Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

FITNESS TOPIC

hexilein72
Létrehozva: 2008. március 2. 08:53

Sziasztok!

azoknak inditom ezt a topicot, akik szeretnek sokat, intenziven mozogni es meg szeretnek osztani ez iranyu tapasztalataikat masokkal is, vagy esetleg közösen, együtt, "virtualisan" tornaszni lenne kedvük.

En heti 3-4x futok (kb. 10-11km-t alkalmankent) es melle meg 3-5x tornaszom kül. dvd-kre, kedvencem az Alexandra

Neha fitness studioba is eljutok 1-1 aerobikra, de sajna a csalad miatt eleg ritkan. 

Szoval, aki meg sportos vagy szeretne azza valni, az jöjjön!

Üdv., Hexi 

  1. 2009. július 14. 16:5822251.

    Helló Csajszik!

     

    Most kezdem a visszaolvasást, hát látom, termeltetek rendesen, szóval előre is bocsi, ha valami kimarad a reagálásból.

     

    Elvileg 6-ra megyünk a Jégkorszak-ra, és itt is van mégis 3D-s, úgyhogy nem tudom, meddig jutok, mert még a dvd-t is meg akartam ma venni. Életem első eredeti torna dvd-je.

     

    Na, de inkább kezdem is.

     

    Wetike, nahát, már csak 3 hét és mész Spanyolországba.

    Na, látom, már vezetsz élesben. Hajrá, hajrá!

    Király vagy a futással!

     

    Sita, annyira átjön az élménybeszámolódból, hogy milyen jól éreztétek magatokat.

    Óriási gratula a pályázathoz! Ha jól gondolom, ez 90%-ban a Te érdemed.

    Harry Potter-t én is nagyon várom már, csak hát a könyveken már túlvagyok, úgyhogy így már nem lesz olyan nagy izgalom. Bár szinte alig emlékszem belőle dolgokra. Mint általában minden könyvet, ezt is hamar elfelejtettem.

    Metro nálunk is van, szoktunk járni mi is, főleg D-nek majonézért. Mert ugye mindehez majonézt eszik és a saját termékes majonézük az egyetlen olyan, ami olcsó és mégis finom.

     

    Vik, de aranyos ettől a lánytól, hogy így meglepett a dvd-vel.

    Szegény Dorci, arcüreggyulladás. Sajna szar ügy, jó párszor volt már benne részem. 

    Szegénykém hogy jártál Te is a bajszoddal. Tudjátok, múltkor írtam, hogy nekem is nagyon kijött és sajnos ezerrel dolgoznak a hormonjaim és szakállam is durván kezd kialakulni és a mellkasom is csupa pattanás, és ugye én ehhez nem vagyok hozzászokva. Szóval az első bajuszgyantám (saját magamnak csináltam) kb. egy hónapja nekem is úgy sikerült, hogy sebes lett a szám teteteje, még most is picurit látszik a helye.

     

    Boddika, jól festesz a tornás képen. És naggggyon köszi az sms-t, tényleg olyan jólesett.

    Zsemlemorzsát szüleim is mindig házilag csinálnak. Én meg nem használok, mert nem csinálok semmi rántott cuccot.

    Mindenképpen lesz pro és kontra, készültem rá.

     

    Jaj, mennyi van még vissza...

     

    Ungiiii, helló, már úgy hiányoltalak.

     

    Marcsi, húha, most vagytok a böjtkúrán, gondolok rátok.

    Jaj, de jó, most olvasom, hogy bejelentkeztél.

     

    Petrácska, látom, közeleg a nagy nap. Na, a nevet lefixáltad már magadban?

     

    Nahát, volt megint egy minitali. De jóóóó. És Csini (téglásodás???) is ott volt?

     

    Évike, egy kosár vargánya??? Irigykedem. Egyetlen baj van vele, ahogy nő, úgy kukacosodik, de isteni finom.

    De jó, hogy Ti is ilyen jól éreztétek magatokat.

    Nagyon szép helyeken jártatok.

