Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lennél ingatlanos?

Torolt_felhasznalo_778618
Torolt_felhasznalo_778618
Létrehozva: 2016. november 30. 23:21

Sziasztok!


Büfészakon végeztem, a diplomám nem ér semmit. Ingatlanközvetítéssel érdemes foglalkozni? Hol, melyik kerületekben? Találtam egy szimpatikus céget, a Ballát. A főnök jó fej és az eladóktól nem kérnek sokat.


Jó a beszélőkém és képben vagyok gazdasági téren. Szerintetek menni fog?


 


 

  1. 2016. december 2. 10:318.
    Emigrálni, de hova?

    2016-12-01 18:261.
     





     
    gabi1982
    Létrehozva: 2016. december 1. 18:26
     


     




    "Sokan tanácsolják, hogy menjek külföldre és kezdjek új életet, de 34 éves vagyok és beteg az anyukám. Ő is jönni.




    Nincs piacképes diplomám, se folyékony nyelvtudásom. Angolból is csak középfok alatt. Viszont itt nem, vagy csak sikerdíjas ügynöki melókat kapok. Szeretem a munkahelyem, az ingatlanozást, de fél év óta nem volt eladásom. Szóval menjek vagy maradjak? Hova és miért oda? Vagy miért ne? Esetleg tanuljak valami szakmát?"


     


     


    Most ingatlanozol, vagy nem? Ez is a Te topicod...




  2. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. december 1. 19:507.

    Milyen régi ingatlanos az, aki másokat kérdez meg hogy a saját befektetésére hol kellene lakást vásárolnia.


    Erre sem vagy jó, csak ennyi az egész.


     


     

  3. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. december 1. 17:466.

    komolyan írtam, nem viccesen


    ingatlanosom mesél és förtelem a mentalitás


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_778618 (4)
    2016-12-01  16:44
  4. Torolt_felhasznalo_778618
    Torolt_felhasznalo_778618
    2016. december 1. 16:475.

    Köszönöm. Én ilyen szeretnék lenni és tényleg kevés van hasonlókból. A Ballához azért mentem, mert náluk ez a munkamorál elvárás. Adnak a minőségre.


    Az is igaz, hogy itt nincs pihenőidő. NON-STOP.


     


     

    előzmény:
    Capuccino (2)
    2016-12-01  07:46
  5. Torolt_felhasznalo_778618
    Torolt_felhasznalo_778618
    2016. december 1. 16:444.

    Köszönöm a korrekt és humoros választ. Nagyon nehezen viselem a magyar mentalitást. Az egymás átverését, az arroganciát és a bizalmatlanságot. Kérdés, így érdemes-e vagy tanuljak tovább?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (3)
    2016-12-01  08:10
  6. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. december 1. 08:103.

    hogy van-e hozzá tehetséged azt innen megállapítani nem lehet


    és csak akkor tudod csinálni ha a sok link magyart eltudod viselni


    ez a legfontosabb szempont ennél a mesterségnél ebben az országyban


    a másikban befektetni akartál


    most ingatlanozásban is gondolkodsz


    tessék DUNAHOUSE


    résztulaj is lehetsz és akkor a többi ingatlanos melójának a gyümölcséből kaphatsz

  7. 2016. december 1. 07:462.

    tudod milyen ingatlanosból van hiány? aki dolgozik!!! Na olyan legyél ;) eggyel már összehozott a sors, ő jól is él. Persze ez nem az est vagy hétvégén leteszem a telót és nem veszem fel állás neki. De! nem ver át, ha környéken keresel, nem kamuzik be több utcával kmmel arrébb lévő lakásokat házakat, kikérdezi mi az igényed, és Ő KERES MEG ajánlatokkal. ha kell biztosít ügyvédet, vállalja akár a kulcsrakész mindenpapírt elintéz átadást is.


    Na szerintem csak akkor menj ingatlanosnak, ha z menne. Így viszont sokmeló, sokpénz.. elterjed a híred pár év alatt, és fogják hozni a köv munkákat a vevők eladók.


    ha azt gondolod, hogy majd ülsz irodában, teszed a netre a hirdetéseket, és téged hivogatnak, bele se vágj. részint akkor csak az ezredik leszel, akire nincs is szüksége se az eladóknak, se a vevőknek, részint úgy nyilván nem fogsz megélni te sem, és szidhatod az embereket, de  netre hirdetést feltenni, egymást felhívni ingatlanos nélkül is tud mindenki.


    ha belevágsz sok sikert ;)

Címlap

top