Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2006. október 14. 04:346601.

    Jó röggelt!

    Valikám látom bebiztositottad magadat.

    Örülök, hogy Julika - ha fáradtan is - élményekkel, és pontosan hazaért. Ma pihenj, hogy bird a holnapi szegedi utat, és a segitést. Mint egy utazó nagykövet! Látom még a vonaton is volt sikerélményed. Hát nekem feladná a leckét.

    Visszabujok kicsit Pista mellé és hallgatom, hogy dorombol , meg rádiózok. Én is begyujtottam egy konvektort. Igy kellemes a szobámban az idő. Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2006. október 13. 23:196600.
    Nem kelek fel korán juszt sem
    ------------------------------------
    OKTÓBER 14. Szombat

    Kos (március 21. - április 20.)

    A lehetőség felcsigázza érdeklődését, képzelete mozgásba lendül. Fáradozása végül elnyeri jutalmát, s ez elégedettséggel tölti el. Kedélye remek, magabiztossága megingathatatlan.

    Bika (április 21. - május 20.)

    Baráti összejövetel lesz este az Ön lakásában, egész nap erre készül. A harapnivaló elkészítésével úgy elmegy az idő, hogy alig tudja rendbe szedni magát. Viszont a buli sikere kárpótolja fáradozásárért.

    Ikrek (május 21. - június 21.)

    A szerelemben vagy családjában éri ma váratlan, de nagyon kellemes meglepetés. Ez mindenképpen kiemelkedő, a család sorsát befolyásoló esemény lesz. Talán egy esküvő híre.

    Rák (június 22. - július 22.)

    Kimerítő hét vár Önre, fordítsa az egész napot pihenésre. Okos dolog lenne az esti bulit is lemondani, mert az éjszakázás annyira kimeríti, hogy két nap alatt sem piheni ki magát.

    Oroszlán (július 23. - augusztus 23.)

    Azokat a kapcsolatokat szereti, melyekben működik az adok-kapok hozzáállás. Ezért örül, hogy esetleges új munkaadója szintén családos ember, így nagyobb súlya van adott szavának.

    Szűz (augusztus 24. - szeptember 23.)

    Partnerével folytonosan vitatéma, ki mikor használja az autót. Békítésként, vagy egyszerűen csak kikapcsolódás céljából lepje meg mozijeggyel, nézzenek meg egy jó kis vígjátékot.

    Mérleg (szeptember 24. - október 23.)

    A saját útját igyekszik járni, nem szereti, ha rabság vagy kötelesség szaga van a dolgoknak. A szerelemről is az a véleménye mostanában, hogy jobb egy pár kapcsolat, mint egy párkapcsolat.

    Skorpió (október 24. - november 22.)

    Még mindig üzleti ügyei miatt aggódik. Családja, barátai is érzik, hogy túlságosan az elmúlt hét történései foglalkoztatják, kéretlenül osztogatják a jobbnál jobb tanácsokat.

    Nyilas (november 23. - december 21.)

    Jött, látott, győzött vagy veszített, mindez mindegy ma Önnek. Egészen más jellegű dolgok foglalkoztatják. Heves szükségét érzi a megértésnek, a szerelmeskedésnek.

    Bak (december 22. - január 20.)

    Amikor Önnek tetsző feladatot kap, egyszerűen nem tud leállni, a hivatása megszállottja. Ráadásul összefuthat egy ismerőssel, aki a segítségére lehet, ha lesz türelme végighallgatni.

    Vízöntő (január 21. - február 19.)

    Tegnapi beszélgetőpartnere alkalmi ismerősből baráttá válhat. Kicsit ingerlékeny, szerelmi kalandjában is bizonytalan. Az egészségét azért ne hanyagolja el.

    Halak (február 20. - március 20.)

    Ma nem olyan vehemens, mint általában, inkább arra vágyik, hogy békén hagyják. Mindez múló hangulatnak bizonyul, mindig van valaki, aki kedvére való program lehetőségével csábítgatja.


