Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Munka otthonról 2016

iszt
Létrehozva: 2016. június 14. 19:55

Sziasztok !



Olyanok jelentkezését várnám elsősorban akik gyerekes anyukaként otthonról dolgoznak, bedolgoznak tehát a maguk urai de már nem gyesen gyeden vannak . Ki mit csinál? Mivel foglalkozik ? Létezik 2016 ban ilyen meló ? Amely mellet nem ötkor mesz az oviba suliba a gyerekért? Köszi

  1. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. június 15. 12:534.

    ilyenek már 17 éve remekül működnek


    NINCS főnök, nem vagy cseléd


    rezsi alig


    nem vagy helyhez kötve


    nem te húzod az igát, hanem mások és mégis te keresel


    https://www.tdcanadatrust.com/planning/life-events/new-jo b-promotion/index.jsp


     

    előzmény:
    iszt (1)
    2016-06-14  19:55
  2. 2016. június 14. 22:363.

    Én is nagyrészt itthonról dolgozom. Informatikai cég - multi.


    Jelenleg egy ügyfélhez kell kijárni heti 2x megbeszélésre. Itt projektkoordinátorként vagyok.

    előzmény:
    iszt (1)
    2016-06-14  19:55
  3. 2016. június 14. 20:212.

    Igen, létezik ilyen munka, csak megfelelő végzettség, szaktudás, tapasztalat kell hozzá. Míg Magyarországon éltünk, fordítással és nyelvtanítással foglalkoztam. Igaz, akkor a magántanítványok mellett bejártam nyelviskolába is tanítani, ami jó volt, hogy kicsit kimozduljak otthonról, kicsit társaságba, kollégákkal legyek.


    A férjem programozó, neki is voltak olyan időszakok, mikor kizárólag otthonról dolgozott. Havi pár alkalommal ment egyeztetni a megrendelővel.


    Most külföldön élünk, a fordítást csinálom tovább itthon, és most kezdtem bele az online tanításba. A férjem egyelőre cégnél dolgozik, de amint meglesz a helyi tapasztalata, ő is szeretne itthonról dolgozni. Csak akkor megint kell egy nagyobb ház, hogy mindkettőnknek meglegyen a saját tere.

    előzmény:
    iszt (1)
    2016-06-14  19:55

Címlap

top