Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szabolcs-Szatmá r Bereg

kucsifriti
Létrehozva: 2006. január 17. 21:11

Sziasztok kedves  Szabolcs megyeiek!

Legyen nekünk is egy hely ahol beszélgethetünk erről arról. Információt cserélhetünk az élet dolgairól, jó helyekről stb.. Szeretettel várok mindenkit! 

  1. 2009. december 25. 13:2942926.

    Szia Norimami:-))

     

    Nektek is Áldott Karácsonyt, meg mindenkinek is.

     

    A szmájlit én úgy tudom használni, hogy egy pontot vagy bármilyen karaktert rakok a mondandóm végére, kijelölöm törlésre, és rákattintok a szmájlira. Sajnos csak így jön be.

     

     

    előzmény:
    norimami (42925)
    2009-12-25  09:51
  2. 2009. december 25. 09:5142925.

    Sziasztok!

     

    Békés, boldog Karácsonyt kívánok Nektek!

     

    Ezt az új formát még nem használtam. Hogyan kell itt szmájlit küldeni?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_214448
    Torolt_felhasznalo_214448
    2009. december 23. 15:1742924.

    "Küszöbön áll a nap, az az egyetlen egy nap az évben, mely hivatalosan is a szereteté. Háromszázhatvanöt nap közül háromszázhatvannégy a gondjaidé, a céljaidé, munkádé, és a szereteté csupán egyetlen egy, s annak is az estéje egyedül. Pedig hidd el, Ismeretlen Olvasó, fordítva kellene legyen. Háromszázhatvannégy nap a szereteté, s egyetlen csak a többi dolgoké, s még annak is elég az estéje.
                         

     

                               Áldott Békés Karácsonyt Kívánok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2009. december 22. 18:2642923.

    Sziasztok!

     

    Micsoda drága nőszemélyek vagytok ti!

     

    Köszi mindenkinek a válasz e-maileket.

     

    Ma nagyon fincsiket csináltam, göngyölt máj és csirkemell sárgarépás párolt rizzsel és egy nagyon fini csokitorta. Minden nagyon jól sikerült.

    A káosz csak lassan számolódik fel és ma még 2 kör vásárlás is hátravan.

    A gép kimosott megyek ismét teregetni.

    Valószínű nem jövök már úgyhogy itt is:

     

    BÉKÉS MEGHITT KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDENKINEK ÉS EGÉSZSÉGBEN SZERENCSÉBEN GAZDAG ÚJ ÉVET!

     

    / kéne fenyőfa szmájli is /  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2009. december 22. 16:5542922.

    Sziasztok!

     

    Megint elvesztem egy kicsit, elnyelt a két suli. De az egyik nehéz vizsga megvolt tegnap, a másik január 7-én lesz, meg még mellette 4 másik. Közben a suliban is feszt helyettesítek, matekozni is most jönnek a tanítványaim, mikor száz más dolgom van. Szóval nincs egy szabad percem sem.

    Kristóf is egy hete minden nap megkérdezi, hogy mikor sütünk már mézeskalácsot. Na ma megvolt, ebéd után hazahoztam az oviból és sütöttünk egy tállal. Azóta arra jár. :) Sütöttem még lapokat, holnap megtöltöm, kitakarítok és részemről ennyi a karácsonyi készülődés. Hulla vagyok így is. Anyuék jönnek 24-én, idén először fogunk itt nálunk együtt karácsonyozni, már nagyon várom. De a főzésből nem csinálok nagy ügyet.

    Amúgy nincs velünk semmi különös.

     

    Na olvasgatok egy kicsit.

     

    Á, látom hiányoltatok, köszi, köszi, köszi.

     

    Szia Dobszi! Üdv itt köztünk. Látom próbálod életben tartani a topicot! Csak így tovább. nekem is vannak időszakok, mikor sokat tudok jönni, aztán van, hogy semmit.

     

    Grécike: gratula a vizsgához, szép eredményhez. Mit is tanultál? Mert én szokás szerint arról is lemaradtam. 

     

    Milike: látom dógozol ezerrel mindenhol. Na látod milyen rendes ez a ! Monitor is, boríték is! Egy szavad se lehet!

     

    Tocsóka: van munkahelyed? Lemaradtam? 

     

    Marika: kár, hogy nem jött össze a meló, de azt tényleg nem lehetett volna bírni!

     

    Á, eddig tartott az olvasás, mennem kell!

     

    Lehet, hogy már nem tudok jönni, így mindenkinek békés, boldog karácsonyt kívánok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. december 22. 15:3542921.

    Tudom, hogy nem szerecc sütni, de nekünk az is jó lesz ha főzöl valami finomat.

