Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Karácsonytól karácsonyig

Szisszka
Létrehozva: 2013. szeptember 1. 11:14

Eljött a szeptember és vagyunk jónéhányan, akiknek ez egyet jelent a karácsonyi készülődés kezdetével. 

 

Szeretjük a karácsonyt és szeretünk jóval előbb elkezdeni készülni az ünnepre (főleg, ha sk. ajándékokkal kedveskedünk).

 

Szeretjük a hagyományokat, szeretünk tervezni, szervezni, megvalósítani, cicomázni, dekorálni, de legfőképp örörmöt szerezni szeretteinknek!

Persze vannak, akik nem értik ezt az egészet, - hogy mire is ez a nagy felhajtás - de ez a topic nem is nekik szól!

 

Nem kötelező elkezdeni a karácsonyi készülődést szeptemberben, de nekünk jól esik! :) Ettől függetlenül decemberben is lehet hozzánk csatlakozni, mi mindenkit szivesen látunk! :)

 

Blog:

karacsonytolkaracsonyig.blogspot.hu

  1. 2017. október 11. 00:0839426.

    Szia Mágika, még bekukkantottam: ilyen vattakorongos koszorút tavaly kettőt készítettem, mutatom őket a linken, nagyon jó móka, szépek és mutatósak


    https://photos.app.goo.gl/NkSXWJrMf9j40r2q2


    A feliratokra a transzferálás jutott eszembe, én sem tudok lézeresen színesben nyomtatni, de mikor ilyet csinálok akkor azt összerakom amit akarok és elviszem egy Copy-s céghez és ott kinyomtatják, ennyit megér! Aztán jöhet a mókás rész otthon Így készültek 2 éve a Szülinapos-Névnapos Öröknaptárak is!

    előzmény:
    Mágika (39425)
    2017-10-10  23:23
  2. 2017. október 10. 23:2339425.

    Sziasztok!


     


    Rég jártam itt, illetve nem, mert olvastalak titeket, csak a nagyságos NLC jóvoltából nem tudtam hozzászólást írni :( mert nem engedett be, majd egyszer csak meglepve tapasztaltam, hogy jéééé be vagyok lépve, közben be sem jelentkeztem.  :(  No comet NLCAFÉ  


     


    Borcsamama


    Szeretnék én is az ajándékozásra jelentkezni. :)  Már most izgatottan várom ki lesz a párom, kinek készíthetem az ajándékot.


    A találkozón is szeretnék részt venni, annál is inkább mert veled mindenképpen találkoznom kell, hisz van itt nálam valami ami a tiéd. Illetve itt kérdezném meg, mivel privi nem működik, hogy nincs rá előbb szükséged rá?  Ha igen szólj nyugodtan és küldöm.


    Alkoss sok szép dolgot, amíg Borcsapapa távol van, neki meg jó sok zsákmánnyal teli fogást kívánok.


    Milyen dokinál voltál, ellenőrzésre kellett menni, minden rendben van?


     


    Sephard


    Nagyon jó ölet ez a feliratos  fenyőfa. :)  Mivel fogod  a feliratokat elkészíteni? 


    Nem régiben kipróbáltam a traszferálást, teljesen bele szerettem, csak az a baj, hogy az én nyomtatóm nem jó hozzá, pedig lenne néhány ötletem, gyönyörű képeim vannak, amiket jó lenne egyszer majd színesben kinyomtatni, majd megpróbálok a melóhelyen 1-2 dolgot nyomtatni, de ott is csak fekete-fehérben lehet.  


    Olivér édes lehet listájával.  :)


     


    Macska


    Jól gondolod, fantasztikus képeket hozol mindig, és tudom nem kevés munka van bennük, ehhez is kell a kis tehetség, szépérzék.  


     


    Ágo


    Szeretettel üdvözöllek  közüttünk. Gyere bátran máskor is és ha van kedved kicsit mesélj magadról, pl. nálatok milyen a karácsony,milyen szokásotok van, vannak-e hagyományaitok,  milyen a fátok van élő vagy mű,  hogyan díszítitek,stb.


    Nálunk eddig mindig tarka-barka csili-vili fa volt, mert mindig megesett  a szívem a régi gyerekkori díszeken, meg a fiam pici korában készített díszein és végül szinte minden felkerült a fára.  Idén azonban szeretnék egy piros-fehér fát, még nem tudom sikerül-e összehozni,de egyenlőre ezen vagyok. 