    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2006. október 13. 22:526599.
    Úgylátszik most működik a net. Szóval: ma Budapesten voltam, topic találkozón. Nekem ez a második, már több barátot személyesen ismertem. Azóta újak jelentkeztek, és sikerült megismerkedni velük is személyesen. Egy "beszámolót" készítettem, "értékeltem" az eltelt időt és egy totót is össze állítottam. Olyan..."ismerjük egymást???" Nagyon nagy sikere volt, és bizony nem volt 100%-os telitalálat. Pedig azt hittük, milyen könnyű, mindenki mindent tud a másikról
    Az utazásról: Timikémmel futottunk ki a Keletibe. Felpaszíroztam magam a zsúfolt vonatra. Mint a heringes doboz...Egy kupéban 5 fiatal lány ült. Nem örültek nekem
    de, mosolyogtam és felajánlottam az újságaimat. Barátként váltunk el. Ja, és egy lánynak megmutattam, hogyan kell kinyitni a román, csiki-csuki ajtót. Én...egyedül...kinyitottam neki Háát, ilyen ügyes vagyok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2006. október 13. 22:286598.

     

    Mindenkinek szép állmokat.   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2006. október 13. 22:276597.
                             

    Álomvilág

    Mikor leszáll az est, s csendesül a város,

    megnyugszik a test és lélek, a fájdalom is álmos.
    Puha meleg takarónak lágy ölelő mélyén
    Vár egy szebb világ, hol életemet élném.

    Álmomban, egy más világban járok,
    Hol elhagynak a kínzó valóság foszlányok.
    Ott minden szebb és új mesékre várva,
    Nem is emlékeztet a rideg valóságra.

    Nincs többé fájdalom, keserűség s bánat
    Új kapu nyílik meg , s a holnap ott künn várhat.
    Várhatnak a viták , s aljas szurkapiszkák
    Bölcs álom takarja el, sajgó lelkünk piszkát.

    Szunnyad a kevélység, gőgős páncéljában,
    nem jut be e kapun, ki irígységtől sápadt.
    Vadul dörömbölhet mind, ki békességtől félve,
    Ostobán hiszi, hogy a gyűlölet felhághat az égre.

    Oly világ ez, hol ki szeret , mindenkoron meglel,
    Hol ébred a megértés, szeretet és jellem
    Bárcsak megoszthatnám véled, bárcsak velem lennél
    Bárcsak együtt néznénk , amint a nap felkél

    Az én világom mindig derűs, nem hatol be ármány,
    Nincs benne bősz gonosz, sem vicsorgó ártány....
    Álmodjunk hát együtt! Álmodj jobb világot.!
    Emberibbet, szépet. .... Egy új valóságot.

    M. Laurens 2006

    előzmény:
    precon (6596)
    2006-10-13  22:26
  6. 2006. október 13. 22:266596.
     Jobbágy Károly: Tanítás

    Aki szeret,
    annak
    varrd fel a szakadt gombját,
    mert könnyen
    meglehet,
    hogy felvarrja más.

    Aki szeret,
    annak
    hallgasd meg baját, gondját,
    mert könnyen
    meglehet,
    hogy meghallgatja más.

    Aki szeret,
    azzal
    sose légy morc, goromba,
    mert könnyen
    meglehet,
    hogy rámosolyog más.

    Aki szeret,
    szeresd!
    s öleld meg naponta!
    mert könnyen
    meglehet,
    hogy megöleli más.

    És akkor
    - hidd el! -
    nem ö a hibás.
    előzmény:
    er54 (6595)
    2006-10-13  22:14
  7. 2006. október 13. 22:146595.

    Kivánok Mindeninek  nyugodt  éjszakát szép álmokat

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2006. október 13. 21:556594.
    Azért nem volt olyan egyszerű de nagyon fáradt vagyok. Majd holnap elmesélem
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_906764 (6592)
    2006-10-13  21:39
  9. 2006. október 13. 21:466593.
    Jó éjt mindenkinek!   
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2006. október 13. 21:396592.
    És még jó vonatra is szálltál? 
    előzmény:
    picivirág (6591)
    2006-10-13  21:18
  11. 2006. október 13. 21:186591.
    Remélem elmegy a levél. A másik fórumra nem tudok írni, de úgyis egész nap velük voltam Nagyon kellemes nap volt, majd mesélek. Puszi
    előzmény:
    stadber (6590)
    2006-10-13  21:08
  12. 2006. október 13. 21:086590.