     

    Gab, de jó, Te is bejelentkeztél. Szépek a Te képeid is és örülök, hogy végül pozitívval zártál. Nahát, és lehet, hogy még lesz folytatás? Anyukám barátnője, kb. 50 évesen kezdett el hastáncra járni, jár fellépni is, és a párját is meglepte egy produkcióval.

     

    missB, hát komolyan mondom csúcs az az ajánlat 60.000 forintért. Miután írtad a múltkor, én rögtön elkezdtem nézni, de nem találtam ilyen olcsót, amiben még a repülőtéri illeték, biztosítás, transzfer és minden benne van. Szóval szuper ajánlat. Érezzétek jól magatokat.

     

    Úúú, basszus, eltelt egy óra és csak átfutottam a dolgokat, nem maradt már időm a beszámolóra és a képekre, de holnap mindenképpen jövök. Viszont lehet, hogy elmegyek Szolnokra (holnap), úgyhogy inkább nem is ígérgetek.

     

    De legalább regaáltam egy keveset.

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. július 14. 14:3922250.

    Ha nem keverem, akkor én árpagyöngyöt a sólettba szoktam főzni.

    Ungi, de ügyes K! Büszke lehetsz rá! I. is bármit megcsinál, csak rá kell hangolódnia

    Ungi, akkor kérek szépen egy finom, egyszerű de nagyszerű sali recit!

    előzmény:
    _sita (22247)
    2009-07-14  12:39
  3. 2009. július 14. 14:3922249.

    Ha nem keverem, akkor én árpagyöngyöt a sólettba szoktam főzni.

    Ungi, de ügyes K! Büszke lehetsz rá! I. is bármit megcsinál, csak rá kell hangolódnia

    Ungi, akkor kérek szépen egy finom, egyszerű de nagyszerű sali recit!

    előzmény:
    _sita (22247)
    2009-07-14  12:39
  4. 2009. július 14. 12:5622248.

    Helló Lányok! Megjöttem az ebédből én is. Ma hazaugrottam, mert K is otthon volt. Ajtókat csiszol, aztán meg majd lefesti. Még maradtak ilyen dolgok a házban, de hát sosem fogy el. K meg olyan ügyes, mindent megcsinál :)))

     

    Én lasagnet ettem ma. Nem túl diétás, bár hangyamennyiséget ettem csak. Este mindig salit eszem, de délben  eszek rendes kaját, kétfélét nem bírok főzni, sem időben, sem anyagilag sajnos, de ha nem túl diétás, akkor csak keveset eszek belőle. De ez nyami volt.

    De ti is fincsikét ettetek. Az árpagyöngyöt én nem ismerem.

     

    Szia Noé! De hiányoztál te is! :))) Megnéztem a fotókat a bemeded, hát, szóval, nagyon látványos a változás, szép lettél!

    Na, majd gyere mesélni, meg fotókat mutogatni!

     

    Sita, minden összegyűjtötted, aztaaaa!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2009. július 14. 12:3922247.

    1 óráig kell főzni. B. Alexandrásat vettem a Rossmannban, ott láttam meg. Ezelőtt még nem ismertem.

     

    Én csak kb. 45 percig főzöm sós vízben, aztán kurkumával szórom meg és forgatom át, attól jó sárga lesz, és egy kis édeskés íze is van. Tök jó volt a sajtos csirkemellel.

     

    Ma nekem is össze kéne ütnöm valami kaját. Lehet veszek egy karfiolt és csirkemellcsíkokkal összepárolom. Meg mondjuk egy kis répával. Főzök barnarizset hozzá, és kész. Nem csinálok nagy dolgot, tudod

    előzmény:
    boddia (22246)
    2009-07-14  12:02
  6. 2009. július 14. 12:0222246.
    Az árpagyöngyöt hogy készítetted el?
    előzmény:
    _sita (22244)
    2009-07-14  11:46
  7. 2009. július 14. 11:5922245.