     


    Bubcsi28


    Gyönyörű helyen laktatok. :) Nagyon hangulatosan azok a kis egyforma házak, a havas táj.  


    Nem értem az ilyen szűlőket, szerintem nem akarják meghallani hogy sír a gyerek, vagy legalábbis nem akarnak bemenni hozzá, mert így kényelmesebb nekik.  :(  Remélem hamarosan azér jobb lesz  a helyzet és valóban átalussza az éjszakát a pici.


     


    Találam a neten egy vattakorongos koszorút, nagyon szép, illetve azóta már több ilyet is láttam egyik szebb mint a másik.


    A napokban kipróbáltam, az előső amit készítettem nem tetszett, de  a második neki futásra szerintem már elég jól sikerült, még piros gyöngyöket kellene vennem hozzá, azzal szeretném díszíteni. Mutatnám a képet, de ugye nem lehet feltölteni, a linket azért megpróbálom csatolni, hátha más is kedvet kap hozzá.  


    http://webtanitoneni.lapunk.hu/?modul=oldal&tartalom=1195615


     


    Mindenkinek nagy ölelés!



     


     


     


     


     

  3. 2017. október 10. 22:2239424.

    Sziasztok


     


    Madlena: most épp 2 hete szigorítom a diétám, mert hiába ettem a megengedettet nem mozdult a kg, pénteken mérek, remélem jó lesz! Norbira tornázok, megmondom őszintén erre marad energiám Olivér után, amikor épp ráérek heti 2-3-4-5 alkalom, nem veszem véresen komolyan! Christmas Gift List a neve, piros ajándékcsomag sárga szalaggal átkötve az ikonja, nem tom máshogy körülírni


    Bubcsi28: hát szerintem nem igazán normális, 1 évesen már nem kéne felkelnie ennyiszer max 1, de persze bármi baja lehet, és biztos hogy hallja az Anyja (most olvasom nem, hallja), nekem a kisfiam 3 szobával van odébb, de arra is felébredek mikor felkel az ágyból éjjel és a lába szőnyeget ér 3 hónap után szerintem simán meg lehet érdeklődni a szülőket, hogy ugyan miért nem alszik az a gyerek?! Nagyon hangulatosak a havas képek Én ma pont azon gondolkodtam, hogy szenteste egész kacsát sütök, tavaly kacsacomb volt, de nekem nem igazán jutott, mert a kisfiamnak nagyon bejött és hát Ő az első


    Ago79: üdv közöttünk, mi itt mind egyformák vagyunk, nyugodtan gyere gyakran és beszélgessünk


    Havastáj: óóó a régi szép idők, mikor csak mászott nekem is, ma pont L.dlben végigdumálta a vásárlást, de tényleg mindenhez hozzászólt, a vásárlókhoz is, ahogy fizettünk végre, mondták is a sorban hogy nem lehet könnyű dolgom egész nap


     


    Ma picit városban voltunk, Dédipapa, Nagyi, pici vásárlás, aztán itthon, kicsit kapar a torkom, bár nem fáj, reggel így ébredtem, remélem gyorsan elmúlik. Ma néztem hogy lehet jövő hétvégén felteszem a Halloween dekort, röpül az idő! Este még sütöttem egy U1Browniet, imádom, holnap meg U1Citromos túrótortát csinálok, mert Anyum kiugrik este és azt szereti!


    Úgy látom nov 25 kezd jó lenni a legtöbbünknek tali szempontjából


    https://photos.app.goo.gl/nkvskQU0jgLBeEnr2


    Ezeket most találtam, tetszenek, jó lenne összehozni, majd a Férjemet befogom vagdosni, ha itthon lesz


     


    Jó éjt és szép álmokat


     

  4. 2017. október 10. 22:0039423.

    ...az előbb mondta az anyuka, hogy képzeljem el, már átalussza az éjszakát. Gondoltam, te lehet, de se a gyerek, se én...


    Egyébként egy nagyon édes, barátságos baba. ( Pár hete simán azt gondoltam hogy anyuka lelépett bulizni, gyerek meg "alszik", mert sajnos el tudom képzelni....)


    Na mindegy, majd csak megnő azt nem sír.


    Karácsony ügyileg teljesen el vagyok késve. Mivel a saját készítésű a családban nem játszik, így kevés az ötlet.


