Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Keresem 63

olajpasztell
Létrehozva: 2015. november 22. 10:16

 Keresem azt a férfit, aki segített megtalálni  a helyemet, pedig én csak egy tippet kértem, merre lehet. Aztán egyszer csak a szemebe nézett, s azóta nem ereszt ez a tekintet. Pedig nem vagyok magányos, sem bolond, csak valami elindult a szívemben... Mindez tegnap történt a dálián velem...

  1. 2016. március 30. 22:065.

    A nok lapja szerkesztojenek segitseget kernem az alabbi ugyben:


    Floridaban veletlenul kezembe kerult a Nok Lapja ez ev Februar 3.-ai szama, melyben  Toth Krisztina "Nem Tudhatod" cimu irasa megtetszett, es inspiralt, hogy aktivan segitsek a szereplo lanyok talalkozasaban.


    Szeretnek erintkezesbe lepni Toth Krisztinaval, hogy megtudjam irasa irodalmi fikcio, vagy valodi letezo szereploi vannak? Ez utobbi esetben felajanlanam a ket lanynak a segitsegemet nyari  talalkozasukhoz.


    A "Nem Tudhatod" Radnoti vers nekem is kedvencem, es meg most is kivulrol tudom.


    Mississaugaban, Torontohoz kozel elek, es Ukran szarmazasu versenyzom (kenu edzoseggel foglalkozom) nekem is van. Ha Krisztina elerhetoseget megkaphatnam, segitsegevel tovabb tudnek lepni az ugyben.


    Kerem az en e-mail cimemre valaszoljanak:"Buday Tamas"


    Koszonettel:


    Buday Tamas


     

  2. 2015. november 24. 20:594.

    Mi az a dália?


    Ha valami rendezvény, menj el legközelebb is, hátha összetalálkoztok.


    Egyébként pedig ne keresd, a férfi dolga az, hogy fusson a nő után. Fordítva nevetséges.


     

    előzmény:
    olajpasztell (1)
    2015-11-22  10:16
  3. 2015. november 22. 16:113.

    Biztos nem en voltam, ugyanis a tukorbe tekintve no vagyok.

    előzmény:
    olajpasztell (1)
    2015-11-22  10:16
  4. 2015. november 22. 10:192.

    És remélem vele is :)

Címlap

top