hamarabb végeznek feladataikkal, mint hinnék. Ne legyen lelkiismeret furdalásuk, ha engedélyeznek maguknak egy kis lazítást munkaidőben, és egy kicsit hosszabbra nyúlik az ebédszünet, a szokásosnál
    RÁK
    Rákok ma töltsenek egy kis időt saját lelkükkel, mert csak úgy adhatnak másoknak is hiteles tanácsot, ha önmagukkal minden rendben van. Ne sajnálják az időt egy kis elvonulásra, és utána tapasztalataikat másokkal is osszák meg.
    Az Oroszlánok
    már ma azt tervezik, hogy milyen otthoni feladatokat akarnak elvégezni a hétvégén, de úgy tűnik, megint kevesebb az idő, mint amennyire szükségük lenne. Terveikből ne hagyják ki a szülőkkel való találkozást, de a délutáni sziesztát sem
    A Szüzek
    teljesítőképességük csúcsát tudják nyújtani a mai napon is, de szakadjanak egy kicsit el, az elvégzendő feladatok labirintusából. Tűzzék ki célul azt is, hogy ma jól érzik magukat, mert kiváló nap a mai a társalgásra, baráti beszélgetésekre és egy kis pletykára is
    A Mérlegek
    is nagyon igyekeznek, hogy terveiket megvalósítsák. E mellet jut idejük arra is, hogy másokra odafigyeljenek, és meghallgassák a problémáikat. Büszkeséggel tölti el Őket, hogy fontos emberek bizalmát élvezik, és tőlük kérnek tanácsot.
    A Skorpiók
    ma egy kicsit tovább dolgoznak a munkaidőnél, de szinte észre sem veszik, úgy elszalad az idő. Mielőtt elkezdik magukat nagyon sajnálni, gondoljanak arra is, hogy munka közben mennyi időt töltöttek játékkal, vagy az Interneten böngészéssel.
    A Nyilasok
    ma gondoskodjanak arról, hogy a lehető legjobban végezzék feladataikat, mert többen figyelnek erre, mint hinnék. Nagyon fontos, hogy a javuló kép, amit kialakítottak magukról, megmaradjon, vagy lehetőleg tovább javuljon.
    A Bakok
    számára szinte megszűnik a világ, csak a vállalkozásukra, és a szerelmi életükre tudnak teljes lelkesedéssel odafigyelni. Szokatlan tőlük ez a viselkedés, de környezetüknek mindenképpen tetszik, hogy Ők sem nélkülözik az emberi gyengeségeket,így bizalmasabbak velük.
    A Vízöntők
    ma a figyelem középpontjába kerülnek, és ez kissé feszélyezi Őket. Úgy érzik, hogy ilyen helyzetben sokkal ügyetlenebbek és esetlenebbek, mint egyébként. Nem baj ha magabiztosságuk fogytán, mert szerénységgel, okos kérdésekkel, többre is mennek
    A Halak
    jegy szülöttei úgy bele vetették magukat karrierük építésébe, hogy szinte meg is feledkeztek arról, hogy párjuk biztosítja számukra ehhez a megfelelő hátországot. A munkahelyi feladatok mellett jusson eszükbe elismerni ezt a segítséget, ha nem akarnak ebből szemrehányást kapni.

    előzmény:
    totyogoka (18605)
    2007-05-18  06:05
  95. 2007. május 18. 06:5418607.

    Marcsi itt is nagyon hideg, és nagy szél fuj. Borult. Öltözz melegen, mert megfázol a szabadprogramban.

    Mindenkinek szép napot kivánok. Marika

    előzmény:
    totyogoka (18605)
    2007-05-18  06:05
  96. 2007. május 18. 06:5018606.
    Rózsa gondolunk rád a szülinapodon!!! Isten éltessen sokáig és gyógyuljon a lábad!!!!      
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  97. 2007. május 18. 06:0518605.
    Most jutott eszembe!!!!!!!!
    Még pár nap és Rózsa elmúlik annyi!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Nagyon Boldog Szülinapot Kívánok.
    ( Igaz még korai egy ici-picit de mire az igazi nap lesz Te már ismét a telkezel!!!!!!!!!!!!!!!)
    előzmény:
    totyogoka (18604)
    2007-05-18  05:16
  98. 2007. május 18. 05:1618604.
    Szép jó reggelt!!!!!!!!

    Itt nagyon hideg szél fúj és be van borülva. Pedig ha valamikor akkor éppen ma nem hiányzott ez az idő. Ma lesz ugyan is a kerületi " Generácios" nap . Most ugyanis együtt mulat fiatal idős ovodás és nyugdíjas a Láng Sporttelepen.Ez egy nyitott program az ujságban is meg lett hirdetve kb 800 főt várunk. A mi klubunk egy kézműves sátorban lesz és gipsz öntés illetve festés lesz . De lesznek vetélkedők karaoké show és kvíz sátor is. Még belegondolni is rossz hogy mi van ha esik az eső!
    Örülök , hogy Rózsa is bekukkantott. Remélem jól vagy Rózsa??????
    Olvasom , hogy Andris kórházban van. Mielőbbi jobbulást neki.
    Bízom benne hogy már Gitta Papa és Kincsi Pisti is jól vannak.
    Na megyek mert teszek veszek és hipp hopp indulnom kell. Este 19.-óráig tart majd ez a rendezvény de akármilyen fáradt is leszek benézek majd!
    Szép és vidám napot Nektek
    előzmény:
    nagymama (18603)
    2007-05-17  23:41
  99. 2007. május 17. 23:4118603.

    Jó éjt jöttem köszönni. Ma este telefonon lelkimasszázst szolgáltattam. Remélem eredményes volt.

    Katinak pillanatra köszöntem az MSN-en, biztos most olvas visszafele, hogy képben legyen. Nagyon várom már én is, hogy hozzon fotókat és beszámolókat. Na de a szabadság fáradalmait is ki kell pihenni.

    Örülök, hogy Rózsa is bek 

    Pista olvastam a beszámolót, köszönöm és gratulálok. Jól fotozott a fiu. 

    Most aluka egy kis éjizenével.  Marika  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  100. 2007. május 17. 22:2818602.
    Jó éjszakát szép álmokat

    Rozsa örülök hogy itt vagy közöttünk .

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top