    Színek megvannak, az idén nem újul meg, de megláttam mennyibe kerül darabja annak a bizonyos gyertyának....Szóval egyelőre nézegetés szintjén tart a dolog. Menüt, sütit akkor tudom kitalálni ha biztos lesz hogy jönnek a szüleim, és ha igen, mikor. Apukám pl. válogatós, a halat mindenki szereti csak én nem....hát komoly gondok ezek.


    Jobb lesz ha elmegyek aludni, mert majd megint ezen pörgetem éjjel az agyam. Szoktam....


    Jó éjt!


     


     


     


     

    előzmény:
    LondonEye (39422)
    2017-10-10  21:19
  5. 2017. október 10. 21:1939422.

    Felebredes ugyben: sztem ez egyaltalan nem normalis, foleg, hogy orakat sir, es senki nem reagal...de ha ennek a picinek olyan messze vannak a szulei, hogy nem halljak...hat az eleg keptelensegnek hangzik


    talan nem akarjak meghallani, hogy hatha igy raszokik az alvasra, de sztem igy sose fog


    ha a foga jon akkor is szuksege lenne a szulei megnyugtatasara, meg egyebkent is...

    előzmény:
    havastáj (39421)
    2017-10-10  21:08
  6. 2017. október 10. 21:0839421.

    Sziasztok! 


    Ago79, de jó, hogy bejelentkeztél. Üdvözlünk Manófalván, gyere minél többször!


    Bubcsi, kemény lehet úgy tolni ezt azt éjszakázást, hogy nem is a te gyereked.  Mellesleg ígyis az. Én úgy gondolom, hogy sajna ez normális. Bár nekem nem sír kb.soha a gyerekem, úgyhogy a sírós részre lehet, hogy nem kompetens a válaszom, de a 3-4 ébredés tuti, hogy nem gond... Kalapot emelek azok előtt a nök előtt akik ezt bírják. Nálunk most normalizálódott a helyzet, 2 ébredés/félálomban evés, de ígyis nagyon nehéz... Képzeljétek fél éves és már mászik...asszem felköthetem a felkötnivalót


    Karácsony: megrendeltem a neten az első ajándékokat, plusz kitaláltam, hogy mit készítünk, amit a lányunktól kap majd a férjem. Vagyis 2 ötletem is van, még eldöntöm melyiket valósítjuk meg.

  7. 2017. október 10. 21:0139420.

    Igeeeen,  tök kéz ügyetlen.  Csak a szép képek készítését  tudja.  Legalább is ezt gondolom. 


    Mindenkinek nagyon szép estét, jó éjszakát.   

    előzmény:
    LondonEye (39419)
    2017-10-10  20:49
  8. 2017. október 10. 20:4939419.

    Ago79


    nagyon jo, hogy elszantad magad, es jelentkeztel, itt csak az szamit, szereted-e a karacsonyt vagy nem


    az, hogy nem tudsz kesziteni dekort vagy barmi mast egyaltalan nem erdekes, pl. is a vasarlos fajta, nem a keszitos


    nincs kedved megirni a kedvenc karacsonyi edessegedet? akkor te is resztveszel vasarnap a sorsolason

    előzmény:
    Ago79 (39415)
    2017-10-10  17:18
  9. 2017. október 10. 19:5239418.

    Kedves Ágo!


    Én is szeretettek köszöntelek, gyere közénk minél többször!

    előzmény:
    Ago79 (39415)
    2017-10-10  17:18
  10. 2017. október 10. 19:4339417.

    Sziasztok Angyalok!


    Hazaértem a klubból, örömmel látom hogy Ago rászánta magát, és bejelentkezett ide. Amikor pár hete látta itt az email címemet, akkor megkeresett, váltottunk néhány levelet, és valóban én biztattam hogy írjon a topikba, hiszen évek óta olvas bennünket. Remélem jól fogja érezni itt magát. 


    Én tiszta szívemből kívánom.


     

  11. 2017. október 10. 18:3939416.

    Kedves Ago79!


    Örülök, hogy írtál és gyere közénk. Hiszen írni tudsz. Sztem csak jó hatással lenne rád ha velünk együtt beszélgetsz a Karácsonyról. Pláne ha te is úgy szereted ahogy mi. És még régi olvasója is vagy a topiknak. 


    Egy szó mint száz én örülök, hogy írtál és sok szeretettel üdvözöllek közöttünk. 

    előzmény:
    Ago79 (39415)
    2017-10-10  17:18
  12. 2017. október 10. 17:1839415.

    Sziasztok !


