Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szájfeltöltés csináltatás

Torolt_felhasznalo_672437
Torolt_felhasznalo_672437
Létrehozva: 2013. május 14. 12:22
Sziasztok!
Azért csinálom ezt a topicot mert szeretnék érdeklődni ki csináltatott már szájfeltöltést és mennyiért? Ha esetleg tapasztalataidat leírnád nagyon hálás lennék.
 Régóta szeretném már megcsináltatni csak nem tudom mire számíthatok. 
  1. 2014. március 19. 11:3910.

    Én is sokat gondolkodtam a szájfeltöltésen, mert láttam jó pár elrettentő példát :( És elkezdtem a neten utána olvasni, meg nézelődni, és így akadtam rájuk. Meggyőzött, hogy szakmai cikkeket is lehetett olvasni a honlapjukon és az eredményben nem csalódtam :) Nagyon szép és természetes hatást értek el, teljesen elégedett vagyok :)

  2. Torolt_felhasznalo_105482
    Torolt_felhasznalo_105482
    2013. május 19. 14:389.
    Egyébként nagyon szívesen a választ.
  3. Torolt_felhasznalo_105482
    Torolt_felhasznalo_105482
    2013. május 14. 18:588.

    Személyesen nem csináltattam, de tudok róla beszélni neked. A mennyiért kérdésre csütörtökön vagy pénteken megadom a választ, ha érdekel. (Függ az alkalmazott anyagtól.)

     

    A mivel? kérdésre a válasz:

     

    Kerüld el azokat a plasztikai sebészeket, akik szilikon olajat akarnak az ajkaidba tölteni! (Van négy-öt, neveket priviben sem fogok írni.) Szigorúan tilos a szövetek közé ilyen formában szilikont juttatni. Később összecsomósodik, gyakorlatilag eltávolíthatatlan és nyolcvan éves korban nagyjából ugyanúgy fog kinézni - példákat szintén nem írok, idézd fel gondolatban egy-egy celeb hatalmasra duzzasztott ajkát.

     

    Ha már szilikon: létezik ajakba implantálható szilikon csík, ez olyan, mint amit mellimplantokhoz használnak, egy gyufaszálszerű valamit kell elképzelned, ez is létezik különböző méretekben és végleges megoldást ad, nem kell folyton utána töltetni. Helyi érzéstelenítésben két kis metszés két oldalt és egyszerűen behúzzák azt a csíkocskát. Nagyon drága, de szép megoldás, ismételni nem kell, viszont ha később nem tetszik, ezt el lehet távolítani.

     

    Különböző ajakfeltöltő anyagok - különböző időtartamig jók, vannak, amelyek jobban beváltak, vannak, amelyek kevésbé vagy nem - de ezeket is meg kell kérdeznem, mert annyira nem ástam magam bele a témába.

     

    Saját zsír. Láttam, hogy valaki írta, felszívódik. Egy része valóban, de ez a legolcsóbb és legszervezetbarátabb eljárás, ugyanis zsírja mindig van az embernek, kevés is kell, és szépen kitölti az ajkat. Tényleg felszívódik idővel egy része, de meg kell ismételni, akár többször is, és előbb-utóbb szépen beépül. (Állítólag őssejtek is vannak a leszívott anyagban, amelyek elősegítik ezt a folyamatot.)

     

      Alapelv pedig: inkább kevesebb, mint több. Borzalmasan csúnya a virsliszáj egy európai arcban.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672437 (1)
    2013-05-14  12:22
  4. Torolt_felhasznalo_105482
    Torolt_felhasznalo_105482
    2013. május 14. 18:407.
    Ha nincs panaszod, valami akut vagy krónikus betegséged, sebgyógyulási nehézséged, véralvadás zavarod, orr-, ajakherpeszed éppen akkor - szóval olyan dolgok, amit józan ésszel amúgy is elmondana az ember az orvosának, akkor nem kellenek külön vizsgálatok.
    előzmény:
    csaj6erzs (6)
    2013-05-14  18:16
  5. 2013. május 14. 18:166.

    Sziasztok!
    Szeretnék, de nem nagyott csak éppen,hogy szép telt legyen.

    Mennyire kockázatos? 

    Vizsgálatok alatt átkell esni a szájfeltöltés előtt?

  6. 2013. május 14. 15:275.
    9. hsz neked szántam
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672437 (1)
    2013-05-14  12:22
  7. 2013. május 14. 15:164.

    Bocs, de rossz helyre címezed ... eszembe nem jutna soha ...

     

    De a topikindítónak hasznos volt az infó :-)

    előzmény:
    KN18 (3)
    2013-05-14  15:00
  8. 2013. május 14. 15:003.

    Válassz olyan szakembert aki kiváló anyagokkal dolgozik, nagy tapasztalata van és szakmailag elismert.

     

    Kezdő, vagy olcsó kozmetikus/bőrgyógyász mindíg gyanús.

     

    Gondolom vékony az ajkad és azt szeretnéd ha teltebb lenne, a hyaluronsav kiváló, mert idővel felszívódik és ha nem akarod többé, akkor nem kell örök életedig csináltatni.

    Saját anyagot felejtsd el, azok a sejzek elhalnak.

  9. 2013. május 14. 12:542.
    Leginkább arra, hogy 25 méterről is kiszúrják, hogy mű ...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672437 (1)
    2013-05-14  12:22

Címlap

top