    Marcsikám! Remélem te is minden munkát elvégeztél,hogy holnap csak a Kittyé lehess!

    Gitta sipirc az ágyba,ez már nem munka szeretet,hanem önsanyargatás,nem vagy abba a korba- habár még fiatal vagy-,hogy az erőd határát feszegesd,ennek majd meg lesz a bőjtje,miért is kell ezt csinálnod?Nem pótcselekvés ?

    Remlélem Julika még bejelentkezik!

    Mindenkinek kivánok szép és jó éjszakát,nyugodt álmokat.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2006. október 13. 20:176589.
    Valikám! Én sem merem kitörölni az emilkédet, inkább megtartom bizonyos ideig. Várok egy darabig, hogy elveszítse a szavatosságát! Én sem vállalom ezt a kockázatot!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2006. október 13. 20:166588.
    Te Atya Isten Gitta!!!!!!
    Férfi embernek is sok ez amit Te megcsináltál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    gyöngyike nem igért valami olyasmit hogy esetleg Ő is be be néz majd ide a topikra???? Olyan jó lenne!!!!!
    Na meg a megvagyok Margó Babykája is jó lenne ha itt lenne köztünk!

    Megyek lassan én is barátokat nézek aztán lehet hogy el is alszom rajta!
    Mindenkinek szép álmokat! Jó éjszakát!
    előzmény:
    dundori (6587)
    2006-10-13  19:56
  15. 2006. október 13. 19:566587.

    Lassan én is elbúcsúzom, ma megint adtam a fájós derekamnak, izületeimnek. De mondhatom jól esik most átgondolni, hogy mi mindennel készültem el. Hogy felástam a fokhagyma helyét, szinte le sem merem írni, pedig megtettem. Ugyan nem ültettem el, de holnap lesz a napja! Igaz minden évben kapunk annyit a rokonoktól, hogy igazából nem kéne ezzel foglalkoznom, de éppen azért mert mindig kapunk, most aztán van annyi, hogy ültethetem is bőven.

    Ma előkészítettem a virágaimat a teleltetésre. Kiszedtem pár szép, fiatal tő muskátlit, azokat felkötöztem, behordtam a garázsba, most lóghatnak tavaszig. A többit nem fogom teleltetni, így addig maradhatnak kinn, ameddig akarnak. A leánderek elvirágzott szárait levágtam (lett egy nagy vödörrel), ezeket nem teszem a komposzt közé, mert mérgezőek. 7 db 20-30 literes edényben van leánderem. Már sokallom őket, lehet, hogy ebből kinn felejtek párat. A gumós begóniákat is kitördeltem a cserépből, most cserepestől várják, hogy a garázsba kerüljenek. Ezek csak 5-en vannak, de jó nagy cserepek, és mivel a földben teleltetem át (néha kap kis vizet), elég nehéz, vasárnap majd a fiam lehordja őket. Na és a sziklakertet is kipucoltam, köveket visszarendeztem, tulipán hagymákat elástam. A használt virágföldet is oda szórtam ki, jól belocsoltam, most várhatják a tavaszt. Ma a virágágyásomat is jól belocsoltam, hogy holnap lehessen felásni, mert olyan volt, mint a beton. Hát ennyi tellett ma tőlem.

    Zsóka, remélem gyógyulóban vagy már? A másik Zsóka? Valószínűleg ülsz a fenekeden ugye? Marcsi nagyon szép hét vége elé nézel a kicsi lánnyal, vasárnap én is látom a miénket. Marika az unokádnak mielőbbi gyógyulást kívánok és azt, hogy valóban ne is legyen semmi komoly utóhatása ennek a balesetnek. M.Évike merre vagy? Ildi, kérdezz bátran, ha tudok szivesen segítek. Valit is csak reggel láttam, minden rendben? Vagy most kezdődik még a java? Akinek privivel tartozom, elnézést kérek, de ma már egyáltalán nincs erőm itt görnyedni a gép előtt. Most egy jó meleg kád víz, aztán irány az ágy. Mindenkinek nyugodalmas jó éjszakát kívánok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2006. október 13. 19:476586.

