Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Terhesseg candida aggodalm

EleonoraBB
Létrehozva: 2014. május 27. 15:06
Sziasztok!


Segitseget szeretnek kerni hatha valali tudna nekem :)


Kisbabat varok 27 hetes picurka kisfiu anyukaja. Mikor megtudtuk a parommal rettentö boldogok voltunk :) aztan a rákszürčsemböl kiderült hogy candida gombam van irtak fel kupot(pimafucin) nemis aggodtam nagyon.. majd egyre rosszabb lett a vizeletem egyfolytaban čg, a holyagom fŕj de soha nem találnak bakteriumot. A hüvelyemre probaltam kliont canestent a semmi... utana olvastam hogy a holyaghurutot gomba is okozhatja :O de ez csak tükrözčssel derülhet ki. Illetve ha ki derülne akkor sem szabad terhesseg alatt gombaölö gyogyszert szedni.


Már teljesen elvagyok keseredve hogy a kisbabamat is megfertözhettem ezzel es ha szüleskor is fenn áll akkor mi lesz :( Nagyon aggodom miatta meg hat en is is meg akarok vegre gyogyulni! Az bosszant fel a legjobban hogy čletem legszebb idöszaka ez es elrontja ez a franya betegseg a folytonos aggodas! Ha barki tud valami megoldast irjon megköszönnem!


Egy aggodo edesanya
  1. 2014. május 28. 09:093.

    a terhesség alatt sajnos gyakoribb a candida fertőzés-ha jól tudom a hormonális változások okozzák-de ez nem "fertőzi "meg a babát

    első terhességem alatt sajnos én is végig szenvedtem,havonta használtam a pimafucin kúpot

    amit még érdemes-nekem a másodiknál bevált-a szénhidrát bevitel csökkentése mert ezeknek a gombáknak a cukor kedvez

    más kérdés hogy ilyenkor az ember jobban kívánja az édeset..és persze óvatosan a visszaszorítással ne ájulás legyen a vége

    tinédzser korom óta problémáim voltak ezen a téren,aztán csináltam egy candida diétát és teljesen megszűntek a panaszok.persze terhesség alatt nem lehet ilyen szinten diétázni de azért csökkenteni lehet a cukrot

    irrigálni nem tudom mennyire jó várandósság alatt...én nem tenném 

     

    előzmény:
    EleonoraBB (1)
    2014-05-27  15:06
  2. 2014. május 27. 23:202.

    Eloszor  is,  kerem,  ne keverje  ossze  a  huvelyt  a  holyag-al!!!!!!!!

     

    Leglabb  3x  egy  nap,  ecetes langyos  vizzel  irigalja  a huvelye't!!

     

    Ha emellett  tenyleg  egy holyag gyulladasa  is  van,  igyon  rengeteg  vizet!!

     

    Csakis  hatra-fele   torulje  ki  mindig  a feneket!!!!

     

    Azonnal  mossa  meg  nemi- szervet  egy  kozosules  utan!!!!

     

    Menjen  el  egy  JO  urulogoshoz!!!

     

    es,  nem  artana,  ha  a  kedVES  FERJ  IS MEGVIZSGALTATNA   MAGAT  EGY  ORVOSSAL!!!

     

     

     

     

    előzmény:
    EleonoraBB (1)
    2014-05-27  15:06

Címlap

top