    Nálam még se kitakarítva, se főzve, se sütve, zajándékok is csak félig-meddig beszerezve. Nincs rá időm. Szombaton és az előző szombaton is dógoztam. Nem baj, így nem is kőtöttem sokat.

    Na mindenkinek meg boldog karácsonyt meg ilyesmit ha már nem jönnék addig.

    előzmény:
    Marika65 (42920)
    2009-12-22  14:36
  7. 2009. december 22. 14:3642920.
    Hát ebben a sok dógomban elfelejtkezek mindig:-)) Nem sütök mert nem tudok, takarítani sem sokat kell. Főzök majd valamit, idén nagyon szerényen ünneplünk. Dehát ilyen is kell az ember életében. Eccer lenn, eccer fenn. Hát most nem szédülök a magasságtól.
    előzmény:
    mili70 (42919)
    2009-12-22  14:11
  8. 2009. december 22. 14:1142919.

    Marika hát hogy lehet rólunk elfeledkezni?

    Ez a munka így tényleg brutál lett vóna... Majd lesz másik. Addigis pihennyél süssél-főzzél, készülj az ünnepekre.

    Én még leszek holnap, csak nemtom meddig, meg felügyelettel vagy anélkül. De most mert kaptam egy lcd monitort a régi ezeréves helyett. (naaa nem otthonra, hanem a céghez)   Meg kaptunk borítékot is. Egyben a kalapálásért meg Karácsonyra.

     

    előzmény:
    Marika65 (42918)
    2009-12-22  13:49
  9. 2009. december 22. 13:4942918.

    Sziasztok.

     

    Rólatok mindig elfelejtkezek.

     

    Ja, nem monttam még? Az első napommal ki is tőtt az esztendőm. Egy presszó lett vóna, de egyedül kellett lennem, nappal még csak-csak, de este milyen pofák jöttek be.  Három napig 14 órás munkanap, utána 3 szabad. Nem is bírtam vóna. Úgyhogy munkahely ugrott.

     

    Tocsóka, Te meg dógozol?

     

    Dobszi, jöhetnek a sütik. Lovagom szereti, én nem.

     

    Milike, akkor már holnap nem jössz?

     

    Grécike gratulálok.

     

    Lepike nem jöttök haza ünnepekre?

     

    Ha nem jönnék, mindenkinek békés, boldog karácsonyt kívánok.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. december 22. 11:1742917.

    Sziasztok!

     

    Tocsóka semmi nincs az exemberrel. Sztem Pillécske csak a mikulásos + szalagavatós dolgokra reagált most. Nőnappal minden rendben van, tegnap volt pszichológiai alkalmasságin, 6 órán keresztül töltettek ki vele mindenféle teszteket, reméljük sikerült. Még az idén csak kiderül, hogy visszaveszik-e?

    Képeket természetesen kérünk Hanciról.

    Pillécske én is köszönöm a meg a jókívánságokat, hasonlóakat kívánok Nektek is.  Ha lesz időm, azért majd írok.

     

    Gréci megkaptam az iwiwes üzidet, válaszoltam is, remélem összejön a .

     

    Jelentem én még holnap dolgozok vagy délig-kettőg. A másik dogozómban ma van, úgyhogy ma nem kell menni, majd holnap, ki tuggya mi vár majd.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214448 (42916)
    2009-12-21  19:15
  11. Torolt_felhasznalo_214448
    Torolt_felhasznalo_214448
    2009. december 21. 19:1542916.

    Szia lepike!!!

    Köszi a zenéket!!Bömböl a gépen,a szomszédok ma nagyon toleránsak.

    Greecike!Mennyivel jobban örülnék ha a lottón lenne ötösöd!!!!Millike,mi van az exemberrel????Nőnappal??Privit akarok!!!

    Marika hol dolgozik??Valamiről nagyon lemaradtam.

    előzmény:
    lepkepille (42915)
    2009-12-21  18:51
  12. 2009. december 21. 18:5142915.

    Sziasztok!

     

    Nem, nem délibáb vagyok. 

    Jó régen voltam, de látom ezt észrevettétek. 

     

    Most sem leszek bőbeszédű, mert teljesen kész vagyok. Nem bírom utolérni magam itthon, plusz még extra lomolunk, mert lecseréltük a konyhaszekényen az ajtókat meg vettünk néhány új polcot és két lámpát is amit még fel kell tenni. 

    Ajándék vásárlással és készítéssel is félben vagyok még, a csomagolással meg még sehogy. 

    Látom mindenki nyüzsög ezerrel. 

    Milcsi neked cupp a hívásért tényleg kár, hogy csak pár szót váltottunk. A zexed.............

     

    Meg Tocsóka a te exed is.............. ez őrület. 

     

    Marika neked gratula a melóhoz!!! Ez nagyon jó hír! 