    Jó éjt, szép álmokat. Megyek zenét hallgatni. Ma kaptam a Levente unokámtól egy szuper fülhallgatót. Igy elnyulok és zenézek közben olvasok.

    Azért majd elalvás előtt visszanézek, hogy Julika bejelentkezett-e?  MÉvi is elveszett!

    Márti Te is hol vagy?  Ma már hétvége van, hagyd abba a munkát. Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2006. október 13. 19:446585.
    Valikám!!!!
    Jártam a lapodon! A Leva meg a Gyöngyike olyan aranyosan "sírnak"
    Viszont a piros melegítőgatyos csajt egy kicsit ducinak találom!
    előzmény:
    precon (6584)
    2006-10-13  19:38
  18. 2006. október 13. 19:386584.

     

    Ja tettem én is fel egy pár képet a bemoldalamra. 

    előzmény:
    precon (6583)
    2006-10-13  19:37
  19. 2006. október 13. 19:376583.

    Sziasztok ,Ildikó lesz nagy meglepi,kb-100-+áfa

    A fene egye meg őket ott ahol vannak. 

    Lányok semmi jó nem történt ma .Nagyon rossz a kedvem a fene az egészbe.Nagyon sok idegeskedésbe volt ma részem.Nem is vagyok jól ,remegek és megint ráz a hideg újra fáj a gyomrom is. Mondjuk az az idegeskedéstől.

    Zsóka49 nehezzen lehet kivergődni ebből a nyavajából vígyázz magadra.

    Gitta jó hogy van már egered 

    Marimama hogy van Attilla?

    István igyekezz jobban a nyeréssel. 

    Zsóka2 már megint hová mész?

    Lányok és fiúka közben nagyon elindúlt velem a világ sziasztok.

    Még megvagyot kérdem hogy mikor mennek táncikálni totyiékhozz?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_636103 (6575)
    2006-10-13  19:17
  20. 2006. október 13. 19:286582.
     
    előzmény:
    nagymama (6580)
    2006-10-13  19:25
  21. 2006. október 13. 19:276581.
    tegnap látom két horoszkópot kaptunkl, ha az esti lett volna reggel, akkor talán a napunk is másképp alakult volna, mert azok a fránya bolygók! 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2006. október 13. 19:256580.
    Julika hazafele tart Békéscsabára. "Képzeld el jó vonatra száltam". Mondta. Igy Katikám megnyugodhatunk. Marika
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2006. október 13. 19:256579.
    Gitta! Én minden képet megnézek,- nagyon szép az unokád-, de mióta a lányom bejelentette, hogy ne is számítsak unokára, azóta csak nézem őket irígykedve és csak az jár az eszembe, hogy nekem miért nem? 
    előzmény:
    dundori (6572)
    2006-10-13  18:55
  24. 2006. október 13. 19:216578.

    Sziasztok! kellemes estét mindenkinek!

    Tegnapi pihi után már nem tudtam belépni, egész este próbálgattam. 

    A jövő talin Totyi tőlem a canti után egy BP. térképet fog kapni, hogy meg tudja különböztetni Újpalotát, Újpestet, Újzélandot. 

    Minden jó, ha a vége jó, csak még nem tudtam megnézni, mert nem voltam egyedül. Nehogy már lássák illetéktelenek, hogy ott milyen jó hangulat volt. Na kapnék én netes talit. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2006. október 13. 19:206577.
    Betegek! Fyógyuljatok,mert nagyon aggódunk értetek !
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  26. 2006. október 13. 19:186576.
    Lányok ! Julika ma hazamegy a taliról,vagy itt marad Pesten,mikor tudjuk meg,hogy szerencsésen megérkezett oda-vissza és jól érezte magát.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  27. Torolt_felhasznalo_636103
    Torolt_felhasznalo_636103
    2006. október 13. 19:176575.

    Tavaly 59.- Ft.-volt  /akkor kértem a TV segítségét/ 60 Ft-tal számoltam, így nem ért meglepetés. Most biztos fog! Várom, hátha tippelnek a többiek, aztán megírom mit mondott a leolvasó!  

