Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kamion vezetese

Torolt_felhasznalo_190252
Torolt_felhasznalo_190252
Létrehozva: 2016. június 2. 08:10

Fogadtam a parommal hogy a parkoloban egyedul is el tudom vezetni a kamiont. Valaki segitene:fogalmam sincs mit kell csinalni


 

  1. 2016. június 4. 07:316.

    Ja, főnököm is megengedi, de nálunk az estek 90%-ban négykezes vezetés van, így aztán inkább csak a rövid utakra viszik magukkal a párjukat/gyereküket... Na de azért a vezetés más lapra tartozik, nem hiszem, hogy a  főnök tapsikolna örömében, ha valaki laikus szórakozna a kamionban...még kezdő kamionsofőrre sem bízza rá, hogy egyedül menjen vele:)))).

    előzmény:
    soleluna (5)
    2016-06-02  16:22
  2. 2016. június 2. 16:225.

    Hahaha! Én is voltam hasonló helyzetben. A férjem szintén kamionozik. Egyszer összehasonlítottam a munkáját az enyémmel, mondván, hogy az övét azért könnyebb megtanulni. Erre a kezembe nyomta a kulcsot, hogy tessék, akkor indulj. Hát én nem mertem. De a lányom kipróbálta, persze segítséggel. Természetesen nem a forgalomban.


    Egyébként a "neked semmi keresnivalód benne"-vel nem értek egyet, egy csomó cég megengedi, hogy a a sofőr vigye a társát, gyerekét magával. (Persze nem a vezetésre gondolok).

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_190252 (1)
    2016-06-02  08:10
  3. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. június 2. 14:154.

    Hat mar hogy ne tudnam.


    :fogalmam sincs mit kell csinalni


    még azt se tudod ember mit írtál


    esetleg próbálkozz a mozdony vezetéssel, van itt egy idióta bizt engedi


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_190252 (2)
    2016-06-02  11:48
  4. 2016. június 2. 14:063.

    Na ha a mi sofőrünk engedne hogy be indíts az új kamiont és csak úgy kedv telésből a parkolóban vezetnél kézen fogva mennétek haza páros lábbal lenne a párod ki rúgva. szerinted egy több milliót érő kemény pénzzel meg vett kamion játék ? A párodnak a munka helye és neked semmi keresnivalód nincs benne . A te munkádat is "kipróbálja " a párod csak úgy fogadásból ?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_190252 (2)
    2016-06-02  11:48
  5. Torolt_felhasznalo_190252
    Torolt_felhasznalo_190252
    2016. június 2. 11:482.

    Hat mar hogy ne tudnam.



    Uj camiont kaptak, csodaszep, meg joszagu , Daf , es azelott mehettem vele utra is , ezzel meg nem akar elvinni, mert uj .
    Azt mondta, ha beinditom , akkor csinalhatjuk "azt" a kabinban


    Persze hogy fogadtam!


    De ha nem tudod, akkor elmehetsz ahova akarsz.


    Pl hamisits bankszamlat , megneztem a karomkodasaidat

Címlap

top