    Greeci neked meg az ötöshöz

     

    Újlány látom neked sem unalmas az életed. A bika+szűz jó párosítás, nálunk legalábbis  bejött. 

     

    és nektek. Hiányollak titeket jó lenne gyakrabban jönni, de valószínű az ünnepek alatt sem tudok majd sokszor benézni, mert a laptop is végleg tönkrement. 

     

    Erőt  veszek magamon és kiteregetek. Holnap szülinapja van Petinek de még a kaját sem készítettem elő és a sütit sem kezdtem el. 

     

    Szép estét mindenkinek! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_214448
    Torolt_felhasznalo_214448
    2009. december 21. 17:1942914.

    Halihóóóóóóóó!!

     

    Kellemes lapátolást Greecike!!

     

    Lepkécske,köszönöm az emilt,nagyon arik vagytok!

    Gondolom mindenki ezerrel nyomja a Kivéve Millikét,aki (a középső ujjával kalapál)

    Marikával mi a helyzet??Sama??Milllienyű??Lepike??STB???

    Szombaton meg volt a melóhelyen a karácsonyi műsor.Ríttak a szülők mint a záporeső.Ha kapok képeket majd csatolok emiben.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. december 21. 12:3242913.

    szevasztok csajszikák!

     

    én lapátoltam, de csak egy keveset, mert a fijjjúk megoldották ezt a dolgot!

    szép havas minden, a kert, az út....az utóbbi az ..mert e tekintetben mi a világvégén lakunk, hókotró az ritka mint a fehér holló, így minden havas és jeges. szeressem mikor elémkerül egy hétvégi mazsola és megy még talán 30-al is előttem!

     

    egyébként meg +

     

    mindenki gyűri a zipart? nem tudom meddig leszünk a héten. holnapra összehívtak pár embert céges bulira. de erről inkább egy szót sem, mert dühítő!

     

    legyetek jók, vigyázzatok magatokra

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214448 (42912)
    2009-12-20  13:32
  15. Torolt_felhasznalo_214448
    Torolt_felhasznalo_214448
    2009. december 20. 13:3242912.

    Szépséges hóeséses napot kivánok!

     

    Jó munkát azoknak akik kertesben laknak,kellemes idilli kitegingetést azoknak akik az emeletest választották. Az idén én sem lapátolok bibííí!!!Holnaptól még 3 nap munka,aztán jöhet a pihííí!!!A főnök nagyon rendes volt,fél 2ig dolgozoka jövő héten.Készülök,főzök,sütök,még pulykát is akarok venni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. december 18. 14:0342911.

    megkaptam a privit, válaszoltam is!

     

    a képet aszonták felrakják a szonra is, de nem tanálom ott.

    előzmény:
    mili70 (42910)
    2009-12-18  12:58
  17. 2009. december 18. 12:5842910.

    ja, van az is monnyuk ez az egyik kedvencem.

     

    Ma nem kell mennem a másik dógozóba, mer holnap nagytakarítás, ablakot fogunk pucolni, meg ilyen finomságok.

    Döngölést engedélyezem.

    majd szójjál ha fenn lesz a szon-on

     

    írok minnyá privit, ne mennyél sehova!

    előzmény:
    greec (42909)
    2009-12-18  12:49
  18. 2009. december 18. 12:4942909.

    jéééé, van pezsgős pohár is????

     

    szegén te, akkor mára nem semmi a melód...és este is mensz a másikmunkahelyedre? remélem a fijjjjjuk értékelik anyjuk igyekezetét, mer ha nem, én döngölöm a földbe őket! én most hogy már nem kell tanulni és kocsival jövök 1-2 alkalommal, megengedem magamnak hogy 6,30-kor kelljeka 4,30 helyett! azért ez jobban hangzik! csak még furi ez a nyugalom hogy nem kell sietnem haza tanulni. meg igazán a hétvége lesz furi, hisz végigtanultam az utóbbi időben! ma meg végre mehetek a biziért, a központtal aláiratták! majd kirakom a fa alá egyébként a mai újságban benne van a csoportképünk....állítólag a megyei portálra is kiteszik!

     

     

    dobszi akkor szép helyen lakik...neki közelebb van a Balaton!

    előzmény:
    mili70 (42908)
    2009-12-18  12:27
  19. 2009. december 18. 12:2742908.
    Ja és természetesen hatalmas gratula a vizsgádhoz! Még annyi időm senem vót, hogy elcserfeskedjem a csajoknak.
    előzmény:
    mili70 (42907)
    2009-12-18  12:22
  20. 2009. december 18. 12:2242907.

