Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Négynapos fogyókúra

Torolt_felhasznalo_354728
Torolt_felhasznalo_354728
Létrehozva: 2003. július 21. 13:03
Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy mi a tapasztalatotok a 4 napos fogyókúrával kapcsolatban? Konkrétan miket lehet enni?
  1. 2004. Április 16. 13:143201.
    Na de gyerekek, könyörgöm, most vagy fogyókúrázunk vagy tornázunk. . . :))) A leírásban az van, torna NÉLKÜL fogyunk. . . :)
    előzmény:
    carme (3200)
     
  2. 2004. Április 16. 13:123200.
    Szia! Gratula a fogyáshoz! Nagyon szép eredmény! Szerintem tuti, hogy a torna az, ami ennyit számított!
    előzmény:
    lilalilla (3198)
     
  3. 2004. Április 16. 13:033199.
    Akkor lehet, a torna a titok nyitja, ugyanis én annyira nem szeretek tornázni, sajna, no meg fáj a gerincem, csípőm is, valami spéci mozgás kéne. No meg gyógyszer lustaság ellen.
    De akkor is nagyon ügyes vagy, tudod-e?
    előzmény:
    lilalilla (3198)
     
  4. Torolt_felhasznalo_171684
    Torolt_felhasznalo_171684
    2004. Április 16. 13:013198.
    Igazából nekem is meglepő , ahogy a kilók potyognak le rólam. Pedig tényleg nem csináltam semmi extrát, a mennyiséget nem tartottam be szigorúan, csak a délig gyümölcsöt. Banánt csak gyümölcsnapon ettem. Sokat ittam. No meg a torna. Lehet, hogy a heti 3x2 óra volt jó kiegészítés?
    előzmény:
    lufi (3197)
     
  5. 2004. Április 16. 12:503197.
    De hogy a máriába fogytál ennyit, mondd meg? Én egy hónap után 4 kig-ot fogytam, ha hárommal beszorzom, az csak 12, és nem nagyon reménykedem, hogy annyi lemegy. . .
    előzmény:
    lilalilla (3196)
     
  6. Torolt_felhasznalo_171684
    Torolt_felhasznalo_171684
    2004. Április 16. 12:433196.
    Sziasztok!
    Én is a vége felé járok a fogyókúrának és nagyon jó tapasztalataim vannak! Kb. 15 kilót fogytam(az elején nem volt mérlegem, no meg kedvem se lett volna ráállni. . . ) Igaz mellette tornászni is jártam hetente 3x, de 10 év és 3 gyerek után újra beleférek az esküvői ruhámba!
    Nem voltam túl szigorú magamhoz, ettem rendes adagokat és ha úgy adódott (vendégség stb), akkor dupláztam is a jobb napokat (protein, szénhidrát).
    Szóval, szerintem érdemes kitartani, nagyobb az eredmény, mint a macera! Mostmár csak megtartani kell. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2004. Április 16. 12:323195.
    Igen, én is unom az egyhangú almát. . . Párom múltkor vett nekem golden almát, aztán úgy adódott, más nem is volt otthon. Hát, mit mondjak, a fülemen kijött a golden alma. azóta rá se birok nézni. . . kétszer megesett, hogy találtam a frigóban telkes mirelit meggyet, azzal szinesítettem a soványka alma-napot. De tényleg jó lenne őszibarack, cseresznye, eper. . . . na, ébredjünk fel. . .
    előzmény:
    carme (3194)
     
  8. 2004. Április 16. 12:033194.
    :)) Igen, ált. elég szokott lenni. Bár, csak az utóbbi pár hétben. Kezdetben kb. kétszer ennyit ettem, aztán valahogy csökkent az adag. . . Persze az is biztos belejátszik, hogy már unom, sajnos nemcsak a banánt (azt a legkevésbbé), de az almát pl. már nagyon :(( Úúúgy ennék egy kis őszibarackot!!!! Lehet sárga is!!
    előzmény:
    lufi (3193)
     
  9. 2004. Április 16. 11:363193.
    Na, ne kábíts!! Neked ennyi elég, te jószagú gatyamadzag! De jó neked! Én minimum 4-5 almát eszem meg, néha egy-egy banán beugrik. . . lehet, már kb. 10 kiló lement volna rólam, ha egy-két almát eszem csak??? !!! :)
    előzmény:
    carme (3192)
     