     

    Nyugodalmas jó éjt mindenkinek!  Én sok-sok pénzről fogok álmodni és ti lesztek a vendégeim! Annyira bele fogom magam élni, hogy holnap tuti nyerni fogok!  /valamit!/  

    előzmény:
    dundori (6572)
    2006-10-13  18:55
  28. 2006. október 13. 19:176574.

    Szép estét.

    Én sem nyertem, csak 2-em volt. Pedig nagyon igyekeztem a fixtv-re, ahogy Pista bekiabált! Ott sem volt szerencsém, mint ma még sehol. Állandóan változtatnak ezek a fiatalok a programokon, megint más elrendezést találtam, nem tudtam felmenni és megnézni a hüzást.

    Pista végignéztem a csapat képét, melyik lehet Durci? A rövidhaju kócos?

    Ma kimacskáztam magam kedvemre Ludy68Magdi barátnőmnél. Csuda aranyos macsekjai vannak /6 db/, volt perzsa, vörös, tarka, fekete Cilikétől - hercegkisasszonyig.A hatalmas családiházban elférnek.

    Látom Marcsi nagyon készült a Kitty holnapi fogadására.

    Ildikó azt nem lehet tudni, nekem most küldtek egy sztornó számlát, mert elcseszték az előzőt az összes DÉGÁZOS területen.  Annyira komlikált a számitási módjuk, hogy maguk sem tudják technikailag megoldani a számlákást.

    Katikám kidobott az MSN. Köszönöm Attila bággyadt, fáj a feje, de  komolyabb bajra utaló tünet nincs. Éjjel többször felriadt, gondoljuk idegileg viselte meg az est.Állandó szülői felügyelettel otthon van.

    Gitta jóbb, hogy tulestél ezen az ismerkedésen, legalább látta az anyós milyen dolgos nászasszonya van. Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  29. 2006. október 13. 19:096573.
    Gitta! Ez az ismerkedés a fiadnak nagyon fontos volt,mert különben nem forszirozta volna,miért zárkóztál el,hisz már jön az unoka,nem tehetsz ellene semmit,egyszerüen tul kell esni rajta,ezek szerint a fiad ismer,hogy ezzel elintézte,kész tények elé állitott.Nem fontos,hogy mi volt rajtad,ebből azt látták,hogy milyen dolgos anyja van az leendő unokájuk apjának !!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  30. 2006. október 13. 18:556572.

    Szia Ildike! Én még tippelni sem merek, mert azt sem tudom, most mennyibe kerül! Mivel nálunk csak a melegvizet biztosítja a gáz (leginkább, ugyanis a gázkazán alig-alig kapcsol be), hát nem sok gondot fordítottam eddig erre, de mostantól figyelni fogom. Mivel nekünk van egy hatalmas cserépkályha-kandalló öszvérünk, így naponta befűtök abba. Azt biztosan tudom, egyetlen húsosláda mennyiségű fa befűti az egész házat úgy, hogy nyitva hagyjuk a többi szobák ajtaját és ezért nem tud a termosztát bekapcsolni, mert melegebb van, mint a beállított 22-23 fok. Én a magam részéről a saját szobám ajtaját nem szoktam nyitva hagyni, mert szeretek hideg szobában aludni. Ha ott nézem a TV-t, akkor délután kicsit kinyitom az ajtómat, de nem szeretem ha éjszakára átmelegszik.

    Egyébként még nem fűtünk semmivel, most 22 fok van a házban.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_636103 (6569)
    2006-10-13  18:29
  31. 2006. október 13. 18:466571.

    Ma szivesen, és nagyon gyorsan ide ért a fiam az egérrel. Már régen szerette volna bemutatni az új "anyósát", amire eddig azért nem került sor, mert mindig a fiam hívott meg hozzájuk. Pedig sokszor mondtam neki, hogy ő nem hívhat meg engem egy számomra idegen helyre. Inkább várja ki, amíg én meghívom majd a jövendőbeli családjának tagjait, de kb. két hete említette utoljára, hogy szánjam már rá magam, nehogy a keresztelőn kelljen már megismerkedni. De mivel ma itt volt náluk, hát gyorsan elhozták, és persze az egér volt az apropója.

