Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Haräntsüllyedes

Torolt_felhasznalo_254662
Torolt_felhasznalo_254662
Létrehozva: 2006. június 6. 17:26
Terhessegem 8 honapjätol fäjt a jobb talpam közepe. Szüles utän sem mult el. Felkerestem egy ortopedust, aki cipöbetet irt fel (megjegyzem mind2 läbra). Kb. 1,5 - 2 honapja hordom, van hogy egesz nap, van hogy csak felorät es azota megjobban fäj! Mit tegyek? Felteteleztük, hogy a rövididön belüli nagy sulytöbblet (18 kg) miatt kaptam h.süllyedest. Azota fogytam, de kb. meg 10 kg maradt rajtam, ennek immär 4 honapja. Kerem a temäban erintettek velemenyet, tapasztalatät!
  1. Torolt_felhasznalo_254662
    Torolt_felhasznalo_254662
    2006. június 6. 21:415.
    Mäsok is ezt mondtäk, hogy azert fäj, mert elkezdtem hordani. Es meddig fog meg igy fäjni? Ha ejjel felkelek, akkor fäj a legjobban, ugy megyek neha egy-egy felkeles utän, mint aki besz...t.

    Azert rendicsek vagy äm, köszönöm!!
    előzmény:
    Evimacsi (3)
    2006-06-06  19:18
  2. 2006. június 6. 19:234.
    Tényleg, és gratu a babóhoz!      
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2006. június 6. 19:183.

    Hali! amióta két lábbal járok a földön (21 éve), nekem is ez van. Azért kaptál mindkét lábadhoz betétet, mert ha csak az egyiket hordod, akkor azon az oldalon megváltozik a terhelés, és a gerinceddel is mehetnél hamarosan a szakrendelésre...

    remélem ez világos. Ami miatt fájhat: a lábadnak meg kell szoknia. Én nyaranta nem hordom mert a szandálokhoz nem passzol esztétikailag, csak zárt cipőben hordom. Ha pl. kihagyok két hónapot, akkor utána kb. egy hónapig furán járok és fáj. Pedig nem fáj, csak elszoktam tőle...

    20 éve hordok ilyet kb. betéttel együtt tanultam meg járni, te pedig felnőttként kezdted el használni. Nem csoda, hogy a lábboltozatod furának érzi és még mindig fáj. A fájdalom amiatt van, hogy az X éve (ahány éve jársz gyerek korod óta) megszokott egyfajta járást, lábboltozati ívet. Ez a terhesség során változott meg, és most a fogyás miatt megint. Tehát a lábod kb. egy év leforgása alatt többet kellett hgy változzon mint egész életedben...

    Légy türelemmel, hidd el hogy jobb lesz és jót tesz a betét!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_254662 (1)
    2006-06-06  17:26
  4. 2006. június 6. 19:162.

    Szia,

    nekem ugyan nem terhességtől volt, de volt haránsüllyedésem. Nekem is felírtak mindent: tornát, betétet, idétlen lábtartást, mindent, de ami a legjobban bevált: az a magas sarkú cipő volt. Abban ugyanis nem tudsz úgy járni, hogy bedőljön a bokád!

    Igaz, én túl sokat hordtam, és most már laposban nem bírok túl sokat sétálni...  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_254662 (1)
    2006-06-06  17:26

Címlap

top