  10. 2004. Április 16. 11:303192.
    Te mennyit szoktál enni?
    előzmény:
    lufi (3190)
     
  11. 2004. Április 16. 11:293191.
    Általában 1 narancs, és 1 vagy 2 alma. Ha nagyon korán kelek, és emiatt hosszú a délelőtt, akkor 1 vagy 2 banán, de az már tízóraira. Ja, és jó sok tea!!
    előzmény:
    lufi (3190)
     
  12. 2004. Április 16. 11:043190.
    Mennyi gyümölcsöt szoktál enni délelőtt?
    előzmény:
    carme (3189)
     
  13. 2004. Április 16. 10:583189.
    Sziasztok! Nekem is lassan lejár a 90 nap! Azt hiszem, ez a hétvége lesz az utolsó "diétázós napom". Nem tudom, hány kiló ment le, de úgy 6-8 körül. Az a legnagyobb bajom, hogy a vállam már tök csontos, kilátszanak a bordáim is, és mintha a mellem is kisebb lenne, viszont comb-csípő részről viszonylag kevesebb ment le, bár a nadrágjaim lógnak rajtam, az tény :)) Szóval, azért örülök, hogy végigcsináltam!

    Nekem a legnehezebb a diétában az volt, hogy nem lehet minden nap tejet-joghurtot enni, ezek nagyon hiányoztak. A reggeli gyümölcsöt még tervezem tartani, már úgyis egészen megszoktam!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2004. Április 16. 10:543188.
    Szia Sztapacs!
    Nekem hasonló gondom van. :)Én is alacsony vagyok (153cm), ezzel a diétával 54kgról indultam, most pedig már 50 kg vagyok. :)1 hónap alatt ment le, még 4kg feleslegem van, tehát úgy állok, mit te. Mielőbb kezd el, mert segít. A www. mindmegette. hu-n talász róla bővebb infot, a fórumokon pedig kapsz segítséget.
    Szió!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2004. Április 16. 10:073187.
    Sziasztok!Én most 53 kiló vagyok. Tudom, hogy ez nem tűnik soknak DEEE! tavaly 49 kg voltam, és alacsony is vagyok. A hasamat már alig bírok behúzni. Úgyhogy SEGíTSÉG!!!!!!!!! Van ilyen fülbe ültethetős izé, de elég bizarul hangzik. Ja, és minden este futok tegnaptól :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2004. Április 16. 08:293186.
    Biztosan azért fogytál csak ennyit, mert a szervezetednek nincs sok "fölös tartaléka", vagyis háj. . . :) Aki súrolja a mázsát, az biztos látványosabban fogy, nem?
    Bár, ami azt illeti, 17-25 kilót igérnek a kúra végén. . . mondjuk ettől én is messze leszek. . .
    előzmény:
    bettyke29 (3184)
     
  17. 2004. Április 15. 08:203185.
    Víznapot én sem tartottam még, a gyümölcsnapot is nehezen bírom, pedig már 2 hónapja csinálom. Eddig kb 5 kg-ot fogytam, de jobban érzem magam és a ruháim sem feszülnek úgy. Május elején jár le a 90 nap, kiváncsi vagyok, milyen eredménnyel. Ha nem leszek elégedett, mindenképpen újra kezdem. . . Sajnos, nem mindig jött össze a családi program az étkezési menetrenddel, a húsvétról nem is beszélve. Pont gyümölcsnapra esett. . . Nem gyümölcsöt ettem, bevallom. Kedden tartottam gyümölcsnapot és folytatom, mintha mi sem történt volna. . .
    előzmény:
    bettyke29 (3184)
     
  18. 2004. Április 14. 21:073184.
    Sziasztok! víznapot én sajna nem csináltam eddig még úgy érzem nem bírnám. Egyébként még 5 hét van hátra eddig négy kg-t fogytam és most két hete megállt. Remélem még azért sikerül fogynom!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2004. Április 14. 12:583183.
    Csak még a víznaphoz:
    meséltem életem párjának, hogy víznapot kell tartani. Azt hittem, lebeszél róla, hogy istenments, azt nem lehet kibírni, nehogy má megtegyek ilyen marhaságot.
    Hát, csalódtam benne. Merthogy elkezdte ecsetelni, hogy az milyen hasznos, mennyi méreg távozik, és hogy mindenképpen biztos hogy betartom, meg ilyenek. Le voltam döbbenve. . .
    előzmény:
    mihaszna (3181)
     
