Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Cégnév és szlogen SEGÍTSÉG

mrurur
Létrehozva: 2016. október 10. 14:45

Sziasztok!


 


Új céget szeretnénk nyitni itt a városban és kellene valami frappáns név és szlogen!


Koncepció: Pub (beülős hely) ami kb. 12-02 lenne nyitva és 18-55 éves korig lenne az érdeklődés, ami szállít kaját is házhoz, de oda is lehet menni és ott enni, inni és beülni délben/este.


 


 

  1. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. október 12. 15:138.

    rosszul kezded


    ez üzlet, ebbe nem fér bele a segítség a szivesség


    tehát bukni fogsz mert nem vagy üzletember


    mondjuk a gesztihez menj a bajoddal és hama felejtsd el, hogy az üzlet és a szivesség megfér együtt


    és nagyon gáz magyarban ha angol neveket akarnak használni


     

  2. Pms
    Pms
    2016. október 11. 12:277.

    Ki lenne a célközönség? Próbáld pontosabban meghatározni. Az, hogy 18 és 55 év közöttiek túl tág egy ilyen kis helynek.


    A stílusát kitaláltad már? Pl. olaszos, vagy a 30-as évek stílusa, esetleg "londoni" jellegű. Ha ez megvan, akkor válassz nevet, ami ehhez illeszkedik.


    Névválasztásnál is érdemes figyelni jó pár dologra, könnyen kimondható legyen, ne legyen foglalt a hozzá tartozó domainnév.


     

  3. 2016. október 11. 06:526.

    Köszönöm eddig! Az a baj, hogy Én szeretném az alapokat is már jól kezdeni és valami "ütős/jó" névvel és szlogennel már lehetne. Persze Én is nézegettem a helyeket Bp-n és hát....na mindegy


    Valakinek nem számít a neve, valaki csak egyszer rendelne onnan, valaki meg nem is járt ott, de híreszteli, hogy "rossz".


    Embere válogatja.

  4. 2016. október 11. 06:125.

    Javaslat


     


    Pub-Neked

  5. 2016. október 10. 21:264.

    Nyithatod név és frappáns jelzők nélkül is. Ha jó a hely, akkor terjed híre szájról-szájra, legyen bármilyen "gagyi" neve. Ha meg van már vendégkör, akkor úgy is kialakul a beceneve a helynek. Mondjuk a pultosról elnevezve, vagy a hely jellegéből adódóan. Olyan ez, mint a névválasztás a gyereknek. Van elképzelés, de amikor látja az ember élőben, akkor tudja igazán, hogy na... Ez lesz az, mert illik hozzá a kigondoltak közül. A név meg... Ott a dzsémioliver - már a név is garancia kellene legyen a hely és szolgáltatás minőségére, de felejtős a hely. 


    Sok helyen ettem, ittam már, ahol a minőség messze felülmúlta a hely nevét, mégis szívesen megyek oda vissza, mert a nem ütős név mögött is tartalom van. 


    Nekem pl az eddig felsoroltak közül egyik sem tetszik. Olyan átlagos, tehát nem a névre kapnám fel a fejem. De rendelnék ételt ilyen nevű helyekről is, ha az első benyomás jó volt. 

  6. 2016. október 10. 19:583.

    Puby


    Ne k r ss tovább.


    Pizza hát


    Itt és otthon


    Itt vagy otthon.

    előzmény:
    mrurur (2)
    2016-10-10  17:05
  7. 2016. október 10. 17:052.

    Boss-pub


    King's Palace


    Pizza shot


     


    Itt a helyed!


     


    Ezek jöttek eddig szóba!

Címlap

top