    Jövök mán na, csak van. Assetudom mikor dógoztam végig ilyen intenzíven egy hónapot. Mind a két dógozómban csúcsidőszak van. Itt kalapálás, meg számlahegyek, délben tuttam megenni a kajámat, de még le se nyeltem már hívott a , pedig tíz perccel előtte húzott el.

    Ma reggel 4,30-kor keltem, mer tegnap meghozták a másik dógozómba a bótorokat, oszt 8-kor eljöttem, mer nem lehetett dolgozni a jómunkásemberetől. Így az öt órási busszal bejöttem, nyomtam fél nyócig, nyóctól meg itt pörgök, mint a búgócsiga. Komolyan semmi másra nem vágyom Karácsonykor, csak egy kiadós alvásra.

    Grécike, örülök ha az ex a kötelezőt fizeti, nemhogy extra gy.tartást.

    Dobszi egyébként Sopronból írogat nekünk, hacsak el nem ijjesztettük ezzel a nagy pangással. 

    Pillécskével tegnap kb. két percet se tuttunk beszélni, úgyhogy nemtok semmit róla.

    Marikáról meg Pettyről meg még annyit senem.

    Na zügyfél

     

    előzmény:
    greec (42906)
    2009-12-18  11:48
  21. 2009. december 18. 11:4842906.
    jövök, erre sehol senki! ez a nem semmi! :-(
    előzmény:
    greec (42905)
    2009-12-18  09:11
  22. 2009. december 18. 09:1142905.

    szia Dobszi!

     

    látom beintegrálódtál a csapatba!  gondolom 25 éves vagy.....83-nak kicsit fiatalos lennélte honnan írsz, ha szabadna tudnom? én innen a székhelyről! már idestova 3,5 éve talán....valaki lesse mán meg mikor regiztem ha ráér

     

    azért örömmel tapasztaltam hogy a "szokunk", "szoknak" még nem halt ki a topikból

     

     

    Marika milyen munkahelyed van és hol és milyen volt a zelső nap?

     

     

    Tocsóka, de azért kész szerencse hogy a zember nem tőled akarta azt a másik ygereket. tuti hogy nem két hónapja kavarnak akkor, ha már ilyen komolyan gondolják

     

    Millike, és ex nem dobta meg azt a gyt egy kicsivel ha már ünnep van? merthát ugye extra kaja meg ilyenek! és még egy sütit is adott....egy szavad sem lehet rá

     

     

    Pillécske merre van? az oldalon nem láttam, bár ahogy tudom ő is ritkán tud erre jönni

     

    no meg Pettyke is meg a többiek!

     

    mondom én, aki a nyaralás óta jóformán jó ha voltam vagy háromcor. ja, és nyaralásig még van : 239 nap ha az ég is megsegít

    előzmény:
    greec (42904)
    2009-12-18  08:41
  23. 2009. december 18. 08:4142904.

    áááááááááááá, bunkó vagyok, bocsi!

     

    + egészségetekre

     

    ez pedig pezsi a nagy ünneplésemre: YYYYYYYY

     

     

    az előző hsz-t mindössze 40mp alatt küldte el. és újabb 30mp volt mire válaszolhattam......áááá, megállítom az órát, mert ez a statisztika az agyamra megy lassan!

     

    renélem azért mindenki jól van, senki nem beteg.....HIJÁNYOZTATOK

    előzmény:
    greec (42903)
    2009-12-18  08:38
  24. 2009. december 18. 08:3842903.

    Szevasztok csajoooooooooookkkkkkkkk

     

     

    jaj de jó ide visszatérni. mostmár tietek vagyok testestül lelkestül, feltéve ha nem lassul be  ez a vacak.

     

    a mai adatgyorsaság:

    30mp míg bejött az enelcé

    45mp míg bejött a topik és a válasz gombra tudtam kattintani

    10mp míg bejött a felhasználói belépő

     

    de most kitartó voltam!

     

     

    AKI NEM TUDNÁ, HÉTFŐN LEVIZSGÁZTAM!!!!!!!a modulrendszer szerint csak százalékok vannak írva a tantárgyakhoz, és csak egy jegy a bizonyítványban. ez az egy jegy pedig: JELES (5) ....köszönöm a gartulációkat!!!!khmmm, khmmm..... sokat tanulétam, az utolsó két hónapban fél ötkor keltem hogy meló előtt még tanulhassak....no meg aztán meló után is, meg hétvégeken is.

     

     

    megpróbálok visszaolvasni ha engedi a rencer!

     

    üdv az újaknak, mert hallottam ám hogy vannak!

    előzmény:
    mili70 (42902)
    2009-12-17  12:24
  25. 2009. december 17. 12:2442902.

    basszus bújjjatok mán elő!
     

    előzmény:
    dobszi83 (42901)
    2009-12-16  08:10

Címlap

top