    A Borcsamama kért meg engemet hogy írjak ide a Topicban. Én természtesen nem új vagyok hanem réges régen valamikor minden ami karácsony topicban írtam riktán. Azóta én csőndes régi olvasó lettem ebben a topicban. Sajnos én kerekesszékes vagyok aki nem tud beszélni de van speciális programozó srác ismerősőm aki egy program segítségével  beszéljek kimondja ami leírok.    Örülők neki mert  tudok beszélni csak kicsit másképpen.   


    10 éve vagyok házas de van egy westie 7éves segítő kutyánk aki még  speciális hallássérült jelet is  tudja. Mi egészen pici korátol  betanítottuk neki.


    Ami a karácsony illeti nagyon szeretem olvasni hogy kinél  mit készit, mi a ünnepi menú stb.  Én ezeket a dekolációkat sajnos nem tudom megcsinálni de van egy papír boltban egy ismerősőm aki szívesen megcsinálja   ajándék csomagolás stb.  De én jobban szeretem olvasni a  topicon.  


     Ágo.      

  13. 2017. október 10. 16:4639414.

    Madlena,


    Külön neked sok szeretettel:


    https://1drv.ms/f/s!AhMUGnN46zR9jeFOXjZQHOhPFSeSBQ


    Ha sikerül megnézni, akkor az előző lakhelyünket és a kölni dómot láthatjátok.


    Shepard, Havastáj, és más kisgyerekesek!


    Egy kérdés: mennyire normális az, hogy egyéves gyerek éjszaka 2-3 x fent van, és olyankor fél-1 órán át sír? A végén hallani, hogy álomba sírja magát. Az anyuka 4 helyiséggel arrébb van, ajtók stb, én meg közvetlen fölötte, szóval simán lehet hogy az anya ezt nem is hallja. De kb 3 hónapja annyit nem alszunk, mint ha a miénk lenne... A nappali sírásokat nem tudom, mivel ugye nem vagyok itthon.



     

    előzmény:
    Madlena (39410)
    2017-10-10  13:04
  14. 2017. október 10. 14:5939413.

    Sziasztok!


    Most csak két mondat gyorsan, mert mennem kell a klubba, délelőtt meg piacon, boltban, orvosnál voltam. 


    Majd jövök és mesélek! 


    Szedna,  privit sajnos nem lehet írni, hála neked NLC, itt az email címem: nicknevemkukacgémélpontkom. Másképp nem tudom elküldeni, de mindegy.  


    Majd  este jövök, addig is mindenkinek további szép napot!

    előzmény:
    Szedna80 (39408)
    2017-10-10  08:09
  15. 2017. október 10. 13:1439412.

    Úristen, bocsi a hibákért, telon vak vagyok és béna...

    előzmény:
    Sushi (39409)
    2017-10-10  12:40
  16. 2017. október 10. 13:1339411.

    Sushi,


    Nem nagyon száraz a levegő nálad? Ha van sok más növényed akkor az orchideának muszáj megmaradnia. Mikor ideköltöztünk, beraktam az üres lakásba a 20 orchideámat, egy hónap múlva egy se volt.


    Elkezdtem venni más növényeket, aztán egy idő múlva megint orchideát, azóta élbek virulnaj. Keleti ablak, radiátir fölött, kb kéthetente pici!!! víz, meg ha eszembe jut megspriccelem őket. Próbáld ki.

    előzmény:
    Sushi (39409)
    2017-10-10  12:40
  17. 2017. október 10. 13:0439410.

    Sziasztok Drágaságok!  


     


    Borcsamama!  Aranyosak lehetnek a madárkák. Nekünk is van etetőnk, de nálunk még nem jelentkeztek madárkák...:(  Lehet félnek a macskától meg a kutyától.Igy, hogy egyedül maradtál biztos jól tudsz haladni az eltervezett dolgaiddal. 


    Sajnos nálam is igaz, ha gép közelbe kerülök szinte beszippant, és gyorsan eltelik az idő.  De szeretek netezni megmondom őszintén.


     


    Havastáj!  Milyen jó is az amig alszik a gyermek!  :)  Csak az a kis idő is olyan gyorsan elmegy. Céklás-alma saláta?  


     


    Sushi!  Én sem tudok ilyen albumot.  De Macska tanárnő egy tünemény!!!  Nagyon köszönöm én is !!!  Remélem ez alapján majd sikerül!


     


    Eszterlili!  Hetti nénit én is szeretem!  Az egész Váratlan utazást nagyon imádtam! Jó kis sorozat!!