    Hát kicsit kényelmetlenül éreztem magam, ugyanis mint írtam a kertben tevékenykedtem, amikor telefonált, hogy 5 perc és itt lesznek. Hát képzelhetitek! Én koszosan, dolgozó ruhába, .... De túl vagyunk az ismerkedésen.

    előzmény:
    stadber (6568)
    2006-10-13  18:28
  32. 2006. október 13. 18:406570.
    Tudod istván mi minden eshetőségre számítunk. ha Te nyersz előbb akkor is jó de ha Ildike akkor még jobb ha dÉvi akkor is jó!És ha mindenki nyerne akkor az lenne a legjobb!!!!!!!!!!!!!!!!!
    De szerintem már nyertünk is azzal hogy így egymásra találtunk!
    előzmény:
    KÖTETES (6567)
    2006-10-13  18:18
  33. Torolt_felhasznalo_636103
    Torolt_felhasznalo_636103
    2006. október 13. 18:296569.

    Helló kislányok!

    Van egy kérdésem! Szerintetek mennyibe fog kerülni a gáz köbmétere??? A leolvasó pasit megkérdeztem, de olyat mondott, hogy nem akarom elhinni! Most nem írom le, 

    kiváncsi vagyok a tippetekre!

    Persze nem tudom kiszámolni az értesítés szerint. Nálam még nincs fűtés, de van meleg paplan! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  34. 2006. október 13. 18:286568.

    SSziasztok! Épp most akartam megkérdezni Gitta,hogy mi van az egereddel,most már tudod milyen az optikai egér,nagyon praktikus,jobb minr a görgős.

    Most jöttem haza,még csak az eléjét olvastam el a hsz-eknek.Marcsi már aggódtsm,hogy meg fogtok fázni,de látom megoldottátok a gordiuszi csomót.és várod Kittyt.

    Beteszem a mosni valót,lehuzom aaz ágynemüt is,majd jövök.

    előzmény:
    dundori (6561)
    2006-10-13  14:20
  35. 2006. október 13. 18:186567.
    "Hát jobban örültem volna ha Te nyered mert akkor talán a hajduszoboszlói vonatjegyekre futotta volna!!!"

    Szia Totyi!

    Eddig én úgy tudtam, hogy repülőgéppel mentek Szoboszlóra;picivirág-Julika még meg is ígérte, hogy felvesztek...
    Ennyire devalválódtatok...?
    előzmény:
    totyogoka (6565)
    2006-10-13  17:35
  36. Torolt_felhasznalo_291321
    Torolt_felhasznalo_291321
    2006. október 13. 18:176566.

    Sziasztok szépestét mindenkinek. Én is haza értem ma elmenten a szőnyegekért amit megigértek de ajnos nem vettem meg mert ugyan nagyon szép volt ,de Kék szinü és én azt nem tudm használni mert nem megy az én butoraimmal .Utána benéztünk a Baumax-ba nem jöttem haza üres kézzel vettem egy termosztátos kis radiátort és most nagyon klasz melegbe egyszél polóba meg egy kisgatyába ücsörgök itt a gép előtt  és nem fázok. ,mert nálunk még mindig nincs fütés.És bizony  TV-t nézni meg gép melett ülni már nagyon hideg volt.  Most még megfözők hétvégére mert nem leszek itthon ,aztán nézek egy filmet és aluka.

    Kivánok a betegeknek gyógyulást (ami még rám is rámférne mert még én sem kecmeregtem ki belőle tökéletesen) És mindekinek nagyon kellemes hétvégét.Még de-őt benézek mielött elmegyek.

