Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Milyen kütyüt?

octopus
Létrehozva: 2015. Április 5. 13:37

Sziasztok!


 


Mandulagyulladással fekszem itt húsvétkor és morfondírozom, hogy mi legyen a technikával, konkrétan laptopra gondolok.


 


Van egy tabletem (gyakorlatilag a gyerek angry bird-özik vele havonta fél órát), okostelefonom (azon nézem a leveleket, FB-ot), cd-lejátszóm (új, mert nem működik cd meghajtó a lapotopon, de még dobozban), egy lapostv, amibe lehet usb-t dugni és youtube videókat játszik. Meg az említett laptop, aki félhalott. Régi, lassú, megtelt...


Amire kell:


- sokat/gyorsan írni alkalomszerűen


- olvasni (pdf)


- képeket (tárolni, vágni, montázsolni), mindenféle 'valamikor-még-jó-lesz' adatot tárolni


- nagyrészt itthoni használatra


- jó lenne, ha kommunikálna a tv-vel (? gondolom már van ilyen, akkor nem kellene usb-ről mesét nézni, fotókat, mittomén)


- működjön (tudom, tartsam karban )


Milyet/honnan/mennyiért tudnátok ajánlani?


Köszönöm, szép napot!


(De szívesen beszélgetek egyébként minden másról! :) )


  1. Torolt_felhasznalo_613491
    Torolt_felhasznalo_613491
    2015. Április 5. 21:024.

    Dell, HP, Toshiba, Lenovo. Ezek mind jók. Igazából csak a pénztárcád szab határt. Nekem Dell van, idén lesz 7 éves, és semmi baja, pedig nagyon meg van dolgoztatva, nyúzom rendesen. Anno márkakereskedéstől vettem.

    előzmény:
    octopus (1)
    2015-04-05  13:37
  2. 2015. Április 5. 20:023.

    Köszönöm a segítséged. Még nincs tapasztalatom az 'almásakkal'. :) Akkor ha jól értem te a megbízhatóságát hangsúlyozod. Egyébként könnyen megszokható?


     
     
     
    előzmény:
    filipa (2)
    2015-04-05  19:46
  3. 2015. Április 5. 19:462.

    En a Macbook airt javaslom, Apple gép a létező egyik legjobb


    borsos az ára de megéri


    vannak olcsóbbak is de a legtöbbje 2-3 évig bírja csak

    előzmény:
    octopus (1)
    2015-04-05  13:37

Címlap

top