     


    Shephard!  Köszönöm a köszöntést!!! Cuki Olivér ahogy bővíti a listát! Egyem a szívét!!!  Gift List alkalmazás közül te melyiket használod? Van egy csomó.  Amúgy tök jó ötlet!!  Te hol tartasz a fogyásban! :)  Köszi a recepteket!   Milyen tornát csinálsz?


     


    Szedna80! Nagyon jól haladsz a takarítással! Ezek szerint nem sokára végzel is?  Nekem is el kellene kezdeni.....


     


    Sonnenblume! Nagyon sajnálom! Remélem mnden rendeződik hamar, és újra tudsz jönni!!!


     


    Bubcsi28!  Én is várom a képeket! Biztos csodákat fotóztál!  Írj nyugodtan! Ne fogdd vissza magad!!! :)  Szerintem mindenki örömmel olvassa!  Én is szivesen megismertelek volna!


     


    Egyenlőre jó lehet nekem is a nov. 25.   de nálam azért sajnos sok minden közbe szólhat.


     


     


     

  18. 2017. október 10. 12:4039409.

    Huhu megint vagyok.


     


    Macska - nagyon köszönöm a leirast, tegnap nem jutottam hozza, remelem ma sikerül, eeeeees akkor en is tudok kepet küldeni.


    Bubcsi - en sem tudok minden filmet megnezni, mas orszag, hogy Shephard is irta. En is probalkozom orchideaval, nem nagyon akar engem szeretni. 


    Sonnenblume - kar, hogy nem vagy, gyere, barmi van, itt mindenki megert. (En is nem sokkal azelött csatlakoztam a csoporthoz, mielött megtudtuk, hogy anyukam nagyon beteg, el is ment hamar, nekem segitett a manocsapat.) 


    A kerdöivet elkezdtem kitölteni, majd küldöm 


     


    P.S. - megint csapongok - bocsi

  19. 2017. október 10. 08:0939408.

     Sziasztok!


    Veletek lépést tartani... hát, nem semmi! Tényleg pörögtök ezerrel


    Sonnenblume, nagyon sajnálom én is a távozásod, és nagyon drukkolok Neked!


    Bubcsi28: jogot tanultam az izgalmas könyvek által, nem tudom, mennyire olvastad vissza a történéseket, most egy naaaagyhatalmas selejtezésben vagyok, amit a könyvek sem úszhatnak meg...


    És ha már itt tartok, jelentem: látom a fényt az alagút végén! Erre a hétvégére gigászi ablakmosás van beütemezve


    Borcsamama, kérlek, bocsásd meg gyarlóságom, de e-mail címed híján vagyok, priviben el tudnád küldeni?


    Szép vidám napot mindenkinek!


     


     

  20. 2017. október 9. 22:5239407.

    Sonnenblume: nagyon sajnálom, ha változik a helyzet és tudsz gyere közénk ismét, bármikor szívesen fogadunk, és gondolunk rád


    Eszterlili: én is pont azért szeretem a kari filmeket mert végre nyugisak, nincs benne gyilkolászás, meg csúnya beszéd (Oli miatt figyelni kell ezt is), és mindig jó érzésem van filmnézés után


    Havastáj: azért mert még nem bújt ki foga nem jelenti hogy nem az a gond, akár 2 hónapos korukban is elkezdődhet már a mozgolódás a szájukban és lehet csak sokára bukkannak elő. Olivér 4 hónaposan kezdett el nyáladzni meg hasonlók, aztán 1 éves volt mire előbújtak a fogacskák, mondjuk rajta nem lehetett észrevenni, csak hogy már fehérlik a szájában Én céklát savanyúságnak szoktam eltenni, de nemrég mentettem egy céklás-csokis süti receptet is!


     


    Megyek tornázok egyet még, aztán alvás, szép álmokat

  21. 2017. október 9. 21:1639406.

    Sziasztok!


    A november 25-e nekem jónak tűnik. 


    Macska, de jó, hogy írtál útmutatást a képfeltöltéshez. Kicselezzük az nlc-t...


     


    Shephard, fogalmam sincs, hogy mi okozza/okozta az éjszakai kelést...még nem bújt ki egy foga sem, de mindig azt hiszem, hogy na, mostmár tuti amiatt van....ki tudja. Viccesen szoktam mondani, hogy a babákkal kapcsolatban a hasfájásra meg a fogzásra rá lehet fogni mindent, amikor nem tudjuk, hogy mi a bajuk...