    Köszi Sitám a gyakorlatot, nagyon aranyos vagy! Szerintem csak jól telezabáltam magam, a tus alatt még viccelődtem is I-nal, hogy a hasam mérete alapján még a pite tálat is benyomhattam. Amúgy frankó reci volt, csak túl hígra csináltam a pite töltelékét, így nem akart besűrűsödni, mialatt a tészta meg megégett Így maradt a kanállal evés

    Én tegnap csőben sült joghurtos hagymás, paradicsomos, szalonnás krumplit sütöttem a gyrosos pipimellhez, ma azt eszem. De ma is főzhetek valamit. Van tipp?

     

    vettem a piacon rebarbarát, azzal is kezdenem kell valamit!

     

    Üdv Noécsi Várom a képeket! És a pro és kontra Görög-, Horvátország beszámolót!

    előzmény:
    _sita (22244)
    2009-07-14  11:46
  8. 2009. július 14. 11:4622244.

    Na, megvan az összes shankalpa  

    Majd felrakom a blogra.

     

    Mizu lányok? Én már eszek  Árpagyöngy kis csirkemellfilével. Ó, zöldséget nem hoztam hozzá, pedig akartam egy kis parit.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. július 14. 11:2022243.
    Hello Lányok, nem feljtettelek ám el titeket, csak olyan sok melom van és pénteken meg már megyünk, szóval késöbb fogok jönni igérem!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. július 14. 11:0822242.

     Éljen!!! Már vártunk Noécsike! Meg Hexit is! Ő nem két hétre jött most Zegre? Lehet azért nem ír még.

    Na, majd írjatok

    előzmény:
    Noémi81 (22240)
    2009-07-14  11:00
  11. 2009. július 14. 11:0722241.

    A kis lógós  Elaludtál? Nem baj, az is kell. Képzeld, tanultunk egy olyan gyakorlatot, ami nagyon jó energetizáló, és minden reggel megcsináljuk, meg bármikor megcsinálható, amikor úgy érzed, hogy kevés energiád van.

     

    Állva a térdedre támaszkodsz a két kezeddel, egyenes a hát, térd nyilván hajlított (a helyzet adja), és a has laza. Szép lassan, normális légzéstempóban levegőt veszel egészen le a has alá, a medencébe. Nehéz oda venni a levegőt, de megtanulható. De csak oda, tehát csak a has mozogjon. És kifújod. Be-ki... 10-szer először. Aztán majd később lehet emelni 20-ra, 30-ra, stb., ha napi 100-szor megcsináljuk az már nagyon jó. Ha 1000-szer, akkor állítólag alvásra alig lesz szükség. Hát nem csoda, mert elmegy vele az egész nap

     

    De amúgy tényleg jó, mert egyből érzed, hogy a has alja felmelegszik. Itt van a napfonat csakra, és innen táplálkozunk egész nap energiával, ez a gyakorlat ezt stimulálja.

    előzmény:
    boddia (22239)
    2009-07-14  09:42
  12. 2009. július 14. 11:0022240.

    Sziasztooook Jányok!

     

    Tegnap este (sajnos) hazaértünk, egy sort sem olvastam vissza, most is indulunk tovább, csak bejelentkezem, hátha hiányoltatok.

    Este vagy legkésőbb holnap igyekszem jönni.

    Majd' 500 képet csináltunk (szokás szerint), úgyhogy lesz mit felrakni.

     

    Ja, és naggggyon jól sikerült a nyaralás, irtó jól éreztük magunkat.

     

    Hiányoztatok ám és azt is tudom Boddika sms-éből, hogy van új dvd!

     

    Na, majd jövök

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. július 14. 09:4222239.

    Sziasztok!

     

    Nagyon ügyesek voltatok tegnap a tornikkal, a futásokkal! Én szégyen szemre bevágtam egy fél pitét (csak a tölteléket, mert a tésztát megégettem), aztán elaludtam. 11-kor tértem magamhoz, tök mérgesen, hogy így elaludtam, torna nélkülNem is ébredtem jól.

    De ma vár a hűs, besötétített szoba

     

    Hexi, Noémi mikor jön már?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. július 14. 08:2122238.

