Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Erzsébet program

Anya50
Létrehozva: 2014. március 11. 07:40

Sziasztok!

Az Erzsébet programmal kapcsolatban szeretnék többet megtudni.

Idén pályáztam rá, és elnyertem. Azt szeretném megtudni, hogy fedezi-e az e-kártya a szállást, vagy még külön rá kell fizetni?

  1. 2014. Április 8. 09:567.

    Kösz az infót,ennyit én is tudtam, csak azért tettem fel a kérdést, mert más honlapokon olvastam olyanokat, hogy még pluszban 40000.-Ft -okat kértek el a szállásért, ott is három gyerekkel mentek, plusz apa és anya, és nem fedezte az e-kártya a szállás összegét.

     

    előzmény:
    andi*1970 (5)
    2014-03-11  10:48
  2. Torolt_felhasznalo_495813
    Torolt_felhasznalo_495813
    2014. március 11. 10:596.

    Már nem pénzt adnak, hanem a kártyát, amivel különféle üdülőkben lehet foglalni.

    Az mindenkinek a saját döntése, hogy milyen helyre megy, teljes ellátás, félpanzió vagy önellátó helyre.

    Általában, az önellátó helyeken több napig lehet maradni, de minden infó fönt van a kapcsolódó szálláshelyeknél.

     

    És igen, így van ahogy írod: az utazás és az IFA saját zsebből fizetendő. Az IFA általában 400 Ft/fő/éjszaka, de ezt célszerű megnézni vagy megkérdezni minden esetben.

    előzmény:
    andi*1970 (5)
    2014-03-11  10:48
  3. 2014. március 11. 10:485.

    Nos én értem miről beszél a topik indító. Először is, én is pályáztam és nyertem is a család részére üdülésre pénzt. Nos a 25 ezer önrész befizetése megtörtént és a pályázatból nem derült ki, hogy mennyi lesz az elnyert keret összege. Nem volt feltüntetve a pályázati kiíráson. Én is a részleteket egy olyan családtól tudtam meg akik tavaly már üdültek ilyen lehetőséggel. A lényeg, hogy a listából kiválasztasz egy üdülőt és az időpontot, a kártya megkapása után a kártyaszámmal foglalsz. Pl én néztem egy Nyíregyházi üdülést ahol a kártya fedezete elég 4 éj, 5 nappal 5 fő részére teljes ellátással. -de pl Piliscsabán ugyanennyi nap ugyanebben az időben már csak önellátást biztosít.

    A szállást és az esetleges ellátást fedezi az elnyert kereted-míg az útiköltséget, üdülési adót saját költségként fizeted meg.  Én most várom, hogy megküldjék a kártyát és foglalni tudjak. 

    előzmény:
    témami (4)
    2014-03-11  10:04
  4. 2014. március 11. 10:044.
     http://erzsebetprogram.hu/ Ha még nem mélyedtél el a dologban, itt mindent megtalálsz. Egyébként tényleg érdekes a kérdésed: hogy pályáztál olyanra, amiről semmit nem tudsz? Önrészt kellett előre fizetni, szállást csak utána lehetett foglalni, pluszt már nem fizetni. Üdülője válogatja, hogy önellátós vagy teljes ellátást adnak.
    előzmény:
    Anya50 (1)
    2014-03-11  07:40
  5. 2014. március 11. 09:163.

    Igen, kell fizetni egy minimális összeget, ezt meg kell találnod az értesítő levelen, mennyit és hova kell utalni.

     

    Ezen felül idegenforgalmi adót a helyszínen.

     

    Jó pihenést!

    előzmény:
    Anya50 (1)
    2014-03-11  07:40
  6. 2014. március 11. 08:062.
    Fenn kell lennie az oldalukon.De nem értem: üdülést pályáztál, úgy, hogy nem tudod mit kapsz érte? Én azt az egyet tudom, hogy van egy lista, hol lehet felhasználni, milyen üdülőhelyeken.
    előzmény:
    Anya50 (1)
    2014-03-11  07:40

Címlap

top