  20. 2004. Április 14. 12:563182.
    Na végre, egy fecske itten! Nagyon örülök, hogy írtál!!! :)
    Már régebb óta is csak irogálok mindenfélét, és senki se reagál.
    Kösz, hogy azt mondod, gratulálsz, de igaziból csak félig vagyok elégedett a súlycsökkenéssel. Azt hittem, hamarabb lemennek a kilók. Mi több: leolvadnak rólam, vagy akár rólad. De ezekután nem vagyok meggyőződve róla, hogy még egy ötöst le tudok dobni magamról. . . más is írja, hogy messze nincs meg a 17-25 kiló, amit le lehet adni a papírforma szerint. . . De vigasztalódjunk: akkor nincs rajtunk annyi hájbáj, ha nem robognak a kilók, nem?
    Ma már fél 12-kor tömtem a húst magamba, de egész délelőtt csak kóvályogtam, mint f*ng a gatyában, már bocsánat. . .
    Szóval, én is gratulálok neked a kitartásodhoz, a fogyáshoz, szió lufi
    előzmény:
    mihaszna (3181)
     
  21. 2004. Április 14. 12:263181.
    Szia Lufi!

    Veled teljesen elégedett vagyok: írtál is és fogytál is, gratulálok!!! :)
    + gratuláció és mélységes elismerésem a víznaphoz! (én pl. egyáltalán nem tartottam a három hónap alatt - valahogy nem lettem volna képes rá egy-egy gyümölcsnap után. . . )

    Én a múlt héten fejeztem be a fogyit, összesen 7 kilót fogytam az első felében, utána semmit. . . Hát, lehetett volna több is, van még miből. . . De azért nem vagyok teljesen elkenődve. Ha leadom végre a szakdogámat, akkor megpróbálok sporttal ráhatni a kis ragaszkodó kilóimra.

    Kitartás továbbra is, még jövök!

    m.
    előzmény:
    lufi (3180)
     
  22. 2004. Április 14. 09:083180.
    Hát, én pl. itt vagyok. Tegnap volt az első víznapom, mit mondjak. . . . annyira nem is volt tragikus, nem mondom, nem voltam éhes, de kibírtam. Viszont ma reggel alig tudtam bejönni a melóba, szédelegtem, mint egy liba, és undorodom a gyümölcstől is. . . . .
    Csak 4 kiló ment le egy hónap alatt, de végülis elégedett vagyok, annak tudatában, hogy akinek kevesebb a hája, lassabban fogy.
    Nos, elégedett vagy? :))))
    Üdv, várom én is mások tapasztalatait.
    előzmény:
    mihaszna (3179)
     
  23. 2004. Április 13. 14:203179.

    Halihó Lányok!!!

    Hova lett mindenki? Ne hagyjuk meghalni ezt a topikot!!!

    Mindenki pikkpakk lefogyott? Akkor legalább erről meséljetek!!!

    m.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2004. Április 6. 08:463178.
    A 90 napos pontos leírását megtalálod a www. mindmegette. hu oldalon a diéta amitől megváltozol címszó alatt.

    Nekem nagyon hatásos, egyáltalán nem vagyok éhes, sokkal egészségesebben eszem mint korábban. 3, 5 hete csinálom és 6 kg ment le, cm-ben is több, igaz én betartottam a szabályokat nem bűnöztem. De igazából nem is volt nehéz betartani, mert ez nem az a fajta diéta aminél hosszú listája van a tiltott étkeknek.
    Azonban az tény, hogy arról könnyebben mennek le a kilók akiknek van miből leadnia, s azoknál lassabb akikenk csak 4-6 kg a feleslegük.
    előzmény:
    Kataaaaa (3177)
     
  25. Torolt_felhasznalo_213286
    Torolt_felhasznalo_213286
    2004. Április 5. 23:033177.
    Sziasztok!

    Valaki le tudná írni, mi is pontosan ez a fogyókúra?

    Köszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top