    Jó reggelt! :)

     

    Boddia, persze, h nem volt gond! Voltam így is futni azért :))) De nem megyek mostanában, mert hiába fújom be magam, megesznek a szúnyogok, meg ellepnek teljesen, berepülnek a számba, stb. Tegnap volt is a tv-be a mi körzetünk, h mennyi szúnyog van.....Szóval marad az otthoni torna, amnek nem örülök annyira, mert a futás a legjobb, de így csak idegesítem magam. Pedig egyébként nem szoktam kényeskedni futás közben, de ez nagyon durva.

    Wetike, ügyes voltál te is, többiek meg a tornival!

    Boddika, I-nek nagy kalappal!

    Wetike azért nem volt közel hozzánk, sőt, Veszprm azért eléggé odébb van innen, kb 1,5 óra, de 1 óra tuti....Évikével fél órára lakunk egymástól, én sokat járok Szhelyen, de vhogy eddig nem alakult úgy, h találkozzunk......

     

    Ma réka 4-et nyomatok. Tényleg, ti hány kg-gal csináljátok a kar részét? Én azt gondoltam, h megpróbálom 2 kg-gal. Eddig csak 1-gyel csináltam. De mivel a kezemre is eléggé ráférne a fogyasztás, hatásosabbnak gondolom a 2 kg-ot. Bár lehet, h besza.... közben :))) Ja, múlt heti egy rékától még mindig olyan izomláz van a hasamban, h nagyon durva.....

     

    Gyertek dumcsizni ma :))))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2009. július 14. 07:5322237.

    Sziasztok!

     

    Na, én is nyomattam ám a tornát, jól megizzadtam, pedig csak a Live-t csináltam. Utána átmentem egy ismerősömhöz megmasszíroztatni magamat. Egyre jobban csinálja, most tanulja

     

    Vik, akkor te is tekertél egy jót! Wetike futott, Ungi? Gabi? Mi a helyzet?

     

    Ja, a gyüminap egy fagyival volt megtetézve. Mostanában majdnem minden este az a program, hogy M-mel 9 körül elindulunk sétálni, és még fagyit eszünk éjszaka  Nagyon meleg van már hetek óta itt, és jobb este sétálgatni, mint tévézni vagy bent ülni. Jó a fagyi igazán elmaradhatna, de most van nyár! Előre tartok tőle, hogy mi lesz a Balcsin, lángos és fagyi hegyek!

     

    Igen, már jól be vagyok zsongva a Balcsi miatt, nézegetem, hogy milyen programok lesznek, nehogy lemaradjunk valamiről   Ha tudtok valamit, szóljatok. Láttam, hogy a füredi szabadszínpadon lesz két musical is, az egyikre elmehetnénk.

     

    Szép napot mára lányok

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. július 13. 22:1622236.

    Perzse hülyén hangzik az tény )

     

    tekerés volt igen ma a torna :)

     

    Most meg szőkés ha nem alszom el utána jövök még, ha nem akkor holnap d.e.

    előzmény:
    wetike (22235)
    2009-07-13  22:13
  17. 2009. július 13. 22:1322235.

    Vik, torna és tekerés? Vagy torna elmaradt és helyette van a tekerés?

    Amúgy meg ha a Rékáék szoktak együtt tornázni, akár dvd-re, akármi, akkor ne mondja már, hogy akkor tornáztak együtt utoljára, mikor még terhes volt! 

    előzmény:
    vik-vuk (22234)
    2009-07-13  21:18
  18. 2009. július 13. 21:1822234.

    Most megyek tekerni :) Ügyes vagy a futással nagyon, gratulálok!!

     

    Weti szerintem azt a dvdre érti hogy dvdre így tornáztak együtt, nem? :)

    előzmény:
    wetike (22233)
    2009-07-13  21:01
  19. 2009. július 13. 21:0122233.