    Bubcsi, én az újaknak is sokat hozzászólni. Mindenkire kíváncsiak vagyunk.


    Marcsi, remélem láthatjuk a takarót. Nincs előttem a leírás alapján, hogy milyen lehet.


    Képzeljétek, kaptunk egy jópár céklát. Van ötletetek, hogy mit lehetne belőle?


    LondonEye, elsőre a gyömbéres keksz ugrott be, meg a mákos guba, meg a habkarika, meg a mézeskalács, meg a kosárka, meg a kókusztekercs...na jó csak vicces kedvemben vagyok.


    Borcsamama, a te játékodba nem tudok beszállni, de kíváncsian várom, hogy mi lesz a vége.


    Sonnenblume, kicsit megijedtem, remélem hamar rendben leszel.


    Bocsánat, most megyek aludni, ki tudja mire kell számítanom éjjel...

  22. 2017. október 9. 21:1439405.

    Szia Shephard! Azért jó néha nézni a sok erőszakos minden mellett.Időnként kell az ember életébe valami kis nyugis film is. És már sok karisat láttam, most erre esett a választás.Tulajdonképp a Kisebbik választott.Ami még tetszik, azok jó kis igazi karácsonyi reklámfilmek.

  23. 2017. október 9. 21:0739404.

    Szia Bubcsi! Nálunk nincs ilyen gond, a Férjemet a tank ejti rabul, ott ül órákig. Csak az ÉNB-re akad ki. 

  24. 2017. október 9. 21:0439403.

    Sonnenblume, nagyon sajnálom hogy így alakult, remélem azért nincs nagyon nagy baj.  Bármikor úgy érzed, gyere, mi visszavárunk szeretettel. 


    Az ajándékozós listáról szomorúan ugyan, de kihúztalak.  


    Neked is kellemes karácsonyvárást, tudni fogjuk hogy a háttérben itt vagy velünk. 

    előzmény:
    Sonnenblume (39400)
    2017-10-09  20:39
  25. 2017. október 9. 20:4839402.

    Sziasztok Angyalok!


    Borcsamama, mailben küldöm az adataimat hamarosan.


    Sushi, iszonyat szélvihar volt itt, mindenfelé gyökerestől meg derékba törve vitte a fákat. A múltkori letépte a lidl tetejét, azt megcsinálták, most megmaradt. Láttunk olyam házat a hétvégén aminek a tetejére dőlt a fa...szerencsére titeket elkerült ha jól tudom.


    Londonka, nagyon kicsik, 1-2 cm, saját gyűjtésű. Amit a képeken láttál, na kb nálunk ennyi a hó, a tenger elviszi a felhőket. Csak az esőt nem.


    Szedna80: megkérdezhetem mit tanultál ezekből a könyvekből?


    Macska: sajnos nem tudom megnyitni a képgalériás útmutatódat. Igaz nem kérdezte senki, de hátha segítek vele: nekünk a microsofthoz van egy havi előfizetésünk virtuális tárhelyre, ez a "felhő". Az összes képünk itt (is) van. Oda csinált nekem a férjem egy külön mappát, amibe mentettem ezeket a képeket. Meg sok másikat is, majd adagolom, mert mániákusan fotózik. Aztán majd szóltok ha unjátok.


    Ja, még Macskának: a férjed előtt le a kalappal az El Camino miatt.


    Naroncsi: ismeretlenül is nagyon sajnálom ami történt, kitartást kívánok.


    Shepard: köszönöm.


    Eszterlili: ahŕnyszor adják a tv-ben a váratlan utazást, annyiszor megnézem. A férjem kicsit unja már...


    Topiktali: nagyon szeretnélek megismerni titeket személyesen is, de sajnos nem tudok ott lenni.


    Dém: nálunk már 3 hete teli van obi, baumarkt meg mindenféle kertészeti áruház karácsonyi mindenfélékkel. Olyan falukat fotóztam neked....wow....repül a Mikulás a falu felett rénszarvasos szánon meg hasonlók. De lehet hogy ez csak nekem újdonság. Majd arról is mutatok képeket. ...


    Ladyzso: köszi, de nem a mi házunk ám...csak bérelünk egy lakást, de attól még imádjuk.


    Na jól van mára befogom, új létemre úgyis nagyon megeredt a nyelvem.


    Akinek most nem írtam attól bocsánatot kérek.


    Szép estét mindenkinek!


     

Címlap

top