    Vigyázzatok magatokra sok pusz  és Jóéjszakát és szépálmokat!Zsóka2.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  37. 2006. október 13. 17:356565.
    Sziasztok!!!
    Hát jobban örültem volna ha Te nyered mert akkor talán a hajduszoboszlói vonatjegyekre futotta volna!!!
    Miota hazajöttem hajtok ezerrel , hogy holnap már nem kelljen semmi mást csinálni csak unokázni. Már oda tettem a töltöttkáposztát most porszívózok és port törlök , Zsófi mos és estére kivasalom a eddig a száríton lógott!
    Úgy fűtenek mint az állat amit reggel teregettem ki már csörgősre száradt!
    katinak üzenem , hogy ma volt a gázos fiu , beindította a fűtést és mutatott egy két praktikát ha fázunk és nem lesz elég a kötelező 20 fok! így talán nem fogunk megfagyni a télen.
    A tegnapi kirándulók tele voltak élménnyel nagyon csodálták és sokat meséltek a Krisna völgyről.
    na megyek mert a nagyszoba még hátra van!
    előzmény:
    KÖTETES (6564)
    2006-10-13  17:21
  38. 2006. október 13. 17:216564.
    Most nézem, hogy egy paksi férfi nyerte az SMS-játékon az 1 milliós életbiztosítást...
    előzmény:
    KÖTETES (6563)
    2006-10-13  17:19
  39. 2006. október 13. 17:196563.
    A Gratislottó mai nyertes számai: 27,36,39,43,55.
    Sajnos sem ötös, sem pedig négytalálatos nincs!!
    előzmény:
    KÖTETES (6562)
    2006-10-13  16:55
  40. 2006. október 13. 16:556562.
    Helló lányok!
    d.Évának éa Marimamának üzenem: a Fixtv-n kb. 10 perc múlva-ha megúnja ez a fiatal számítástechnikus fijúúúúúúúúúúúú a nézők kérdéseit-
    húzzák a mai nyerőszámokat és sorsolják az SMS-játékot!
    Sok szerencsét mindkettőtöknek( na meg nekem is...)

    István
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  41. 2006. október 13. 14:206561.

    Szervusztok! Van új "optikai" egerem!

    Marika! Én a privát leveleim között olvastam Mártit, mert hogy bem jelszót cseréltünk priviben. Nem mintha az enyém már nem lenne mindenki előtt nyilvános, de jobb ha ide nem írom ki. Nos ebben a priviben beszélgettünk, és nem Kisújszállásról, hanem a szüleim szülőfaluját említettem neki (Bucsa), amire írta, nem tudja hol van. Ez Karcagtól cca. 13 km és már Békés megye területén.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  42. 2006. október 13. 14:166560.
    akkor én nem megyek oda hiába olyan szép, tegnap megnéztem a honlapjukat, rengeteg kép van fent, és nagyon szépek ( igaz egy kicsit csicsássak) de nekem akkor is tetszik, most ilyen kedvem van no futááááááááás 
    előzmény:
    totyogoka (6558)
    2006-10-13  13:13
  43. 2006. október 13. 14:146559.

    Sziasztok!

    Köszi az együttézést, nem tudom mi a fene történhetett, de a helyzet majdnem változatlan. Most egy kicsit  töltögettem a Startjátékot, mert vártam a postást. Megint elkallodott egy levelünk amit egy hete adtak fel. Most volt itt, és megint nem hozta, pedig nagyon fontos. Elfelejtettük hogy elsöbbséggel kellett volna feladni. Kész káosz ami Itt van nálunk. Ha a dátumokat nézem mégjobban elrökönyödök, pedig azt mondja a mostani kézb. hogy ellenőrzésük van. De hova a fenébe rejtik el azokat a zsákokat amiben a pesti anyag van, vagy hol boklászik nem tudom, igaz a helyiekkel is dettó a helyzet.

    No megyek most egy kicsit betakarozom, amig tudok pihenek, mostmár nem kell felugrálnom

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  44. 2006. október 13. 13:136558.

    Sziasztok!!!!!

    Most a dolgozóból jelentkezem ahol nagyon hideg van , de most volt itt Leva és azt mondta , hogy a Krisna völgyben is hideg van de ott nem fűtenek még télen se.

    Nagyon el vannak ájulva hogy milyen sok gyönyörűséget láttak,és  majd rakunk fel képeket is. Lehet hogy kedvet kapunk hozzá és egyszer majd oda szervezzük a talit. van vendégházuk ahol lehet aludni és nagyon finom kaját is kaptak. Igaz husi (kobi) még a gondolatukban sem fordult elő de így is nagyon finom volt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  45. Torolt_felhasznalo_205125
    Torolt_felhasznalo_205125
    2006. október 13. 12:596557.
    Szia. Pista. LudiMagdinál vagyok. Miért sietsz annyira? Marika
    előzmény:
    KÖTETES (6555)
    2006-10-13  12:06
  46. Torolt_felhasznalo_636103
    Torolt_felhasznalo_636103
    2006. október 13. 12:126556.