    Huh, összejött a futás! Kimentünk a közeli parkerdőbe, ott futottunk 3 kört, 5,5 km és egybe lefutottam, nagyon büszke vagyok magamra! Vidul a fejem! Aztán hazajöttünk és még lenyomtam az új Réka hasizmot. Jut eszembe, ez a Réka itt is milyen butaságokat beszél ám összevissza. Elején "Lara, akkor tornáztunk utoljára együtt, mikor még a pocimban voltál" később "Elárulok egy titkot, Larával szoktunk este együtt tornázni" Na most akkor mi van?

     

    Képzeljétek, megint promóterlányka leszek, lesz egy két hétvégés promóció Fehérváron és személyesen engem kértek! :))  Úgyhogy hétvégén dolgozom, jól jön a kis pluszpénz így a spanyol út előtt majd! 

     

    Vik, mit tornáztál?

     

    Sita, Te is nyomattad? Ja nem is mesélted, hogy ment a gyüminap múltkor?

     

    Boddia, Te mit tornáztál?

     

    Ungi, futás megvolt? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. július 13. 20:0022232.

    Sziasztok Lányok,

     

    Nyomok egy tornát lassan és jövök, ugye lesztek, mondjuk van mit vissza olvasni.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2009. július 13. 17:5722231.

    Boddia, akkor I-nak egy nagynagy kalappal a vizsgájához! A futást meg majd bepótoljátok a héten máskor!

    Én nagyon nem voltam ám közel Ungihoz vagy Évikéhez, sőt szerintem ők azért egymáshoz se túlzottan. Nem olyan kicsi a mi országunk. :) 

     

    Ungi, viszont én megyek veled futni!  :) Majd megjöttem, akkor mesélek, addig nem kiabálok el semmit. :)

    előzmény:
    boddia (22230)
    2009-07-13  16:18
  22. 2009. július 13. 16:1822230.

    Ungi, nem felejtettem a futást, csak nem biztos, hogy tudok menni, mert I. szólt, hogy ő inkább tanul a holnapi, utolsó vizsgájára. Egyedül nem szívesen mennék, ezért lehet, hogy csak tornázom. Remélem nem gond Ungi?  De a lényeg, hogy együtt mozgunk!

    Sita, hogy be vagy zsongva Helyes, mindjárt itt a Holiday!

    Missi, aztán gyere a képekkel, és a beszámolóval, mert Korfuval én is szemezek!

     

    Ungi, Évike, Wetike miért nem találkoztatok még, ha ott laktok/laktatok egy csokorra?

     

    előzmény:
    ungi (22229)
    2009-07-13  15:56
  23. 2009. július 13. 15:5622229.

    Hú, GAby, akkor nem irigyellek, ez az ördögi kör :)))

     

    Na, én húzok hazafelé, iszok kávét, K-val és Lilivel leszek egy kicsit, aztán felhúzom a futócipőt! Boddia, ne feledd! Sita, meg még aki akar, torna! Talán este még befutok, de nem bizti.

    További szép napot!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2009. július 13. 15:3022228.
    Hahó Ungi..Nem hagytam magam!..Bár erről csak annyit, hogy már kedd reggel over quota volt a mailboxom..úgyhogy nem elég olvasni, törölgetni is kell hogy beférjenek és sosem tudod mikor lesz végre vége
    előzmény:
    ungi (22226)
    2009-07-13  15:24
  25. 2009. július 13. 15:2922227.

    Wetike 2003. augusztus 5-én állították ki a jogsimat. Azóta 2x vezettem. Utoljára 3 éve, mikor először voltam a Mátrában. Gyöngyöstől fel Mátraházáig. Azóta semmi. De most valahogy rámjött a vezethetnék. Biztos azért, mert M. öccsének a barátnője elég furin vezetett, főleg a szerpentinen. Nem ismerte az utat, de beszabott minden kanyarba. Néha volt egy kis halálfélemünk.

     

    Gabye igen, a régi szép idők. Mégiscsak 4 évvel idősebb vagyok.

    Na, megyek. Ma megyünk Mamámékhoz. Meglepi lesz, nem szóltunk nekik.

    előzmény:
    wetike (22222)
    2009-07-13  15:14

Címlap

top