    Sziasztok!

    Ma különösebb dolgom nincs , illetve a cser.paprikát fűzöm fel. 2 órára megyünk Szandiért Fótra, hogy még idejében elérjen a külön angolórára, Tegnap jó napom volt, nekem is Szandrának is. Ötösöket hozott haza. Örültem neki, és még ráadásul el is mondta a megtanult Toldi versszakokat, amiről nem is tudtam, hogy tanulni kell. Azt mondta, hogy titokban tanulta, mert meglepit akart, és azt akarja, hogy ne legyek már mindig szomorú.
    Másból is hozott ötöst. Tudom ez nem nagy újság, hiszen az a cél, hogy egy gyerek jól tanuljon, de higyjétek el nálam ez erősen lelkiismereti kérdés. Szóval jó napom volt.

    Zsókám ott messze Győrben! Gyógyulj meg minél hamarabb!
    Gitta módjával a cipekedéssel! Muskátlival kapcsolatban majd privit írok, mert ha hülyeséget kérdeznék, nem akarom, hogy publikus legyen! 

    Mindenkinek kívánok további szép napot, igaz ma van 13.-a de a lottót csak holnap húzzák! A szerencse átvihető?! másik napra  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  47. 2006. október 13. 12:066555.
    Szép jó napot és még szebb hétvégét kívánok mindenkinek!!!

    Csak bekukkantottam egy pillanatra; Zsókának gyógyulást kívánok!!!

    István
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  48. 2006. október 13. 11:536554.

    Gitta hol olvastad Te Mártit? Az én gépemen nincs. Mondom, hogy ez valahogy nekem nem a napom. Biztos Kisujszállásról beszéltek. Én sokat autóztam oda a 91-98 között. Ott is volt a fiuk cégének üzlete a főut mellett. Karcagon meglátogadtam mindig, az ott akkor még élő két ikertestvér nagynénimet. Jaj de finom ebéddel vártak.

    No megyek a MondyMagdihoz, nehogy lemaradjak a szinházbérletről. Majd este jövök. KÖzben Attilámat is meglátogatom féluton. Viszek neki reszteltmájat, mert nagyon szereti és ma az volt az ebédem. Majd jelentkezem este ha enged az nlc. Marika  

    előzmény:
    dundori (6552)
    2006-10-13  10:54
  49. 2006. október 13. 10:546553.

    Jajj Zsókám, most Te vagy a soron? Pedig az efajata virus nem terjed a neten. Jobbulást kivánok.

    A pech sorozat folytatódik, ma lestem a postást, hogy 2x csengessen, jött de APEH levelet hozott /már ez felidegesitett/, nyugdijat csak hétfőn. Én tévesztettem napot. Ma már nem is merek kimozdulni. Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  50. 2006. október 13. 10:546552.

    Tudod Marika, erre szokták régen a nagyon öregek mondani, hogy ameddig mozogni tudok (legalább tudom, hogy még élek!!). Talán szokatlan, de én nem bírok munka nélkül meglenni, kell, hogy mindig legyen valami feladatom. Ez nem is megfelelni akarás, munkára neveltek, és szeretek is dolgozni. Más dolog, hogy bírom-e? Na ha nem bírom, akkor is! (Erre mondja a papa, hogy én kun vagyok.) Ezt vállalom, akár kun is lehetek, szerintem ez nem szégyen, hanem dicsőség. Somogyiakra meg azt szokták mondani, hogy "vastag nyakú kálomista". Nos mindkettő a makacs, nyakas embert jelenti. De nincs több filozofálás, mert várnak a virágaim.

    Zsóka, Zsókák, Valika, jó lenne már, ha arról írnátok, hogy mindannyiotoknak kutya baja!!

    Márti! Olvastalak, majd később, nyugisabb időben válaszolok, a falu Karcagtól mindössze 13 km!!!

    előzmény:
    nagymama (6541)
    2006-10-13  05:15

Címlap

top